22995
7 Days To Die
Jelenlegi stabil verzió:alfa21.2

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I A22 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!

11 év alfa fejlesztés után! Teljes játék (1.0) megjelenése 2024 júniusban!
5.50 euró a játék április 29-ig,utána brutálisan megdrágul,utolsó lehetőség,csapjatok le rá!
  • csjoco1
    #21829
    Köszi! Igyekszem.
  • LaLee67
    #21828
    Üdv köreinkben,érezd jól magad. Ha segítségre van szükséged, szólj bátran.
  • csjoco1
    #21827
    Sziasztok. Még kezdő vagyok a játékban, de megtaláltam Random szerverét, ami nagyon jó és sok ötletet és segítséget kapok a többiektől.
  • vajdaati
    #21826
    Junk drone... na jól van ám... :( Követ, ellenségeket lő, téged gyógyít. meg pakolhatsz is bele. na már csak ez kell... https://www.facebook.com/7DaysToDie/posts/1512827982216825
    Utoljára szerkesztette: vajdaati, 2020.03.06. 09:07:10
  • DevEagle
    #21825
    Ezek megint az a19re gyúrnak kis updatekkel meg fentartják az egyre fogyó fanatikusok figyelmét. Nem nagyon van fény az alagút végén sajnos... De hát na. Majd ha a19 lesz akkor talán ujra. Addig minden más.
  • Bal0924
    #21824
    Célszerű újra kezdeni a játékot?
    18.3 al fut.
    Most jött ki a 18.4.
  • seza444
    #21823
    Ahogy látom Random_ még a panaszkönyvbe is beírtál XD
  • Random_
    #21822
    A víz helyrehozatalával én is sokszor szenvedek, nem tudom menni fog-e de megpróbálom.
  • Random_
    #21821
    Ma étkeztem a Red Dragon étteremben és gyomorrontást kaptam a zöldséglevestől!

    Ez azért nem vet jó fényt a bizniszre. :)
  • Akela0107
    #21820
    Azért kaptunk már ilyeneket a játékostársaktól:
    - nem vagy 100-as
    - elgurult a gyógyszeretek
    - nem vagy tiszta
    - ezek betegek...

    De ki tudja még ezt utánunk mondani?! : 99 éves drogmentes koszos betegek vagyunk
  • LaLee67
    #21819
    Nekem tudsz majd annyiban segíteni, hogy kreatívban helyreállítod a vizet,ha majd kész leszek? Én a tengeren építkezem. Van szárazdokk félkész hajóval. Lesz világítótorony, kikötő stb. De sokat kinlodok vödörrel és építőelemmel hogy a víz visszaálljon és szép legyen. Ha landclaim blokk álltal ellátogatsz hozzám vigyázz, mert baloldalt a vízben levo dartsok barátra is lőnek.
  • Random_
    #21818
    Most terveznek egy újabb projektet erre a célra felszabadítom nekik a kreatív módot. Hogy jobban kiélhessék magukat. :)
  • havenday
    #21817
    Olyan jó látni, hogy ilyen ügyes játékostársaink is vannak, lenyűgöző, hogy mit tudtak összehozni !!!
  • Bal0924
    #21816
    Ez nagyon.
    Én nem tudnék összerakni ilyet..
  • Random_
    #21815
    A szerveren egyre többen élik ki kreativitásukat épület csodák formájában.
  • LaLee67
    #21814
    Szuper! Köszi
  • Random_
    #21813
    A szerver férőhelyet felnyomom 18-ra plusz van 4 admin slot. Azaz az 4 admin jogú felhasználó beléphet teltház esetén is. Ha esetleg tele a szerver és láttok bent Admint keressétek meg, hogy lépjen ki és helyére beléphettek. Az admin ezután visszaléphet, neki mindig lesz hely. (Admin: Mályki, Hagan, Random_)

    Remélem bírja a rendszer és nem lesz gond. Ha észleltek problémát jelezzétek.
  • Ironman2
    #21812
  • Random_
    #21811
    Még annyi hír lenne, hogy a szerver honlapja elérhető a www.random7days.hu címről is.
    Majd szeretném az oldalt frissíteni ahogy tudásom engedi. Egyelőre a szerverről találtok itt infókat, támogatók listáját, illetve jelszót lehet igényelni.

    @Iron ha lehet cseréld le a hivatkozást a szerveremnél erre a címre. Illetve a fejlécből szerintem vedd le a steam csoport linkjét. Inkább discordon van élet a steam csoport elég kihalt.
  • DevEagle
    #21810
    Ez már a machete sebzésénél látszott eddig is. Fa bunkó majdnem jobb mint egy machete ua. szinten.
    Rabdomnak meg respect. Talán az egyetlen szerver ami régóta stabilan megy.
  • Random_
    #21809
    Szeretném itt is megköszönni a nagy érdeklődést a szerverem iránt!
    Az elmúlt héten a top 100-ba sikerült bekúszni, most talán 74. helyen van. Utóbbi napokban egyre gyakrabban telt házas, tegnap este én is vártam pár percet mire bejutottam. Fontolóra vettem a létszám bővítését.

    Azoknak akik szerény összegekkel támogatják a szervert külön szeretném megköszönni az ő támogatásuk átlendített pár nehezebb időszakon az 2017 augusztusi kezdés óta.



    Utoljára szerkesztette: Random_, 2020.02.24. 09:35:05
  • havenday
    #21808
    ők se nagyon láttak még fegyvert testközelből....
  • Ironman2
    #21807
    Desert Eagle concept art (alfa19-ben jön!)

  • nibron
    #21806
    Majd meglátjuk mi marad meg belőle. Gatyás Billi (Bill Gates) idézet: "Jah! De hát az csak a demó volt!"
  • havenday
    #21805
    ez csúnya volt
  • DevEagle
    #21804
    Optimalizálas a funpimpsnél káromkodásnak számít. Szólok
  • Random_
    #21803
    Számomra nagyon hihetetlen ez a szintű minőségi ugrás. És persze itt jön az örök kérdés! Milyen vas kell alá és mennyire optimalizálnak.
  • Ironman2
    #21802
    Na ez már tiszta Doom-os lesz! Alfa19 new lighting and models:



    Azért ez már nem semmi!


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.02.19. 01:00:44
  • undY1ng #21801
    Auto Shotgun A19-ben.
  • Akela0107
    #21800
    Jó ötletes videó...gratula!
    És a srácoknak is, akik dolgoztak a bázisokon.
  • LaLee67
    #21799
    Sok szép építmény készült, nekem tetszett, persze az enyém is ,bar kevés időm volt wipe előtt. Nah, de most.....
  • Random_
    #21798
    A szerver wipe előtt bejártam a pályát és készítettem egy videót ahol minden bázist megpróbáltam kívülről megmutatni.
  • Akela0107
    #21797
    Köszi az infókat!
  • Ironman2
    #21796
    Ingyenes lesz a DayZ,február 13-17-ig a steamen! (akit érdekel,a Kingdom Come Deliverance is ingyért szerezhető majd be csütörtöktől az Epic Storeban!)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.02.12. 13:25:38
  • LaLee67
    #21795
    Sajna nem lett meg . AK-t mar szereztem de shotim sajna nincs. Abban a ladaban volt par szetszedett shoti ,ami hibas lett. De azert az csunya hiba hogy buktam mindent ami nalam volt ,ruhaim,modokat hozza meg mindenhez,
    6os egyfeju csakanyom,de az is egal mert ha meglesznek a partok az augerhez akkor azzal tolom tovabb.viszont partokat hozza szivesen vennek felarral. Mint mondtam ha jell auto legyartom nektek szivesen. Csak azt tudok mert ahhoz lett konyvem. Most gyartok magamnak megegyet,mert a halalok utan car gyalogolni.
    Arrol nem beszelve hogy a felrobbantott akna utan miert nem lehet asni?!
  • seza444
    #21794
    Lalee meg lett a végén? Ha kell valami és online vagyok, vagy akela csak szólj majd adok/adunk.. Tudod nem sokat kérek érte csak 20% minden lootbol.. :) :) :) !
    Poént fére téve ugyan abba az árba adom mint a Crucibl-t majd ha kell valami szolok XD !

    Utoljára szerkesztette: seza444, 2020.02.12. 12:17:37
  • LaLee67
    #21793
    Igen pontosan olyan cuccok voltak a ladaban, terveztem volna egy iranyitokozpontot,de nem sikerult :)
    A kocsimhoz a cuccok meg fegyverek voltak, meg az sem lenne gond, mert kozben valoban jo a farmolasi lehetoseg es potoltam. Kocsim elkeszult, erre aknara lepve a vilagvegen meghaltam. Rohanok vissza a csomagomert amit jelzett a terkep. Sehol nincs a csomagom. Messzirol kilottem az aknakat, siman maszkaltam a foldon. Csinaltam egy asot es asni kezdtem ahol a csomagot mutatja, erre felrobbanok, de mitol?????? A gond az hogy az AK-m a shotim, a magasszintu banyasz axem ,fejsze stb ,penzem ,na azok nincsenek sehol. Most varom a reggelt ,mert nincs fegyverem semmi egy nyilon kivul, mert az elromlott ladaban voltak a shotik az augerhez a partok, stb....
    szoval ez most nekem eleg szivas :(
    Most reggeledik lasan visszamegyek, hogy mi a helyzet,mert a kocsit nem akarom ott hagyni....
  • Random_
    #21792
    Volt egy mod ami az elektromos konzolokból csinált felvehető verziót ez viszont elég OP volt, mert simán felszedhetett az ember minden féle vezetéket kezelőpanelt és visszarakva már kapcsolószekrény lett. Ezt jelezték nekem és kiszedtem a modot.

    Szerintem a ládában ilyen elem lehetett ami megszűnt és ebbe belehülyült a játék. Sajnálom nem gondoltam erre a lehetőségre. Ha van olyan ami nem pótolható akkor szólj, de úgy érzem még a játék elején vagyunk a szerver sincs lefarmolva és nem olyan nagy kiesés.
  • LaLee67
    #21791
    Na jo mar lenyegtelen az egesz. Tanacsra tettem le egy tarolot tettem bele cuccokat, szetvertem es a cuccokat egy taskaban kiadta...

    Megkockaztattam a rossz ladaval ugyanezt, ott is ledobta a cuccokat egy taskaban,de megnyitaskor jott a hiba.. Nem jott ossze, most az meg eltunik szepen mire visszalepek.......nem erdekelne, ha nem a kezdestol eddig a gyartashoz osszegyujtogetett cuccok lettek volna benne....
  • LaLee67
    #21790
    Egy azaz egy lada nem nyithato es persze melyik? Amiben a fontos anyagok vannak, mert persze ma lett volna egy autom....
    ajjaj,nem felhotlen ez a mai napom, pedig mily jol indult, hogy hamar vegeztem...