143
  • Jakuza1
    #103
    Ezt irta ez a gyoker ? :P
    Hat koze nincs a temahoz. :P De szerinte a backupal rootolni lehet ugy tunik. Micsoda egy degeneralt barom ez vazz.
  • Papichulo
    #102
    Nem tud nandroid backup-ot. Érted?

    Hol mondtam, hogy tud? Azt mondtam, hogy root vagy firmware upgrade utan vissza lehet allitani vele a rendszert.

    Igy peldaul:

    "adb backup -f MyBackup.ab -apk -all

    This will create a backup “package” somewhat like how nandroid creates just ONE package. After that, once the device is rooted, this package can be used with Titanium Backup just like as if it was made with Titanium Backup."

    "Added the ability to restore apps/data from an ADB backup file. These backups can be made *without* root on Android 4.0+ by using the “adb backup” command from a computer, and can be restored with Titanium Backup once you have root. This is especially helpful on HTC devices that perform a factory reset when unlocking the bootloader. Both regular and encrypted (password protected) ADB backups are supported."

    http://androidspin.com/2012/09/28/titanium-back-up-gets-some-new-features/

    Amugy vegigolvasva azt a regi threadet, mar ertheto, hogy miert vagy ennyire ingerult ebben a kerdesben es ugy altalaban velem kapcsolatban. Szegyen amit ott muveltel es egesz egyszeruen egy imbecil szintjet hoztad. Ahogy most is...
  • levente68
    #101
    Szerintem, ha bejön a macskám és megmutatom neki, még ő is fogja érteni, csak neked nem megy:

    "Nem alkalmas ugyanis arra, amit te beleképzelsz, kurvára más a funkciója.

    Nem tud nandroid backup-ot. Érted? Rengeteg nagyszerű és néhány utánozhatatlan funkciója van, de azt nem tud és nem is akar, nem arra való."

    Mit nem értesz ezen, te egysejtű? Te pont az iOS inkrementált mentésével hasonlítgattad, ami kurvára más mind a nandroid, mind a TiBi által készült mentésekhez képest. Egyébként az pl. tényleg jó dolog.

    TiBi-nek root-hoz semmi köze (azon túl, hogy kell hozzá root) és firmware frissítéshez is az köti, hogy Android-on vagyunk, naná, hogy azzal új telepítés után visszaállíthatsz dolgokat. De nem kell hozzá és nem is szükséges utána.

    Hülye vagy hozzá, ezt már bebizonyítottad. Akkor is és most is.

    Képtelen vagy felfogni, ha kijavítanak, ezt is bebizonyítottad. Hiába próbálod facsarni azóta.

    Egy szánalmas kis fasz vagy, aki lehugyozásra sem méltó.

    A nagyképű behányásaidtól nem leszel ám kevésbé lebőgött pöcs! ;o)

    Tudom, hogy csakis provokálni akarsz velük, hogy a tudatlanságodról elterelődjön a szó, abbahagyhatod, mint látod, nem jön be.

    Szerintem, maradj a a kis kádadban gumikacsát szopogatni, az talán olyan terület, ahol eredményt tudsz felmutatni!

    De ha tényleg nem bírod ki, hogy ide vakkants, akkor:

    - magyarul, kérlek! (Nem azért, mert nem tudok (talán jobban nálad) idegen nyelveken, hanem, mert nem kell idegen szavakkal irkálni, ha annak teljesen jó magyar megfelelője van. Csak magadat teszed szánalmassá vele...)

    - használj ékezeteket, nem nagy kunszt az és ha már faszságokat kell olvasni tőled, legalább ez ne bántsa már az ember szemét!

    - az érintett dolgokban legalább alap szinten tájékozódj már, mert itt igen sokszor azzal megy el a nap, hogy egyszerű és másoknak teljesen világos dolgokat próbálunk - igen, többes szám, hiszen nem egyedül szenvedek veled az ápolóid helyett - eredménytelenül a kis setét buksidba befogadtatni!

    - ha ezek nem mennek - erre komoly összegben fogadni mernék, mert sajnos szinte biztos -, akkor csináld csak tovább nyugodtan, amit művelsz, hisz itt megteheted... ;o)
  • Papichulo
    #100
    Ismet keptelen voltal barmilyen hibat is talalni az altalad idezett posztban, ezert jon a "zarjuk le inkabb", "hagyjuk is"... holott eddig mennyit hoborogtel ezen, lathatoan feleslegesen.

    Ezenkivul meg maradt a szokasos szemelyeskedes es a megalapozatlan vadak, plusz az onertekelesi es onbecsulesi zavaraidbol eredo masokra valo hivatkozas. Nagyon sajnallak ilyenkor...

    A vegen meg ott vagyunk, hogy eddig meg egyetlen allitasomat sem voltal kepes cafolni.
  • levente68
    #99
    Ha akarnád érteni, akkor értenéd, hogy miért vagy nevetséges a feleslegesen használt idegen szavakkal, de egy ilyen fasz trolltól ez nem várható el, megértettük...

    Dühkitörésről meg szó sincs, ez sima kis kuncogás egy tudálékos, magát okosnak képzelő, beteg aggyal megáldott szardarabon. ;o)

    Tőled még semmi újat nem sikerült itt tanulnia senkinek, hacsak az aljasságot, de arra meg nem látom az érdeklődőket...

    Ha akarnád érteni, akkor se értenéd, milyen zöldség, amit a TiBi-ről beszélsz, ezt már ott és akkor se tudtam megértetni veled és ezután se fog menni.

    Nem alkalmas ugyanis arra, amit te beleképzelsz, kurvára más a funkciója.

    Nem tud nandroid backup-ot. Érted? Rengeteg nagyszerű és néhány utánozhatatlan funkciója van, de azt nem tud és nem is akar, nem arra való.

    Zárjuk is inkább ezt le, te hülye maradsz ehhez, ebben már biztosak lehetünk!

    Végszóként: igen, én vagyok a hülye, hogy harcba szállok egy "fegyvertelen" fasszal, aki nem tud és nem is akar szakmailag elfogadható szintre fejlődni se Android, se grafika, se még pár téma kapcsán, hanem csak a szerencsétlen módokon az agyába költözött, védhetetlen zöldségeket szajkóz rendíthetetlenül és aljas, hazug módon tovaevez a témáról, ha elegen, vagy eleget cáfolják, majd idővel a többieket hülyének nézve megpróbálja azokat meg nem történtként kezelni.
  • Papichulo
    #98
    Nem tehetek arrol, hogy teged par magyarban kevesbe hasznalt szo ennyire komoly duhkitoresre kesztet... de legalabb orulok, hogy most is tanultal valamit ujat. Hasznodra valhat meg, eleg szegenyes es alpari a stilusod.

    Az emlitett idezettel mi volt a problema? Firmware frissites elott nem lehet backupot vegezni? Rootolas utan nem lehet Titanium Backuppal visszaallitani korabbi backupot? Miben tevedtem?
  • levente68
    #97
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1354457480&no=45

    Tessék!

    Szántam rá egy percet.

    Érdemes is olvasgatni, mennyire nem értesz az Android-hoz, de a pofád nagy...
  • levente68
    #96
    Én kivárom, hogy vagy eltűnik a kisköcsög, vagy bevallja, hogy hogy tévedett.

    Valószínűleg eltűnik, mert még egyszer, egyetlen baromságát el nem ismerte volna, akárhányan cáfoltuk.

    Iskolapéldája a fajtájának a kis gyökér. Jó buta, de legalább hajthatatlanul hazug és aljas...
  • levente68
    #95
    Segítek neked, látom, rászorulsz:

    http://angol-magyar-szotar.hu/verbatim.html

    De itt is van számodra megértési segédlet:

    http://hu.glosbe.com/en/hu/verbatim

    Bocsáss meg, ennyit vagyok hajlandó segíteni, ez is hiába, tudom.


    Ha meg azt szeretnéd kérni, hogy idézzem SZÓ SZERINT, akkor szépen magyarul is leírhatod, felesleges a tudálékosságodra folyamatosan bizonyítékot adni, kértem a másik topikban is és már eddig is jó párszor. Ne nevettesd ki magad minden nap egy frissen tanult, talált idegen szó bevetésével, kérlek!

    Kérlek szépen, nem fogom kikeresni, keresd ki te, hol beszélted azt a hatalmas baromságot a Tutanium Backup kapcsán, nekem elég, hogy kitűnően emlékszem.

    Addig is újra:

    "Vissza a TiBi témához: Idéztem, nem is kevésszer, amit mondtál, kérdés, hogy tagadod-e, te szar?

    Hiába kavarod a dolgot, ezt állítottad és ha nem akarsz rá emlékezni, az csakis téged minősít.
    Természetesen teljesen biztos, hogy emlékszel rá, hiszen nagyon sokat kaptál tőlem akkor érte, bár már akkor is próbáltad elmismásolni a dolgot, most meg ezek szerint le is tagadnád?

    Legyél faszagyerek és keresd szépen meg azt a topikot, ahol ezzel égtél be és utána szépen maradj csendben, kerüld a témát, ahogy szoktad minden hülyeséget kiderülése után!"


    A másik topikból is iderakom:

    "Látod, ennyit tudsz.

    Se bevallani nem vagy hajlandó soha és most sem, ha fasz voltál, se bebizonyítani, hogy nem is úgy volt.

    Szerinted én vagyok a hülye, aki emlékszik a baromságaidra és te vagy a normális, aki nem, mi? Vicces fiú...

    Ha egy kis vér lenne a pucádban, azt mondanád, jó, ebben igaza van a másiknak, tévedtél, de te mindent csinálsz, csak konkrétan semmit.
    Hiszen még azt se mered leírni, hogy állítod-e, nem mondtál olyanokat a TiBi-ről.

    Aljas kis féreg vagy, de ehhez már hozzá kellene szoknunk, igaz...

    Kognitív funkciókról meg aztán te nagyon ne beszélj!

    Amúgy, itt is felesleges az idegen nyelv, szépen lehet ezt is magyarul, az idegen szavak túlzott használatától persze te azt reméled, hogy okosabbnak látszol, de messze nem így van, csak nevetségesebb vagy tőlük, öcsi!

    Továbbra is várom, hogy megmutasd, hogyan root-olsz és frissítesz firmware-t te Titanium Backup-pal. Te, szakértő... "
  • Jakuza1
    #94
    "Öreg te nem kapsz agyfaszt saját magadtól? Ja és igen, ez személyeskedés. Hosszú ideje olvasom már a hozzászólásaidat és feleslegesnek tartom az érvelést veled kapcsolatban.

    Egy kötekedő okostojás fasz vagy. Isten bocsássa meg ezt nekem, de le kellett írnom.

    Peace!"
    ---------------------------------------------------------------------

    Ez ma vitte a primet. :P
  • Papichulo
    #93
    Szomorunak tartom, hogy egy ismeretlen szoval valo szembesules ennyire agressziv reakciot valt ki beloled. Nem mintha a tobbi megnyilvanulasod nem egy kisebbsegi komplexussal melysegesen atitatott ember bizonyitasi kenyszere lenne...

    Idéztem, nem is kevésszer, amit mondtál, kérdés, hogy tagadod-e, te szar?

    Idezd verbatim, hogy mit mondtam! Aztan cafold!

    Ha meg erre keptelen vagy, akkor legyel relevans es probald meg azt bizonyitani, hogy ebben a threadben hol tevedtem! De te mindkettore keptelen vagy. Ervek helyek meg - szokas szerint - marad az alpari szemelyeskedes.

    ps: "Jegyzokonyv"??? WTF??? :)
  • levente68
    #92
    De bizony, a verbatim már angol szó.

    Egy példa, segítségképpen, elsőre ezt találtam:

    http://szotar.sztaki.hu/angol-magyar-szotar/search?fromlang=eng&tolang=hun&searchWord=verbatim&langcode=hu&u=0&langprefix=&searchMode=CONTENT_EXACT&viewMode=full&ignoreAccents=0&dict%5B%5D=eng-hun-sztaki-dict

    Latin eredetű, ez nyilvánvaló, ezek szerint még neked is. :o)

    De egyébként az ide illő jelentése: jegyzőkönyv.

    Sok-sok ezer másik szóval együtt ez is egy latin eredetű, ma már más nyelvekben is megtalálható szó.
    Sok latin eredetű nyelv és szó van, tudtad? Egyik sem latin azért, mert az az eredete, fogalomzavarban vagy, kicsirigó!

    Ennyit a tudálékosságodról.
    Az nyilvánvaló, hogy mivel se magyarul, se angolul nem értesz rendesen, a latint még csak nem is ugatod, faszkalap, tehát megint jobb lett volna, ha kussolsz inkább.

    Vissza a TiBi témához: Idéztem, nem is kevésszer, amit mondtál, kérdés, hogy tagadod-e, te szar?

    Hiába kavarod a dolgot, ezt állítottad és ha nem akarsz rá emlékezni, az csakis téged minősít.
    Természetesen teljesen biztos, hogy emlékszel rá, hiszen nagyon sokat kaptál tőlem akkor érte, bár már akkor is próbáltad elmismásolni a dolgot, most meg ezek szerint le is tagadnád?

    Legyél faszagyerek és keresd szépen meg azt a topikot, ahol ezzel égtél be és utána szépen maradj csendben, kerüld a témát, ahogy szoktad minden hülyeséget kiderülése után!
  • Papichulo
    #91
    Idezd, hogy mit mondtam es tamaszd ala forrasokkal, hogy az nem valos! Ilyen egyszeruen megy ez, megis keptelen vagy ra.

    ps: A verbatim szo latin eredetu, nem angol! ;)
  • levente68
    #90
    Miért, talán tagadod, hogy azt állítottad, hogy nem csak ismered, a Titanium Backup-ot, de használtad is és root-olásra, meg firmware frissítésre használható?

    Mert én azóta röhöglek végképp ki mindenhol, bár utána még párszor megkíséreltem megértetni veled dolgokat minden siker nélkül. Egy ideje pedig nem vagyok rá hajlandó, mert abba a sötétbe, ami a te fejedben lehet fény nem hatol be, csak csákány.
  • levente68
    #89
    Ja, újra kérlek, hogy magyar fórumon szépen, ékezetekkel és felesleges idegen szavak nélkül értekezz!

    Nem azért, mert egy pillanat alatt ne fordítana bármit a böngésző, ha kellene, hanem, mert így lenne illendő.

    Ha meg angolul szeretnél, én benne vagyok, csak nem itt, mert mint említettem, ez magyar oldal.
  • Papichulo
    #88
    En nem allitok semmit. Te bizonygatod, hogy en rengeteg dologban tevedtem. Megis keptelen vagy ezek kozul egyetlen allitasomat is idezni.
  • levente68
    #87
    Mert én azóta röhöglek végképp ki mindenhol, bár utána még párszor megkíséreltem megértetni veled dolgokat minden siker nélkül. Egy ideje pedig nem vagyok rá hajlandó, mert abba a sötétbe, ami a te fejedben lehet fény nem hatol be, csak csákány.
  • levente68
    #86
    Miért, talán tagadod, hogy azt állítottad, hogy nem csak ismered, a Titanium Backup-ot, de használtad is és root-olásra, meg firmware frissítésre használható?
  • Papichulo
    #85
    Idezz verbatim barmilyen tevedesemet!
  • levente68
    #84
    Amint azt, amin akkor sikkesen továbbléptél, nevesen a Titanium-os fiaskót lerendeztük.

    Mivel ott végérvényesen leszerepeltél, nem gondolhatod komolyan, hogy spongyát rá című játékot játszunk és továbblépünk...

    Ugye, koma?

    Nem évülnek ezek el, ez nem bíróság, hogy kimosd magad, ez itt a virtuális élet, ahol te egy darab kaka szintjére verekedted le magad, de most azt várod, hogy emberként kezeljünk. Helytelen.

    De rengeteg van és én arra is ígéretet teszek, hogy ha a TiBi-t sikerül elmagyaráznod, akkor lépek a következő baromságodra, kikeresem és linkelem.
    Csak, hogy égj újra azok miatt, amiket oly kegyesen elfelejteni igyekszel és meg nem történtnek szeretnél minősíteni.

    Bátran ígérem, mert ki tudom keresni, de inkább azért, mert a TiBi-n akkorát égtél, hogy onnan nem fogunk mozdulni, te kis mágus... ;o)
  • Papichulo
    #83
    Meg mindig ott tartunk, hogy a "szamtalan baromsagombol es hazugsagombol" meg egyetlen konkretat sem tudtal idezni, sem pedig akkor, sem pedig most cafolni barmilyen tennyel forrassal. Szerinted ebben a postban is tevedtem joparszor. Nem is kell kutatnod regi threadek utan a forumon, itt van minden elotted. Mutass ra a tevedeseimre!
  • levente68
    #82
    Beírom ide is, mert a másikban írtam:

    "Kíváncsi lennék, hányszor kell még leírnom azt az egyszerű dolgot, hogy veled én nem bocsátkozom vitába, mert van egy szint, ami alá már nem megyek és te bőven ott vagy, hiszen a korrekt vita roppant messze áll tőled.

    Mielőtt kéred, nincs forrás erre, tessék emlékezni, igen. Sokszor merülgettem a szintedre, már jó ideje nem és ezt meg is írtam sokszor.

    Tehát, ne várj tőlem érveket, cáfolatokat, főleg addig, amíg mások továbbra is hiába érvelnek neked, magasról teszel rájuk és a korrekt vita szabályaira.

    Leszerepeltél már sokunk előtt, ezt sokan megírták neked sok topikban, miért várod, hogy én, a talán legradikálisabb konzumidióta-gyűlölő bármit is próbálnék már veled megértetni? Nem kapsz mást, csak amit érdemelsz, szakmailag és emberileg sokszor bizonyítottad, hogy nulla vagy, ehhez mérten viselkedem veled szemben.

    De továbbra is várom, hogy megmutasd, hogyan root-olsz és frissítesz firmware-t te Titanium Backup-pal. Te, szakértő... "


    A tévedéseid, hazugságaid, ferdítéseid magas számáról meg már értekeztünk és ott leírtam, meg más is, hogy sg.hu a nagyszámú baromságod gyűjtőhelye.

    Nem foglak se idézgetni, se cáfolgatni, mert semmi értelme. Aki hazugságból hazugságba menekül, ahogy te, avval csak orvos, vagy buta ember próbál korrekten vitatkozni, mi meg már számos bizonyítékot szereztünk arra, hogy reménytelen vagy.

    Hiába is kérem már mióta, mesélj még a Titanium Backup-ról, miket lehet még csinálni vele? Az az egyik legárulkodóbb tévedésed volt és bizonyíték arra, hogy nem csak egyszerűen nem értesz a témához, de még arra se vettél fáradságot, hogy kiguglizd, mit tud.

    Ez ráadásul csak egyetlen a sok zöldségből, amit ide be mertél írni úgy, hogy közben azt hiszed magadról, okosat írtál, aki meg ért hozzá, kaparja magát, mennyire hülye vagy.

    Ha figyeled, még a csatlósaid is elhagytak...
  • Papichulo
    #81
    /*FACEPALM*/
  • caius marius
    #80
    Látod? Te kis fetisiszta. Már megint.
  • Papichulo
    #79
    Eleg egyszeru kerdest tettem fel a #76-ban. Csak azt kene demonstralnod, hogy miben tevedtem ebben a topicban. Nem sikerult...

    Amugy a protestalok retorikai szintjenek magas fokarol arulkodik, ha ok minden forras es bizonyitek nelkul elhisznek barmit.
  • caius marius
    #78
    Na igen. Neked ez a fétised, az ziher!
    -Forrást!
    -Idézz!
    -Linket!
    Gondolom amikor ezeket a szavakat leírod, akkor közel jársz a csúcshoz ugye? :)
    Ha ezek a szavak mondatban vannak, vagy esetleg két-három mondat után következnek az már a Kánaán mi? Esetleg valami segédeszköz? Hm?
    :)
  • Papichulo
    #77
    Ugy latom sem a regi megjegyzeseim pontos idezete nem megy, sem pedig az ebben a topicban megfogalmazott kijelenteseim cafolata...

    Joggal lehet felhaborodott!
  • Papichulo
    #76
    Tényleg nem tudod beismerni ha tévedsz.

    Miben tevedtem? Idezz!
  • levente68
    #75
    Nincs itt semmi torzítás az én részemről, ezt is kár hazudnod azért, mert azt reméled, a múlt ködébe vesznek a dolgok.

    De azonnal komolyan veszlek és bármelyik követelésednek eleget teszek, amint megmutatod, hogyan kell a Titanium Backup segítségével root-olni és firmware-t frissíteni!

    Na, gyerünk!
  • levente68
    #74
    Ott a pont, ez az ember aljas ÉS beteg.
  • caius marius
    #73
    Tényleg nem tudod beismerni ha tévedsz. Ha valaki nem ugyan azt gondolja mint te, akkor neked azt semmivel nem lehet megmagyarázni. Hozhat az emberfia bármilyen forrást, téged az nem érdekel. Megmagyarázod, hogy jó a hóembernek a meleg. Mikor persze kiderül, hogy nem jó neki akkor azt próbálod eladni, hogy te nem is úgy mondtad, meg nem így gondoltad, meg nem értjük, hogy mit mondasz...
    Olyan is volt már mikor téged idéztelek, erre te azt mondtad, hogy te olyat nem mondtál. Megkerestem, megmutattam, arra azt mondtad, hogy ott és akkor az mást jelentett. :)
    Csuda egy figura vagy Papi... :)
    Ha pl. dolgoznom kellene veled tutti, hogy 1 perc alatt agyfaszt kapnék tőled, így viszont csak mosolygok. :)
    Ja, a fentiekhez a forrás:
    www.sg.hu
  • Papichulo
    #72
    Most eleg ha csak az itteni kijelenteseimt cafolod meg. Hajra!

    Az altalad folyamatosan - es persze torzitva - emlitetteket ott es akkor kellett volna, de nem sikerult, mivel keptelen vagy ervelni. Ezert is vagy ennyire frusztralt es szemelyeskedsz folyamatosan.
  • levente68
    #71
    Hányszor?

    Mindet?

    Azt is, ami a napnál világosabb?

    Tehát enciklopédiát írjak a sok baromságod tételes cáfolataiból?

    Már megírták, az a neve: sg.hu

    Tele van a baromságaiddal és a fejedbe fényt hozni igyekvők temérdek hozzászólásával, minimális siker nélkül.

    Azért, mert a te memóriád (nem véletlenül) igen rövid hatóidejű, nekünk mindig szenvednünk kell tőled?

    Azért, mert valami trollképzőt kitűnőre végeztél, itt nekünk újra, meg újra azon kellene szerinted dolgoznunk, hogy az idiótaságaidat korrigáljuk?

    Azért is, mert szándékosan vagy retard és amnéziás, hogy ne emlékezz, hányszor égtél be, nekünk kellene linkelni azokat?

    Nálam a csúcs, amikor magadat Android-ban jártasnak próbáltad beállítani és méltóztattad azt írni, hogy a Titanium Backup segítségével root-olni és firmware-t frissíteni lehet. De ez csak egy volt, minden cáfolatra újabb agyhalott dumával rukkolsz elő.

    Amellett, hogy e témában is sok zöldséget írtál, beégtél Yakuza által akkor linkelt módon valami fegyver, vagy politikai vonalon is, valamint én magam kérdeztem rád anno egy grafikai rovatban, hogy miért nem állsz le, mikor már mindenki kiröhögött, mert korrigálni téged képtelenség és csak mantrázod a saját agyszüleményeidet, melyek tévesek.

    Miért itt várod a gyógyítót, az orvosok teljesen lemondtak már rólad?

    Vagy fizetést kapsz ezért? Busásat? Van felvétel?
  • Papichulo
    #70
    De amig nyilvanossagra kerulnek titkosak es azok is maradnanak

    Akkor viszont nem kene itt tenykent eloadni oket, mivel ez csak egy a sok - osszeeskuves - elmelet kozul. Ha meg valaki forrast vagybizonyitekot ker ra, akkor meg nem kene megsertodni.
  • cateran
    #69
    Hogy neked mennyi eszed van:D De amig nyilvanossagra kerulnek titkosak es azok is maradnanak, ha valaki ki nem teregetne ki a szennyest....Amugy meg roppant egyszeru az alap..minden a hatalomrol es penzrol szol, az emberiseg 1 centit nem fejlodott ilyen szempontbol :S
  • Papichulo
    #68
    Az igazság károsul, nem én attól a sok agyatlanságtól, amit összehordasz.

    Cafold meg oket ... ervekkel es forrasokkal!
  • levente68
    #67
    Raknálak én sok mindenre, de az nem oldja meg, hogy a faszságaiddal legyen tele itt minden. Az igazság károsul, nem én attól a sok agyatlanságtól, amit összehordasz.

    Tudod, én megértem, hogy te szeretnéd, ha dolgok úgy lennének, hogy a te sérült agyadnak kedvezzenek, de attól, hogy az idiótaságodat hajtogatod, attól nem lesznek úgy. Ez a baj, ezért nem kellesz ide. Se.
  • Papichulo
    #66
    Piszkosul unalmas, hogy mindenhol olvasni kell a setét megnyilvánulásait.

    Nem kell. Rakjal tiltolistara!
  • levente68
    #65
    Ezzel a gyökér pulikúróval hogyan lehetne elbánni már? Nagyon unalmas az állandó tudálékoskodása és a tények tagadása. Álljak neki ovis módon mínuszolni a kislányt?

    Piszkosul unalmas, hogy mindenhol olvasni kell a setét megnyilvánulásait.

    Kár, hogy a köz pénzén ilyennek net-et biztosítanak a diliházban.
  • levente68
    #64
    Te szar!

    Tagadod, hogy hányszor emiatt ugattak neked?

    Te tényleg amnéziás vagy.

    Ide is beírom, amit a másik topikba:

    'Te kis vicces, hát én őrizzem neked, hogy hol ugatták le a fejedet és hányszor, hogy ne tudálékoskodj, mert mocskosul nem is értesz hozzá és írod a baromságaidat?

    Azt vagy anyukádtól, akinek a mai napig nem tudjuk a nemzetiségét, vagy az ápolóidtól várjad, te segg!


    Azért hivatkozom másokra, mert mint mindig, jelen pillanatban is többen ugatnalk neked, te barom, másik topikban, hogy térj észhez!

    Nyilván mindannyian tudjuk, hogy nem fogsz, de attól még ugatjuk...


    Mit idézzek? Ott van, nem kell idézni, cáfold, amiket írtam benne!

    Eszméletlen egy faszkalap vagy, tudálékos senki.

    De varázslóként is számon tartalak, aki Titanium Backup-pal root-olt és firmware-t frissített, az mágus a szememben...'