143
  • levente68
    #143
    Igen, sajnos a rá jellemző elvtelen vitatempót hozza, hiszen javarészt képben van avval, hogy nincs igaza, ezért hoz olyan 'bizonyítékot', amivel talán maga felé billentheti a mérleget, ha nem ért hozzá a vitapartner.

    Magyarul, úgy vitázik, hogy nem az igazság kiderítése a cél, hanem az önigazolás akár aljas módon is, így, mikor be kellene ismernie, hogy oké, ott a pont, inkább még guglizik párat, hogy egy egyébként simán lesöpörhető érvvel rukkoljon elő.

    Tipikusan az a vitázó, akivel kifejezetten tilos vitázni, mert aljas.

    Életben valószínűleg szintén ilyen és az első percekben faképnél hagyja minden értelmes, így gyökerekkel veszi körbe magát, akiknél értelmesebb és azokat vezetgeti meg ilyen módon. Ha szerencséje van, akkor ilyen főnöke van és a tudálékoskodással eléri, hogy megbecsüljék.
    Ismerek pár ilyen selejtet jó pozícióban, ez Magyarország egyik átka, máshol feltérképezett tudással lehet megmaradni, itt egy összehazudott önéletrajz és egy kis tehetség a tehetségtelenség leplezésére elegendő.
  • Jakuza1
    #142
    Levente ez a teljesen kesz. :P

    Megkedezik tole, mennyiert kapja a tularazot kartyat a gyartotol az Apple es jon az E-Bay-el, mint viszonyitasi alap. :P

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1376504185

    Beszarsz a rohogestol ezen a makin. :PPPP
  • levente68
    #141
    Na, ez a te igazi éned...

    Értelem semmi, ékezet nuku, idegen szó tudálékoskodva feleslegesen és annak a ténynek az elegáns átlépése, hogy mocskosul beégtél sokadszorra...

    Ez vagy te, ostoba és aljas.
  • Jakuza1
    #140
    Na de ha egyszer linkelesen kivul semmi egyebet nem tud, mert nem volt ott amikor az eszt osztogattak, legalabb konyorgom ne olyat linkelne, be ami sajat maganak ellentmond. :P

    Vagy minek linkel angol szoveget, ha ugy sincs tisztaban a jelentesevel ?
    Ja es a legszebb, hogy ez a kis pattanasos ket eves hulyegyerek, azt hiszik mindenki ket eves mint o akit az ovodaban is bolondgomba jellel illettek. ROTFL
  • Papichulo
    #139
    Ugy latom a tenyekkel es a forrasokkal meg mindig baj van nalatok... de feltetelezem az iskolaban ti vagytok a kemeny gyerekek, mert ti tudtok a leghangosabban karomkodni. Biztos vagyok benne most is feszul a mellkasotok, hogy mennyire megmondtatok nekem, holott egyetlen ertelmes ervetek nem volt, csak egymas rectumat kenyeztettetek. Tokos sracok! :)
  • levente68
    #138
    Linkelni mindig tud, ez igaz. Sőt, csak linkelni tud, mert egy segg mindenhez.

    Az a vicces, mikor a saját érdekében berakott idézet cáfolja őkelmét, vagy bizonyítja, hogy nincs a témában otthon és csakis guglizva tud hozzábrekegni a témához...
  • Jakuza1
    #137
    Latta mar fenykepen ? Vagy olvasott rola a wikin ?
    Csak azert mert mindig a wikivel jon, meg sajat mondatot nem tudott kibofogni magabol.
    Szerintem meg azt se tudja, hogy kell altalaban a hangerogombokkal es power gombbal resetelni egy android mobilt. :P

    Wait, az le van irva wikin vagy mashonnan fogja idelinkelni ? :P
  • levente68
    #136
    Veled? Csakis. Azért jöttem, hogy megkérjelek, dögölj meg... ;o)

    Vagy akkor már írj okosakat, de az nem megy, so: GoTo1 ;o)
  • Jakuza1
    #135
    Szerinted kepes lenne egy agytekervennyel erre a muveletre ?
    Osszekapcsolni mit ? Max arra eleg, hogy a galandfereg lete az urulekkel jol lakjon.
  • levente68
    #134
    Mondd csak, miért tereled a szót másra, mesélj inkább a Titanium Backup-os tapasztalataidról, édeske!

    Ja, az csak égést hoz, így gyorsan mindenről van már szó?

    Grat!
  • Papichulo
    #133
    Nem szemelyeskedni jottel, de megis szemelyeskedni kezdtel? Skizofrenia?
  • Jakuza1
    #132
    Jah es angol zseni is a maki, csak azt nem tudja, hogy mit linkelt be, aminek az allitasahoz semmi koze.
    Ekkora kreten ez az ember. :P
  • Papichulo
    #131
    Ha mar nagyon a multban rekedtel, van itt toled valami:

    "Te marha, a youtubes videok 90 szazaleka flashes es csak azert tudod lejatszani az ipadoddal, mert van rajta olyan nem native lejatszo vagy brovser, amivel meglehet nezni." - http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1358250549&no=61

    Kifejtened ezt bovebben legyszives? :)
  • levente68
    #130
    Nem sikerül összekapcsolnod két mondatot?

    "Nem, én nem személyeskedni jöttem.

    Azért írtam, mert kibaszott unalmas a segg hozzáállásod."

    Bátran olvashatsz tovább ám. ;o)
  • levente68
    #129
    Szerinted tehát számít az a forrás is, ami azt bizonyítja, hogy tök hülye vagy a témához? Mint a legutóbbi esetben?

    Nagyon mulattató vagy...
  • Papichulo
    #128
    Nem, én nem személyeskedni jöttem.

    Pedig semmi mas nem csinaltal meg... foleg nem a cikkhez szoltal hozza.
  • levente68
    #127
    Én nagyon kíváncsi lennék, mi van a fejében.

    Hihetetlen az a kitartás, amivel a hülyeségeit védi körömszakadtáig, hiába nyilvánvaló, hogy nem ért hozzá.

    Tehát, a lékelés mellett szavazok.
  • Papichulo
    #126
    egyetlen kijelenteunket nem tudtad cafolni

    Mit kellett volna cafolnom?

    Az osszes altalad emlitett esetben, mindig hoztam forrast a kijelenteseimrol, ellentetben a "vitapartnereimmel".

    ps: Ti harman (+levente+cm) osztalytarsak vagytok amugy?
  • Jakuza1
    #125
    Megkellene puhitani valamilyen celszerszammal. :P
  • levente68
    #124
    Nem, én nem személyeskedni jöttem.

    Azért írtam, mert kibaszott unalmas a segg hozzáállásod.
  • Jakuza1
    #123
    Jah a gyerek egy szalamas hazudozo. USA fegyver temaban vitte a primet, hogy kijelentette, hogy nem lehet Assault fegyvereket venni (meg az Obama torveny elott) es hogy amugy is korlatozva van a loszerek szama es mondott valami nagyon buta 8 vagy 12 szamot arra mar nem emlekszem.
    Aztan amikor fegyverboltokat linkeltem be, ahol ott volak a vasarolhato fegyverek 45 vagy 30 es hasonlo tarmerettel, akkor elkezdett egybol terelni, hogy az a ceg nem er, meg hasonlo hulyesegeket. DE a palmat ugye elvitte az Obama bejelentes, ahogl torvenybe iktattak az Assault fegyverek betiltasat es a loszertar 15-re korlatozasat.

    Es ezek utan is tovabb hazudozott a gyerek a temarol. :P
    Es a vicces az volt az egeszben, hogy olyannak akarta a hazugsagokat bemagyarazni, aki a vita elott volt kb 3 hettel amerikai fegyverboltban es sajat szemevel latta az AK47-eseket es a tobbi assault fegyverek garmadajat :P

    Ez a hulyegyerek meg a bejelentett amerikai fegyvertorvenyekrol is hazugsagokat akart beallitani, amikor az ameriaki elnok elo adasban jelentette be a kozvelemenynek a folyamatot a gyerekgyilkossagok utan a torvenyrol. De ez a f@sz meg azt is jobban akarta tudni. Szanalom.
  • levente68
    #122
    Valahogy így...


    Még nem cáfolta őkelmét senki...

    Milyen vastag bőr lehet a kis pattanásos pofáján...


  • Jakuza1
    #121
    Pontosabban ott tartunk, hogy egyetlen kijelenteunket nem tudtad cafolni, ellenben vagy 5xor hazudtal mar itt arrol, mit lehet csinalni a TB-vel, azutan sikerult belinkelned egy angol szoveget, aminek a jelenteset se tudod, mert segghulye vagy.

    Aztan amikor ez kiderult te akarsz okoskodni arrol, hogy milyen is az angol nyelv.
    Majd sajat szavaiddal egy cafolatot nem tudsz leirni, mert egyertelmuen latszik, hogy a temahoz buta vagy.
    Utan jon, hogy mas bizonyitsa be azigazat a "forras" terelessel, aztan amikor valaki belinkeli, mint pl az Obama torvenyhozasanal megtettem, amikor hazudoztal az amerikai fegyverviselesi szabalyokrol, vagy a CIA nyilatkozatarol IRAQ titkos vegyifegyvereivel kapcsolatban a te erveid kimerulnek az idezem "biztos nem jol tudjak" idiotizmusodban.
    Mert te tudod. Hat megalol hogy szakadt volna be a fejed anyadba, amikor kirantottak a csoffadt likabol.
    Ezek az erveid altalaban, mint amilyenek voltak az USA sebessegkorlatozasai temeban, amikor belinkeltek a valosagot, akkor jott a tereles ahogy szoktad, hogy az nem ugy van,te nem azt irtad, mashogy mondtad, ki tudja te mit gondoltal, meg a hasonlo rad jellemzo gyoker fajtad vergodesevel probalkoztal megmagyarazni a hazug allitasaid,ahogy szoktad.
    Mondom orulhetsz, hogy nem allsz szemtol szemben a vitapartnereddel sohasem, mert te mozgasserult idiota, mar kirantottak volna a szadon a gerincedet.
  • Papichulo
    #120
    Mindezt a trollkodas nagymesteretol??? Aki semmilyen modon nem szolt hozza az adott cikk temajahoz? Kizarolag szemelyeskedni jott?

    a szádat már széthúzta volna bármelyikünk, mint az expandert

    Egesz pontosan kik ezek az oroszlanszivu lovagok?

    ps: Meg mindig ott tartunk, hogy egyetlen kijelentesemet sem voltal kepes cafolni :)



  • levente68
    #119
    Annak te csak örülhetsz, hogy e vita nem az életben folyik, mert a szádat már széthúzta volna bármelyikünk, mint az expandert...

    Az a lényeg, hogy hülye vagy a TiBi témához, erre a legjobb bizonyíték, hogy egy cikket idézgetsz a saját felhasználói szokásaid és élményeid elmesélése helyett.

    Ezt teszed mindenhol, főképpen ebből veszi le mindenki, hogy csak virtuális a tudásod, néha hozzá nem értő, néha pedig általad nem is érthető cikkek linkelésével.

    Tehát, nyugodtan ismerd el, hogy nem értesz hozzá, mert az nagyon látszik és a vergődésed csak szánalmassá tesz!

    Amit meg kértem: ha nem tudsz se értelmesen, se korrekten vitázni, sőt állandóan hülyeségeket írsz, akkor legalább tedd magyarul és ékezetekkel. nem az a baj valakivel, ha ékezet nélkül ír, hanem az, ha azt koronázza az ilyen seggarc tempóval, ahogyan te teszed. ne mást támadj evvel, kisfiam! Ahogyan viccesen már volt pofád másra szólni, hogy magyar fórum szellemében írjon, miközben leginkább te teszel arra magasról tetézve trollkodással.
  • Papichulo
    #118
    Kemeny es intelligens embernek tunsz... biztos sikeres is vagy az eletben :)
  • Jakuza1
    #117
    Megegyszer te kis buzigyerek. Nem lehet rootolni es semmi koze nincs a firmware frissteshez a TB-nek, mint ahogy te allitottad. Kar terelgetned, te majom inkabb massz vissza a fara az oseidhez, mert az ertelmiszinted kb. arra kulminal.
    Valamint akarhogy is faj neked te barom, hiaba is probalsz mindenrol hazudni, es a "forras" fo motivummal okoskodni, te hulyesegeket beszelsz, pontosabban irsz ide allandoan es leventenek teljes mertekben igaza van a #71 -es irasban rolad, mert egy beteges kis hazudozo pocs vagy, aki amikor 20szor lebukik egymas utan, akkor is csak hajtja a tovabbi hazudozasait.
    Az a szerencsed, hogy nem szemtol-szemben talalkozol a vitapartnereiddel, mert mar kettezuztak volna a ket kilos szemuveges vizfejedet.
  • Papichulo
    #116
    hanem leirtam osszefoglalva amit tartalmaz a szoveg

    Te egy ertelmetlen magyar mondatot irtal. Ekezetek nelkul! :)

    a TB-vel nem lehet rootolni

    Ki es hol allitotta, hogy lehet? Ilyen csak levente68 szerint hangzott el, de idezni nem tud. Beszeljetek ezt meg egymas kozott! ;)
  • Jakuza1
    #115
    Te igazi kreten, en nem szo szerint forditottam, hanem leirtam osszefoglalva amit tartalmaz a szoveg, de ha akarod en veled ellentetben "szorol-szora" is letudom forditani a szoveget, mint ahogy tettem a hivatkozasod masodik reszevel, hogy lassa mindenki milyen egy retard vagy es mit linkeltel, mint bizonyitek, hogy rootolni lehet a szoftverrel mikozben a bizonyitekod

    "This is especially helpful on HTC devices that perform a factory reset when unlocking the bootloader."

    Hat vicces gyerek vagy anak a fenyeben, hogy ez azt jelenti, ahogy leirtam "ez kulonoskeppen a HTC eszkozok szamara nagy segitseg, ami gyari resetet hajt vegre a bootloader felodasanal"

    Te maki, ez azt jelenti, hogy a keszuleket amikor rootoljak leresetel a HTC keszulek, tehat elveszited a beallitasaidat, koze nincs ahhoz, hogy a TB-vel rootolhatod a keszuleket.

    Ja es vicces latni vergodesed, hogy amikor leirjak mit tartalmaz a mondat, akkor az angol szakkal probalkozol terelni, mikozben az a f@szsag, amit allitasz a rootolasrol az egyszeruen hazugsag, mint ahogy a magyarazataid is.
    --------------------------------------------------------------
    Megegyszer te agyilag fejletlen tulok, a TB-vel nem lehet rootolni, tehat befejezheted a hazudozasaidat rola, hogy te tudod, hogy lehet, es linkelgeted az altalad ismeretlen angol mondatokat.
  • Papichulo
    #114
    Persze, en nem tudok angolul... vicces srac vagy.

    ez jelent mast, mint hogy Rootolas nelkul lehet megcsinalni a mentes es visszaallithato a mentes, ha a keszuleket kesobb rootoljak.

    Tokeletes forditas. Hibatlan. Magyarul is tisztan ertheto. Angol szak?

    Nalad is vicces, hogy jobban szeretned tudni, hogy mit akartam mondani, mint en sajat magam, aki vilagosan - es magyarul - ki tudta fejteni a velemenyet. Az is humoros, hogy mar csak az elferditett kijelentesembe probalsz csak belekotni, azt is vegtelenul sutan.

    ps: Aztan keruljenek elo azok az ekezetek, mert levente68 teged is foldig fog primitivezni es bunkozni ha nem hasznalod oket! :)
  • Jakuza1
    #113
    Es a kreten meg angolul se tud az a legszebb az egeszben vazz es linkelgeti az angol szoveget. :PPPPP

    "These backups can be made *without* root on Android 4.0+ by using the “adb backup” command from a computer, and can be restored with Titanium Backup once you have root. This is especially helpful on HTC devices that perform a factory reset when unlocking the bootloader."

    A hulyegyerek nem tudja felfogni , hogy ez jelent mast, mint hogy Rootolas nelkul lehet megcsinalni a mentes es visszaallithato a mentes, ha a keszuleket kesobb rootoljak. :P (De ez nem jelenti azt, hogy nem kell rootolni, mindossze annyit, hogy a backupot lehet rootolas nelkul vegrehajtani)
    Raadasul a marhaja utan kiragadja az utolso mondatot, mintha az igazolna az allitasat, mikozben csak annyi van benne, hogy ez kulonoskeppen a HTC eszkozok szamara nagy segitseg, ami gyari resetet hajt vegre a bootloader felodasanal.
    -----------------------------------------------------------------------

    Ekkora idiota ez az ember. Nem eleg hogy meg a szoveget se tudja ertelmezni, vitatkozik a kamu allitasain es utana a legfobb erve az, hogy "forras?" vagy olyan angol szoveg, aminek meg a jelenteset se tudja, mert a nyelv ismerete kimerul a wikipedia magyar nyelvu ismeretterjeszto irasaiban. ROTFL
  • Papichulo
    #112
    Hogy kinek mi szukseges, az egyeni preferencia. Szamomra szukseges volt a backup... itt van az, hogy masok probaljak megmondani, hogy nekem mire van szuksegem. Amugy az az osszes "ervetek" (+levente68), hogy szerintem szukseges backup-ot csinalni rootolas vagy firmware frissites elott? Ezzel az egyetlen dologgal igazolando az osszes sertest, ami a fejemhez lett vagva? Ennel azert tobbre szamitottam... ez mar a szalmabab szalmaszalaiba valo kapaszkodas.

    Neked is kéne egy Sancho Panza.

    Vicces ezt a te szadbol, amikor az egesz alom itt szemelyeskedik velem szemben. Gondolom, hogy micsoda hatalmas merteku penis kenyeztetes mehet koztetek PM-ben :)
  • caius marius
    #111
    Egyébként a szélmalmos példád is megállja a helyét, csak pont a te esetedben. :)
    Neked is kéne egy Sancho Panza. Bár az állovagnak is hiába magyarázott...
  • caius marius
    #110
    Most mit erőlködsz? Azt írtad, hogy rootoláshoz és firmware cseréhez SZÜKSÉGES (!!!).
    Nem az.
    Elbuktál. (Ismét)
    Ismerd be!
    Nem az a gáz, hogy hülyeséget mondtál, mert az bárkivel előfordulhat, hanem az, hogy utána nem ismered be a tévedésed. Ettől leszel gyík...
  • Papichulo
    #109
    Mar megint szelmalmokkal harcolsz... en mondtam, hogy mire hasznaltam, majd ala is tamasztottam, hogy alkalmas arra. Arrol nem tehetek, hogy te mar megint jobban akarod tudni, hogy en mit gondoltam es probalod a sajat fantazmagoriaidat belemagyarazni.
  • levente68
    #108
    Az a baj, hogy megint hülye vagyok, mert egy ilyen gyökérnek hiába próbál az ember elmagyarázni valamit, teljesen hülye vagy hozzá, így az első lépés nincs meg a tudáshoz, de te mégis a mélyvízbe mennél...
  • levente68
    #107
    Egyrészt, bár majdnem úgy van, de a bootloader nyitása nem egyezik meg a root-olással, megint kicsit nem vagy képben, akkor sem, ha van összefüggés.

    A többit ismét elegánsan hanyagolod... Pedig ALAPJÁBAN tévedsz a témát tekintve, ezt le is vezettem, de te nem érted. Szokás szerint.

    Szerinted, van arra esélyed, hogy még ennél is jobban égj? Elmondom: nincs, így nem szükséges semmi egyéb topik iderángatása, amit most linkeltem, az is elveszett számodra, te amnéziás gyökér.
  • Papichulo
    #106
    Root után meg pont nem kell semmit visszaállítani, te gyökér.

    "This is especially helpful on HTC devices that perform a factory reset when unlocking the bootloader."

    Vagy megis? :)

    Ugyanezt csináltad a grafikai topikban

    Hol?
  • levente68
    #105
    Haha, azért, mert találtál valamit, amiben említik a TiBi-t, attól még te magad hülye maradtál hozzá.

    Olvasd már el, mit írtál akkor, mit írtam rá akkor, miket handabandázol azóta is és egyszer talán rájössz, mekkora megjátszós pöcs vagy, aki most talált valamit, ami SZERINTE az igazát támasztja alá, miközben csak újabb bizonyítékot adsz a setétségedre.

    Amit pedig linkeltél, az nem rendszer mentés, mikor érted már meg? Lefordítsam neked, mit írnak, barom? Készül ily módon egy csomag az összes alkalmazásból és azt egyben visszatöltheted, de semmi köze a rendszerhez, firmware frissítéshez és root-hoz, az egy egyszerre visszatölthető ALKALMAZÁS-csomag, nem több.

    Mielőtt megkérdezed, hol mondtál ilyet:

    "Nem tud nandroid backup-ot. Érted?

    Hol mondtam, hogy tud? Azt mondtam, hogy root vagy firmware upgrade utan vissza lehet allitani vele a rendszert."

    Lassan mondjam? Nem RENDSZER-t lehet vele visszaállítani, felfogod? Csupán alkalmazásokat.

    Root után meg pont nem kell semmit visszaállítani, te gyökér.
    A cikkben azt írja, hogy root-olás után van erre lehetőség, naná, hiszen TiBi-hez kell root, amiről meg valóban szól a cikk, az az, hogy támogatja a TiBi az ADB mentés visszarakását.
    Ha elolvastad volna jobban, nem TiBi-vel készül az említett csomag, de támogatja annak visszaállítását.
    Root nélkül tudsz ADB-vel csinálni egy ilyen csomagot, amit aztán root után a TiBi visszaállít.


    Megint valami, amit se nem használtál, se nem értesz, de idézetekkel próbálkozol megint, hogy leplezd a balfaszságodat.

    Ráadásul, olyannak próbálod bemagyarázni, aki használja néhány éve...

    Ugyanezt csináltad a grafikai topikban, hiába kérték, hogy hagyd már abba, mert üvölt, hogy fingod nincs hozzá, de te csak erősködtél a hülyeséggel, amit kitaláltál.

    Te soha nem ismerted be a tévedésed, most se teszed, ebben biztos vagyok.


    Most kértem, hogy legalább alap szinten tájékozódj, ha beleugatnál valamibe, hát, hiába kértem.

    Megint azt csináltad csak, amit sokszor, kiadtál egy keresést gugliban ’nandroid’, ’root’, ’Titanium Backup’ kulcsszavakra, és örülsz, mert azt hiszed, találtál valamit…

    Megint lyukra futottál, tök hülye vagy hozzá, de legalább erre újabb bizonyítékkal szolgáltál, GRATULÁLOK!
  • levente68
    #104
    Hát, ha valakinek el kellene magyarázni, milyen, ha valaki hajthatatlanul hülye, a legjobb példa lenne rá valóban.