3370
  • lalakov
    #3170
    "ha a raktáramban rákattanok egy kártyára tárgyra a leírásban" az a legalacsonyabb eladási ár.
    A piacon a baloldali oszlop tartalmazza az eladási ajánlatokat, a jobb oldali pedig a vételi ajánlatokat. Vagyis eladásnál neked a baloldali oldali oszlop legfelső ára kell, mert az a legalacsonyabb. Ha pedig azt akarod, hogy azonnal elvigyék 100%-osan akkor a jobb oldali oszlop legmagasabb árát adod meg, mert arra már van vevő.
    Utoljára szerkesztette: lalakov, 2014.09.29. 10:33:37
  • RoboKutya78
    #3169
    kezdek belezavarodni a al eladási piaci árba
    ha a raktáramban rákattanok egy kártyára tárgyra a leírásban az a vétel árat mutatja?
    Illetve ha a piacon rákeresek pl a counter cuccokra és ott az az ár ami változik az meg milyen ár?
    tiszta zavar.A régebbinél legalább rendben volt hogy az utolsó látható összegért kellett kitenni a tárgyat és az tutti elvitték .
    itt most hol látom az épp legalacsonyabb eladási árat?
  • RoboKutya78
    #3168
  • lalakov
    #3167
  • genndy
    #3166
    Nem lehet. A kódját akarja eladni olyannak, aki játszik a Rifttel, TF2 kulcsért cserébe.

    Az állat pedig egy velociraptor ugye (vagy legalábbis az akar lenni), ha már az oldal maga Raptr...
  • lalakov
    #3165
    És ezt el lehet adni Steamen?
  • RoboKutya78
    #3164
    Rift játékhoz kis állatka amit elvileg csomaghordáshoz is lehet használni a raptor logóját elkészítették valami dínószerü lénynek
  • IMYke2.0.0.0
    #3163
    Fóliás "UNSC Infinity" a Halo: Spartan Assault-ból...
  • lalakov
    #3162
    Mi ez egyáltalán?
  • RoboKutya78
    #3161
    Skacok egy kérdés
    Keresem a lehetőségeket tf kulcs beszerzésére :)
    Van egy ötletem a raptor kidobott egy 2000 pontos Rift játékban használható Raptor Pet-et


    Megér ez a cucc egy vagy 2 TF kulcsot?
  • Scooter
    #3160
    50%-KAL OLCSÓBB The Incredible Adventures of Van Helsing II Complete Pack.

    Akinek kell, az szóljon. Viheti ingyen.
  • otisz111
    #3159
    Hátha érdekel valakit. :)

    50%-KAL OLCSÓBB Payday 2
    50%-KAL OLCSÓBB Nidhogg (For Owning Hotline Miami)
    25%-KAL OLCSÓBB Heavy Bullets
  • RoboKutya78
    #3158
    Medieval II: Total War kártyakészlet érdekelne kizárólag a címer miatt ha tud valaki segíteni összeguberálni azt megköszönöm.
    Trade linkem
  • Gerdzso
    #3157
    Köszönöm szépen! :) Fel is tettem.
  • lalakov
    #3156
    Van egy 25%-KAL OLCSÓBB Heavy Bullets kuponom (Érvényesség vége: 10/16/2014 8:59:00 AM.). Szóljon ha kell valakinek.
  • genndy
    #3155
    Olyasmi, csak a Raptr nem ad pénzt játékért. GMG kliense, ott nézelődj, oda kapod a pénzt amiből GMG-n vásárolhatsz.
  • Gerdzso
    #3154
    Ez a playfire ez olyasmi mint a Raptr?
  • Tinman #3153
    Köszi
  • ratgab
    #3152
    Én kettőt is kaptam belőle... Jelentkezni nálam is lehet.
  • Scooter
    #3151
    Most kaptam egy kupont: 75%-KAL OLCSÓBB The Raven - Legacy of a Master Thief (9/26/2014 8:59:00 AM - érvényes)
    Steam oldala.
    Szóljon ha kell valakinek. Ingyen adom!
  • IMYke2.0.0.0
    #3150
    Nekem van egy Barren Desert (Foil) Spectraball Foil Trading Card -om, amit hónapok óta nem visznek el, pedig többször is lejjebb vittem az árát, még úgy is, hogy mindig az enyém a legolcsóbb.

    Mióta vannak böngészőbe beépülő addonok, azóta tragédia van. Belövi 8 meg 10 eurócentre és rá se néz a piacra többé.
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2014.09.16. 13:38:30
  • Dzsini
    #3149
    #3113 :(
  • IMYke2.0.0.0
    #3148
    Nekem az eddig 1+ évben: 4 fóliás kártya.
    Egyik sem ment el 60 eurocentnél drágábban.
  • RoboKutya78
    #3147
    Egyeseknek nem tudom honnan esik (nem veszi) ennyi fóliás kártya, de amióta kitalálták ezt a bulit azóta a rendszer jó szándéka jeléül max ha 3 fóliást találtam és ebből ha egyszer esett a 3 darabos bundlikból egy, a többi meg ha igaz maga a játék adta a kiforgatható listából
    Most utoljára egy tropiko esett a 4 kiforgathatóból (ez volt a 3.).
  • wantonly
    #3146
    Legutóbb 50 kártyából - ebben volt 3-4db foil - 3,65€-t szereztem. :(
  • grebber
    #3145
    Nekünk spur suttyoknak az :D Lassan úgyan de az ember összekapar mindig 4-5 eurókat ami egy jobb leárazásnál egy fasza game!
    Szerencsére ott a playfire is az is jó igaz kb ugyanolyan lassan lehet pénzt szerezni de ott is jönnek az ingyen game-ek.
  • ratgab
    #3144
    Kártyázás már sajnos nem biznisz...ez van...
  • Scooter
    #3143
    Jó a háttered!!! Szuper kaland.
    Én az alap kitűzőre hajtok. Hmm, de jó lenne, ha nekem is ezt a hátteret dobná.
    Gratula hozzá!
  • grebber
    #3142
    Sajnos más a foliások sem érnek semmit :(
    1.x-ért van kint rengeteg de kutya se veszi de ezermillió ember venné 0.1x-ért....

    Mondjuk az igaz még mindig jobb a 0.1x mint a 0.03-0.04 átlag.
  • Tinman #3141
    Jó ízlésed vanik :-)

    Imi: Köszi :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #3140
  • Dzsini
    #3139
    Nekem a Mark of the Ninja lv5 + foil van meg ugyanígy - beraktam jó alacsonyra a vételi ajánlatokat, és szép lassan bepotyogott az elmúlt hónapok alatt :)
  • Tinman #3138
    Nah megvan életem első Foil kitűzője :-)
    1 hónap volt legalább mire kártyapénzből ki tudtam rakni, meg lement annyira a kártyák ára, hogy meg tudtam venni. Szeretem-e ezt a játékot? :-D
  • Dzsini
    #3137
    Picit hosszabban: minden elért 10 szint komolyan növeli a booster pack szerzési esélyt, amivel gyakrabban lehet plusz pártíz centhez jutni, és a nyári-téli akciók során általában a kitűzők kirakásával mindenféle apró előnyökhöz lehet jutni.
    Semmi eget verő, de ha egy-két nagyon olcsó gyűjtemény úgy jön össze, akkor azt lehet, hogy érdemes elrakni, előkészíteni a következő vásár idejére.
  • IMYke2.0.0.0
    #3136
    Bár lehetne :)
    Ez az 1+ év alatti eladás és elköltés. Excel táblám összesítő adata alapján láttam, hogy 50,01 eurónál tartok.
  • ratgab
    #3135
    Akkor lesz Border Sequel 0 day áron?
  • IMYke2.0.0.0
    #3134
    Yeah! 2013.07.17-től - a kártyázás beindulásától - sikerült elérnem az 50 eurós össze-eladási határt...

    //Más meg ennek a 4-5x-ösét :)
    Utoljára szerkesztette: IMYke2.0.0.0, 2014.09.15. 18:42:02
  • IMYke2.0.0.0
    #3133
    Röviden: e-penis
    Én ezért is adom el a kártyákat.
  • Timbu
    #3132
    Eddig nem törődtem a trading cardokkal, de nemrég elkeztem összegyújteni párat. Amit eddit látok:
    - játszásért az összegyűjtendő kártyák felét kaphatod (mondjuk 4-et)
    - a másik felét a) másokkal cserélgetve kell összegyűjtened, tehát ha A-nak meg B-nek is megvan két-két játék, akkor gyakorlatilag mindkettőjük csak egy-egy játékot rakhat ki?
    - vagy b), megveszed a marketen 0.1 EUR körüli áron
    - a rendszer sorsol neked booster pack-et (megintcsak nem játékért ad kártyát)

    Tehát annak, hogy valaki összegyűjt egy sorozatot (vagy nem is egyszer), gyakorlatilag semmi köze ahhoz, hogy valaki mennyit játszik egy játékkal. Nekem az lenne a logikus, hogy ha valakinek van egy 300XP-s Portal2-es jelvénye, akkor azt azt jelentse, hogy ő tényleg jó sokat Portal2-zött, nem pedig azt, hogy a marketen 200 Ft-ért vett magának egy kitűzőt. Ennek így mi értelme?
  • RoboKutya78
    #3131
    Canyon Capers kártyákat cserélem Gravity Badgers kártyákra
    Elvileg ez a trade linkem
    Ha tud valaki segíteni:)