207
1239805_565072620230916_1347301311_n.jpg
  • ProGabe #87
    11-es rész: aztabüdöskurvaélet!
  • ForzaInter
    #86
    Van már felirat a 9 részhez is.
  • ForzaInter
    #85
    Én bírom, leülte már a büntetését.. Nekem olyan szeretni való szarházi, nem tudom utálni..:D
  • ProGabe #84
    Nagyon fasza ez az évad is! Ahogy valaki reddit-en megjegyezte, annyi a probléma a sorozattal, hogy minden rész 10-ből 11-en pörög, over the top folyamatosan :)

    "Mick-et kicsit sajnáltam"
    Azt a szarházi fost hogy lehet sajnálni? Az egyik legsurmóbb, leggecibb karakter, aki valaha volt TV-ben. Azért, mert tök hihető. Nagynéha akar tenni valami jót is, de tényleg egyből szarrá válik minden, amihez nyúl.
  • Monoton
    #83
    Jó kis rész volt :)
  • ForzaInter
    #82
    Van már a 8 részhez felirat végre.

    Fasza rész volt. A vége ütött, Mick-et kicsit sajnáltam..
  • zaki
    #81
    na jah, en is neznem mar az uj reszeket :c
  • ForzaInter
    #80
    Ehhez a sorozathoz is van mindenféle felirat, román, szlovák, héber stb de magyar az nincs..
  • Herold
    #79
    Pinokkió is jó arc. Bár úgy tűnik, egy kerékkel több van szegénynek, de tetszik a karaktere.
  • zaki
    #78

  • zaki
    #77


    :DDD
  • ForzaInter
    #76
    zseniális:D:D
  • Monoton
    #75
    Nem lehet elégszer megnézni :D
  • zaki
    #74
  • Monoton
    #73
    AZ évad egyik legjobb része :DDDDD Mármint a 7. :D
    Utoljára szerkesztette: Monoton, 2014.09.02. 22:04:46
  • ForzaInter
    #72
    Huu, ez a 7 rész eddig mindent vitt, pedig nem is a főszálról szólt. Micsoda tökéletes család ez..:D Le se tagadhatnák, hogy írek, egy kis pia és már kezdődik a balhé.:D Végén pedig Bunchy, "i am not gay":D:D Aztán Ray.:D
    Utoljára szerkesztette: ForzaInter, 2014.09.02. 19:20:46
  • Stockbauer33 #71
    Nagyon betalálták azt a karaktert :D .Igaz mindegyiket betalálták.Pro mind
  • ForzaInter
    #70
    Ahh, szegény Bunchy:D:S
  • Jim Morrison
    #69
    Szerintem azokban a részekben amit tegnap megnéztem csak pár mondat nem volt lefoglalva. Volt dolgom már olyan felirattal ami tele volt (de tényleg, tele) helyírási hibákkal, de tegnap egyszer sem akadtam fent hogy, ú na ezt így nem bírom nézni.
    Azért írtam hogy teljesen jó, mert sajnos a saját szemszögemből néztem a dolgot (magyar felirat ha van akkor azt használom de nekem angol is bőven jó. Kivétel talán a Hannibal, csak ott meg nem bírom kivárni a magyar feliratot ^^)
  • ForzaInter
    #68
    én türelmes vagyok, de Cain akkora lemaradásban van, hogy annyit már nem bírok várni..
  • Herold
    #67
    Ja, a helyesírási hibákat és a le nem fordított dialógusrészeket leszámítva...
    Amúgy a fordítás is hagy némi kívánnivalót maga után.
    Szóval inkább érdemes megvárni Cain fordítását.
  • Jim Morrison
    #66
    mikor egyedül csinálta, utána már nem volt olyan vészes :D am tegnap nem bírtam ki, gyorsan letöltöttem és megnéztem a 8. részt is
    De most tudatosan nem kéne tovább néznem, hanem majd utolsó rész után ledarálni a maradék részeket.
  • zaki
    #65
    7. resz utolso perce mekkora volt :D
  • Jim Morrison
    #64
    teljesen jó.
  • ForzaInter
    #63
    Köszi! Minőségről tudsz nyilatkozni? Csak azért kérdem mert az openre néha google fordítós feliratok is kikerülnek..:D
  • Jim Morrison
    #62
    http://www.opensubtitles.org/hu/ssearch/sublanguageid-hun/idmovie-153610
  • ForzaInter
    #61
    és hol jött ki? én nem találok feliratot:(
  • Stockbauer33 #60
    thx
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2014.09.01. 22:13:23
  • Jim Morrison
    #59
    Hm, ma nézem meg a részeket, letöltöttem a feliratokat 5. részig. Mire végignéztem addig kijött a hatodik rész felirata is. Mire ezt is megnéztem kijött a hetedik részé is :D élet apró örömei^^
  • Borg
    #58
    Mostanában kb az egyetlen sorozat, aminek saját stílusa is van...
  • zaki
    #57
    Izlesek es pofonok, sztem o a legjobb a sorozatban :D
  • Stockbauer33 #55
    Pontosan .
  • ForzaInter
    #55
    Legjobb karakter, és a kb a sorozat sztorijának egyik mozgatorugoja.
  • Herold
    #54
    Engem kimondottan idegesít az öreg, szerintem abszolút nem illik a képbe. Próbáltak valami húzós színészt besuvasztani a sorozatba, súlytalan szerepekkel, erőltetett drámákkal próbálják életben tartani, de láthatóan kilóg belőle.
  • ForzaInter
    #53
    azt tuti nem, mert a homeland és a shameless után a 3 legnézetebb showtime dráma. a 3 évadot már amúgy is berendelték.
  • zaki
    #52
    Hat remelem ez nem a sorozat veget jelenti. Egyszer persze ugyis vege lesz, de jo lenne ha megelne meg par evadot.
  • ForzaInter
    #51
    "A 2. évad után távozik a Ray Donovan showrunnerje, Ann Bidermann (a Showtime nem újítja meg a 2 éves szerződését), az utódja David Hollander lehet. Az okok abban keresendőek, hogy a sorozat többször is túllépte a rendelkezésre álló költségvetést. (Bidermann megmarad creative consultant pozícióban.)"-sorozatjunkie
  • ForzaInter
    #50

    Viszont rossz hír, hogy lemondott a sorozat showrunnere.:( Ez soha nem jelent jót.
  • Jim Morrison
    #49
    Én pont tegnap töltöttem le a második évad 7ig részéig, mert eddig csak két részt láttam belőle, csak most nyáron megfeledkeztem róla...:)
    Nekem is baromira bejön, suereplőet is valóban jól választották
  • zaki
    #48
    Hat a hozzaszolasok szamabol itelve nem sok ember nezi, pedig igen jo sorozat szerintem :D
    Az oreg Jon Voight hihetetlen jo benne, nem csoda, hogy GG-ot kapott a szerepert. Nagyon nagy arc az oreg. :D (Par honapja loversenyezni voltunk LA-ben, ket futam kozben elmentem sz@rni, es pont ott ment el mellettem az oreg a szokasos szereleseben :D Aznap ott forgatott a stab, lehet tobb szineszt is lattam, csak akkor meg nem ismertem oket :c)
    A castingosok igen jo munkat vegeztek, mindegyik karakter marha jo valasztas volt.
    Avi olyan rohadt ismeros volt valahonnan (BB mellett persze), mire rajottem, hogy a Sebhelyesarcuban o volt Al Pacino nagy haverja :D
    Liev Schreibernek jol all a szerep, pedig o nem az az A kategorias szinesz (inkabb B-s), remelem mostantol tobb komoly szerepet fog kapni.
    Ahogy latom mar berendeltek a 3. evadot is, remelem par evig meg futni fog, sok potencial van benne.