207
1239805_565072620230916_1347301311_n.jpg
  • Stockbauer33 #47
  • Stockbauer33 #46
  • ForzaInter
    #45
    Jó volt az 1 rész, ott folytatták ahol abbahagyták.. Mick mekkora volt már megint.:D Azért Sully hiányzik..:D
  • KaBuTo666
    #44
    Elkezdem nézni a sorozatot, kíváncsi vagyok az első évadra.
  • SergioAmigo
    #43
    Kijött a felirat!
  • Jim Morrison
    #41
    Mától az hbo-n!
  • Monoton
    #40
    Úgy látom jó kis évadnak nézünk elébe :D
  • ForzaInter
    #39
    Lol, Ray pszichiáterhez fog járni? Tiszta Sopranos 2.0 most már.:D
  • ProGabe #38
  • Jim Morrison
    #37
    Hoppa hoppa. Hbo n majd itthon lathato lesz :) (s01, ha jol emlekszem jun 20)
  • Jim Morrison
    #36
    van benne pár új jelenet:

  • ProGabe #35
    Sex, which launched its debut season last fall (where it was paired with Homeland), will now return Sunday, July 13 at 10/9c following the Season 2 premiere of Ray Donovan at 9/8c.
  • ForzaInter
    #34
    Zseniális volt ő is, de Jon Voight is. A 2 öreg ellopta a show-t mindenki elől.:D
  • Herold
    #33
    Szerintem James Woods kenterbe verte volna, ha hagynak neki teret (időt).
  • ForzaInter
    #32
    Jon Voight nyerte meg a legjobb mellékszereplő díját a Golde Globe-n!
  • Zoli007
    #31
    A vége az FBI-os csávóval rohadtul nem tetszett. Minden motivációja megvolt, hogy kinyírja a bandát. Megszabadult volna Raytől, lett volna zséje, ő lett volna a hős, hogy kinyírta Sullyt. Egyszerűen nem értem.
  • Herold
    #30
    Nem tudom mennyire szánták viccesnek, de 2 alkalommal is majd leestem a székről a nevetéstől. Mikor Abby felébred Micky mellett, meg a végén mikor a kissrác ránéz a véres ingű apjára és megkérdi: -Meghalt? És közben olyan képet vág, mintha valami hajléktalant nézne.
  • Monoton
    #29
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Semmi cliffhanger? Szerintem egyébként rendben lesz Avi, nekem is az egyik kedvenc szereplőm :)
  • Janika114
    #28
    Jó kis finálét hoztak össze végül, jó lett az egész évad, kíváncsian várom mit hoznak ki a 2. évadra. Azt meg remélem hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Avi nem hal meg, nagyon bírom őt

  • ForzaInter
    #27
    Év újonca nálam, a Banshee és a Hannibal mellett.

    Hihetetlen milyen jó színészgárdát szedtek össze.

    James Woods zseniális volt Sully szerepében.:)
  • Monoton
    #26
    Na ez a 11. rész rohadt jó volt.
  • a.carkey
    #25
    A WCs jelenetnél felröhögtem. :)
  • Monoton
    #24
    A hallucinációs jelenetek tényleg jók voltak, meg a végén Ray amikor eldurrant az agya. De egyébként semmi több sajnos. Előző rész végén meg azt hittem a srác alkoholmérgezést kapott, közben meg azon is túlléptek. Nem mintha érdekelne, csak hát akkor azt az időt más szálakra is felhasználhatták volna.
  • ForzaInter
    #23
    Ez a rész kurvajo volt! Az évad legjobbja eddig.
  • Jim Morrison
    #22
    Nekem egyre jobban tetszik, kicsit breaking bades érzésem volt eleinte, hogy lapos az eleje és majd jobb lesz, ez beigazolódni látszik :D
  • Herold
    #21
    Lassan kezd kialakulni a sztori, kiderült, hogy hamis vádak alapján záratták be az öreget. Kíváncsi leszek a motivációra is.
  • Herold
    #20
    Mit vártál, hiányzik egy kereke szegénynek.
  • Monoton
    #19
    Na, ez az ötödik rész is "egyet előre kettőt vissza". Azert a beszolas, hogy kell neki 50$ a majdnem masfel millas szamlarol utott :D
  • Herold
    #18
    A végére bebuzult az öreg. :)
  • ProGabe #17
    Igen, én is attól tartok, hogy kb. semmi lényegi nem fog történni ebben a sorozatban :D

    Tehát mindig lesz valami nagy dolog kilátásban (valakit meg akarnak ölni, börtönbe juttatni, elrabolni, stb.), de vagy nem történik meg, mert az utolsó pillanatban jön egy Deus ex machina, vagy kiderül, hogy nem is olyan nagy dologról van szó.
  • Monoton
    #16
    Ez a 4. rész egész jó volt, főleg a Jon Voight pillanatok :D Kicsit az a bajom, hogy minél több a kérdés, annál lassabban halad a sztori.
  • ProGabe #15
    Ráadásul olyat csinált, amit kábeles sorozat nagyon ritkán, növelte a nézettséget a második részre.
  • AnuluWork #14
    Egyre jobb a sorozat.
  • ForzaInter
    #13
    én bírom, ez a szerep sztem illik rá nagyon.
  • AnuluWork #12
    Mondjuk, én kimondottan megutáltam az elqurt The Sum of All Fearses John Clark alakítása miatt Liev Schreibert, de ez legyen az én bajom. :)
  • ForzaInter
    #11
    igen:)
    van nem egy párhuzam, többek közt ezért is tetszett nekem:)
  • AnuluWork #10
    Más is érzett benne némi Sopranos beütést, vagy csak én? :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    -brutális családfő
    -öregecskedő feleségecske, aki jól is ki tud nézni, de már eljárt felette az idő, állandó féltékenység
    -zűrös család, mind a gyerekei, mind a testvérei részéről
    -nem kedvelt apa/nagybácsi és a köré épülő szereplők
    -kurvoid kinézetű fiatal lány/szerető
    -állandó zűrös munkák/mafia kapcsolatok
  • Jim Morrison
    #9
    én is megnéztem az első részt, kíváncsi leszek hogy hogy alakul tovább a sorozat. Kár hogy első és második rész között több hét van :/
  • ForzaInter
    #8
    Homeland anno 1 millioval nyitott a Dexter mögött. Igazából ha 1 millio körül lesz a nézettség akko sztem lesz 2 évad. Ilyen színészgárdával tuti berendelik, na meg egyértelműen ezt a sorozatot szánják a Dexter utódjának, és a Showtime sorozatokra amúgy is később szoktak rákattani az emberek.

    Minden adott sztem, hogy ez egy nagyon jó sorozat legyen. A színészgárda, hangulat, helyszín szinte minden stimmel, csak kérdés az írók mit hoznak majd ki a sztoriból, a pilot az még csak alapozás volt, bár nekem így is nagyon tetszett. Az biztos, hogy ez egy lassan építkező dráma lesz ahol később lesznek majd inkább a nagy durranások.
  • Monoton
    #7
    Majd a következő heti már mérvadó lesz. Most a sztárok miatt sokan rákattantak, de szerintem sokat fog esni.