2085
Titanfall - A Respawn Entertainment első játéka


  • Krinyo
    #2004
    Nincs köze a nethez.
  • fejnelkuli
    #2003
    30-as upc
    eddig ment tökéletesen
    kb 1 hete csinálja ezt
  • Vadnokedli
    #2002
    Milyen neted van?
  • fejnelkuli
    #2001
    https://www.youtube.com/watch?v=xwSGN_ucYls
  • Fpocok
    #1999
  • Zs0lt1
    #1998
    talán a következő részben már nem ilyen hulladék matchmaking lesz, hanem normális dedikált szerverek.
  • Kongy
    #1997
    Meg tegyük hozzá, hogy 1000 ft/map elég húzós.
  • fejnelkuli
    #1996
    Folyamatosan Lost Connet van!
    Mitől lehet ez?
  • hugopareiros
    #1995
    Szomorú vagyok. :(
    Akármennyire is szerettem ezt a játékot hétről hétre lentebb süllyed.
    Megvenni megérte, mert beleraktam 66 órát (és még tuti belemegy pár).
    Viszont sajnálom, hogy nem tudták tartani a béta színvonalát, mert így a DLC-ket tuti nem veszem meg.
  • Fpocok
    #1994
    "We have an amazing and large PC audience with the vast majority of users predominantly playing Attrition and Hardpoints game modes. CTF and Pilot Hunter have not been widely used modes on the PC version. Players trying to access these modes had overlong wait times to find other users and it was making for a poor experience. We want to make sure that not only is there compelling content in the playlists we offer, but that the experience of joining a match works well. We’re tracking what playlists players are choosing, and we’re going to continue to look at unpopular playlists and add new ones on both platforms."
  • Tyrant01
    #1993
    Nekem 927Ft-ba került a pack One-on és egész este villám gyorsan dobálta a pályákat.
  • Kongy
    #1992
    Ja, és mi van az ígért új játékmódokkal, amik ingyenesen patch-el jönnek? :D Vagy azt már elfelejtették?
  • Kongy
    #1991
    Hát szerintem még várni kell egy kicsit, hogy több embernek meglegyen, akkor biztos zökkenőmentesebb lesz. Én egyelőre nem veszem meg, 3000 Ft-ot sajnálom 3 mapért. Ha adnának 6-ot, akkor elgondolkodnék rajta.
  • Vadnokedli
    #1990
    Én amikor körbe nézek néha akadozik/szaggat mintha input gondjaim lennének, de nincs.
  • hugopareiros
    #1989
    Nagy sajnálatomra a játék lefelé kezd haladni. :(
    Amilyen jól futott a Béta (gyorsan betöltött, gyorsan talált meccset, nem voltak mikroszakadások (fix 60fps-em van))...a teljes játék minden javítással egyre lassabb lesz.
  • Nagylaci
    #1988
    Nekem megvan a Season Pass. Viszont tegnap úgy felbosszantott, hogy momentán nem is sok kedvem van a játékhoz. Szóval elindítom a játékot, de NEM TUDSZ az új pályákon játszani mert ha te választod a játékmódot akkor az általános matchmaking szinte esélytelen, hogy DLC pályára fog berakni. Van azonban egy új "Expedition Variety Pack" nevű opció. Na itt már eleve nem tetszett az, hogy kénytelen leszek olyan módokat játszani amiket nem is szeretek. OK, próbáljuk ki. Ezután kb. 5 perc(!) alatt hozott össze egy Pilot Hunteer-t pedig a "normál" játéknál egy pillanat alatt játékban vagyok. Na mindegy, gondoltam "Wargames" map végre kipróbálom! Hát nem... Mindkét csapat nagyjából fele 300-400 -as ping -el rendelkezett ami teljesen játszhatatlanná teszi a játékot. Ráadásul az új patch miatt amiért kiléptem rögtön számolt is egy Loss -t nekem a játék ami persze tök mindegy, csak jópofa. Valószínűleg az történik, hogy egyenlőre realtíve kevés embernek van meg a DLC ezért az általános matchmaking szinte egyáltalán nem tesz az új pályákra, Expedition Variety Pack -ban is csak nagyon nehezen talál játékosokat és szerintem különböző Data Center -ekből szedi össze őket, ettől az elfogadhatatlan lag.
  • Kongy
    #1987
    Expedition-t megvette már közületek valaki? Érdekelne milyenek a pályák. 1000Ft/pálya nem biztos, hogy jó üzlet...
  • BuriP
    #1986
    Igen, együtt adták ki a DLC-t, és a patch-et.
  • Nagylaci
    #1985
    Asszem' tévedtem mert az 1.08 -as valami után most elkezdett valami több mint 2 gigásat letölteni...
  • Nagylaci
    #1984
    Nekem csak 1.08GB, de remélem tényleg javítottak pár dolgon!
  • BuriP
    #1983
    Annak aki megvette, most 16.00-tól tölthető az első DLC.
    2.27 GB a mérete, remélem javít pár hibát is a játékban.
  • BuriP
    #1982
    Holnap DLC!!!
  • Vadnokedli
    #1981
    Kellett mint a falat kenyér ez az elnevezős újítás(tehát nem kellett)-persze whatever. A többi korrekt.
  • Kongy
    #1980
    Vegre kevesebb lesz a ragequit!
  • BuriP
    #1979
    A Swampland-nak cloak-kal jó kis predatoros feelingje van, viszont a wargames csak a meglévő pályák néhány elemének összemixelése. Reméljük azért nem ért véget itt a kreatívitásuk.
  • Tyrant01
    #1978
    [URL=http://www.titanfall.com/game-update-three]Game Update #3[/URL]
  • Tyrant01
    #1977
  • professionalhu
    #1976
    Sziasztok
    Engem is érdekelne a játék ESL oldala és aktívan részt vennék más csapatban akik készek megmérettetni magukat erős csapatokkal.
    Szívesen alakítanák új csapatot is olyan emberekkel akik még nem rendelkeznek társakkal.
    Ha valakit komolyabban érdekelne az kérem jelezze felém.
    Skype: vilagbeke22

    Köszönöm
  • hnz
    #1975
    van barmilyen magyar csapat aki jatszani fog esl-n?
  • Kongy
    #1974
    Nem értem hogy tudták ennyire elbarmolni....
  • Zs0lt1
    #1973
    ez a matchmaking mennyire egy hulladék. hardpoint-ot akartam játszani, kb 25 perc várakozás után meguntam. Miezmár ...
  • foxxi
    #1972
    Még enm kopogtatnak az ajtódon, max
  • hugopareiros
    #1971
    btw oroszokkal játszani általában mindig élvezet :D ők tényleg egy vicces nemzet
  • Zs0lt1
    #1970
    annyi, hogy ismerősöket nem tudsz a játékba hívni. az angolosítás az kb 2 perc. nem csak oroszokkal fogsz tudni játszani, bármilyen játékossal tudsz.
  • N3suten
    #1969
    még nincs
  • hugopareiros
    #1968
    global 32 euro, orosz 22 euro
  • hugopareiros
    #1967
    Amennyire én tudom, originben nincs régiózár.
  • Vadnokedli
    #1966
    Pasz. gondolom ha random játszol akkor törekszik arra a játék hogy orosz Live szerverre dobjon. Nem értem amúgy minek trükközni. Mennyivel olcsóbb az orosz?
  • celgene32
    #1965
    Ha orosz kulcsot veszek akkor az jar valami mas negativummal is mint a "angolositas" ? (pl csak oroszokkal jatszhatok ?)
  • Vadnokedli
    #1964
    no offense. az lemaradt.