2085
Titanfall - A Respawn Entertainment első játéka


  • mester1987
    #2045
    Pár év és behozzák magukat ha nem is Modern Warfare 2 szintre, de hasonló sikerre, én biztos vagyok ebben!
  • Jockey
    #2044
    senki nem játszik már ezzel?
  • hugopareiros
    #2043
    Én mindig is akartam egy sima pvp-t. Sokkal pörgősebb úgy a játék.
  • Vadnokedli
    #2042
    Mint az új cod
  • Kongy
    #2041
    Nem valami nagy újítás, el tudom képzelni milyen lesz.
  • hugopareiros
    #2040
    nah a titánok és botok nélküli játékmódnak örülök :) alig várom h tesztelhessem
  • fejnelkuli
    #2039
    Map váltás : lost connection!
    Nincs erre megoldás?
    Próbáltam nézegetni a neten, de nem találtam semmit.
  • fejnelkuli
    #2038
    Ennyit bírtak a szerverek?
  • BuriP
    #2036
    Hamarosan jönnek részletek a harmadik mappack... izé dlc-ről, ami az IMC Rising nevet viseli majd.
    Hír
    Nagy csalódás a részemről a Respawn E. mennyire megy a saját feje után, tojik a játékosokra. Nem tudom mennyire az ő saruk mennyire az EA-é. (tőlük nem lenne váratlan) De a játékosok a megjelenés óta várják és most már követelik hogy legyen új tartalom a játékban, az új map-eken kívül.: Titánok, fegyverek, kiegészítők. Az MFD-mód, és a Black Market, kitolja a játék szavatosságát, de inkább csak időhúzás, nem ad igazán a játékhoz hozzá.
    Utoljára szerkesztette: BuriP, 2014.08.14. 18:01:51
  • hugopareiros
    #2035
    a szerverekkel kellene kezdeniük valamit :(
    egyik mapon 70-es ping (60 / 6 megabites kapcsolatom van), utána 4-600as (a többieké is ennyi)

    néha be-be izzítok egy kis cod2-t és ott német szervereken is bőven 30-40es pingem van csak
    egy ilyen játéknál eléggé zavaró ez a késés
  • BuriP
    #2034
    Meg is jött a frissítés, és már jön is le a DLC
  • BuriP
    #2033
    Mondjuk a pályák nem tűnnek rossznak.

    De a lényeg az új patch-el jövő black markt lesz. Végre nem kell kiszórni a semmibe a nem használt burn cardokat, és könnyebb lesz hozzájutni olyanokhoz amiket használ is az ember. El lehet adni.
    És nem megy a semmibe a sok EXP miközben a genváltáshoz csinálja az ember a Challengeket lvl 50-en, vagy ha már megvan a G10/Lvl50, mert ilyenkor az EXP-t is creditbe konvertálja.
  • Kongy
    #2032
    Szerintem is kevés, és még drága is. Legalább akkor lenne benne új játékmód vagy valami...
  • BuriP
    #2031
    Hát ezt hívjuk inkább MAPPACK-nek. Megint. Egy DLC-től több tartalmat várna az ember. Amennyi fogyott a játékból megerőltethették volna magukat ha nem is egy új titánnal, de valami fegyverrel, vagy pár új "kütyüvel". Lehet hogy én vagyok telhetetlen, de 3 map az egy kicsit kevés.
  • Kongy
    #2030
    Új DLC
  • zooleeh
    #2029
    "To go along with this, Respawn is adding Featured Game Modes into the playlist rotation. These are game modes that will be available for a limited time only, and will be introduced periodically to replace any outgoing Featured Game Mode. The first is Marked for Death. Wingman Last Titan Standing will follow shortly after."
  • Kongy
    #2028
    Na kipróbáltam én is a játékot az új patch-el, és csak pozitívumot tudnék mondani róla. A Marked for Death elég szórakoztató játékmód, ilyenből kellene még pár. De ahogy nézem ez a játékmód csak egy bizonyos ideig lesz elérhető... Érdekes.
  • BuriP
    #2027
    Felemelték a burn card-ok számát! Már 52 lehet nálunk a pakliban!
  • hugopareiros
    #2026
    Letoltam 4-5 meccset az új játékmódban.
    Végre újra gyorsan betölti a pályákat, ideje volt kijavítaniuk a dolgot.
    Ez az MFD pedig huhh. Végre nincs idő a botokkal sz@rakodni. Én ki is venném őket, mert így is összezsúfolódik a játéktér arra a kis részre ahol a target van.
    Eddig tetszik. Az is, hogy visszatértek a régi játékosok és nem csak sok banán ellen kell játszani.
  • Vadnokedli
    #2025
    Ott van a nagy bonusz azoknak akik az update előtt megcsinálták a Gooser-t. Egy Insignia... :D (tenksz)
  • hugopareiros
    #2024
    "MARKED FOR DEATH" :) lett 1 ilyen
  • Kongy
    #2023
    Már benne van(nak) az új játékmód(ok) is?
  • hugopareiros
    #2022
    nah akkor munka félre,játék betölt
  • BuriP
    #2021
    Végre egy egészséges patch! Megújult a játék néhány eleme, lett valami kis achivment rendszer féleség. DE!!! Ami a legfontosabb, kicsit optimizálták a játékot, március óta először újra láttam a csata elején a "bedobó" hajót!!!
  • Stief
    #2020
    Sajnos teszteltem játékot game time alatt de nekem kb 10 eu alatt éri meg, ennek három oka van.
    - Kevés tartalom.
    - Szerver kereső hiánya.
    - A magas pinges játékosokat nem szűri és kicseszett szar 200-300 pinges játékosokkal játszani. A játék is akad miatta.
    + Viszont pihentető csihi-puhi lövöldözésre jó. A 6vs6 miatt jobban kiéleződik a csapat játék!
  • hugopareiros
    #2019
    jól is jött, lehetett játszani pár jó kört a sok friss egyénnel :)
  • raymond01
    #2018
    48 óráig ingyen játszható! Origin
  • foxxi
    #2017
    Engem nem zavar hogy már "tiszta a víz" és a cehater és janik elhúztak "unalmukban"
  • koschwarz
    #2016
    Relatíve hamar kifulladt a cucc...persze, játszanak vele még, de SZVSZ már az elejétől látni lehetett, hogy nem lesz olyan kifutása, mint a jobb multis lövöldéknek, titánok ide vagy oda...
  • Vadnokedli
    #2015
    EA support LiveChat? Egész jókat tudnak írni; nekem erre spec tippem sincs.

    Admin módba indítottad már(bár kétlem hogy segítene)?
  • Darkman86
    #2014
    Hello!
    Egy olyan problémám lenne,hogy feltelepítettem megint a játékot,hogy megint játsszak vele,sőt még a Season pass-t is beszereztem,de amikor betöltené a mapokat mindig "Titanfall működése leáll" hibát kapok.Már próbáltam szinte mindent.Frissítettem az összes létező drivert, sőt azt is kipróbáltam hogy újratelepítem a játékot,még a Repair the Game opcióval is próbálkoztam ,de semmi.Tudtok esetleg valami megoldást?
  • hugopareiros
    #2013
    A legjobban egyébként az zavar, hogy rendkívül gyengék az ellenfelek.
    2 attritiont nyomtam le 110 illetve 90 pontot értem el és arra mindig figyelek, hogy a pontjaim több mint felét pilóta és titán ölésből szerezzem. Ne npcket grindeljek.
    :(
  • hugopareiros
    #2012
    Én 66 órát raktam bele eddig ami óránként 151 forintos díj. Annyit megért bőven.
  • AnonymouS
    #2011
    köszi, meggondolom akkor, bár akkor tényleg relatív drága
  • Kongy
    #2010
    Játszani játsszák elegen, de 10 ezret szerintem nem ér, mert rettentő kevés a tartalom benne. De egy nagyon szórakoztató játék, ha CoDoztál sokat, akkor ezt imádni fogod, mert a titán olyan, mint egy állandóan újratermelődő Killstreak reward :)
  • AnonymouS
    #2009
    sziasztok! érdemes még megvenni PC-re? játszanak elegen? megéri egyáltalán megvenni egy nagy codosnak, mi a véleményetek? :)
  • fejnelkuli
    #2008
    Tudjátok miért volt Lost Connect?
    Mert maxra vettem a grafikát!
    Egy fórumon olvastam róla. Besza*ás!
  • Vadnokedli
    #2007
    Azt csak hiszed! Épp azon szörnyülködtem nem rég.
  • Krinyo
    #2006
    Olyan már nem létezik
  • Vadnokedli
    #2005
    Gondoltam ha 16kbps-nete van akkor talán köze lehet hozzá.