2085
Titanfall - A Respawn Entertainment első játéka


  • hugopareiros
    #1963
    mert lassú a procid és/vagy a merevlemezed
  • SZEG007
    #1962
    faszért nem lehet szerkezteni SG-n a commentemet....
  • SZEG007
    #1961
    miért tart 2,5 ormiért tart 2,5 oráig ennek a játéknak a telepitése, és egys tetves 890 megás patchel 1 oráig rak fell mert a 40giga audo szemetet végigellenörzi komolyan mondom agyam elszál már ettöl.
  • Fpocok
    #1960
    Az utolsó nagyon gonosz :D

  • Zs0lt1
    #1959
    sikerült elkurnom a linket lel. LINK
  • Zs0lt1
    #1958
    kiraly ez a -.-
  • hnz
    #1957
    Akiket komolyabban erdekelne a jatek azoknak: ESL Titanfall

    Mai napon este egy community evening ahol is tobb szabalyzatot probalnak ki kozosen es varialva azt, hogy a leheto legtobb dontes szulessen. Majd holnap este mar meg is rendezik az elso teszt kupat.
  • Nagylaci
    #1956
    Ez szó szerint feldobta a talpát... :D

  • KonoHUN
    #1955
    Hehe a titánok maradjanak mindenhol, a többi dolog legalább a privát meccsben állítható vagy kikapcsolgatható legyen. A többi problémát meg időszakosan patch-elgetik, ahogy a játékosok összegyűjtik az igényeket, ne mérgelődjetek :)

    Viszont egy FELHÍVÁS mindenkinek!

    Ahogy a privát meccs formálódik, úgy alakul ki ESL honlapján is egy ladder és kuparendszer, ahogy az kell. Szerencsére a fejlesztők is belátták, hogy ebbe az irányba kellene már nyitni. Szóval ebből kifolyólag a utóbbi időben megfogyatkozott klánom, az Underwater Demolition Team (anno többszörös clabase eu dobogós és kisebb langyőztes) embereket keres, kéne még egyszer nagyjából 4 tag bővítés, hogy legyen lehetőség eleget gyakorolni és közösen public-ozni, mire kialakul egy stabil valami a játék köré.

    Akit érdekel, annak eléréseink itt az aláírásomban megtalálhatóak, szabályokat a honlapon elolvashatjátok. Akinek esetleg kevés, origin: KonoHUN
  • Malakai
    #1954
    Szerintem CTF-ben nem is feltétlen a titanba beszállást kéne tiltani, hanem valami olyasmire gondoltam, hogy a titanoknak a generátorát zavarná a "zászló", így a core képességek nem működnének, meg mondjuk nem túl gyorsan, de folyamatosan merítené a pajzsot. És ez így lenne akkor is, ha a titan hátán lovagolna, nem csak beüléskor.
  • Kongy
    #1953
    De azért, hogy mondjunk valami jót is; a kezdő játékosok is 1-2 meccs után arathatnak, ha jó csapatban vannak. És ezért nem válik könnyen idegesítővé a játék.
  • Vadnokedli
    #1952
    Amúgy is, hátadon a zászló (nem figyeltem hogy van, lehet csak egy kendő van a derekán?) nem is tudnál beülni a titánba.
  • Nagylaci
    #1951
    Ámen... :D Hozzáteszem a saját Titánon való Rodeo maradhatna. Ott azért elég nagy veszélyben van a pilóta, hogy le lehessen szedni, de a gyors és hatékony csapatmunka is megmaradna.
  • Vadnokedli
    #1950
    CTF nálad a zászló? Titánba akarsz szállni, ott hagyod ahol bele szállsz. Ez lenne a megoldás.
  • Nagylaci
    #1949
    :D Na az tényleg elég lélekmelengető érzés lehet! Viszont az én olvasatomban a CTF arról kellene "szóljon", hogy a zászlót vivő játékos extrém nagy veszélyben van és éppen, hogy csak az ügyes csapatmunka tudja visszajuttatni őt a saját bázisára. De egy Stryder belsejében SEMMIFÉLE veszély nem fenyeget auto-eject -el! Gyors vagy mint a villám és fényévekről oda lehet általában katapultálni az auto cloak -al a saját zászlódhoz. És egy elvesztett Titánt simán megér egy capture.
  • Skyline
    #1948
    Nincs is szebb mint amikor a paraszt kiugrik a titanból felvenni a zászlót indul vissza te meg ráhívod a titanod..:)
  • Skyline
    #1947
    Hát legyél ügyes dolgozz csapatban szedjétek szét titánnal, menj elé és várd amíg kiszáll a titanból hogy bevigye a zászlót,stbstb....
    Jóval sokszínűbb a játék, mintsem annyiból álljon hogy a csapat fele a zászlónál kempel a másik fele rohangál aztán lehet futkározni a zászlóval és ha mázlid van nem makkolnak el...
  • Nagylaci
    #1946
    ZÁSZLÓT VINNI EGY JÁRMŰ (OK, Titán...) BELSEJÉBEN??!! LOL... No thanks. A CTF momentán egy Stryder futóbajnokság. Valamit Respawn -ék nagyon benéztek ezzel a játékmóddal kapcsolatban. Persze tiszteletben tartom, hogy neked tetszik, de szerintem abban marha sok taktika van, hogy MINDENKI Stryderekkel dash -el oda-vissza. És a fórumokat olvasva ezzel nem csak én vagyok így!

    Kongy:
    Ez így ebben a formában nem Stachel Charge hanem egy űberbrutál távrobbantós gránát. Kellene pár másodperc késleltetés a robbantása előtt, illetve vissza kellene venni a dobás távolságát. Na akkor lenne Satchel Charge szerű. :) Domination -t most uralják a Satchelező shotgunnerek, mással szinte esélytelen vagy ellenük, ha meg te nem szereted ezt a n00b taktikát...
  • Kongy
    #1945
    A Satchel Charge mennyire egy idegesítő valami. Sorozatosan azzal robbantanak fel a Hardpoint Domination-ben. Ráadásul van egy olyan perk, hogy ha meghalsz automatikusan felrobban minden lehelyezett robbanószered... na az is tud kellemetlen meglepetéseket okozni. Amivel még úgy el lehet bohóckodni az a Smart Pistol. Egészen más taktikát kíván meg az embertől, mint ha egy SMG-vel mennél, és ez üdítően hat.
  • Kongy
    #1944
    Egyetértek mindkettőtökkel. A Titánokat nem fogják kivenni, mert ha kiveszik, akkor a játék egy parkőrös CoD-dá változik, ezen nincs mit szépíteni. Ha a Pilot Hunterben nem lennének titánok, akkor már nem is Titanfall lenne a játék címe. Azt viszont jó ötletnek tartanám, ha beleraknának egy olyan módot, hogy egy random játékosnak van titánja a játék kezdetén, a többiek őt védik. És mindkét csapatban 1-1 titános játékos van, a megvédésük lenne a cél. Bár lehet agyf.szba menne át, mert a Titánok minden pilótát lealáznának :D
  • Skyline
    #1943
    Ctf miért tiszta rüöhej a titánok miatt? Teljesen jó, főként hogy lehet taktikázni.
  • Nagylaci
    #1942
    Egyrészt pont az a legnagyobb baj talán a játékkal, hogy nincsenek játékmódok. Attrition, LTS, Pilot Hunter igazából TDM kis változtatásokkal, ezen kívül van a Domination és a CTF ami tiszta röhej a Titánok miatt. Szóval CTF kuka, Domination egyre inkább kezd satchel charge dobáló bajnoksággá fajulni szóval az is kuka, Pilot Hunter -ben mindenki sunyizik amíg össze nem jön a Titánja hiszen abban kvázi halhatatlan amíg ügyesen játszik vele. (Itt most az Auto-eject -re gondolok természetesen...) Úgyhogy az sem egy őrületes élmény többnyire. Marad az LTS és az Attrition, de ez azért nem túl sok.
    OLYAN JÁTÉKMÓD (szerintem!) NEM LESZ amiben nincsenek Titánok! Meg kell érteni, hogy a Titánok azok amik ennek a játéknak az egyedi, legnagyobb vonzerejét jelentik. Szóval egy Titánok nélküli mód elég nagy "öntökönrúgás" lenne a készítők részéről! :) Nem is beszélve arról, hogy a nagy általánosságban vett játékegyensúly úgy van belőve, hogy elég gyakran ott tombolnak a Titánok a térképen. Hogy mást ne mondjak MINDEN térkép úgy lett kialakítva, hogy jó legyen a Titán és pilóta harcra IS. Ha kiveszed a Titánokat akkor a térképek mindjárt nem úgy "muzsikálnak" emiatt ahogyan kellene, de nyilván sok minden más sem...

    De összességében nagyon-nagyon :) kellene a játéknak egy EGYEDI a Titánok-pilóták összjátékát kihasználó játékmód. Persze gőzöm sincs mi lehetne ez, de a nagyobb baj, hogy úgy tűnik mintha a készítőknek sem lenne... :)
  • hugopareiros
    #1941
    "Szerintem pofátlanság volt berakni..."

    Én meg pl kifejezetten örülnék ezeknek a játékmódoknak:
    *pilot hunter v2 -> ugyanúgy zajlana, viszont mindenkinek csak 1 titánja lenne összesen

    *pilots vs pilots -> csak pilóták titánok nélkül (npc-k sincsenek), viszont felemelni a játékoslimitet 20-ra (10v10)

    Persze több játékmód ötletem is lenne amit nem 1 óra lenne lekódolni.
    Pl 1:
    Save the titan.
    Alapból nincsenek titánok csak egyetlen egy mondjuk az IMC csapatnál.
    Ezt a titánt minden körben más játékos irányítaná.
    A militia célja szétlőni a titánt. Az IMC célja megvédeni a titánjukat és likvidálni a militia játékosait.
  • Kongy
    #1940
    Hemlok-ot az alap R101-es Carbine is lenyomja... :D Én sem értem igazán mit keres egy ilyen játékban félautomata fegyó... Sok különbség nincs amúgy a C.A.R SMG, és a Carbine között, ha megszerzed az attachmenteket igazából mindkettővel tudsz aratni. Titánoknál az a fájó, hogy kevés az alternatíva. Ha pontosan akarsz célozni, akkor 40MM Cannon, vagy az alap gépfegyver. Triple Threat halálos tud lenni, de csak közelharcban, és az a hátulütője, hogy téged is sebez, ha túl közelre lövöd.

    Remélem valamilyen DLC-ben lesznek új fegyverek, mert ez így édes kevés. Gyakorlatilag van 2 normál gépfegyver, egy félautomata szutyok, meg egy LMG, amit kb senki sem használ.. :D Titánoknál se sokkal jobb a helyzet. És akkor még nem is említettem a kevés játékmódot. Oké, hogy halál fun a játék egy sima Attrition-nél is, de azért na... Belefért volna egy Gun Game szerintem, vagy a Kill Confirmed-hez hasonló dögcédula gyűjtögetés is. Szerintem pofátlanság volt berakni külön játékmódnak a Pilot Huntert... Most akkor vagy ne tettek volna a játékban NPC-ket, vagy igen, és akkor kapsz érte pontokat.. döntsük már el.

    Nem fikázni akarom, JÓ JÁTÉK a Titanfall, csak nagyon, de nagyon kevés a tartalom benne.
  • Nagylaci
    #1939
    Tartalom terén nagyon nem a legjobb a játék! Enyhén szólva... Nagyon úgy tűnik, hogy a Respawn mindent feltett "egy lapra" és a valóban egyedi és jól kiegyensúlyozott játékmenettel akarják szinte kizárólag eladni a játékot ami még nagyon visszaüthet szerintem! Hiába lett szerintem zseniális a két shooter egyben, de egy idő után bizony unalmassá válhat ha nincs változatosság. És az nem nagyon van.
    Kedvencem a hivatalos fórumokról, hogy azért van kevés fegyver mert amennyi van az milyen jól ki van egyensúlyozva! Hoooooogyne. Egyensúly. Abban a játékban ahol az R-101C karabély szinte tökéletes. Nem mondom, hogy OP, de hátránya szinte nincsen. Aztán ott a shoti közelharcra esetleg a C.A.R. counterweight -el ÉS EZEKEN KÍVÜL SZINTE CSAK A CHALLENGE -EK MIATT játszik bárki mással. Esetleg mókából. De rosszul játszani nem túl mókás úgyhogy vissza a karabélyhoz... :D Nagy "kedvenc" a Hemlok BF-R ami egy hatalmas rejtély, hogy mit keres így ebben a formában a játékban. Pontatlan, lassú, szinte MINDEN lenyomja.
  • Kongy
    #1938
    Hű.. te aztán keveset Titanfall-oztál.. :O
    Én még csak 20 óránál tartok Origin szerint, de kezdem unni a mapokat, meg a fegyvereket... :/ tartalom terén nem a legjobb a játék.
  • bigmano
    #1937
    Köszi még1szer....most nézem a képeden hogy a játék veszélyes az epilepsziára xD
  • Nagylaci
    #1936
    Igen, undorító... :)

    bigmano:
    Igen, három fizetős DLC lett bejelentve, de még egyiknek sem ismert a pontos tartalma. Még ugye az "Expedition" sincs egészen pontosan meghatározva, csak a plusz 3 pálya látszik biztosnak. Így néz ki a "Season Pass":

  • bigmano
    #1935

    Köszi az infót......

    Az Expeditionon kívül még 2DLC várható?
  • Vadnokedli
    #1934
    plusz a tízes gen tök csúnya :v
  • Nagylaci
    #1933
    Abszolút semmit nem kapsz a generation szintekkel kivéve az emblémát a neved előtt. Szóval, igen a legutolsó szintet már csak az igazi no lifer kockák érik el, hogy bebizonyítsák mekkora gyökerek... :D
  • bigmano
    #1932
    Ez a Gen1,2,3 ... ad valami pluszt vagy csak farokmutogatás hogy lássák a többiek hogy igazi no life kocka vagy???
  • Vadnokedli
    #1931
    a Simulationbol ítélve valami olyasmi lehet, de ez majd elválik. btw; most hol a legolcsóbb a Season Pass? Livekódokon láttam 7,200 ért de originről 7,500.

    Másik, nektek nem akad amikor körbenéztek? Fix 60 fps mellett? Mintha input laggos lenne (mintha egy analóg/controllerre tervezett irányítást vezérelnék egérrel).
  • Nagylaci
    #1930
    Expedition DLC májusban megjelenik!

    Link

    Ami a hírből biztosan kiderül az három új pálya ami végül is nem rossz, de amibe már most sem nagyon lehet belekötni az pont a pályák száma... Viszont nekem ebből a részből:

    "To maintain battle readiness at the new base, IMC Pilots use simulation pods to train for anticipated Militia raids, based on lessons learned in Angel City and IMC Airbase Sierra."

    eléggé úgy tűnik, hogy esetleg lesz egyedül is játszható játékmód és/vagy coop! Vagy csak nekem tűnik annak ebből a megfogalmazásból?!
  • Kongy
    #1929
    Valamiért mégis kiléptek.... :D
  • Vadnokedli
    #1928
    Hát ezt nem nevezném alázásnak mindössze 129 a pontkülönbség.
  • Kongy
    #1927
    Na az ilyen meccseket szeretem... :D Amikor az ellenség rage quit-el annyira bealázzuk... :D

  • Kongy
    #1926
    Hát igen, vannak ilyen szituációk :D Én pl egy Last Titan Standing-re mindig inkább 40MM Cannon-t viszek, mert azzal pontosabban lehet célozni. Triple Threat viszont kiváló a Practice Wall ellen, simán átlövöd fölötte... :D
  • BuriP
    #1925
    Meg szűkebb helyeken ahol úgy esnek, pattannak közel egymáshoz és egyszerre többnek ér el a robbanása, meg kitérni sem tudsz.
  • Kongy
    #1924
    Én is Triple Threat-et használok, de nem lett erősebb, csak akkor effektív, ha a pofádba lövi valaki :D