121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #81158
    Ja, ezzel semmi gond nincs, nem mindenkinek fog bejönni az ACO....
    Értem nagyjából mire gondolsz, azért itt se minden mellékszál érdekes, meg olyan képernyőhöz kötő.
    Hát ugye a kb 80-90 mellékküldetést nehéz mindig egyedire csinálni, mert a játékmenet kb behatárolja a lehetőségeket.
  • Kandurex
    #81157
    Nah, én meg folytathatom végre :)
  • Moby
    #81156
    Láttam, de nekem az igazat megvallva az ACO-ból kifogyott a lendület. Nem kellett volna rámennem a sidequestekre. A main még nincs a végén, még akarna tőlem valamit, csak én már nem nagyon akarok tőle semmit. Nekem ennyi így elég volt belőle :(


    /nagyon szép a játék, nagyon sokat fejlődött, alig láttam benne bugokat, de az AC-kra jellemző repetitívséget nem sikerült kinőnie.
  • Moby
    #81155
    Amit mondasz az nem annyira rossz, de ahogy mondod eléggé gusztustalan.
  • darkSectorxxx #81154
    PS VR Díl van geca.
  • darkSectorxxx #81153
    ACO frissítés!............
  • SlickAdam
    #81152
    es game awards-on legjobb multiplayer lett!
    call of duty, destiny, mario kart, splatoon, fortnite... eselyük se volt.

    PÁB DZSÍ! béjbe-béjbe!
  • Rage47
    #81151
    ez borzalom
    és ezt reklámozzák szarrá, mint exkluzív
    és xbox fan voltam :( mi lett velük
  • Myselor
    #81150
    sok eszük is van.sok millió retardált fasz.az ilyenek miatt van ennyi igénytelen játék.a fos bughalmaz multi lövölde az isten.szánalmas
  • darkSectorxxx #81149
    ACO-ban nincs lópáncél bazze. Rendes komplett lovak vannak. :D
  • Newfronter
    #81148
    Ja, nézzük le azt a sok millió játékost... végülis.
    Nem kell helikoptert játszani.
  • Kandurex
    #81147
    Ez, ahogy kinéz, kb. 300FPS-el kellene futnia az X-en...
  • Myselor
    #81146
    mondom sokaknak nem nekem :D
  • Moby
    #81145
    Szerintem ezért tök jó ötlet pénzt adni!
    Egy ACO lópáncél, egy pábdzsí, és két battlefront láda kiváló karácsonyi csomag lehet!
  • balee4
    #81144
    Ja most olvasom, nem terveznek teljes verziót..., kár érte. Bár gondolom elég nagy meló lenne, megcsinálni a teljes játékot VR-ban, csomó mindent át kéne variálni.
  • balee4
    #81143
    The Last Guardian VR demo: hát ez kibaszott jó, de sajnos iszonyú rövid, 5 perc alatt végigvihető. A grafika is meglepően szép. Lesz ebből teljes játék is? Szívesen végigtolnám így a játékot, teljesen más így játszani.
  • Moby
    #81142
    Töfi! Várunk.
  • TDC Geronimo
    #81141
    És milyen jól fut!

  • balee4
    #81140
    Ausztrál store-ban már fent van, gondolom hamarosan nálunk is fent lesz.
  • n000rbi
    #81139
    Épp akartam kérdezni, hogy honnan lehet letölteni :D
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2017.12.12. 19:10:57
  • TDC Geronimo
    #81138
    Most nézem ez a way out csak 9k lesz és elég egyet venni az online coophoz is :O
  • Moby
    #81137
    Na ez tök jó, csak nincs itt a storeban.
  • AntiHero
    #81136
    Meg USA Storen sok vr játék akciós most. :)

    PS VR WOLD 7$
    Farpoint 30$
    Solus Project 8$
    Drive Club VR 7$

    stb..stb..
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.12.12. 18:11:44
  • Moby
    #81135
    Jóhogy! Köszhogyszósz! :D
  • TDC Geronimo
    #81134
    Moby megnézed? :D

    If you're brave enough to face the Demogorgon, now's your chance. #StrangerThings The VR Experience launches today for #PlayStationVR.
  • TDC Geronimo
    #81133
    Múltkor írtam. 50-60% kb kész, E3on gameplay. Megjelenés ebből saccolva 2019 május környéke
  • TDC Geronimo
    #81132
    videón nincs szinkronban csak. Élő volt
  • n000rbi
    #81131
    Láttam pár napja, de valami sántít ezzel. A hang és kép nagyon nincs szinkronban és/vagy playback az egész :D Dícséretes próbálkozás ez mindkettőjüktől, pláne, hogy a karakterben "énekelnek", de azért nem vágom hanyatt magam csak azért, mert TLoU2 :)
    Apropó, a játkról tudtunk meg valami újat, vagy csak koncert volt?
  • TDC Geronimo
    #81130
    Ez még be se volt téve nem? MÉNEM?! :)

  • ppista
    #81129
    Tényleg, hiszen ez egy Xbox exkluziv, igy tapasztalat nélkül jobb ha mindenki kussba marad, vagy petárdákat dobál a gyönyörűségtől. Más ló nem indul, vitának helye nincs!
  • Moby
    #81128
    A 8bites panel megengedése az iszonyú fasság, ez tény. HDR400: ez a mai "kamuHDR". Tud HDR jelet fogadni.
  • partizan182
    #81127
    [Tévé OFF]

    Irány jó, de ha megnézed a required specs-et, nevetségesek.

    HDR 400: ez egy világos SDR kijelző, semi HDR nincs benne (se csúcsfény, se gamut, se kontraszt se dimming).
    HDR 600&1000: 0,1 cd/m2 feketeszint, 955:1 min kontraszt, 8 bit panel, ne röhögtessük ki egymást

    Ezek ilyen laptop-szintű számok, egy eredménye lesz, a HDR1000 plecsnis monitorokat csillagászati áron lehet majd szórni.
  • Moby
    #81126
    Az uhd premium egyetlen kategória. Ráadásul nem is nagyon tudjuk, hogy pontosan melyik, mer az totál agyfasz, hogy 1000nittel is uhd premium valami meg 500nittel is, ha megcsinálja a dinamikakövetelményt...(sőt, a 10 bites panelt sem írja elő, csak hogy fel kell tudnia dolgozni a 10 bites jelet). Na nem is segít a mostani helyzet semmiben. Az tisztán látszik, hogy a hdr-en belül is kell valamiféle skála legyen.
  • Moby
    #81125
    "a new open standard for defining LCD high dynamic range (HDR) performance."

    "Going forward, VESA stated that they plan to add higher DisplayHDR tiers as needed, along with support for non-LCD technologies like OLED. DisplayHDR is also agnostic to resolution and aspect ratio, as both elements are explicitly excluded from the specification, as opposed to a standard like the UHD Alliance’s 4K specific “Ultra HD Premium.” And on that note, VESA commented that any specification compliant device, including TVs, is eligible to use the DisplayHDR logo."

  • partizan182
    #81124
    Ez ilyen monitoros történet (tudom, lent írja hogy tévére is szabad), tévéknél van már ilyen, UHD premium.

    Oledre pl nem is gondoltak a Vesánál, szal esse olyan húde univerzális.
  • Moby
    #81123
    >kamuhdr HDR vs HDR azaz ne hagyjuk magunkat átbaszni

    Végre jön a VESA 3 kategóriával,, egyértelmű jelölésrendszer, egzakt megfeleltetéssel és normákkal. Hamarosan nyugdíjazhatjuk a kamuhdr vs hdr és hasonló terminusokat :)
  • partizan182
    #81122
    Egy kis hozzáértéssel. Egyetlen értelmezhető része a cikknek az LCD vs OLED kép, az nagyon adta :)

    Csak hogy konstruktívak legyünk ilyenekre én kitértem volna:

    - IPS vs VA azaz kinek a papné
    - kamuhdr HDR vs HDR azaz ne hagyjuk magunkat átbaszni
    - Mi az a local dimming és miért kell nekünk
    - Qled vs nanaocella vs triluminous: hogyan próbálják a gyártók új néven eladni ugynazt a szart
    - Miért nem ég be az Oled - gyakorlati bemutató a Samu fikahadjáratáról (nekik nem jött össze a gyártás).

    A cikkből annyi derül ki számomra hogy az író volt a Pana promóeseményén és elolvasott egy PH-s cikket.
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.12.12. 13:41:21
  • Moby
    #81121
    >haverokkal szarral dobálni a falat is fun tud lenni

    Az fun? Hát...van egy gusztusod :D
  • orichalcos
    #81120
    Ez is egy vélemény. A PS4 topikban, amire meg sem jelent a játék. Szóval WTF? :D
  • Myselor
    #81119
    haverokkal szarral dobálni a falat is fun tud lenni sok embernek,de random idegen emberekkel nem poén és egyedül sem.borzalmas de hát kinek mi.