121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Rage47
    #81198
    Persona 5-t én is nézegetem, de mindig drága. Remélem lesz rá valami karácsonyi akció, jó lenne dobozosan...
  • GOTY
    #81197
    Pár másodpercbe telt míg leesett, hogy az AC itt nem Assassin's Creed, hanem Assessment Center (Darky: értékelő központ).
  • partizan182
    #81196
    Jaja, én is reklamáltam de mindkétszer leszarta az AC-t intéző cég, csak beírták :) Mondjuk azóta eltelt pár év, biztos hülyültem én is.

    Ezzel együtt más ízlését és feltételezett intelligenciáját (illetve nem is, iskolai végzettségét, ami ugye megint nem ugyanaz) párhuzamba állítani legalábbis ostoba dolog. Pláne ha burkolt személyeskedés (még akkor is ha trollaccount ellen irányul :) )
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.12.13. 14:40:10
  • GOTY
    #81195
    Szövegértelmezésből nem vagy túl jó, így az a 130 az igen csak túlzó.

  • partizan182
    #81194
    Most akkó itt én vagyok a legokosabb mert 3x lepörgött az Edith Finch (legművészibb) most meg a Nier (legmondandósabb) meg a Persona (legkomplexebb) pörög? Aki meg Doom-al csapatja az egy egybites csíra? És én is az vagyok amikor azt játszom? Csak aztán elmúlik?

    Nagy marhaság ez, IQ kapásból túl van értékelve, mai világban EQ a lényeg (mondom ezt 130-as többször lemért és validált IQ-val, 15-öt simán becserélnék egy kis EQ-ra, már rég 2x annyit keresnék mint most).
  • Moby
    #81193
    Egy játék nem a kameranézettől lesz komplex vagy sem. Egy komplex játék adoptálása sok idő, egy egyszerűbb játéké gyorsabb. A mai online lövöldékhez több száz óra kell, mire kompetensnek tekintheted magad, és valódi eredményeket fogsz elérni.
    Tehát akkor egy online lövölde nem kellően komplex? Dehogynem. Sokszor jóval komplexebb és összetettebb, mint az offline játékok. Persze sokan játszanak ezekkel különösebb eredmény nélkül, de arra is látunk példát, hogy pl a soulsok is végigjátszhatóak értés és tájékozódás néllkül.
    Szerintem nincsenek erről valódi és releváns kimutatások. Már csak azért sem, mert a világhálón a felhasználók hazudnak magukról az összes létező surveyben.
  • GOTY
    #81192
    Egyszer olvastam egy írást arról, hogy mi az összefüggés az intelligencia és a különböző műfajok között. Az az elemzés azt hozta ki, hogy az alacsony iskolai végzettségűek körében a legnépszerűbbek az FPS-ek és az online lövöldék. Minél magasabb iskolai végzettséggel, illetve intelligencia kvócienssel rendelkezik valaki, annál inkább fogékony az ennél komplexebb, művészibb, összetettebb játékélményt adó játékok iránt.

    Én osztom ezt a véleményt nem mellesleg.
  • partizan182
    #81191
    Majd ha a Sony is bevezeti a fizetősbéta intézményét akkor lehet a harangot kongatni. Ha meg félkészen is jól esik valakinek hajrá. Magával csesz ki, mire kész lesz a cucc ezeréve ráunt már, rég mással tolja. Ez nem világnézet, ez divatmóka (PUBG-nél most nincs trendibb) meg addikció (most kell tolnom, nem bírom kivárni míg elkészül).
  • SlickAdam
    #81190
    nem ketlem, hogy jo a kapcsolat. ezert fogalmaztam ugy ahogy... ;)
  • SlickAdam
    #81189
    nem a jatek, a vilagnezet.:) engem se erdekel, ha Harlekin "Mi 30 dollárér játszunk és nincs bajunk vele!".
  • Harlekin
    #81188
    Szerintem nagyon rosszul sejted, mert bizton állíthatom, hogy "Moby" és én köztem nagyon jó testvéri kapcsolat van az az egyetértés!Olyan dolgokban biztosan ami egy emberi vagy családi kapcsolatban mérvadó.Soha nem volt rivalizálás soha nem jön fel hogy x vs ps, de ha még is valami poén folytán akkor is együtt röhögünk az egészen...
    És az, hogy itt Mobyként mit ír az SG-n azt pont úgy leszarom mint bárki másét és ez fordítva is igaz!
    Viszont ettől függetlenül délután tökéletesen tudunk akár telefonon emberi hangon beszélni SG kizárásával!!!

    EZ egy nyeszlett fórum az meg a való élet!!

    De majd leírja, ha másként gondolja!
  • Moby
    #81187
    Engem abszolute nem bánt, ha más olyannal játszik, amivel én nem. Még akkor sem, ha nem állok vele rokoni kapcsolatban :) Ha így lenne egy méreg lenne az egész életem, amilyen kevés játékkal én játszok...
  • SlickAdam
    #81186
    hat ha mindenki kussban marad, akkor nem is lesz valtozas...

    nyeljed csak...

    jol sejtem, hogy sok mindenben nem ertitek megy egymast a tesoddal? :D
  • Harlekin
    #81185
    DE VAN tehát nem úgy van mint 20 éve, hogy az újság árusnál megvetted a lefóliázott 576 magazint és ott 4 kép alapján dönthettél, hogy neked az majd kell vagy sem.
    Most Minden infot mindenről lehet PONTOSAN tudni JÓ ELŐRE!

    Tehát aki ezek után is megveszi és fikázza az szimplán nem informálódott.
    Aki meg meg se vette az meg minek, fikázza? Mi érdeke van ahhoz, hogy szarozza ??? Nem tudja az életét ezen a bolygón tovább úgy élni , hogy létezik egy olyan játék ami neki nem tetszik bár milyen indokból más meg 30 dolcsit kiad érte és játszik???
  • Harlekin
    #81184
    Fortnite is beta mégis 50 millióan nyomják....
  • SlickAdam
    #81183
    ha nem lenne internet meg DF, hogy megcsekkolja az ember a produktumot, akkor egy ilyen ervelesre kb. radboritanam az asztalt (mert 1 hettel PC-s 1.0 elött tenyleg azt varja az ember total naivan, hogy jofele allapotban van az XO-s is...) ;)
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.12.13. 12:33:39
  • Harlekin
    #81182
    Nem kell itt ürügy!
    SENKIT NEM KÉNYSZERÍTENEK A VÁSÁRLÁSRA! És akármennyit KÉRHETNEK... Továbbra is a TE döntésed, hogy veszed vagy sem...30 dollár vagy 60 dollár....Semmit nem jelent!!! KELL vagy SEM ez az egy a lényeg!
    Ti 30 dollár nélkül fikázhatjátok, mert bajotok van vele!
    Mi 30 dollárér játszunk és nincs bajunk vele!
    Ennyi... Ez tényleg ennyire egyszerű....
  • arty
    #81181
    nem volt fair konzolon is bétázni, ha pécén ennyire közel a végleges!

    (vagy oké, early access, mert hivatalosan végülis az, de ez TÉNYLEG egy korai béta a látottak alapján - ez érthetetlen. nem tudom elhinni, hogy pécén is ennyire béta még, máskülönben nem hiszem h 1.0-vá tennék.... illetve mégis, van sok bebukott earlyaccess játék, ott érthető ez a verzió is, a kényszeres megjelenés, kivétel ea-ból, itt viszont az eladások fényében NEM! és még1x: pécén tényleg a fejlesztésben vettél részt, ez konzolra nem igaz! te itt már a véglegest kellett volna kapjad! (esetleg egy béta hét, talán kettő, hogy tényleg tuti legyen minden - INGYEN!))
  • GOTY
    #81180
    Ez kurva jó volt. Elképesztő, hogy erre van ideje és energiája valakinek.

    Én rögtön a Bloodborne-ra tippeltem a bejelentéskor, és továbbra is tartom - független ettől az észmenéstől.
  • SlickAdam
    #81179
    az biztos :D
  • Moby
    #81178
    A tartalom, a minősége és a mérete tökéletesen koherens :D
  • SlickAdam
    #81177
    "X en most formálódik a dolog. Amibe, ha akarod részt vállalhatsz azzal, hogy játszol!"

    és ha kifizeted a 30 dollart... ez az EARLY ACCESS csak egy ürügynek tünik a fos minösegre. PC-n hamarosan release (20. December 2017 – Version 1.0) es az se szinvonalasabb cucc (jobban fut bitang gepen, de attol meg egy kupac kaki az egesz).

    "5 GB os cucc kisebb mint egy 360 as játék!! Mit szeretne a nagyérdemű???"

    kabe semmi köze nincs a adatmennyisegnek a minöseghez. es - az alapjan amit lattam belöle - tartalmat nezve teljesen realis az az 5 GB.
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.12.13. 12:06:32
  • Harlekin
    #81176
    Milyen hitben kellett lenni????

    A csapból is és minden csatornán ezt hangoztatták hogy EARLY ACCESS!!! Ha ezek után is valaki arra számított, hogy ez kész játék akkor ott komoly gondok vannak a fejben!!!
    X en most formálódik a dolog. Amibe, ha akarod részt vállalhatsz azzal, hogy játszol!
    Első napon nem volt squad lehetőség tegnap már volt......
    Rengeteg más dolog is van ami PC-n nincs, de a konzolos irányításhoz próbálták és fogják is formálni...
    ALAKUL MOST KÉSZÜL!!!

    5 GB os cucc kisebb mint egy 360 as játék!! Mit szeretne a nagyérdemű???

    Ahogy Arty is írta 0.5 ös verza van kint boxon. PC 1 év után ott tart, hogy jön az 1.2 patch sivatagi pálya...És még ez sincs kész!!! Tehát mi itt a probléma???
  • SlickAdam
    #81175
    Iwata melo utan esténként ingyen ujrakódolná 1 hét alatt...
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.12.13. 11:42:49
  • Moby
    #81174
    Nagyon cuki ez a csodavárás ezzel a világ szemetével kapcsolatban.
    Majd ha kész lesz akkor jó lesz. Mmmmkay.
    Mondjuk nem tudom ténylegesen mennyit javítana a fennálló helyzeten, ha bármilyen emberi erőforrás arra menne el, hogy ezt a fekélyt elkezdjék újraírni...Teljesen biztos vagyok benne, hogy az emberiségnek vannak ettől égetőbb problémái is.
  • Rage47
    #81173
    én teljesen abban a hitben voltam, hogy konzolra már egy kész terméket adnak ki, erre kiadják ugyanazt még szarabbul :D konzolra régebben még patchelni is alig mertek, most meg már béta játékot adnak ki teljesként, pff
    bár gondolom a sietség betudható annak is, hogy nagyon kellett vmi multis játék a MS-nek
  • arty
    #81172
    én pl. nem vetek követ a korai finanszírozókra (pécé, early access) - tetszett nekik a koncepció, megtámogatták a fejlesztést, hátha kisül belőle valami jó - ki is sült, elvégre nem teljes árú játék, a kinézetet, stb-t esetleg megbocsájtod neki, oké!

    ezekután a jó anyagi körülmények közé került csapat kap az ms-től +deveket, marketinget, azaz erőforrást, hogy elhozzák a csodát az ő platformjukra és mi történik? amit látsz: extrém módon félkész szemét a konzolverza (is?). miért?

    de itt nem áll meg a történet! mi a válasza erre a konzolgémernek? megveszi. szavaz a pénztárcájával erre a szemétre, a mostani formájában.
    pedig ennek xboxon nem szabadna mostanra ekkora bétasz*rnak lennie, hiszen pécén kitaposták az utat.... elvileg....

    ezekután miben reménykedhet a pées user? ő ujabb X hónap után megint egy 0.5-öt kap, bár addigra már lesz egy elvben kiforrott pécés ÉS xboxos verza! és sajnos tartok tőle, hogy így is sokan megveszik majd :( és a dev levonhatja: igen, ENNYI IS ELÉG a usernek a pénzéért.
  • arty
    #81171
    mondjuk nem írom le a beégés szót, ellenben elmagyarázom, hogy az ir/image retention az egyik jellemzője a tech-nek: sokáig nem változó képtartalom egy ideig "megragadhat" a képernyőn, ami szép lassan elmúlik (pl fényes, fehér csatornalogó akár percekig látszódhat)
  • n000rbi
    #81170
    Bírom az ilyeneket :)
  • TDC Geronimo
    #81169
    Beteg állat elemzés, hogy a teaser miért BB2re utal. Képet spoilerbe mert kurvanagy :D

  • n000rbi
    #81168
    Hm, milyen igaz. Account az van még a ps3-as időkből. Köszi!
  • darkSectorxxx #81167
    Majd Anti, mert én sajnos azzal nem fogok játszani.
    Valahogy nem jön be, videók alapján.

    Én a Farpoint-ra vagyok rácuppanva .
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.12. 22:40:18
  • darkSectorxxx #81166
    Segítek ha kell. :)
    Minden úgy van, ahogy Anti mondja, majd azt az US profilt berakod primary account-nak a ps4 menüben, ezekután más a gépen lévő, akár magyar profillal is használhatod a játékokat. :)
    Vagy megosztod egy imerősöddel, akkor féláron vásárolsz...ahogy mi is tesszük. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.12. 22:39:11
  • AntiHero
    #81165
    Usa accountot regelsz.

    Majd veszel ebayről, amazonrol, etc..helyekről 10$ 20$ 50$ 100$ feltöltő kártyát.

    Beírod a storeban a kódot amit vettél, majd levásárolod.
  • AntiHero
    #81164
  • Moby
    #81163
    Erről a solus projectről valami majd mondjatok.
  • n000rbi
    #81162
    Inne mi a legegyszerűbb módja a vásárlásnak? Magyar only vagyok, de a vr cuccokat lehet venném innen...
  • darkSectorxxx #81161
    1-et fizet, 3-at vihet....

  • darkSectorxxx #81160
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen összefoglaltad szépen, mert ez egy bosszú, semmi több.
  • Moby
    #81159
    Én nem sokat toltam, de egyet sem kellett volna. Úgy kellett volna ezt is, mint az összes korábbi AC-t: nagyon szigorúan csak a főszál. Az úgy végiggurult volna. Bejön az ACO, nem sok rosszat tudnék elmondani róla, valahol elvesztem az általam feleslegesen hosszúra nyűjtott vendettában.