121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • GOTY
    #81118
    Te mivel tetted volna színvonalasabbá?
  • TDC Geronimo
    #81117
    Haverokkal csapatban tud fun lenni, de sokszor iszonyat frusztráló is. Konzolra nem való ez a játék.
  • Myselor
    #81116
    aki PUGB-vel játszik a teljesen hülye.komolyan mondom egy félkész szar játékért amibe fél óra lootolás van majd megöl egy idióta mi az élvezetes?fizikát nem látott a játék egy hulladék fos mint a DAYZ meg h1z1.sok idióta fasz veszi az ilyen játékot hihetetlen hogy erre van igény.mondjuk meg is látszik kik játszanak vele 10-12 éves kis pöcsök meg a "youtuber" idióták nagyrésze.mert ez a menő:) szánalom
    Utoljára szerkesztette: Myselor, 2017.12.12. 12:58:09
  • ppista
    #81115
    De basszus, egy késztől elég messze levő játékért 10000 Ft körül kérnek el. Amivel persze nincs gond, sokkal inkább azzal.hogy ezt sokan ki is fizetik. Aztán csodálkozunk, ha a kiadók hülyére vesznek minket.
  • TDC Geronimo
    #81114
    Ja nincs gondolom. Olvastam milyen jó az fps, főleg iron sight módba. Ráadásul az egész lootolás mechanika kontrollerrel marha lassú. Nem való ez konzolra, PCn is egy jankfest
  • SlickAdam
    #81113
    beegös oled? itthoni OLED tv-n (mar par eves modell) eddig csak minimalis retention-t lattam, de csak közelröl, nem plazma szint... es az nem beeges ugye...
  • darkSectorxxx #81112
    Hát hálisten most engem nem zavar, de másoknak tuti gáz. :)
  • arty
    #81111
    szinvonalatlan írás (beégős olednél elvesztettek. mondjuk indexen tech cikk.... klasszik. a multkori origos is hasonlóan gagyi és dezinformativ volt :( )
  • SlickAdam
    #81110
    keress egy jobb csatornat. van annyi, mint a tenger
  • darkSectorxxx #81109
    Fel vagyok iratkozva, de akkor ez a baj? Iratkozzak le? :D
    Szerintem meg másnak kéne tekintettel lenni. Legalább indexképet ne.
  • SlickAdam
    #81108
    hat figy. en parfüm buzi is vagyok, meg sok nintendo-s cuccot nezek nezek mostanaban, ugyhogy nekem parfüm & nintendo related videokat ajanl a rendszer. ez igy müködik. nyilvan neztel olyat, ami kapcsolodik a Resi-hez valahogy. vagy fel vagy iratkozva olyan csatornara.
  • darkSectorxxx #81107
    Nem lesek semmit, ezt bedobja az új videókhoz a vegyesbe. Vagy te azt gondolod, hogy direkt rákeresek a spoilerre? :D
  • SlickAdam
    #81106
    kell neked resi videokat lesned. ha nem lesed öket, YT se ajanl hasonlot. jol müködik az algoritmus
  • GOTY
    #81105
    Itt van nektek tévés összefoglaló.
  • darkSectorxxx #81104
    Nem mintha engem érdekelne, de még szinte meg sem jelent a Resi 7 dlc, már a youtube, tele van olyan videókkal, ha görgetek, hogy a videó index képén a főellenségek vannak és a címében is odaírja, hogy ki a főellenség a dlc végén.

    Ehhez pofa kell azért
  • Moby
    #81103
    Totál egyetértünk. Sírni biztosan nem kell. Szerintem az emeli egy platform értékét, ha nem jelenik meg rá ez a szar :D
  • darkSectorxxx #81102

    Isten se önmagához képest Isten.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.12. 07:36:10
  • Harlekin
    #81101
    Azért nem baj ugye, hogy baszott jót játszottunk tegnap és élveztük egy még meg se jelent játékkal siralmasan.És nincs mit szégyenkeznie a PC verzióhoz képest se!X en 0.5 verza a pc 1.x verzához képest. És hát nekünk legalább meg van a döntés lehetősége x en, hogy használjuk vagy se...
  • Evoluti0N
    #81100
    Nekünk kevésbé.
  • darkSectorxxx #81099
    Jó is így nekem. :D
  • TDC Geronimo
    #81098
    sok mindent nem tudsz
  • darkSectorxxx #81097
    Én nem tudom abba mit szeretnek annyira.
  • TDC Geronimo
    #81096
    amúgy nem kell sírni pubg miatt hogy nem jött (még) psre. boxos verzió is gyalázat, meg ez nem kontrollerre való játék.
  • SlickAdam
    #81095
    es hogy par honappal kesöbb mar a kutyat se...
    (nem, nem vagyok negativ, tudod jol te is, hogy igy lesz :D)
  • darkSectorxxx #81094
    Kicsit ez nekem olyan, mint a sok sandbox játék, menj amerre akarsz, rengeteg lehetőség, de semmi vezetés, semmi story, na ezekre unok rá nagyon hamar...a régi tapasztalatok alapján mondom ezt, de tuti lesz akinek ez fekszik, minecraft-os emberek, stb.

    Csak én úgy gondolom, ezt hagyják a kisebb költségvetésű studiokra.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.11. 20:52:30
  • darkSectorxxx #81093
    Na azt kéne látni majd, ez a szerkesztős dolog engem soha nem hatott meg játékokban.
    Én nem értek hozzá, vagy ha értenék, akkor minek játszak a saját játékommal, mások meg általában fos dolgokat csinálnak, legalábbis eddig nem igazán volt jó élményem, főként a Tials-ban.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.11. 20:28:55
  • Seth
    #81092
    Lesz benne valamiféle story mód, ez szinte biztos. Valahogy prezentálni kell, mire képes ez a platform
  • darkSectorxxx #81091
    Én cseszettül nem ezt vártam tőlük...valszeg akkor én vagyok így ezzel kisebbségben.
  • TDC Geronimo
    #81090
    Olyan, mint a dreams biztos nem. Szerintem nem sokat tudsz róla, ha ilyeneket írsz
  • darkSectorxxx #81089
    Ilyen pályaszerkesztő kis indie játékokkal, hát tuti akad egy tucat. Ha nem is ps4-en de pc-n biztos.
  • TDC Geronimo
    #81088
    Szerintem valami lesz benne alapból és nyugodt lehetsz ehhez lesz rengeteg community által készített content.
  • darkSectorxxx #81087
    Ja ez a probléma, hogy ha nem lesz értelmes pálya? akkor egy szerkesztőt adnak el játékként, ez így elmondva kurvajó, hogy bármit alkothatsz, csakhát valaki játszani is szeretne.
  • TDC Geronimo
    #81086
    heh? Hol van tele ilyennel?
  • Seth
    #81085
    Az lesz a baj ezzel, mint a LBP-vel, az 1 millió alkotásból lesz kb 100,ami szóra érdemes.Próbálgatja a halál . Ha lesz valami értelmes single része, talán megpróbálom, alkotni én nem tudok :D
  • darkSectorxxx #81084
    Igen, ez Innovatív, csak mellette semmi más. :D Kint a szemetes tele van ilyenekkel. :D
  • darkSectorxxx #81083
    Hát nem tudom a GTA5-öt, nekem megvan de egy percet sem játszottam vele...:S

    Most már nincs akcióban, az csak 2 napig volt, ha esetleg az akciós ár miatt kérdezed. :)
  • TDC Geronimo
    #81082
    Már előre látom mennyire beteg dolgok fognak születni 1-2 kreatív embertől
  • TDC Geronimo
    #81081
    nagyon innovatív cuccnak néz ki ez a dreams.

  • Rage47
    #81080
    GTA5-tel játszanak még? Nem túl toxic a multi? DLC-k ingyenesek, pl. ami most jön?
  • darkSectorxxx #81079
    69 euro (80 dollár) ========== 100 dolláros wallet kód! :D