121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #81452
    Kibírom :)
  • darkSectorxxx #81451
    Amúgy elég sneci ja, lehetett volna menni Hard-on, még elsőre ott is nehézkes, pláne a vége.
  • n000rbi
    #81450
    Ez a végigjátszás akkor csak nightmar...ish :D
  • Kandurex
    #81449
    Az a fight inkább idegesítő, mint nehéz, tele inkorrekt elemekkel.
  • GOTY
    #81448
    Tehat akkor megsem done nightmare-en, ha visszavetted.
  • darkSectorxxx #81447
  • Kandurex
    #81446
    ACO Nightmare done,

    Flavius -nál annyira unfair volt a teleportálós mágiázás, hogy ott visszavettem normálra.

    Fasza vót / 10

    DLC? Kösz, nem. Egyelőre megcsömöltem tőle ~50 óra alatt....
  • GOTY
    #81445
    Mondjuk ez sem utolsó szempont.
  • Moby
    #81444
    Én elég sűrűn váltogatom, és tartottam tőle, hogy előbb vagy utóbb kontakthibás lesz a hdmi a ps4_en.
  • GOTY
    #81443
    Én is gondolkodtam ezen, de gyakorlatilag csak két HDMI kábelt kell megcserélni a VR PU-ja és a Pro segge között. Ez nem egy nagy kunszt nekem.
  • Moby
    #81442
    No, ma megjött a dajcse amazonról a fosmon HD8024 bidirectional hdmi kapcsolóm. Jó hír, hogy nem termék lapján látható zacsis, 4K-t nem tudó kivitel, hanem az usák amazonos dobozos változat!
    És természetesen tudja a 4K HDR-t. Mostantól egy kapcsolás a régi fajta PSVR és a 4K HDR tv. Ha valaki unja a dugdosást, uccu neki. Lehet venni!
  • Moby
    #81441
  • darkSectorxxx #81440
    PM. :)
  • GOTY
    #81439
    Darky, ne keverd össze a demókat a játékokkal. Te eddig szerintem nulla VR-játékot vettél, a VR Worlds is demó, a madárkutya is demó, a CoD is az, stb.

    Ne várj 20-30 órás játékokat rá, mert egyrészt a fél világ fél óra után is összehányja magát, mit akarnál 30 óra után?

    Ott a Driveclub, kemény 7 dollárt fizettem érte, van benne multiplayer, challange, eventek, time trial, race, vagy (nem számoltam) minimum 50 autó, ha többet sose játszom autós játékkal is több mint elég ez. Teljesértékű? Az! 60 dollár volt? Nem.

    Valamelyik nap meg is fogalmaztam magamban a VR lényegét. A VR nem fogja helyettesíteni a desktop gaminget, de soha semmi nem nyújtott és nem is fog olyan játékélményt, amit a VR nyújt.

    S a VR erre való, nem másra. Az élményre. Rövid, ütős, álleejtős érzésre az összes technológiai korlátjával együtt. Te meg arra vársz, hogy mikor lesz GTA V VR-on. Soha.

  • GOTY
    #81438
    Látom szeretgettétek a napokban egymást.

    off

    Nahh, ma délben megnéztem az új SW-t. Én nem vagyok egy nagy rajongó, bár megnéztem az összes részt ,de szerintem mind közül ez a legkirályabb. Persze ebben vagy egy jó nagy adag Skywalker-nosztalgia, de akkor is király. Remek egyensúlyban a vicces, harcos és egyéb részek, több olyan jelenet is volt, amit még meg is könnyeztem, a befejezés meg szupercsúcs lett.

    on
  • TDC Geronimo
    #81437
    jó szórakozást

  • partizan182
    #81424
    Skyrim vr-ra tegnap elcsábultam, ma tettem bele pár órát. Nagyon adja, mondjuk az eleje a legszarabb, ott még csak szoktam az irányítást, de kint a vadonban isten.

    Mintha egy új jatekot tolnék plusz az összes dlc nekem kimaradt, szal viszlát élet.
  • j0nNyKa
    #81423
    +1, az ötlet fasza
  • SlickAdam
    #81422
    akkor hajra! platform nem szamit, ugyanaz a jatek.
  • darkSectorxxx #81421
    Van aco (pc) topik. :)
  • SlickAdam
    #81420
    nem ertem miert nincs AC-nek sajat topikja, ha ennyi hsz erkezik rola. ott mehetne screenshot tenger meg a lovarda.
  • Tikal #81418
    Ha valakinek meg van a Ghost Recon Wildlands, akkor indítsa el, ki adtak egy rövid kis Predator küldit, nagyon hangulatos :)
  • j0nNyKa
    #81417
    elég lesz, repültök ti is vele ha ez folytatódik itt
    normál userek 100% el vannak nyomva a töménytelen butasággal meg azokkal akik ugranak rá
    nem, nem fogok könyörögni, aki folytatja az repül
  • darkSectorxxx #81416
    De ki okoskodik?
    Ők akarják nekem megmondani, hogy nekem mi a jó, meg mi köze másnak, hogy én mit veszek? Ha egy lovat akarok venni akkor veszek egy lovat?

    Csak mert ők elítélik ezt a loot dolgot, akkor ez már egy faszsag, ha másnak meg netán éppen tetszik?

    Vagy ezt nem értem. ;)
  • Myselor
    #81415
    persze,szokta kefélgetni
  • Myselor
    #81414
    még az is jobb.bár senki le se szarja szerintem.
  • Moby
    #81413
    >Én TUDOM hogy egy lovat vettem.

    Remélem abrakolod-csutakolod minden nap ahogy kell!
  • Tikal #81412
    Áá, kiszálltam... inkább posztoljon screenshot-okat...
  • Myselor
    #81411
    ezt az undorító tenyérbemászó nyálas stílust nem fejeznéd be dark?nem te neked van igazad most se és fingod nincs róla miről van szó.élőben is láttam már ezt a stílust majdnem összehánytam magam.
  • Myselor
    #81410
    nem.ő neki fogalma nincs róla mi a fasz van.sajnos olyan buta mint a föld.nemtom minek álltok le még mai napig vele vitatkozni vagy miért akartok bármit is megértetni vele...nem is lenne gond amúgy azzal hogy ő ilyen,ennek ellenére kedvelem én is de amikor elkezd okoskodni és szerinte mindenki más a hülye tehát 10vs 1be ő az okos akkor nagyon fel tud baszni.pl most. ő nem lópáncélt vett nem...oké
  • j0nNyKa
    #81408
    nem trollkodik
  • Tikal #81407
    Ugye most trollkodik és nem hiszi azt, hogy ő nem lópáncélt vett, hanem valami egészen mást? :D
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2017.12.19. 10:50:37
  • darkSectorxxx #81406
    Amúgy szerintem a VR kisértetiesen hasonló ívet fut be, mint az alap konzol.

    Az alap konzolon induláskor volt 2-3 aztakurvaistenit játék, itt is Resi 7 meg 1-2 másik cím, és sok ideig nem is volt nagy dolog, jöttek a Remaszterek, amik gecijók 1080p stb, de ott volt, hogy bazze azért ez szép, de ezt már legalább 1x végigjátszottam régen. Hiába az új tech, a játék ugyanaz.
    És később kezdett inkább beindulni a dolog, ami most 2018-19-re éri el a csúcsát.
    VR-nál is, jön a sok régi cucc VR-ban, némelyik teljesen játszható, de ott van, hogy bazze ezt már játszottam.

    Ha ez így van, akkor 1-2 év és .......
    Én most demokban látok olyat, amikből teljes értékű játékot várok majd.

    De nem gond, ráérnek, lesz mivel játszani így is. :D
  • darkSectorxxx #81405
    Nem, azért javítok, mert a sok butaság és félremagyarázás miatt fél év múlva xyz arra emlékszik, hogy dark vett egy lópáncélt.
    Amúgy meg hogyne lenne különbség. Most nem akarok belemenni, hogy egy lópáncél és egy ló közt mi az eltérés, kezdve ott hogy a lónak van 4 lába, de szerintem ezt te is tudod.

    De még ha lenne köze a vr témához, akkor azt mondom oké, de nincs. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.19. 10:31:33
  • Tikal #81404
    Ugye érted, hogy lópáncél és ló között nincs különbség? ... remélem nem azért javítottál ki, mert azt hiszed a ló az más tészta :)
  • darkSectorxxx #81403
    Dehogy gonosz....;) Nagyon aranyos.
  • darkSectorxxx #81402
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Majd eldöntöm hogy mit csinálok.
    A baj az, hogy te amikor megveszek valamit és jókat írok, akkor én csak azért írom, mert nincs másra pénzem, csak az a jó nekem, amihez éppen hozzájutok.
    Amikor meg fordítva van és elmondom a nemtetszésemet (ahogy a jó élményeket is elmondtam, csak akkor nem volt problémád).

    Te, aki a sok fika után játszod ki az Until Dawn-t? :D
    Te mindennel elégedett vagy, amit megveszel? Tuti?
    De ha én vergődök, tegyük fel, akkor te is, mert ugyanannyiszor vergődsz, mint én. :D
    Adjam el? Akkor szerinted ezt amit leírtam attól mondom, hogy van-e vr vagy nincs.
    Régebben nem ugyanezt mondtam, mikor nem volt vr? Hmmmm? :D

    Nincs itt összeesküvés elmélet, nem vergődtem semmit. ACO-val vagyok elfoglalva egyelőre, most írtam egy poénnak szánt sort, amit te vergődésnek vettél, semilyen topikokba nem vergődtem. Ezelőtt egyszer már kibeszéltük, várom a kövi címeket. Most írtam egy sort, amit amolyan sarkított szarkazmusnak szántam. Amiben vergődök, az a kicseszett aco hypo verseny. Más nincs :)


    Dehogy sértődtem meg. Mire? Te megsértődtél? :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.18. 23:43:04
  • Moby
    #81401
    Egyelőre úgy kezelem, mint a GTS: t. A szándékaimat nyíltan kifejeztem. Időm meg végül is van, még türelmem is hellyel-közzel.
  • TDC Geronimo
    #81400
    Hát igen. Van egy OK sp rész, rakat arcade cucc, multi sok féle játékmóddal, sok mappal/heroval, brutális grafika/hangok/prezentáció és hangulat. Csak hát az a fránya progression rendszer...
  • j0nNyKa
    #81399
    nemár gonosz vagy, ilyen biztos nem fog történni
    ...
    ..
    .