121202

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #81398
    Ezen csak te vergődsz a lopáncéllal, senki más, én csak válaszoltam neked. :)
  • Moby
    #81397
    Háát valami mindenképp csinálni kell vele, mer ennyi ideje senkinek nem lesz erre :D
    HülyefaszEA...a kontent 100%-ban csodálatos. Nincs egyetlen pontja, amire bármi rosszat lehetne mondani. És ha azok a rohadt ládák nincsenek, akkor ma ott lenne ez a játék, ahova való: a csúcson.
  • TDC Geronimo
    #81396
    Remélem januárban jönni fog az átdolgozott progression rendszer. Már a 2 ingyenes herot is egyből odaadták, creditet se mertek érte kérni :D
  • Moby
    #81395
    SWBF2: kár, hogy elsöpörte a szarvihar. Duplán kár. Ugyanis ez a játék _TÉNYLEG_ jó. Még a kampány része is eléggé fasza. Bőven-bőven élvezhető, sw fanként meg nagyon.
  • Moby
    #81394
    Hagyjuk ezt a megvennédet. Ez az egész nem a te súlycsoportod dark. Add el, és vedd szépen vissza, amit eladtál otthonról, és fosd tele az összes topikot, hogy te kipróbáltad, és ez szar :D Ez ag egész úgysem szól másról, és már lassan 1 hónapja meg kellett volna történnie. Nincs mire várnod. Nincsenek játékok, ésnemislesznek. Ennyi. Lapozzunk.
  • Moby
    #81393
    Nagyon érdekfeszítő ez a vergődésed a vr-el. Tényleg. Szerintem tolj még bele száznegyven posztot, aztán csodálkozz rá, hogy megint hülyét csináltál magadból nyilvánosan, és sértődj meg. Majd két nap múlva találj újabb lehetőséged ugyanerre.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.12.18. 23:10:15
  • darkSectorxxx #81392
    Ezt nem értem, ha van fagyi, hogy van gyomruk ezt aim nélkül használni?
    Olyan idegen érzés szeintem hogy szavak nincsenek rá. :D

    Akkor már inkább kontroller (ha lehet).

    Meglátjuk ezt a Blood-ot,
    Inpatient, meg ha az lesz, amit sugallni próbáltak akkor valóbban jó lesz.
    Bár én egy kb 28-as listán elég sok hasonlót láttam. :)
  • AntiHero
    #81391
    Jön játék nyugi:

    Blood & Truth

    The Inpatient

    Ezek akármennyiért is árulják ugyis vesszük/veszem.
  • Evoluti0N
    #81390
    Akkor itt jön elő a kérdés: Egyáltalán minek vettél VR-t? Csak, mert "mindenki" más is?
  • darkSectorxxx #81389
    Én már látom előre, hogy jövő karácsonykor is ezekkel a játékokkal jössz majd, hogy mi a bajom, van 6 játék, mi a probléma. :D

    Ha másképpen szeretném kifejezni, a Robinson és Farpoint, a 2 hosszabb nagyobb játék, amit nem ismerhetek már sima verzióból, azokat végig is fogom vinni, csak én remélem nem ilyen demoszerű cuccokból fog állni majd akár jövőre a lista.
    Mert ez szép, meg ingyenes, csak ezt az időt ilyenkor inkább forgatnák bele egy normális vr játékba....
    Majd meglátjuk, igéretek vannak végülis jövőre....

    De nincs probléma, nem fontos hirtelen elővarázsolni játékokat, csak felesleges más szemléletét rámerőltetni.
    Pláne semmi köze ehhez a lovaknak.

    Ha VR-ban lenne egy Origins volumenű játék, még 3 lovat is vennék mellé.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.18. 22:14:36
  • darkSectorxxx #81388
    De én nem azt mondom, hogy megtévesztenek, a demo az demo.
    Én arról beszéltem, hogy ne ez jelentse a VR-t.

    Igen fizetnék:

    Driveclub megvan, de nem játszom le újra a kampányt, elmagyaráztam már néhány napja
    Resi 7 egy játék, amit már láttam, próbáltam.
    Mit játszam még1x végig? De ha végig is játszom, vagy játszottam volna csak a VR miatt annak már ezer éve.
    Robinson és Farpoint-ot meg fogom venni. Mondjuk a Farpoint-ot már megvettem volna csak ez a geci gyerek akivel beszéltem, hogy eladná, baszik válaszolni (de mindegy megszerzem majd). Bár Robinson, feltételezem egy sima séta, és amúgy semmi gameplay nem lesz, de az még oké.
    Doom még normál 16 órás full játékba sem érdekel, de oké kb hosszú játék, csak engem nem érdekel.
    Meg segítek még van Skyrim....

    Ez pont 6 cím.

    Én már látom előre, hogy jövő karácsonykor is ezekkel a játékokkal jössz majd, hogy mi a bajom, van 6 játék, mi a probléma. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.18. 22:09:11
  • Moby
    #81387
    El kő adni azt a gépet édesapám. Ez nem a te múfajod, ideje lenne belátni.
  • Moby
    #81386
    Fizetnél????
    Na várj. Akkor miért nem fizettél a resi7-ért? A doomért? A driveclubért? A robinsonért? A farpointért?
    Nem sikerült kifizetni? A köcsög sony NEM FOGDTA TÁN EL A PÉNZED?

    A madárkutyára lehet haragudni igen. Mondom mi a nev. Hogyaszondja: The Last Guardian™ VR Demo. Biztos úgy gondolták a snecik, hogy a Demo szót majd sikerül értelmeznie mindenkinek. Gyökerek. Arra nem gondoltak, hogy már dárkszektornak is van VR-e :DD
  • darkSectorxxx #81385
    Logika abban van, hogy míg az elsőt én szeretném, a másodikat a fejlesztők gondolják.
    De én a Skyrim-ről írtam, hogy több 10 órákat nem biztos hogy egy causal játékos bírna (de bárcsak ez lenne a legnagyobb probléma), de nem is 15-20 perceket kéne.

    A logika abban lesz, hogy az egyiket én akarom, a másikat meg a fejlesztők hiszik, szerintem.

    Tök fasdzán hangzik ez a madárkutya is, persze a vr élmény itt is vr élmény, csak éppen semmit nem tehetsz abban a 10 percben.
    Kell ilyen?
    Hogyne, csak a 200. ilyen után már inkább fizetnék, csak lenen normális játék, akár egy újabb Resi7 (bár az nekem nem lenne megoldás)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.18. 21:11:45
  • darkSectorxxx #81384
    Áh, nem értitek szerintem.
    Lópáncél nem létezik. Ló van. A lovat megvettem, egy amúgy ~160 órás single mellé, ami nekem 6600ft-ba került. Ennek semmi köze ehhez.

    Amit én próbáltam közölni, hogy nekem itt nem a pénz a probléma, sőtt pont fordítva, én fizetni akarok INKÁBB, mert a sok free VR az kb annyit ér, amennyit fizetsz érte.
    Vagyis hiába free, ha nem tudok játszani vele. Inkább legyen 60 dollár és akkor legalább 8-10 óra, még akkor is ha csőjáték.
  • yesname #81383
    1. Nem mondtam én 50 órát. Az még sok is. Túl sok. :D
    2. Nem kell VR exluzívnak lennie. Sőt...
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.12.18. 21:06:35
  • Moby
    #81382
    Azért nincs túl sok 50+ órás vr játék, mert eleddig nem volt triviális, hogy lehet legyártani játékot úgy, hogy 2d-ben, meg a vr-ban is fasza legyen. Hálisten egyre több a példa. A VR meg még nem érte el azt a kritikus tömeget, amire rámozdulnának a kiadók vr exkluzív címek gyártására. Eddig volt 2m eladott psvr? Az azt jelenti, hogy a legnagyobb eladott mennyiség is maximum ennyi lehet, ami 1 lófasz, 2 soha nem lesz annyi. Csak a nintendo tud több játékot eladni, mint amennyi gép van. Más ehhez nem ért :)
    Ha most sok vr fogy/fogyott a holyday seasonben(remélem igen), akkor 2018-19 lehet a kitörés.
  • Moby
    #81381
    Tehát legyenek hosszúak a játékok.
    Vagyis mégsem, mert levennéd hamar a fejedről a sisakot.
  • Tikal #81380
    Minden annyiba kerül amennyit hajlandók érte kifizetni a vásárlók... lásd lópáncél. Neked is megért 1300-at...
  • yesname #81379
    Na igen, hogy az EA éves nettó 1 mrd. dolláros nettó nyeresége 4 mrd. legyen a 35-45 ezres árral. :D
    Ha valaki rosszat tesz le az asztalra vagy nem veszik elegen bármi ok miatt nyilván bukni fog. Lehet bármennyiért adni a játékot.
    Amúgy 6-8 órás VR játékokat tesznek le asztalra indie stúdiók is ahhoz képest, hogy mennyire kemény meló összehozni őket. Persze keményebb ezt nem vitatom, na de azért annyira már nem és egyre könnyebb a fejlesztői környezetek stb. fejlődésével.
  • darkSectorxxx #81378
    Mondjuk elhiszem hogy szép, de ez egy nem relatív dolog, hiszen nincs Horizon-ból 4k natív. :)
  • darkSectorxxx #81377
    Ez így igaz, pontosan.
    Én is így vélem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak azt nem értem miért nem lehet kicsit hosszabb egy játék.
    Grafikailag nincs elvárás, mert így is ps3 szinten mozog minden, nem kell ide látvány, csak az is bőven elég lenne, ha ugyanazt meghosszabbítanák, ami már megvan.
    Oké legyen 60 dollár egy játék, nem para, dehát sokszor még egy szimpla sima AAA játék single hosszát sem kapjuk meg.

    Nem minőségileg van gondom ezekkel a játékokkal, mert látványban ez van, ezt tudja a tech, elfogadjuk, VR-ban jórészt úgyis elnézi ezt a játékoknak mindenki. :)
    Csak érted, most itt ez a kutyamadár demo, miért nem fizetős, legyen 60 dollár, de akkor mondjuk játszhasd végig a full játékot. :)

    Mert értesz, tök szép, hogy sok ingyen cucc van VR-ban, de cserébe nem is fogsz tudni 15-20 percnél többet érdemben játszani. :)
    És inkább legyen egy jó 8-10 órás vr és fizessek 60 dollárt mintsem free-ben 20 olyan, amit 2 perc után törölsz, mert nem tudsz mit csinálni benn, ha egyszer meglested már.
    Persze biztos lesznek majd ilyenek, a Moss-nál én is várom a tesztekben miket mondanak majd, milyen tartalmas lesz stb, de azért valszeg csak nekem furcsa ha legörgeted a VR játékokat, kapásból valjuk be a 80%-áért még 1 dollárt sem adnál, mert ingyen jólenne, de amúgy full átgörgetsz rajtuk.
    Kb mint a sima AAA játékok közt egy noname 2d-s indie játék.
    Simán egy store akcióban szinte nem is nézi meg az ember még az árát se. :)

    Szóval én szívesen fizetnék akár full árat, de legyen akkor valami, mert egy sima játékhoz képest lehet rosszul gondolom, itt igazából a fő dolog a tech, a tech egy 20 perces demonál lehetne több órás csak többször ennyit kell egymás után összekapcsolni.

    Csak megmondom őszintén, szerintem 2 dolog a probléma.
    1.
    Valszeg ezt tudják sokan, hogy itt még nagyon necces beleölni több lóvét, mert félnek, hogy ennek ellenére megvennék-e ezeket a játékokat.
    2.
    Tudják, hogy ez még mindig nem egy 100 órás Skyrim-hez van. Mert a Skyrim megcsinálta, csak ugye ott már necces 10 órákat a fejeden ezzel a cuccal, mert egy idő után meg azért már azt érzed, hogy levennéd már a fejedről. :D


    mindegy ez személyes vélemény. :)
  • TDC Geronimo
    #81376
    Amúgy ez a cseköbord bullshit 4k szerintem nagyon jó kis találmány. Horizonnak is simán natív 4ks képminősége van és én artifactokat se látok mozgás közben. Szerintem swbf2 is azt használ
  • AntiHero
    #81375
    Ingyen nem kapsz sajnos semmit.

    Ha kapsz az demo.

    A dlck meg fizetős ládák meg azért vannak mert így akarják vissza hozni egy játék árát a fejlesztők.

    Ha nem lenne dlc vagy láda akkor meg kb 35-40 ezer lenne egy játék reális ára.

    Az más kérdés, hogy amilyen silány tartalmú 1-2 játék mostanában az érne e ennyit.

    Vr ugyan ez. Iszonyat pénz meg meló összehozni 1db 2-3 órás vr játékot is. Jóhogy ilyen drágák.
  • Tikal #81374
    Most nem tudod mit vennél? Elárulom
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    VR demot vagy VR játékot
  • darkSectorxxx #81373
    Látom nagy az irigység. :P (mondjuk ez az ingyenességet nem is hoztam szóba)
    Gondolom olyan sok címet szerettél volna írni nekem. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.18. 19:01:48
  • Moby
    #81372
    Nekem pl ingyenvót. Nyilván, hisz sosem fizetnék érte.
    Na jó, mondjuk én lópáncélért sem fizetnék, van akinek meg azt is eladják...
    :D
  • darkSectorxxx #81371
    Hát ezt mondom, a lóval nem húznak le mert tudtam mit veszek, ezekben is kb tudtam, de nem az a bajom, hogy a 3.5 dollár probléma, hanem hogy ez semmi, ezeket ingyen kéne osztogatni.

    miért te miket vettél? 200 vr autós játékot meg a Doom-ot vagy mi? :D

    Egyelőre az ACO megengedheti magának hogy ezt tegye, mert az alap játék túlságosan is jó és tartalmas, ellenben a .....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.18. 18:48:20
  • Moby
    #81370
    Minden resi7 dlc megy vr-ben.
    Kivéve nálad. Nálad szerintem ezek sem mennének :)
  • Moby
    #81369
    Te demókért adtál pénzt tökikém, a játékok mellett meg elmentél a sorban :)
    Ezek nem játékok, csak bemutatók. Érted. Demo Disc.
    Fizettél érte? Hát... Akkor nem panaszkodni kell. Digitális lovakért fizetsz, és rinyálsz, hogy átkúrnak?
    Örüljél, hogy csak ennyivel vettek le :D
  • darkSectorxxx #81368
    hahaha, látszik mennyi igaz ebből, kapásból nincs lópáncél az ACO-ban. :)
    Vagy ezzel igazolod a megvett 4 órás VR játékokat? Bárcsak lenne minimum 4 óra mindegyik.
    Ez a London Heist volt vagy 15 perc.

    Amúgy vicces a VR esete a Resi 7-nél, az új kieg pl nem is megy VR-al....loál. Logika az van. Nem mintha meghatódnék ezen, csak tök véletlen láttam.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.18. 18:34:13
  • Moby
    #81367
    ACO lópáncélból? Egyet sem. Pont valami félbolond vette meg az utolsót a múltkor, amikor ottjártam.
    :DD
  • darkSectorxxx #81366
    Elképzelhető.
    Te mennyit találtál?
  • Moby
    #81365
    Jól eldugták a sztórban őket, ha ötöt találtál meg :)
    Lehet, hogy két aco lópáncél közé rejtették!
    LOL
  • darkSectorxxx #81364
    Hát figyelj, ilyen 15 perces techdemokra nem szívesen. :)
    Van 5 játék, ami nevezhető teljes értékűnek most per pill, amik ilyen brutális árakon vannak.

    Vagy pl Milyen hosszú a Madárkutya VR?
    Vagy a VR Worlds-ben milyen hosszúak a demók? És pl mit kell csinálni bennük? Mondjuk a vizikalandnál? Mert én csak ültem az ágyon. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.18. 18:20:38
  • Moby
    #81363
    Nincs elég a sztórban, amire nem kell rányomnod? :D
  • darkSectorxxx #81362
    Minden fasza, csak kéne játék....:)
  • n000rbi
    #81361
    Tök jó ez a kutyamadár VR experience :) Amikor beledugja az arcomba az orrát
  • TDC Geronimo
    #81360
    Úgy értettem, hogy Nótinál a B csapat is A minőségű :)
  • SlickAdam
    #81359
    pedig olyat olvastam, hogy ezt az uj B-csapat csinalta. korabban ugye a TLOU banda volt az.