121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #81613
    Már rég kipatchelték. Az egyel nagyobb verziószámúból már kiszedték. Maga a törés nem újkeletű, már az őszön többen is közzétettek ezzelkapcsolatban információt, de nem volt publikus egyik megoldás sem (csak a működése). Most vált azzá.
  • TDC Geronimo
    #81612
    kipatchelik úgyis. Ezzel sokra nem mennek
  • davidka003
    #81611
    Én azt mondom, hogy aki warezolni akart az eddig is megtehette PC-n. Nincs annyira sok exkluzív cím így szerintem senkinek nem okoz nagy lelki törést akár használtan megvenni a jó játékokat PS4-re. Meg ha lesz is belőle valami tuti nem házilag rárakható lesz és a módosításért tuti elkérnek majd 20 ezret.
  • yesname #81610
    Egyetértek. Ebben az évben számomra dobogós. Tartottam tőle és sokat gondolkoztam rajta megvegyem-e, de egyik legjobb döntés volt. Erősen függővé tesz és annyi tartalom van benne, ami alapból elképzelhetetlen.
  • GOTY
    #81609
    “A warezzal kapcsolatos minden hozzaszolas torolve lesz.”
  • mucsácsó
    #81608
    wow... hát mondjuk sokára lesz az, amire ebből valami "használható" is lesz...ráadásul gondolom az FW downgrade se lesz könnyű (már ha egyáltalán lehetséges)

    mondjuk 3.xx-es FW-n már valahogy lehetett eddig is futtatni pár játékot, ami akkori FW-t igényelt, dehát...

    amúgy meg kell a fasznak, értelmét vesztené az egész konzol a warezzal és PSN nélkül, de kajak.. :D
  • GOTY
    #81607
    Óóó, a Persona 5 az ev egyik legjobb vetele volt. Imadom.
  • Moby
    #81606
    Feltörték a PS4-et.
    Githubról letölthető az exploit forráskódja. Gyakorlatilag bármilyen kód futtathatóvá vált.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.12.27. 20:13:58
  • darkSectorxxx #81605
    Srácok, erről vélemény? Családtag venné....

    KD-55 XE 7096 BAEP ???? 750 euro, külföldön vennék.....
  • TDC Geronimo
    #81604
  • Seth
    #81603
    Na, nem rossz. Meg meg Psycho Pass, egy jo kis VN, ha vki kedveli ezeket
  • mucsácsó
    #81602


    no, megint igaznak bizonyultak a pletykák... :D
  • LBandi77
    #81601
    Álltalában ilyenek a versenyek,tegnap ngyon jók voltak de azért itt is van 1-2 barom néha.Inkább az a baj hogyha mondjuk ketten hárman viaskodnak és valaki hibázik te megelőzöd és bekerülsz a szendvicsbe,akit megelőztél az büntetni akar vélt vagy valós sérelme mitt és nem érdekli hogy te is oda kerültél.Mondjuk ilyen direkt ütközés után a következő versenyen már nem biztos hogy találkoztok mert az sr.szintet nagyon lerontja magasabb szinteken.
  • Tikal #81600
    Ezzel a részével semmi gond, ellenben továbbra sem értem, hogy egy online versenyre kihegyezett játékban miért nincs online time trial leaderboard, miért csak a saját időimet látom, miért nem látom a cimborákét? Hát ez még a Driveclub-ban is benne volt, mondhatni ez a lényege az autokás játékoknak, űzni egymás idejét :) De reméljük összekalapálják ezt is még a következő photo scenery csomag előtt...
  • Tikal #81599
    A fotó módba a saját festéseimet se tudtam bevinni mert ahhoz is online kell hogy legyél. Ezt mégis mi indokolja?
  • yesname #81598
    Offline carrier is ad creditet, vezetett kilométert, autókat stb. Ez lehet az oka.
  • arty
    #81597
    rendesen vigyázott mindenki a másikra/magára...

    a leállás híre kapcsán néztem pár videot youtuben, bekeveredtem a dirty racers című végtelen playlistekbe, azok nagyon más képet festettek a játékról (kb olyat, amit a forzában annyiszor tapasztaltam, ahányszor csak játszottam... ott NÉHA volt, hogy összejött egy jó brancs, általában meg minden lobbyba került pár kretén :( ), nyilván alsóbb ligákban ez gyakoribb, a te szinteden meg már kb sosincs(?). csak odáig eljutni se félperc, pláne h a vétlen fél is sok büntit kap a kakaskodásokban...

    --

    Yesname: a kérdés, hogy nincs-e más megoldás (enkriptált mentés fájl) és hogy ez a probléma mekkora igazából (tehát valóban tömegek írogatják át a ps4 játékok mentés fájljait?). de oké, mondjuk, hogy reális a veszély, ne csesszük el emberek játékát csalókkal...

    DE!
    az offline karrier progresst miért nem tudom offline menteni?
    ha jól értettem, a fotomodon kívül semmi nem működött a szerverek nélkül...
  • yesname #81596
    No. Te magad írtál egy indokot. Szóval mégis indokolja valami és egyetértek velük.
  • arty
    #81595
    _SEMMI_ nem indokolja az alwayonline/onlineonly mentést. _SEMMI_.
    De a poly és a gétépápa EBBŐL má' nemenged, nehogy felhekkeljék a mentést vagy legyen bármi az ostoba megoldás hátterében.

    Szopjon csak a fizetővendég, gondolom ez a koncepció, úgyis megvetted, nekedmá'mindegy.

    ( videot mindjárt nézem, de látatlanban elhiszem, hogy próként istenieket játszol ;) )
  • LBandi77
    #81594
    https://youtu.be/3b8eXNv_ykM
    Ezt.
  • LBandi77
    #81593
    Arty komolyan mondom nézd végig,aztán rájössz hogy a többi autóka konzolon fos ehhez képest.
  • Moby
    #81592
    Ha valamikor meglesz az aimcontroller, pattanj rá azonnal erre a farpointra. Nagyon fasza oldszkúl lövölde, erős narratíva, egyszerű, de szépen vezetett sztori, nagyon magas minőségű mocap, mindez VR-ben. De ez ds4-el...pokol.
  • n000rbi
    #81591
    Dettó, meglátjuk :)
  • Moby
    #81590
    Aquában rendeltem aimcontrolleres bravo teamet 14-ért. Nemtudom mennyire vehető komolynak ez az ár, pár klikkot mindenestre megér. Háthamégis... :) Ennyiért meg a hülyének is.
  • Moby
    #81589
    Azé a hdr-es kütyü jobb megoldás. Az én átkapcsolósom 2 hdmi-t foglal a tévén. Mostmár tényleg csak hetek kérdése, és valszeg megérkezik. Remélhetőleg :)
  • TDC Geronimo
    #81588
    Ha már jön új, akkor jobb lenne gányolás nélkül
  • n000rbi
    #81587
    Mit szarozol, Moby a múltkor linkelte a filléres kütyüt, amivel meg lehet oldani kihúzgálás nélkül :)
  • TDC Geronimo
    #81586
    bah beleugranék már én is vrba, de várnom kell a HDRes kiadásra + ha tényleg jön új kontroller, akkor arra is :y
  • n000rbi
    #81585
    Köszi, akkor a Farpoint mindenképp felejtős aim nélkül :( Az a vicc, hogy sehol nem lehet kapni, majd márciusban lesz a Bravo Team-mel bundle-ben. (meg ugye lehet lesz valami új vr kontroller is)
  • Moby
    #81584
    Lehet, hogy venni kéne egy aim kontrollert. De ahhoz elég drága mulatság, hogy egy-két játék miatt vegyek. De azzal kegyetlen lehet.
  • Moby
    #81583
    Robinsonba nem tettem még sokat. Csodaszép (cryengine), de nem egy nagy etvasz eddig. Ilyen találdmegteddideteddoda. Kicsi pénzért belefér.
    Farpoint: na ez kegyetlendurva. Elképesztő az immerzió. A játék sem rossz, csak leülnék kicsit beszélgetni avval, aki kitalálta, hogy egyenesen kell tartani a kontrollert...ha az nem lenne, szerintem egész nap nyomom. De fáj a kezem ilyen szögben tartani azt a szart hosszú távon :(
  • n000rbi
    #81582
    Pár sort írnál a Robinsonról és a Farpointról? Így akciósan lehet beleugranék valamelyikbe...
  • arty
    #81581
    ilyenkor van rájuk a legnagyobb szükségem :(
  • Moby
    #81580
    Legalább karácsonykor kihagyhatnád a drogokat :(
  • arty
    #81579
    gyorsan rárabolok két, teljes áras példányra és megmentem őket, hátha akkor lesz offline mentés!

    teljesen érthető egyébként az online mentés kizárólagossága, miután a ps4 rendszere szerteszét van törve és bármiféle enkriptált fájlt is 3 mp alatt feltörnének a hákkerek. bűnhődjön csak a rohatt krekker! (jójó, NÉHÁNY nemhekker vásárló is beszopta, naés. ahogy írtad: ott a fotomód, csak abban van 780 órányi tartalom + a fototutorial 45 órája + egy alapokat megtanító fotóstanfolyam 30 órája... de persze még a naughty dogosok is csak riányálni tudnak. 4TEHPLAYERZ, azistenitmá'!!! :D )

    ---

    hjaéspersze Boldogkarit!
  • Tikal #81578
    azért ez elég ciki, az ok amiért leálltak a GTS szervereki:

    The cause of the issue was that the unexpectedly large numbers of user network traffic had been mistakenly identified as an attack on the PlayStation™Network, and the login attempts were blocked by the system.

  • TBTPumpa
    #81577
    PC-n is így van, ez sajnos ilyen.
  • davidka003
    #81576
    Állandóan mentek manuálisan. De Kaer Morhennél szinte lehetőség nem volt menteni a folyamatos történések miatt.
  • Myselor
    #81575
    ments manuálisan is.sokszor.egy ilyen játékban nem gáz.én pl minden komolyabb küldetés előtt mentettem aztán nem volt probléma ha megakartam nézni a másik döntést is.erre nem gondoltál még?
  • davidka003
    #81574
    De miért kell valaminek ekkora szarnak lenni?
    Miért csak 3 automentés van, mi a szarnak ment átvezetőnként 2 percenként ha előtte meg baszott csinálni mentést. Kurva gáz.
    Hiába a legújabb patch. Vicc.