121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #81733
    Ez előtt én is értetlenül állok totál a mai napig is, szerintem is kurvajó rész lett.
    Mondjuk még mindig nem értem a végére, de szerintem is nagyon jól sikerült...
    tény, hogy érződik a BB rajta, ez tagadhatatlan mozgásban is meg kb a látványra is - és hogy egy DeS mellé odarakod, akkor ég és föld, dehátésakkómivan?!:D

    DaS2-t is szapulta mindenki ugyanúgy, pedig szerintem az is kurvajó lett szintén - legalábbis engem nagyon berántott :)
    nem mondom, hogy DaS4 kéne, de azért ne hagyják abba a soulslike-okat a Fromnál :(


    ...de mondjuk legalább a Das3 DLC-ktől elvettétek azt a kevéske kedvemet is végleg
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.12.31. 13:48:39
  • SlickAdam
    #81732
    szerintem nagyon jo volt a DaS3. összegyurtak a klasszik DaS-t es a BB-t. nem neveznem kifulladasnak, epp ellenkezöleg. csodalkozok, hogy ennyien "negativan" eltek meg.
    DLC-ket nem toltam, majd egyszer pecen.
  • TDC Geronimo
    #81731
    BB után nekem is nagyon langyos volt a DS3. 2. DLCt végig se vittem, mert ott már csak a szopatásra mentek, kedvem is elment tőle
  • Tinman #81730
    Tökéletesen egyetértek veled.
  • davidka003
    #81729
    Gyakorlatilag elmondhatjuk, hogy kifulladt az utolsó részre a játék.
    Első részbe 500 órát beleraktam, a 2-3 már csak egy végigjátszást ért meg. Persze ha azt nézem még így is nyújtott 40-50 óra szórakozást a 2-3 ami még így is több mint mondjuk egy COD rész. Inkább a Bloodborne 2 jöhetne. Első része egész jó volt és a DLC-t se éreztem lehúzásnak.
  • Moby
    #81728
    Mondjuk ha 6/10 annál a dlc, akinél 9/10 az alapjáték, akkor nekem a 6/10-es alapjátékkal már biztosan nem kell piszkálnom a dlc-ket :D

    /na nem mintha bármikor is tervben lett volna. Az alapjáék mentése elveszett, sok gusztusom meg nem lenne újra előről kezdeni.
  • Tinman #81727
    Látszik mennyire kötött le engem a DaS 3, 1x letoltam és szevasz... úgy emlékeztem 3 DLC van hozzá, mint a 2. rész esetében :-D

    A 2. rész 3 DLC-jét letoltam, még a YT-ra is felkerült, pokoli, ha az opcionális bossokat is le akarod tolni.

    "Az Ariandeles kb 1 órát mondanék rá"

    15 ojróért elég pathetic, a másik akkor korrektnek tűnik. Egyszer erőt kéne vennem rájuk, de újra kéne tolni az alapjátékot is már, mert kb. alig rémlik már belőle valami, annyira nem kötött le.
  • darkSectorxxx #81726
    Őt nem is kell kérdezni....
  • davidka003
    #81725
    A 2. részhez van 3 DLC. Azokat nem próbáltam, állítólag annyira nem is jók így már nem is fogom. Max megnézem youtube-on a végigjátszást.
    A 3. részhez csak 2 DLC van. Ashes of Ariandel és a Ringed City. Az Ariandeles kb 1 órát mondanék rá, annyi idő alatt mindent felszedve végig lehet menni de a végén a boss a lehető legszemetebb az simán 3 óra szopás főleg ha egymagad tolod. Harcosként meg főleg.
    A Ringed City hosszabb azért ott van több boss is, könnyebb, nehezebb vegyesen. Az mindennel együtt volt 7 óra kb.
    Szóval a két DLC a sok sok szivatás miatt kb 10 óra volt. De nem érte meg. Nyilván ha valaki az alapjátékkal együtt viszi ezeket is végig akkor örül a plusz helyszíneknek, nekem így másfél év után nem sokat nyújtott. Neten rákeresve más is írta, hogy sokkal sokkal szopatósabb a DLC mint az alapjáték, sokan félbe is hagyták. Aki most veszi meg a játékot az nyugodtan vegye a complete kiadást de akinek csak az alapjáték van meg annak azt mondanám, hogy max nagyon nagy akcióban érdemes behúzni a DLC-ket.
  • Tinman #81724
    DLC-ket nem volt kedvem már letolni. Letoltad mind a 3-at? Kb. mennyi idődbe fájt?
  • Moby
    #81723
    Fú nagyon jól hangzik! Gondolom napi szinten mennek a biokémiai elemzések!
  • Moby
    #81722
    Leírtam
  • davidka003
    #81721
    Dark Souls 3 DLC-k nem voltak nagy számok. Másfél éve nem játszottam az alapjátékkal. Mondom most a DLC-k miatt felrakom újra. Hát kb kár volt. Egy az, hogy pofátlanul nehéz meg iszonyú időhúzásnak éreztem a több fázisból álló bossokat. Maga a helyszínek is olyan semmilyenek voltak. 6/10 a DLC-kre. Alapjáték meg 9/10.
    A havas táj mondjuk nem volt rossz látványra.
  • Tikal #81720
    Szerintem félreértetted, senki nem szakértett sehol, csak a véleményed kérdezték egy cikkről, témáról.
  • SlickAdam
    #81719
    figyejje! barmilyen szülest levezetek, csak szójjá. TeamViewer baszki! sok-sok eve gyerekjatek.

    9 honapos project-hez a "Traditional Wet Shaving" FB csoportot ajanlom. igazi aranybanya.
  • Moby
    #81718
    Mindenhol ez a mindenszakértéstől agyfaszt kapok. Szülést levezetnek az interneten az emberek, csak azt nem tudom hol a faszba bujkál ez a sok polihisztor, amikor interjúztatok.
    Lehet a fórumokra kéne behordjam a melót, a kerületi kismamák facebook csoportja, vagy az akvaristák simán negcsinálnák nekem két nap alatt a 9 hónapis projektet. És közben az is kiderülne, hogy mindenki más hülye hozzá :D
  • Tikal #81717
    Most mit veszed ezt ilyen komolyan? :D
  • SlickAdam
    #81716
    lazujjá EEE!

    en Turo Rudi függö is vagyok, csak errefele ritkan jutok a dozishoz :(
  • Moby
    #81715
    Szóval függő vagyok.
    Értem.

    10 millió önképzett mindehezértő kibaszott kontár országa vagyunk, amiben pont csak ahhoz nem ért senki, ami a dolga lenne naponta.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.12.31. 10:28:56
  • GOTY
    #81714
    Amúgy én is ezt gondolom...

    Annyi a kérdés, ki mennyire tudja kordába tartani, mennyire van másik hobbija még mellette. Nekem van még másik három is, bár tény is való, hogy a legtöbb időt a gaming viszi el.
  • GOTY
    #81713
    Értem. Ez is egy módja a függőség elismerésének, még ha nem is hagyományos! :-)
  • darkSectorxxx #81712
  • Moby
    #81711
    Igen ezt tudom.
  • Moby
    #81710
    ->vatera


    /az ilyen nagyon fontos dolgokat én is ott tárolom ^.^
  • darkSectorxxx #81709
    Köszönöm! :D / Jövő héten jobban ráérek majd akkor felteszem a játékot. :)
  • darkSectorxxx #81708
    Mert talán lehet hogy tegnap vettem meg?
    De csak lehet?
  • LBandi77
    #81707
    Itt most a cikk a lényeg.
  • SlickAdam
    #81706
    pléjsztésön kommuniti E!
    ez meg letezik? :D LOL
  • LBandi77
    #81705
    Nesze Darky ez neked való.
    http://playstationcommunity.hu/note/18590
  • lwb
    #81704
    Az én tapasztalatom az, hogy a PSVR a legkevésbé screen door effectes a három nagy közül. A felbontás alacsonyabb, de a vive és az oculus képe sokkal screen door effectesebb, a technika miatt valószínűleg.

    Ezért mostanában szinte kizárólag PSVR-ral játszom, a másik kettőt ezer éve nem is használtam.
  • Moby
    #81703
    Mindkettő? Tehát e kettő játék létezik PSVR-re?
    Értem dark. Irány a vatera!


    /És ebből a farpoint volt nagyon fontos? Olyan nagyon fontos volt, hogy bár 1 hónapja megvan a zavaróan pixeles VR, de a játékba még egyetlen másodperces nem nyomtál? Az akkor jóóóó fontos lehetett :D
  • darkSectorxxx #81702
    Játék nincs, az a sok nincs megvan....Robinson meg Farpoint...
    Nekem Farpoint volt nagyon fontos, amióta megláttam :)
  • lwb
    #81701
    Nálam:

    1. Uncharted: Lost Legacy
    2. Divinity OS2
    3. RE7
  • Moby
    #81700
    ->hardverapró/vatera
  • darkSectorxxx #81699
    Van, csak ő amit mond az bármennyire is elfogadott, tudjuk miért ilyen, meddig lesz ilyen, ettől még az tény, hogy zavaró. Nekem az.
    Gondolom másnak is, de nem azt jelenti, hogy vr a kukába, csak ezt is el kell fogadni, hogy ez zavaró tud lenni.
    Sajnos.
  • Kandurex
    #81698
    Nálam,

    1. ACO
    2. RE7
  • Moby
    #81697
    Eddig azthittem az, hogy nincs játék rá
  • darkSectorxxx #81696
    De, az! Ez a probléma vele.
  • Kongy
    #81695
    Nálam a TOP3 így néz ki:

    1. Zelda: BotW
    2. Assassin's Creed Origins
    3. Hellblade
  • Lengyel2
    #81694
    Hogy tudtad végigvinni 52 óra alatt? Nekem már 108 óra van benne és még csak szeptember van (áprilistól decemberig tart a game). Igaz, hogy én sokat járok vásárolgatni ide-oda, egy nap alatt bejárom Shinjuku-t meg Shibuyát, és a confidant-okkal is sokszor járok hang-out-ozni, az meg ki-lockol egy csomó háttér-sztori párbeszédet, azzal is sok idő megy... és Momentos-ozni én se nagyon járok, csak ha kell egy plusz level.