121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • tdeejay
    #81693
    Bocsánat! Javítanám, én írtam rosszul! Az 1080p-s felbontást megfelezve, minden szem 960x1080 felbontást kap
  • SlickAdam
    #81692
    Gamer365 olvasoi 2017 TOP10:

    1. Horizon Zero Dawn
    2. Resident Evil 7
    3. Zelda: BotW
    4. Assassin's Creed Origins
    5. Super Mario Odyssey
    6. Uncharted: Lost Legacy
    7. Nioh
    8. Cuphead
    9. Nier Automata
    10. Wolfenstein II
  • Kongy
    #81691
    Resi7 egész királyul néz ki VR-ban, a víz baromi szép, meg úgy a ház textúrái is nagyrészt baromi jól néznek ki. Persze, vannak elnagyoltabb részek, de ha ez most így néz ki, nem is merek belegondolni mi lesz 2-3 éven belül.
  • Moby
    #81690
    Nem, nem 720p. A headset felbontása szemenként félhd. 960x1080
  • Moby
    #81689
    Nem az alacsony felbontás zavaró, hanem a screendoor. Ami persze összefügg a felbontással.
    De VR-ben mindez egészen mást jelent, mint 2d-ben.
  • tdeejay
    #81688
    Annyira nem alacsony az a felbontás. 720P. Persze, nem 4K, de eddig amivel játszottam, minden nagyon élvezhető volt rajta.
  • warass
    #81687
    Néha illúzióromboló és nehéz megszokni. Mindenképpen meg kell kötnöd ezt a kompromisszumot ha élvezni akarod a vr adta élményt a felbontás rovására, főleg ami a távoli textúrákat illeti. Mindenképp demózgass rajta valahogy vétel előtt.
  • TDC Geronimo
    #81686
    PSVRnál nem illúzióromboló az alacsony felbontás? Láttam pl resiből 2Ds videót, de nagyon alacsony felbontásúnak nézett ki. Persze lehet, hogy a headsetbe egy fokkal jobb, mint 2Ds videón.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.12.30. 13:18:16
  • Tikal #81685
    itt mindenki függő...
  • SlickAdam
    #81684
    imadom, amikor elsodor a jatek-áradat es alig kapsz levegöt :D (marmint teged)
  • Moby
    #81683
    A linkelt posztban mesélten el, mennyire kevés a szabadidőm.
    Azt a keveset vajon bele fogom tölteni ilyen balfaszságba? LOL. Nos nem.
    Az álláspontom a témában: Telibe. Ketté. Torkon.
  • GOTY
    #81682
    Mindezek fényében mi a véleményed a tegnapi gaming disorder kérdésről? Tényleg érdekel, mindenféle felhang nélkül.
  • Moby
    #81681
    Eszembe sincs!

    /írom ezt le izzadt tenyérrel
  • TDC Geronimo
    #81680
    xenoba bele ne kezdj :D

    30 óra után vagyok 5. fejezet elején és még ha minden igaz van 6 hátra
  • Moby
    #81679
    Geeeez még azt sem fejeztem be... :(
    Én má inkább azért imádkozom, hogy kicsit lassítsanak már a fasza játékok kiadásának tempóján, mert ehhez én így kibaszottul kevés vagyok :((
    Toltam 2 óra GTS-t. SIMÁN be tudna darálni úgy, hogy hetekig semmi mással nem játszanék. Vagy hónapokra. Toltam 1 órácska BF2-t. Kényszerítettem magam az kilépésre. Vizuális orgazmus mind.
    És mindjárt elindítom a zeldát, és abból a világból többé nem akarok kijönni. És közben tucatnyi játék áll valamilyen állapotban. Nem normális dolog ez. Lehet át kéne menni Kandurexbe, mindenben meglátni a szart, akkor nem lennének ilyen (édes)gondjaim.
  • Seth
    #81678
    Akörül van, kb mint az első rész
  • arty
    #81677
    ideje volt, mert az első év elég vérszegényke volt... (persze mostanra igy is összejött pár cím)
  • TDC Geronimo
    #81676
    Most nézegettem psvr címeket és jövőre is jön nem is kevés. Sony eléggé nyomja ezt is úgy néz ki. Reméljük CESen most jövő héten bejelentenek egy új kontrollert is hozzá, mert elvileg lesz PS4ről és PSVRról is szó.
  • TDC Geronimo
    #81675
    knack 2 milyen hosszú? 10 óra körül? Tervezzük egyhuzamban letolni coopba haverral, úgy ahogy az első részt is.
  • Moby
    #81674
    Ment egy privi :)
  • Kongy
    #81673
    Most viszem a Resi7-et VR-ban. Már végigvittem egyszer a sima verziót PC-n, de helyenként még itt is összefosom magam, olyan szinten immerzív az egész, hogy az valami beszarás. Szó szerint rossz játszani, mert olyan mintha ott lennék.
  • kutyakiki81
    #81672
    Engem érdekel...
  • Myselor
    #81671
    akkor egy kicsit grindelj az mindig segít .de amúgy persze úgy játszod ahogy szeretnéd ^^
  • GOTY
    #81670
    Egy csomo ellensgenek nincs weak pontja..illetve, a lopakodos rendszer sem mindig hibatlan. Jobbnak lattam inkabb visszavenni. Ha esetleg lesz ng+, majd feljebb veszem.
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.12.29. 18:33:57
  • Myselor
    #81669
    pedig nem nehéz a harc csak nagyon kell figyelni a weak pointokra.persze megtudnak lepni de hát figyelni kell.és ügyesen lopakodni.
  • Tikal #81668
    Milyen stilust szeretsz? Borderlands-hez hasonló nem ugrik be mert nem műfajom, de a Ghost Recon Wildlands marha jó, taktikus cucc, szóval nem rohanós lövölde, azt ajánlom én is. A Division meg olyan mint az rpg.k, csak modern köntösben...ja és hasonló még a Destiny, coop-ban szerintem az is elég jó. Van fent most demo is, szóval ki tudod próbálni
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2017.12.29. 18:15:24
  • Tatyla
    #81667
    Easy
  • uTur
    #81666
    Jaja haverokkal coopra gondolok. Köszi a tippeket megnézem.
  • GOTY
    #81665
    Milyen fokozaton játszottad? Mivel nekem ez az első ilyen játékon, én easyn kezdtem el. Aztán az első Palace nál a tököm tele lett azzal hogy csak a safe roomban lehet menteni és harcok során teljesen váratlanul csatákba hulltam el mint egy darab szar. Visszadobott a saferoomba. Az meg pláne idegesítő volt, amikor már négy-öt csatán túl voltam, és utána kaptam egy nagy maflást és újból kezdhetem az egészet.

    Gondoltam egy merészet és levettem safere a nehézségi szintet. Igazából csak a sztori érdekel belőle így legalább élvezem a harcot hogy gyakorlatilag nem sok tétje van mert ha meghalok és újra próbálhatom. Nem akarom szivatni magam.
  • Moby
    #81664
    Mármint hogy coopban? Ilyen lődözős izé kell?
    Divison pl. Vagy a Wildlands. Koopozni mindkettő bitangjó. Egyedül viszont szarok :)
  • Tikal #81663
    és még nincs vége, hiszen videojátékozom még mindig :D
  • Moby
    #81662
    Mostmár várd meg vele a VR-t. Az megbasz mindent :D

    /Én a TLOUR-al jártam így. Talán még emlékszel mennyit savaztam, hogy remaszterelve is ugyanaz az alulszaturált szagtalan valami az eleje. M-hm. Nahát nem HDR-ben. Olyat rúg rajta, hogy a retinám kettéáll tőle :D És ez még mindig a filléres kamuhdr-es izé... Képzelem milyen oldene. Illetve remélem hamarosan meg is fogom tudni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.12.29. 17:49:23
  • uTur
    #81661
    Tudnátok ajánlani valami szórakoztató ps4 gémet 2 játékosra multiban? Mint pl. borderlands vagy hasonló, bármi ötlet, ami eszetekbe jut. Köszönet.
  • TDC Geronimo
    #81660
    Elkezdtem resi 7et megint, megnéztem elejét új tvn. Hát odabaszósan néz ki
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.12.29. 17:13:00
  • Moby
    #81659
  • Tatyla
    #81658
    maga a játék hihetetlenül összetett,nagyon sok mellékes dolgot lehet csinálni ,a kapcsolatokat nagyon sok felé lehet ágaztatni.olvasás,edzés,horgászás, stb...,mindenféle mellékállásokat vállalhatunk úgy mint egy igazi egyetemista.a mai fiatalok összes problémáját átéljük
    grafikailag elég egyszerű mégis nagyon jól néz ki az egész néha rendes anime átvezetőkkel,a harc a personákkal más és más és még erre rájön hogy fuzionálni is lehet őket,nagyon jó puzzle részek is vannak benne
    amit már említettem a mementos rész nekem annyira nem jött be mert monoton
  • Moby
    #81657
    Elképesztő ütemben fogyasztod őket! Írhatnál többet is játékokról! :)
  • Tatyla
    #81656
    De sajnos igen Black Fridaykor akcióba
  • Kandurex
    #81655
    Nem adod el? Ugye nem accountra rohasztósan húztad be??
  • tdeejay
    #81654
    Köszönöm!