121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tinman #81773
    Oh... erre már nem is nagyon emlékeztem. Köszi, hogy emlékeztettél rá, komolyan! :-)
  • Tinman #81772
    De az tök jó, mert nem unod, végig szórakoztat, imádod. Boldog gamer vagy :-)

    Rise of Tombot a közepétől már untam... na most engem is meglepett, de az Evil Within 1 a betegségei ellenére viszont rohadtul húz és sokat gondolok rá. Basszus, 2x még ilyen félálomban is szerepelt, hat az emberre, gondolok rá, mindjárt megyek is folytatni, szóval hiába fosport PC-n, akkor is jó játék... sőt... elég jó játék, pedig lineáris, néha már-már röhejesen trial & error, és gyakran öncélúan, eltúlzottan gore.
  • Droughert
    #81771
    Mondjuk ez is erős egy kicsit, hogy a műfajban alap. Mégis hol? PC2 ami most ezt tudja, más nem nagyon.
  • Moby
    #81770
    Ma már minden játékban van fotómód. Még a Assacreedben is. Ráadásul ez a széria egyik védjegye. Ezt az ökörséget még szajkozhatjátok egy darabig, de a helyzet az, hogy ha ez kimarad, széjjeltépték volna őket. És mindegy lett volna mi kerül bele vagy nem kerül bele.
  • Tikal #81769
    de ők nem is a PD, a legjobb autós szim címmel a mellükön :)
  • darkSectorxxx #81768
    Biztos így, van, de azért inkább utólag jöjjenek a fícsörök mint soha, szerintem. :)
    Driveclub-nál sem volt pl időjárás kezdetben.
  • Tikal #81767
    A hírhez meg annyit, hogy az hagyján hogy nincs eső, de még az idő se múlik, ha három óra hosszú a verseny, akkor három órán keresztül ugyanazok a fényviszonyok.... de legalább van fotó mód...
  • darkSectorxxx #81766
    Ja Gamestar. :)
  • Tikal #81765
    nem tudom, hogy hír e ... csak azért mert idézőjelbe tetted nem lesz az , bár annak tűnik:D Azért ilyenkor egy forrás nem ártana...
  • darkSectorxxx #81764
    Most ez nem jó hír?
  • Tikal #81763
    he?
  • Moby
    #81762
    A normál túl hideg, igen, de ez csak akkor érdekes, ha monitorként használod, és kvázi fehér papírlapot akarsz látni. Ha csak játszol rajta/filmet nézel, nyugodtan mehet normálon.
  • SlickAdam
    #81761
    ha nem ertesz hozza, akkor nem erdemes
  • csgj
    #81760
    Köszi. Ide-oda váltogatva annál tűnik rendesen fehérnek a fehér. Amúgy fehéregyensúlyt érdemes babrálni?
  • Kandurex
    #81759
    Warm1
  • darkSectorxxx #81758
    Ez télleg így van.
  • yesname #81757
    Hát nálam az összes MOBA ilyen sajnos. Függőséget okoznak. :D
    Utoljára szerkesztette: yesname, 2017.12.31. 18:51:11
  • csgj
    #81756
    Hali! Sikerült megint megtudnom, hogy nem jó tv beállításokkal játszom. Azt mondják, a természetes D65 standard színtónus a warm2, vagyis a 2. meleg szint, nálam meg a normálra volt állítva a tv, ami állítólag túl hideg. És tényleg, visszaállítva a fehér szín kékesnek tűnik. De a warm2-n meg kissé sárgás, nem teljesen fehér. A warm1 ahhoz közelebbinek tűnik. De lehet, csak megszokás kérdése, a szem hozzáigazodik. Mindenesetre minden kalibrációs tutorialban warm2-t javasolnak. Ti mire állítottátok be a tévéteket? (Amúgy nekem Samsung KU6072-m van.)
  • davidka003
    #81755
    Pont ráakadtam a videók közt:

    "Szia Tinman! Nagyon várom/várjuk a Dark Souls 3 gameplayt :D Így hogy a Ringed City is napvilágot látott, nagyjából mikorra lesz várható a sorozat elkezdése? :) "

    -"Szia! A Demon's Souls 2009-es játék. A végigjátszás videókat 2013-ban, vagyis 4 évvel később töltöttem fel. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy 2021-ben lesz itt DaS 3 WT, hanem azt szeretném neked és mindenkinek elmondani, hogy szívből csak úgy tudok beszélni egy játékról, ha az áthatja a mindennapjaim. Jelenleg a Dark Souls 3 nem ilyen. És ez nem csak az én hibám. A DaS 3 elment BB irányba, amit én nehezen tudok elfogadni. A szebb küllemmel nyilván nincs bajom, de a kissé idegrángásos, Devil May Cry irányba elvitt játékmenettel már igen. Nekem nem a DaS 3 lore-jával, küllemével, zeniével, hangulatával, karaktereivel van a bajom. Nem. Ezen a téren a játék csodás. Nekem pont a core gameplay-el van a bajom. Nyugodtan megkövezhettek, de nekem a Demon's Souls, Dark Souls 1-2 játékmenete a zsánerem. Azt szívből szeretem, igen még a kissé sántító Scholart is. De a DaS 3 nem ilyen. Más irány. Biztos vagyok benne, hogy nagyon sok hazai és külföldi YT-os imádja az új irányt, én nem tartozom közéjük. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem fogok soha DaS 3 WT készíteni, hanem azt, hogy nem érzem az ihletet és a motivációt sem, hiszen kimondom: Számomra a DaS 3 csalódás. Véletlenül sem tartom szarnak, vagy rossz játéknak! Dehogy! Egy másik játéknak látom, amire én véletlenül sem aggattam volna a Dark Souls 3 nevet. Hívtam volna inkább Bloodborne Soulsnak, utalva arra, hogy mely utakon jár. Még valami: A Bloodborne remek játék, egy csoda PS4-en és el is fogadom olyannak, amilyen, mert véletlenül sem a Souls franchise része, hanem egy másik irány. Ez így van rendjén. Az viszont nincs rendjén szerintem, hogy a Souls el lett tolva ebbe az irányba. Ezt máig nem tudtam megemészteni."

    Minden szava igaz.
    Grafika legalább jó volt a 3-ban. :D
  • Tinman #81754
    Nem is azt mondom, hogy ettől szar lenne az adott játék, inkább csak azt, hogy az adott játékos számára mégsem annyira jó, mint a többség számára, akik nagy élvezettel végigtolták.

    A DaS 1 minden másodpercét élveztem, a DaS 3 meg nagy részét meg untam, fárasztott, vótmá', vártam, hogy vége legyen. Nem is fogom soha behazudni azt magamnak, hogy számomra a DaS 3 egy jó játék.
  • Tinman #81753
    Bezony... hiába remek több ponton, ha a core gameplay, a harc elég hamar unalmas, repetitív, nem okoz örömet, addikciót meg főleg nem.
  • Tinman #81752
    "nincs kedvem már folytatni"

    De gyerekek... ennek oka van! A számodra igazán addiktív játéknál meg sem fordul a fejedben, hogy parkoltasd, hanem még napközben is azon jár az eszed, hogy hazaérve mielőbb folytathasd. Vannak ilyen játékok, azok az igazán kiváló játékok. A többi meg csak max jó.
  • Kandurex
    #81751
    Nyilván, csak pont a torka véres. Kihagyható fossá változtatta ez az "apró" kis baki.
  • mucsácsó
    #81750
    Dettóóóó. Ugyanez valahogy. W3-at amúgy már többször folytattam, és fogom is - csak most akkora játékdömping van nálam, hogy azt se tudom mihez nyúljak :D megvettem minden "szart", de játszani meg nem játszom velük... klasszik. Life is Strange nálam is pihen az EP3 óta... :D pedig kurvajó bizony az is.

    Na majd szépen sorjában kipörgetem a queue-ból őket jövőre :)

    Amúgy W3-ban tényleg nem az igazi a harc, sajna... ha egy BB/DS jellegű combat lenne benne, akkor lenne 11/10-es játék - így csak 10/10 :P
  • davidka003
    #81749
    Igen az a része nem a legjobb de megszokható. Viszont grafika, küldetések, szereplők minden istenkirály. Sokszor egy kis szar mellékküldi is olyan csavaros meg részletes, hogy nem akarom elhinni. Főleg ha az ember elolvas hozzá minden papírt amit talál és beszél mindenkivel.
  • davidka003
    #81748
    Nálam 99%-ban amit félbehagyok és nem játszok vele 2 hétig az már nem is lesz folytatva. Life is strange kb március óta ott van. Talán két chaptert nyomtam le. Aztán jött a Witcher 3 meg egyéb játékok. Pedig a Life is strange nem szar játék csak már 9 hónap után nehéz lenne felvenni a fonalat.
  • Kandurex
    #81747
    W3? Abban csak egy dolog lapos. A lényeg. A harc.
  • mucsácsó
    #81746
    Hát, nálam annyira nem :D Witcher 3-at sem vittem végig még mai napig, pedig istenkirály, mint tudjuk. Csak valahogy közbejön egy másik játék / nem vagyok PS közelben esetleg egy ideig - aztán egyszerűen nemtom, nincs kedvem már folytatni meg újra felvenni a szálat... ez történt a DS3-mal is nálam speciel. szóval nem azért nem folytattam, mert lapos lenne vagy valami :D ráadásul pont szoptam valami bossnál azt hiszem :)
  • darkSectorxxx #81745
    "Miközben a műfajban már szinte alap a dinamikus időjárás, a Gran Turismo Sportban csak a Northern Isle Speedway-en esik az eső. Ez változni fog."
  • darkSectorxxx #81744
    Elég ide bejönni napi 1 órát.

    /nem hagyhattam ki
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.12.31. 16:09:30
  • GOTY
    #81743

    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.12.31. 15:48:56
  • Moby
    #81742
    AZ VAGY!
  • GOTY
    #81741
    Nagyon egyedi film, ilyet egesz biztos nem lattal meg. Vidd el asszonyt, gyerekeknek nem valo! Kivancsi leszek a velemenyedre, bar ezt mar nem irom le, mert megint szakerto leszek. :)
  • Moby
    #81740
    Jó a címe, ránézek! :D
  • GOTY
    #81739
    Pontosan, de nem veletlen mondjak, mindig az kiabal a legjoban, akinek eg a haza.

    Erdekelt volna a velemenye, sokat jatszik, kilenc ps4-e volt, minden platformja megvan. Semmi offense nincs benne, ha o fuggo, en is az vagyok, meg itt mindneki.
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2017.12.31. 15:48:17
  • SlickAdam
    #81738
    megjegyzem. trailer-ben irjak, hogy a Homar rendezöjetöl, szal tuti jo, mert az is adta (es abban is Farrell van, birom)
  • GOTY
    #81737
    Ha igazan nyomaszto, beteg mozira vagytok, akkor nezzetek meg az Egy szent szarvas meggyilkolasat. Most lattam, haaat...
  • Was
    #81736
    +1 pont a DaS3-nak. A DLC-k meg úgy meghozták a kedvem (most egy hónapja ugrottam neki), hogy egyből fordultam NG+ -ra. Rég voltam már olyan jóleső érzéssel ideges valamely boss-ra, mint ahogy Sister Friede-re.
    Én inkább a DaS2-re nem bírok visszaszokni.
  • Tinman #81735
    Ha egy játékot nem viszel végig, az csak egyet jelent...
  • n000rbi
    #81734
    Ideje elkezdenem