121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • balee4
    #81813
    Boldog új évet srácok! :)
    Utoljára szerkesztette: balee4, 2018.01.01. 10:03:44
  • Moby
    #81812
    Ezek nem egymásnak ellentmondó állítások. Ezek léteznek egymással párhuzamosan.

    Közben lássuk meg azt is, hogy itt olyan címek röpködnek, amik tőlem függetlenül is nagyon megosztóak, még itt a topikon belül is.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.01. 09:55:36
  • darkSectorxxx #81811
    Arra mondja szerintem mikor mondtad, hogy egy "sétaszim". Valóban volt ilyen, aztán végigvitted és utána mondtad hogy jó a story végülis. Legalábbis én erre emlékszem.
  • Moby
    #81810
    Bár ebben a kérdésben tényleg létezik a Moby fordulat, de sokkal nagyobb időtávot ölel át: ma már sokkal kevésbé vagyok érzékeny a technobajokra mint pár évvel ezelőtt. Építettetem egy ultimate pécét, és ahelyett, hogy az törtöént volna, hogy mostmár semmit nem tudok megnézni ami nem natív4k@60fps-ben fut, már igazán nem is izgat hogy fut valami, csak élvezzem, meg legyen időm rá. Átrendeződtek a prioritások. TEW2-t letoltam megjelenéskor, azóta nem is nyúltam pécéhez. Bár azt továbbra is szeretem, ha egy játék szép, de mára elvagyok én bármivel.
  • Moby
    #81809
    Hozzáteszem még mindig az. A gányolás és taknyolás szinonímája lett a witcher3 konzolverzái. 2 évvel a megjelenés után is ott tartunk, hogy van egy kb értelmetlen ps4pro verza, van egy onex enhanced verza ami végre méltó a játékhoz (meg az évjátéka mivoltához), meg van egy mára kb okés konzolalapgépek verza. Meg egy ígéret arra, hogy a pro verza is egyszer olyan állapotban lesz, mint a onex-es.

    Mindeközben a játék fantasztikus. És innen nézve ez talán nem is egy elhanyagolható kérdés, főleg nem volt az két évvel ezelőtt.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.01. 09:29:45
  • SlickAdam
    #81808
    lávás régió a kedvencem.
    havas területre meg fagyott farkas húsért megyek barbár-sushi-ba E!
  • Moby
    #81807
    Mert egy hulladék volt a konzolverza. Nem volt az? Mennyi idő után lett játszható? Az a játék miatt épült a mostani pécém őse.
  • Moby
    #81806
    Neeeem, semmi idegeskedést nincsen, csak tisztázni próbálom ezt a kérdést, mert ha létezik is ilyen, valahogy itt mindig arra van felhasználva, hogy a hitelességem legyen megkérdőjelezve, ami már csak azért is teljes agyrém, mert amit én itt leírok, azok nagyrészt a véleményeim, ami 100% szubjektum.
    Itt most azért is irreleváns, mert szándékosan nem írok le véleményt pl. jelen esetben a zeldáról, amíg nem végeztem vele.
  • GOTY
    #81805
    Witcher 3

    Ott aztan kaptak a polak samanok.
  • GOTY
    #81804
    Vegigtoltam az egeszet. A legjobban a fagyos teruleteket utaltam, bar egy-ket frost pancel azert sokat segitett. Ja, meg a lavas reszeket. :)
  • SlickAdam
    #81803
    moby-görbe az az altalanos gaming-lelkesedesedröl szol, fokuszban a hardwerekkel.

    ne keverd a fogalmakat!!!! :D

    (es ne kapd fel a vizet, csak viccelödünk itten 2018 kora reggelen, mikor meg mindenki alszik :P)
  • Moby
    #81802
    A HZD-t anyáztam és szídtam???
    Nos, itt súlyos fogalomzavarok vannak. Ha az a Moby görbe, hogy a játékokról ált. komplex vélemény megofgalmazható, akkor létezik, mindig létezni fog, de nem hozzám kötődik. A HZD egy csodálatos képi világú, jó történetű, elöregedett és gyenge(ubisoftot idéző) szendbox játékmenetú játék. Előbbiekért mindig szeretni fogom, utóbbiért viszont soha.
    EZ a Moby fordulat? Nemá :(
  • SlickAdam
    #81801
    nem, en a moby görbet rajzoltam. a fordulat-ot mas jegyezte fel :D

    nemtom. de volt olyan, hogy elkezdtel valamit, egyböl tollat ragadtal, hogy huuu de jo, kiralysag, aztan... atfordult a paci.
    de ezek valoszinuleg azert voltak, mert tulsagosan hamar velemenyeztel. siman lehet, hogy tenyleg a jatek maga mutatta ki kesöbb a foga feherjet.
    zelda-ban mar 15+ orad van, abbol mar lattal eleget.
    de nem MINDENT! ahhoz 3 ora kell CEMU-ban... khmmm :D :D :D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2018.01.01. 09:03:12
  • yesname #81800
    Mondjuk egyet kapásból: HZD. Anyáztad, szidtad, szaroztad és aztán meg. Vagy az új Doom. Jajj de jó, nagyon király utána meg... :D Ez tény: Moby fordulat létezik.
  • Moby
    #81799
    Igen, ezt te találtad ki ezt tudom, de mik ezek a címek? Jöhet '16-ból, és 15-ből is!
    Vagy 3 db...úgy egyáltalán.
  • SlickAdam
    #81798
    mondjuk a Moby-fordulat letezö dolog, tudod te is nagyon jol...

    DE! 2017-ben en nem lattam, hogy elöjött volna, szoval gyógyulsz!!!
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2018.01.01. 08:58:14
  • Moby
    #81797
    Ezt már nem először írod. Kérlek sorolj fel 3 ilyen címet. Ott a '17-es listám, nem lehet nagy kihívás.
  • SlickAdam
    #81796
    ja, pont erre gondoltam. vannak benne kedves kis pillanatok, bugyuta karakterek, de ezek az utolso jelzök, amiket ranyomnek a jatekra.:)
  • Moby
    #81795
    A "vicces" és "aranyos" kifejezések után én inkább zéróra tippelem a ismeretek mennyiségét
  • SlickAdam
    #81794
    2 vagy 3 percet jatszottal a Zelda-val? :D
    ja es BUEK!
  • GOTY
    #81793
    Javitok: lehet, hogy raebredsz...

    Mar csak azert is mondom ezt, mert nem egyszer lattunk olyat toled, hogy jatekot kenkoves pokolbol piedesztalra allitottal, vagy onnan taszitottal a kenkoves pokolba. A szakirodalom amugy ezt Moby-fordulatkent (Moby’s turn) jegyzi.
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2018.01.01. 08:27:03
  • GOTY
    #81792
    Majd amikor végeztél vele, és folytatod a többi játékot, akkor fogsz ráébredni, hogy igen, ez egy nagyon aranyos, nagyon egyedi, vicces stb. játék, de rengeteg más játék van, ami mellett azért eltörpül, s az a hájp bizony olyan, mint a dotkom lufi, csak maximum később durran ki.
  • GOTY
    #81791
    Mindenkinek jó egészséget kívánok elsősorban idén, és természetesen függésmentes, jó játékot és jobbnál-jobb játékokat!

    Boldog új évet!
  • Tikal #81790
    Változó napszak és időjárás is van már minden játékban, ez ma már alap, szerintem még az AC is tudja...egy autós szimben meg igen csak elvárható lenne, hogy legalább a napszak változzon, változtatható legyen. De majd reméljük beleteszik....
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2018.01.01. 03:55:26
  • darkSectorxxx #81789
    BUÉK!
  • mucsácsó
    #81788
    BÚÉÉÉÉK srácok! :) Ütős év lesz...
  • Moby
    #81787
    Boldog új évet srácok, és sok jó játékot 2018-ban!
  • n000rbi
    #81786
    Boldog 2018-at! :)
  • Moby
    #81785
    Ja, néztem, mondjuk megjelenéskor sem volt drága, és konzolokon is szanaszét leárazásokat kapott már.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sajnos a második sem techprobléma mentes, bár ahhoz külső progi nekem nem kellett, de csak úgy nem stutterelt, ha felkapcsoltam a wint teljesítménycentrikusba. Balancedben elment aludni a 1080Ti, de azért közben fossá stutterelt a játék...
  • Tinman #81784
    Na baz, u.e. fogalmazódott meg bennem is. 14. fejezet és már az 5.-től birizgált, egyre inkább és valóban folyamatosan fenntartja az érdeklődést! Ez tényleg egy JÓ játék!

    Eléggé rajta vagyok, lehet a 2. részt is berántom, vicc pénzekért megy már PC-n.
  • Moby
    #81783
    A végére szerettem meg nagyon a TEW1-et. Mert nem volt benne pillanat, amikor visszaesett volna a érdeklődésem. Ugyanezt a kettőről már nem tudom sajnos elmondani, mindazonáltal nagyon-nagyon jó játék az is.
  • Tinman #81782
    Az nem jó hír, ha a Zelda is ilyen... nincs még egy életem :-(

    Azt nem merem mondani, hogy imádom a TEW-t, mert néha elég "what were they thinking" érzésem van, de érdekes és elég addiktív élmény.
  • darkSectorxxx #81781
    Hát lehet nem minden egyezik a valósággal, amit írnak. Szeretnek kicsit szépíteni a hatás kedvééért....:D
  • darkSectorxxx #81780
    :D
  • Droughert
    #81779
    A dinamikus időjárás működik, hogy az milyen hatással van a vezetésre az más kérdés. Bár ahogy olvasom patchelik folyamatosan. A lényeg az, hogy azt még nem mondhatjuk, hogy alap lenne a műfajban. (talán az codemasters F1-ban működik).
  • Moby
    #81778
    A TEW1 nekem is rohadtul tetszett. NAGYON. Imádtam. Nekem most a Zelda ilyen: ma egy megoldásra ébredtem az egyik pontján. Gyakorlatilag minden szabad agykapacitásomat a játék tölti ki, akkor is, amikor nem játszom. Ezt ilyen szinten kettő játék tudta magát ennyire befúrni az agyam mélyébe: a DaS1 és a BB. Totál rá vagyok csavarodva.
  • Moby
    #81777
    Ha ma már összeszedtem, ez volt nekem 2017 a gémerlétemben. Volt még már nem túl jó, meg kifejezetten szar is, azokat inkább nem említettem:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Amik gecijók volt vagy gecijók, de még mennek:
    -Zelda BOTW(még megy)
    -Mario Odyssey(még megy)
    -GTSport(még megy)
    -BF2(még megy)
    -Farpoint
    -DriveclubVR(még megy)
    -Resi7(VR-ben és anélkül is)
    -TEW2
    -TEW1
    -BatmanVR
    -SuperHot VR(még megy)
    -Doom VFR
    -Uncharted LL
    -Knack 2
    -Until Dawn: RoB
    -Bloodborne DLC
    -Guitar Hero Live
    -sok BF1(de már nem megy)
    -AC:O
    -HZD
    -ME:A

    Éppen csak belenyaltam még:
    -Xenoblade Chronicles 2
    -Nioh, Dirt Rally VR
    -Robinson: The Journey
    -HZD: DLC
  • Moby
    #81776
    Hát nekem a 2017 is bitang volt. Ha '18 még jobb lesz, én nem fogok panaszkodni, az tutter :)
  • Kandurex
    #81775
    Mindenkinek boldog új évet kívánok. Reméljük 18' olyan év lesz amit mindig emlegetni fogunk gamer szinten!
  • LBandi77
    #81774
    Már tudja? Mert az elején is tudta csak a víznek maradt el a hatása,mármint lehetett vígan kocsikázni slick-en a vizes pályán.