121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • GOTY
    #81853
    Visszatérve a Persona 5-re. Miután easy-ről safe-re vettem a nehézséget, azt vettem észre, hogy az érdeklődésem meredeken zuhant a játék iránt. Vagyis nem iránta, hanem olyan minden mindegy volt benne, semminek nem volt tétje, a játék elvesztette azt a feszültségeet, ami volt bennem a Palace-ra készülés közben, meg bent is.

    Úgyhogy visszatöltöttem egy állást easy fokozaton 8 óra játékidő után (14-nél voltam, amikor döntöttem), és megcsináltam szépen easy-n az első Palace-t, és már készülök a másodikra.

    Érdekesen működik az agy jutalmazó központja. Ha valós erőfeszítést érez valami mögött, és jön a jutalom, az működik, de ha kvázi nem kell semmit tenni a jutalomért, az nem váltja ki ugyanazt a hatást.

  • Moby
    #81852
    Értem, ez még mindig nem teszt, és nem is jelent semmit...
    Ugyanazzal a kábellel teszteljetek, ugyanazon a hdmi bemenetetn, és nézzétek meg, hogy ugyanaz a kimeneti beállítás legyen aktív mindkét ps4-en. Ha ez így jó, akkor át kéne cuccolni a ps4-et egy másik tévére, és ugyanazzal a kábelle, ugyanazzal a kimeneti beállítással* másik tévén mit csinál


    /*ami lehet akár auto is, de akkor ügyeljetek, hogy valóban ugyanaz-e, engedélyezve van-e az adott tévén a hdmi-re a hdr, stbstbstb
  • Rdinho10
    #81851
    Annyi a lenyeg h bekapcsolasnal nincs kep,az en gepemmel pedig egybol van kep.
  • Moby
    #81850
    Lehet a ps4 kimenete is kakás, mert az nem derült ki a leírásodból, hogy a haver tévéjén ugyanolyan üzemmódban teszteltetek-e (HDMI2.0?).
  • Moby
    #81849
    Ilyen hiba nem létezik. Vala,mit elnéztek de nagyon :D Minden megy mindennel, kivéve a 2 eszköz. Na ez az hiba, ami nincs. Teszteljetek rendesen. Nézzetek meg minden beállítást, mert az "összedugom-bekapcsolom-vankép" az nem teszt. Fontos, hogy mi milyen üzemmódban működik, stbstbstb.
  • Rdinho10
    #81848
    Athoztam hozza az en psem,azzal mukodik rendesen.
  • Moby
    #81847
    Mondjuk ezt viszonylag egyszerű lenne csekkolni a ps4-el is: visszább kell venni a kimenetet: vagy 4K@YUV-ra, és HDR-t kikapcsolni, vagy egyszerűen levenni fullhd-ra. Ha ezekben működik tökéletesen, akkor mehet garira a tv.
  • Rdinho10
    #81846
    Rendben,koszi a segitseget.
  • Moby
    #81845
    Ha a settopbox nem tol ki magából hdmi2.0-t igénylő kimenetet (azaz vagy 4k@RGB@60Hz-t, vagy 4K@HDR-t), csak mondjuk hdmi1.4-et, attól még a hdmi jelfeldolgozás simán lehet szar a tévében.

    /a tv adás meg itt pláne nem játszik, ez valami hdmi hiba lesz a tévében.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.01. 21:27:15
  • Rdinho10
    #81844
    De ha szar a tvje akkor adas se lenne nem?az is hdmi kabelen megy set up boxon.
  • Rdinho10
    #81843
    Hat egyszer jo gy darabig,utana nincs kep,majd megint jo egy ido utan.
  • Moby
    #81842
    Akkor szar a tévéje. Nem nagyon van más magyarázat.
  • Moby
    #81841
    Most ezt így nem tudtam követni. Tehát most akkor jó vagy nem jó? :D
  • Rdinho10
    #81840
    A set up boxhoz vasarolt draga hdmi kabellel is ugyanez volt.
  • Moby
    #81839
    Nézzétek meg másik hdmi kábellel. Többeknek volt már gondja a gyárival. 4k@hdr sávszélben már eléggé durva.
  • Rdinho10
    #81838
    Utana pedig hazavitte,es nala is jo volt.
  • Rdinho10
    #81837
    Elvittuk masik haverhoz amikor ezt produkalta,es ott jo volt minden,ugyhogy a hdmi kabelcsere megtortent
  • Rdinho10
    #81836
    Kikapcsoltam a hdcp.Az a baj,h csak neha csinalja ezt es utana magatol megjavul.
  • Moby
    #81835
    Első körben ki kéne kapcsolni a HDCP-t a ps4-ben. Ha ez nem segít, és 4kHDR a tévé, próbáljátok meg kicserélni a HDMI kábelt.
  • Rdinho10
    #81834
    Udv urak, haver 2hetes ps4 proja olyan tuneteket produkal,h neha a gep bekapcsolasanal nincs kep ,de hang az van.Tv fel eves samsung modell,eddig semmi ilyen nem volt mas konzolnal.
    Az elmult par napba produkalja ezt. Valami tipp?
  • n000rbi
    #81833
    Régebben dícsértem a Sky Force Anniversary-t és most számomra tök radar alatt megjelent egy újabb rész Reloaded alcímmel. Ha akartok egy baromi jó coop bullethell lövöldét, akkor ne habozzatok, 3k-t röhögve megér.
  • Moby
    #81832
    Dehogyisnem. Emiatt léteznek a fórumok. Nem is azt mondtam, hogy a vélemény ne lenne fontos :)
  • Kandurex
    #81831
    Na most mondjad már meg, hogy nem ezért ülünk itt? Hogy elmondjuk a szarságainkat és reménykedünk, hogy nem vagyunk vele egyedül :)
  • Moby
    #81830
    Nem, ez egy vélemény. A tény az, hogy ez a véleményed. :D
  • Kandurex
    #81829
    Az nem tény, hogy nekem szar? Az? Az! Nahát na!
  • Moby
    #81828
    Nem, nem látni. te látod. És sokkal többen mást látnak. Ezek nem tények. Ezek vélemények. Sajnos nem érzékeled a különbséget tény és vélemény között.
  • Moby
    #81827
    >Tömegek rajonganak olyan fosfaszlé játékokért is amiket még csak le se köpnék.

    Ez rajtad kívül senkinek nem jelent semmit. Nem változtat semmin, és gyakorlatilag nem is létezik. Pláne nem egy iszonyatos darabszámban eladott, minden díjat bezsebelt játéknál.
  • Kandurex
    #81826
    Tömegek rajonganak olyan fosfaszlé játékokért is amiket még csak le se köpnék.

    De visszatérve a gondolatra. Pl. az általad felhozott Uncsit, ha szigorúan játékmenet szempontból nézem, kihagyva a történet elemeket, narratívát stb., akkor kapok egy 50% ugribugri és egy 50% harc játékot, amit ilyen formán elég nehéz harc központúnak nyilvánítani. Ellentétben a Witcherrel ahol inkább látni centralizációt és ilyenformán rossz irányba billenti a dolgot.
  • Moby
    #81825
    Annyira az, hogy tömegek rajonganak érte, de a harcért még senkit nem hallottam. Neked azzá vált, amikor kiderült, hogy nem tetszik benne. Sokaknak meg ezek szerint mégsem ez lett a központi eleme.
  • TDC Geronimo
    #81824
  • Kandurex
    #81823
    A W3 harc központú játék. Teljesen az.
  • Moby
    #81822
    A witcher3 nem igazán harcszim, bár tény, hogy fontos eleme a játéknak. Minthogy szarnak sem nevezném, de nem korelál a többi összetevő minőségével. Ahogy a HZD-ban sem a játékmechanika a történettel, vagy a képi világával. És pontosan erről beszélek: nekem ettől ezek még nagyon nem lettek szar játékok. A ma fontos és jelentős játékok egyike sem valami superbalanced. Az unchartedet is a narratíva a graf és a karakterek röpítik a hátán. Csak a lövölde részével nem érte volna meg a harmadik részét. Mégsem gondolja róla széles tömeg, hogy a játék rossz lenne.
  • TDC Geronimo
    #81821
    Amúgy knack 2 nagyot ütött 4k HDR tvn szintén. Haver is csak ámult bámult :D

    7500ft most. Vegye, aki még nem tette :y
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2018.01.01. 16:42:11
  • Kandurex
    #81820
    Ha egy harc központú játékban szar a harc, akkor szar játék. Ha egy történetközpontú játékba szar a történet, szar a játék. stb. stb
  • Moby
    #81819
    Ezek melyik állításnak mondanak ellen?:
    "A HZD egy csodálatos képi világú, jó történetű, elöregedett és gyenge(ubisoftot idéző) szendbox játékmenetú játék."
    Vagy melyik posztomban írtam olyat, hogy a játékmenet egyszer csak jó lett? Azt meg már engejétek meg nekem, hogy legyen saját véleményem valamiről, halihó!
    Folyamatosan ide lukadunk ki: a moby görbe/fordulat/stb nem más, minthogy nem fekete meg fehér valami. Nyilván mindenkinek egyszerűbb lenne, ha én is úgy lennék, mint Kandúr, hogy szar a harc, akkor minden szar, de engem máshogy raktak össze. End of story.
  • Droughert
    #81818
    Ezek csak tőled, ha ezek nem fikázások akkor én kérek elnézést:
    "Remélem ebben több szórakozást lelek, mint a HZD-ben :) (na nem mintha nem lenne mivel játszani)"
    "Én pl. olyan felhőtlenül unatkozom a HZD-n, hogy ereimet tudnám feltépni tőle És van egy rossz szavam? Nincs. Csendes magányomban szenvedek. Fogalmam sincs minek. De kitartó vagyok! "
    Nekem ennyiből az jön le, hogy nem vagy elégedett vásárló...
  • TDC Geronimo
    #81817
    BUÉK :)

    Haverral letoltuk együltében Knack 2őt coopban. Hát basszus még jobb volt, mint az első rész, főleg a coop része. Remélem Cerny készül a Knack 3al PS5 launchra
  • darkSectorxxx #81816
  • LBandi77
    #81815
    B.U.É.K. srácok.
    Sokkal jobbat.
  • darkSectorxxx #81814
    Jó, csak mondom, hogy ilyeneket mondtál. :D
    Persze hogy létezhetnek "párhuzamban" és megosztóak (még VR-nál is).

    Én nem találkoztam még játékkal, amiről csak egyforma véleményt hallok....
    Vannak emberek, akik le sem ülnének egy Uncharted elé.

    És láttam embert akinek a WOW tetszett. :D