121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • GOTY
    #81893
    Én a perszónákat nagyon ritkán használom, csak ha nagy szar van, mert a sima attack sokszor célravezetőbb, pláne, ha nincs gyenge pontja az ellenfélnek. Tudom, hogy valahogy mégis a perszónák lennének a lényege a harcnak, de én elvagyok az attack - recover tabletták dobálása kettőssel!
  • partizan182
    #81892
    +1, a mindent átható stílus viszi itt az aranyat, ez kovácsol egységet a dungeon crawler/ pokémon/ életszimulátor hibridből.
  • Evoluti0N
    #81891
    Nekem minden tetszett. :D A harc, a karakterek, a sztori, a personák, a különböző aktivitások, na meg a zseniális éa baromira stílusos zene és dizájn.
  • Myselor
    #81890
    egyértelműen a story a karakterek és a kivitelezés az erőssége.a harcot én nagyon szeretem de az összes körökre osztott harcrendszer hasonló csak personák nélkül én hozzávagyok szokva és ezt nem tartanám erősségnek de teljesen jó.mondjuk ez ízlés kérdése van aki a real time-ot jobban kedveli.
  • GOTY
    #81889
    Amúgy ennek a játéknak mi a lényege? Nem tudtam még rájönni, hogy maga a harc az erőssége, meg a perszónakészítés és kombinálás, vagy inkább a sztori. Számomra a sztori, a harcot bevallom, nem szeretem benne.
  • ppista
    #81888
    Így van. A P4G-ben is véletlenszerű szobák vannak mint az előző részekben. Az 5. ehhez képest a változatosság Chimborazo-ja. A harc mondjuk az majdnem ugyanaz, de a Persona-knak sohasem az volt az erőssége. A kedvencem, amikor a semmiből előránt egy olyan ellenfélcsapatot, ami két támadásból eltüsszenti a szarrátápolt kedvenceimet. De hát ez is a sorozat védjegye.
  • Evoluti0N
    #81887
    Én úgy tudom, h az 5. rész előtti részekben a paloták is randomgeneráltak, mint a 5-ben a mementos. Ez az egyik legnagyobb pozitívuma az 5-nek, ami miatt dicsérik, h ott már kézzel készített paloták vannak.
  • ppista
    #81886
    Beszarás jó a P4G, nekem már csak azért is megérte a Vita. Imádtam a humorát, bár a rengeteg pofázást néha már untam. Nagy meglepetést nem fog okozni, mert kb. 90%-ban ugyanaz mint az ötödik rész, de ezt nem negatívumnak mondom.
  • GOTY
    #81885
    Ne is mondd. A P5-ön kívül két játékot húztam be a January sale-ben, a EW2-t, meg a Lis: Before The Storm Deluxot, igaz, utóbbit X-re. Én is úgy számolom, hogy kb. február vége, mire végzek a personával, ha csak azzal játszom. Akkor után ott a két fentebbi cím, ACO-t még meg se vettem, Wolfi 2-t se. de jön addigra a GoW, áhhh, én csúnyán mínuszba megyek idén (nem pénzügyileg).

    Nioh-t tavaly félbehagytam, azt is újra kéne kezdeni, Horizon DLC-t még meg se vettem, esetleg COD WWII sztori, áhhhhhh, teljes káosz.
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2018.01.05. 07:59:48
  • GOTY
    #81884
    Én most járok a felénél a másodiknak, 17 óra játékidővel. Nincs annyi időm, amennyit szeretnék vele játszani.

    Morgana továbbra is szuperaranyos!
  • TDC Geronimo
    #81883
    To get the big one out of the way, the game is listed as Early 2018 and the developers won't say anything beyond that.

    A few tidbits from the article that just went up on Game Informer:

    Combat:

    -Combat is based on prioritizing enemies, it's not as chaotic as in the past. For example certain enemies are resistant to Leviathan which is Kratos Axe, others are impossible to stagger.
    -Use of your surroundings is important to get through combat scenarios. Gives players a few different choices in completing combat scenarios.
    -Shield is used to parry and as well in melee combat
    -Arteus (Kratos' Son) is an extension of Kratos moveset, can be used to attack certain enemies by pushing the square button.
    -While not being directed in combat Aretus will rain arrows on enemies which will increase their stun meter, once they are stunned Kratos can grab the enemies and either rip them apart or use them as weapons. The example given is a specific enemy creates an area of effect attack that launches the rest of the enemies in the air

    Upgrade System:
    -Skills, armor, weapons can all be upgraded
    -Uses some type of crafting system that the developers are being tight lipped about
    -Can craft different types of armor
    -Skill upgrades and crafting of armor applies to Arteus as well
    -There are rune slots on the axe that can change the properties of the weapon for both light and heavy attack

    Weapons:
    -Being tight lipped about other weapons appearing in the game, but say that the Axe and Shield are the star of the show.

    Miscellaneous
    -They wanted to get away from the destroy all Gods mentality that they had in previous God of Wars so they Made Kratos more vulnerable. The only time he really goes insane in combat is during Spartan Rage where he starts demolishing characters with just his fists.
  • darkSectorxxx #81882
    Ezt akarta pont írni. :D
  • partizan182
    #81881
    Nafasza, akkor ezzel elleszek kb nyárig... mondjuk nem akkora érdem mert elég hama leesett a tantusz hogy itt az easy van belőve játszhatóra. Itt-ott még így is olyan helyzetbe hoz amiből trükkös a kijutás.

    Őszintén a lehető legkellemesebb probléma a világon hogy túl sok faszaság van amit tolni kellene, january salet meg se nézem direkt mert csak menne a backlogba.
  • Myselor
    #81880
    sokkal kevesebb ment le :d amúgy grat
  • TDC Geronimo
    #81879
    Elvileg ennek 2-3 hónapon belül meg kéne jelennie. Szerintem ebben a hónapban kapunk egy márciusi dátumot.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2018.01.04. 19:01:39
  • n000rbi
    #81878
    Nem hazudtál

  • TDC Geronimo
    #81877
    Twitteres link van csak
  • n000rbi
    #81876
    Biztos jó lehet, de sokat segítene a befogadásában, ha belinkelnéd :D
  • TDC Geronimo
    #81875
    huh a GI-os 1 perces trailer elég hype volt :D

    Zene az... :o
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2018.01.04. 18:55:57
  • TomStorm
    #81874
  • TDC Geronimo
    #81873
  • TDC Geronimo
    #81872
    Na gameinformer februári számában GOW lesz. Végre jönnek az infók róla.
  • partizan182
    #81871
    P5: Második palota done, 25 óránál járok, tippre a játék 20% ment le kb. Beszarás jó a cucc, lehet veszek egy Vitát csak a P4 golden miatt lol.
  • Moby
    #81870
    Német és uk amazonon is van, sajnos horrorisztikus árban :(
  • TDC Geronimo
    #81869
    Írok pár boltnak hátha tudják mikor lesz kapható idehaza az újabb fajta PSVR, mert sehol se látom
  • GOTY
    #81868
    Skull nekem se jön be annyira, de jól eltalálták azt a karaktert is. A vehemens, darabos, kicsit buta, de jószívű srác.
  • Tatyla
    #81867
    Nagyon off de szükségem lenne egy Asus oplay air távirányítóra ha valaki tudna ebben segíteni hálás lennék.
  • Myselor
    #81866
    én nekem is skull aki kicsit messze áll tőlem mint karakter,de ő benne is van kedvelni való csak kicsit idegesítő a srác sokszor xd
  • Myselor
    #81865
    morgana nagyon cuki karakter lett én bírom az elejétől fogva.főleg a voice actorját.nagyon édes nőről van szó és a hangja nagyon aranyos :D nézz utána ha még nem tetted meg.
  • Rage47
    #81864
    én az elejétől nagyon bírom azt a karaktert :) Skullt nem annyira, de meg lehet szeretni később végülis
  • GOTY
    #81863
    Ezzel egyetértek, saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy a lehető legrosszabb döntés safe módra váltani. Tilos.
  • GOTY
    #81862
    Bennem van a hiba, harcot annyira nem élvezem. Sokszor fel is gyorsitom aztán csináljanak amit akarnak. :) Meg ezek a perszónák, annyira nem is hatékonyak.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rajtam kívül más is bírja ezt a macskát? Amikor elején megjelent a játékban, az gondoltam hogy What The fuck mi a francot keres egy beszélő macska egy játékban, de aztán néhány óra után annyira megszerettem a hangját a reakcióit meg a dumáját hogy szakadok rajta sokszor. Iszonyatosan jó karakter lett


    Én nem szeretném normára tenni lehet hogy majd kipróbálom de ez az easy pont komfortos nekem. Most járok a második sztori Palace közepén és nincs semmi gondom de mégis van tétje.
  • Rage47
    #81861
    nekem 2 wipe volt eddig normalon, pont az ambush kihagyása miatt. nem akarom easy-re rakni, még próbálkozom :D
  • Lengyel2
    #81860
    Igen, nekem is volt egy ilyen megérzésem, amikor elkezdtem, hogy nem szabad Safe-en játszani; én Normal-on kezdtem, és csak akkor váltottam Easy-re amikor rájöttem, hogy ha egy mob-ot véletlenül nem Ambush-al indítok, akkor Normal-on wipe-olhatják az egész csapatot, és mehetek vissza a safe room-ba a pálya elejére és kezdhetem elölről, és hát erre nekem nincs időm. Easy-n kisebbet ütnek az ellenfelek, emiatt nincs wipe. De nekem Easy-n is élvezetes a körökre osztott stratégiás harc. Nem is gondoltam volna, azt hittem, ez a típusú combat egy idő után repetitívvé válik, és megunja az ember, de 120 órája csinálom, és nem. Most kezdem el elhinni azokat az ázsiai bulvárhíreket, hogy gamerek ott halnak meg a játék előtt - ezek tudnak valami titkos receptet, hogy hogy kell valamit addiktívvá tenni.
  • darkSectorxxx #81859
    Ez milyen játék? :)
  • Rage47
    #81858
    kaptam karácsonyra ps feltöltőkártyát, behúztam így a Personát én is, 8 órám van benne, nehéz leszakadni róla :D
  • n000rbi
    #81857
    Ueda stúdiójának (genDesign) honlapján felbukkant egy kép:




    Hátha ezúttal nem kell 10 évet várni :)
  • csgj
    #81856
    Hali! Azért írok, mert én totál bele vagyok épp szerelmesedve a Persona 5-ba. Eddig kb. 50 órát öltem bele (most vagyok a harmadik palotában), és kb. összesen fél órányi shadow-irtást hajtottam végre easyn, amúgy normalon tolom. Ez pedig úgy történt, hogy normalon kezdtem, és az első palotában még nem sikerült rendesen kitapasztalnom a harcot. A vége felé, közel a kincshez, egyszer voltam olyan hülye és szerencsétlen, hogy hosszú haladás után visszamentem egy safe roomba (nem volt időm, mennem kellett melóba :DD), mert gyorsan menteni akartam. Csakhogy persze legközelebb minden utána következő shadow, amit egyszer már kinyírtam, feléledt! Persze ez nem lett volna baj, ha lett volna elég napom a határidőig. De nem volt, mert szarul osztottam be a napokat. Már az elején a hétköznapi dolgokra összpontosítottam, és hirtelen sok napom elfogyott, kevés maradt a palace-ra. Úgyhogy átváltottam easyre, és már könnyen ment a dolog. Oké, van easyn is egy kis nehézség (legalábbis a bossnál), de ha az ember jól kitapasztalja a palace-t, a shadow-kat, és eltanul egy-két trükköt, teljesen jól, komolyabb frusztrációk nélkül haladhat normalon is. (Ja, és mindig legyen első a palace! Nem szabad halogatni!! :D)
  • GOTY
    #81855
    Tolná a fene...Még az easy is sok néha. A legkevésbé a harcot élvezem a játékban, és a legkevésbé az érdekel benne, a real-lifed dolgok azok, amiket nagyon bírok!

    Amúgy az utóbbi időben vettem észre, hogy ha elindítok egy játékot, azt legszívesebben easy-módra teszem. Szívni ott van a DaS, és szórakozni szeretnék, fluid játékmenetet, amikor tényleg élvezet a játék, nem görcsölés vagy szenvedés.
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2018.01.02. 07:58:28
  • SlickAdam
    #81854
    mi lenne ha normalon nyomnad!!! huhuuuu