121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #82056
    Ja én demo-rol nem tudtam hogy van, amíg nem jelezted, de mindegy is, ennyiért leköt addig míg nem jön a Shadow of the Colossus.
  • Moby
    #82055
    Ez meglesz az újban is, ez már tisztán látszik a videókon.
  • mucsácsó
    #82054
    az tuti, fixen... ;) meg az egész monumentalitása, megver nagyon...gyanítom ezekben nem lesz hiány az új részben sem, de valahogy tuti más lesz az egész, már csak a 30 FPS miatt is ... (én tényleg nem szoktam sírni emiatt, de azért ez is elég tipik GOW jellemző volt.. :D)
  • Kongy
    #82053
    Azért a GoW 3 epicnek szánt, látványos jelenetei szerintem a mai napig feltörlik jó pár játékkal a padlót.
  • Tatyla
    #82052
    Tudom milyen játék demót végig toltam
  • darkSectorxxx #82050
    6k már jobb.. De hálisten pc-n csak 3k volt.
    Én kontrollerrel akarom majd játszani. :)
  • darkSectorxxx #82049
    Megvettem steam-re 10 euro.
    Ma fogom kezdeni.
    Lopakodós cucc, japo téma. Kis aranyos játék.

    Állítólag 30-40 óra van ebben... :D
  • Kandurex
    #82048
    Én is néztem, de nekem bejött. Még mindig elég fasza. Jól öregszik
  • SlickAdam
    #82047
    epik lesz, amikor magyarkent fog nyilazni lefele a lórúl E!
  • Moby
    #82046
    Pontosan :D
  • GOTY
    #82045
    Szerintem csak az érveket vette meg, arra utalt.
  • Tatyla
    #82044
    Végül mire vetted meg? szerintem demo alapján nem olyan rossz a konzolos irányítás
  • GOTY
    #82043
    Gyakorlatilag csak Kratos maradt, de már ez sem az a Kratos, aki volt korábban. Én nem bánom, nyitottan állok hozzá, még bármi lehet belőle.

    Megvettem korábban a felújított Gow3-at, el is kezdtem, játszottam vele kb. másfél órát, de nem adta már azt a feelinget, amit korábban.

    Ezért is vagyok kíváncsi az újra.
  • Moby
    #82042
    Elég is lesz ebből.
  • GOTY
    #82041
    "Ez meg pont ugyanúgy lehet egy odabaszós játék, ahogy lehet egy egygombharcos fillerfos"

    S nálad lesz is mind a kettő!
  • Moby
    #82040
    Naaaaa, épp a Knack2-t tologatom a zelda mellé levezetésként, hardon ez azért eléggé jóféle hns ez.
  • mucsácsó
    #82039
    +1... GoW3 még mai napig szétbasz mindent - pláne, hogy nincs más HnS a piacon..-, most megnézem ezt a kis Hermes-es vidit amit linkeltetek lentebb, és hát...jah, brutál még mindig az egész... brutál jól összepakolták, de igazából az egész trilógiát :) Ascension gyenguszabb lett, de szarnak azt sem mondanám azért...

    amúgy picit én is bevallom ezek után húzom a számat ezekre a radikális változatásoktól, mert lényegében pont kb. amitől GoW egy GoW, azokat vették ki... megnéztem volna egy ilyen északi mítológiás GoW-ot ami a "klasszikus" GoW paradigmára van átültetve - de valszeg okkal döntöttek így, hogy ne így legyen...

    valszeg próbálják pusholni a TLoU féle cinematic experiencet, meg hogy no-/minimal-HUD meg anyámkínja, mert ma ez a módi.. ugyebár még combo-counter se lesz :D de mindezek ellenére, valahogy mégis bízom abban, hogy az öreg Coryék tudják a dolgukat, ziher nem fognak szarral előrukkolni... ;) nem lesz itt gond... ha meg mégis, akkor az meg az évtized csalódása lenne kb, szóval ez kizárt
    csak azért ne a Hellblade szerű sétaszimulátor legyen...

    szóval a hack 'n slash az továbbra is halott marad, mint műfaj újabban - de szerintem majd a DmC 5 szépen széjjelbasz mindent, ha egyszer jön tényleg :D


    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2018.01.08. 00:25:33
  • Kongy
    #82038
    GoW témára visszakanyarodva, nekem a 3. rész szinte minden pillanatától még mindig a hideg futkos a hátamon. Ha az új résznek csak a töredékét sikerül kiváltania belőlem, már egy baromi jó játékról beszélhetünk. Kíváncsi leszek. Hellblade óta megbizonyosodtam benne, hogy van potenciál az északi mitológiában, ettől függetlenül marhára idegennek érzem továbbra is a GoW-hoz.. de annyi baj legyen.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2018.01.07. 23:54:07
  • Moby
    #82037
    Érzem, hogy nem teljesen legit az érvelés, de már fáradt vagyok, megvettem!
  • n000rbi
    #82036
    Onnan, hogy ps4-en kontrollerrel szar irányítani és nekem ennyi a bajom vele, r-go pc-n jó :D
  • Moby
    #82035
    >Jó játék, de pc-re.

    És te ezt HONNAN TUDOD?
  • Moby
    #82034
    A mitológiaváltással nekem nem volt gondom eddig sem. A mechanikaváltással sem feltétlenül (ez majd kiderül), inkább csak olyan feltétlenül nagy indokot nem látok rá. Rég volt utoljára GOW. A mai vásárolók jórésze szvsz nem is nyomta. Ha csak a knack2-ből indulok ki, van itt még bőven kraft a H&S-ben ha valaki komolyan gondolja. Nyilván benne van, hogy ezt a nagyon filmszerű megközelítést jobban el lehet ,ma adni, de remélem ettől azért több is van az indokok között.
  • n000rbi
    #82033
    Akcióban 6k magyar storeban, amúgy demó is van. Jó játék, de pc-re. Próbálták átszabni az irányítást kontrollerre, de nem az igazi.
  • Moby
    #82032
    >míg Ti ugyanezt a hisztit nyomtátok.

    És még utána vagy 15x azért rákérdeztél, hogy tényleg jó lett-e, megvedd-e. Hagyjuk már ezeket a megmondásokat. Majd a riöl gameplay videók megmondjék milyen lett. Kratos az ascensionben is állat volt, a grafika pont úgy baszta szét a világot ahogy a 3 -ban is, a játék meg mindenközben egy lélektelen fos lett. Ez meg pont ugyanúgy lehet egy odabaszós játék, ahogy lehet egy egygombharcos fillerfos, ami majd összeköt két nagyonepik cutscenet is. Nem derül ebből ki az eddigi videók alapján semmi. Szerinted jó lesz. Örülök. Én meg remélem, hogy jó lesz. Ennyire nincs távol ez a két dolog egymástól.
  • Tatyla
    #82031
    Ja ebből várok én is egy jó akciót demó tetszett
  • Zóanagyvarázsló
    #82030
    Azt még látjuk, hogy karakter mennyire épít koncepcionális szinten az eddigiekre. Úgy tűnik eléggé, valójában inkább az a kérdés, hogy mennyire lesz bullshit. A mitológiaváltást már sok éve is nyilatkozták, hogy az lenne Kratosszal. Lehet vitatkozni, hogy mennyire tetszik vagy nem tetszik, mennyire a pénz után mennek vele, de már a GoW II idején is volt ilyen gondolat. (És ugye az új résszel Cory Barlog tért vissza.)

    Ezzel együtt én is szkeptikus vagyok, az ugrás hiánya nem hangzik jól. Az Ascension nagyon gyengus lett, ha nem lett volna a szép, akkor a bugok és szaggatás miatt B-kategóriának sem mondtam volt. Aztán olvastam arról is olyan véleményeket (pardon, ezt így kell: MINDENKI azt mondja), hogy az első és az utolsó bossfight volt a király benne (tudom én, hogy epikus akart lenni, de így nem jött át, én játszani akartam, bár addigra már nem a GoW-val...). Ja, a mechanikailag a két leggyengébb, a végjáték kb. egy film volt. Remélem nem MINDENKI igényét elégítik ki, mert olvastam korábban biztatóbb interjúkat is.
  • Kandurex
    #82029
    Sehol. De ez nem is jelent semmit. Egyébként már hónapokkal előtte is pozitívan nyilatkoztam az ACO-ról, míg Ti ugyanezt a hisztit nyomtátok.

    Na most megint ez van, szerintem jó lesz ez. Egyébként előrendeltem.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2018.01.07. 22:03:36
  • Moby
    #82028
    Jaja, semmit nem jelent.
    Aztán meséld már el nekem kisfiam, neked melyik boltban volt előrendelve az AC:O? Vagy itt bárkinek? :D
    Meghalok rajtatok, de komolyan :DD
  • darkSectorxxx #82027
    Ezt venném, de megnéztem a store-on mennyibe kerül....LOÁL!

    PC-re meg csak 10 euro....zsír.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.07. 21:49:47
  • Kandurex
    #82026
    Ez a bizalom eljátszás semmit nem jelenet. Itt az AC széria szarabbnál-szarabb részekkel most mégis behúzták.

    Legyen Kratos egy állat, bassza szét a világot a grafika és minden rendben lesz.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2018.01.07. 21:43:12
  • darkSectorxxx #82025
    Tenchu Kichiben. :D

  • darkSectorxxx #82024
    Ascension gyenguszabb volt mint a 3, sőtt, nekem a végét tekintve sem a 3 volt a legjobb, csak annyi, hogy az volt a legszebb.
    De nekem az egyik kézikonzolos változat tetszett a legjobban, de csak a befejezés miatt
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.07. 21:36:34
  • Moby
    #82023
    Én nem nagyon értem ezt a feltétlen bizalmat. Az enyémet már régesrég eljátszották az ascensionnel. De ez már a ti dolgokot teljesen, ebbe én biztos nem okoskodnék bele.
  • darkSectorxxx #82022
    Hát a bemutatóknak, pláne e3-on én sem hiszek, szeretném látni, játszani, de azért meglepődnék, ha olyan játékot kapnék, tőlük, god of war címen, amibe ne érezném jól magam, mindenképpen megelőlegezem a pre-order-t nekik, max a kövi rebott-nál már skip lesz.
    Nálam a God fő része, amiért játszottam az az epikusság, a helyszínekben, a gyilkolásban, harcban, stb, nem probléma, ha közbe nem tudok feltétlen ugrálni, mert azért nekem a logikai részekben az ugrás mászás inkább egy unalmas kötelező pihenőnek tűnt a sok fight közt, vagyis nem merném mondani, hogy itt zavarna ha helyette csak sétálnom kéne. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.07. 21:34:17
  • Moby
    #82021
    Neeem, nem csak az ugrálással. Csak nem sok infó van. Viszont ami kurva gyanús volt minden videóban, az a totális hudmentesség. Ami fasza lenne ilyen narrációval, ahogy a videókban meg van oldva, de ilyet már sokszor láttunk. Aztán kijön a játék, és röpködő lifeguage-feszt lesz a képernyő. És rengeteg ilyen aspektusa van, ami mind azért kérdéses, mert nem maradt meg a köcsög.
    Vagyis bocs, a váza :D
  • darkSectorxxx #82020
    Én azt mondom hajrá, még több ilyet, úgyis manapság ez a trendi. :D

    Nagy valszeg Uncharted is megváltozik majd, meg lefogadom még egyszer nem lesz ugyanolyan Killzone sem mint az első 4, a GT-t meg bazze meg kell csak nézni.

    minden megváltozik, csak kérdés milyen irányba.

    RDR2-től ezért félek.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.07. 21:30:21
  • Moby
    #82019
    Lesz egy játék, amiben egy öregember fog gyalulni, akit kicsit összemázgáltak, hogy olcsóbb legyen eladni egy bejáratott hótmás játék címével. Reméljük jó lesz. Nem maradt itt meg semmi, nem volt ami megmaradjon, nem volt miből.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.07. 21:20:53
  • darkSectorxxx #82018
    Te csak az ugrálással vagy elfoglalva.....:D

    majd nyilatkozom pár hónap múlva ha végigvittem.
  • Moby
    #82017
    A váza megmarad? Hol? A kisasztalon? :D
    Ebből:

    Mi marad meg majd ugrás nélkül? LEL
  • darkSectorxxx #82016
    Ha lesz Epic-ség, akkor szinte mindegy, meg Kratos, igazából a játék többi része nem is lényeges, mert a GoW nekem például nem is a story vagy helyszínek miatt fontos, hanem részben a karakter és nagyrészt a gameplay miatt, legyen epikus, meg epikus, meg epikus, mert nagyon mástól nem látok ilyeneket, más játéknál....

    Ahogy nézegettem a gameplay videókat, hálisten a váza megmarad (számomra)

    Bár nem volt egyiptom, de sivatag eddig is volt már, nekem az is baromira bejött, nem tudnak hibázni, vagy olyan helyszínt nem tudok mondani a régiekből, amit kevésbé imádtam.
    Azt még nem tudom a régi gameplay mennyire fog hiányozni majd, de amúgy eddig szerintem helyén van a cucc.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.07. 21:15:54