121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #82136
    NOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    hany embert ismersz, aki hasznalja?
  • darkSectorxxx #82135
    Playstation Now:

    Until Dawn
    Knack
    Beyond Two Souls

    és más új ps4 címekkel egészül ki januárban a felhozatal!!!!
  • darkSectorxxx #82134
    Hát nem csak annyi, hogy egy infuziós cső köti össze a számlámat a ps store-al..... :D
  • darkSectorxxx #82133
    Hát ami címeket ismerek a listán, azok csak ps4, az biztos....

    Preorder content, arra értendő, mikor írják, hogy vedd meg előre, akkor kapsz egy dlc-t, vagy mint az Evil Within 2-nél a Samurai Edge.

    Ha ez van, akkor valszeg pre-order egy engem érdeklő játéknál. Mert hozzuk ki a legtöbbet az árából.
    Ha nincs, vagy ilyen sallangok, hogy multiban dupla xp meg egyebek, akkor ráérek megvenni 1 hónappal később akár.
  • GOTY
    #82132
    Az én listám idénre az, hogyy egyrészt befejezzem a tavalyról átgurult játékokat (P5, Lis: BS, Wolfi, EW2) - gyakorlatilag ezzel elleszek májusig.

    Aztán jöhet a Gow, a Days Gone, a Detroit, RDR2. Ezek biztosan, a többit még nem tudom.

    Pre-order nem lesz, talán a RDR2, mindet hómolva veszem majd, valamelyik szezonális akcióban, fullra patchelve, féláron.
  • GOTY
    #82131
    Akkor idén ingyen dolgozol!
  • TDC Geronimo
    #82130
    bah tényleg jöhetne már új headset :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2018.01.09. 22:33:47
  • Moby
    #82129
    Dehogynem, meg is vettem most saleben.
  • TDC Geronimo
    #82128
    superhot vrt nem próbáltad? Azt mondják nagyon jó az is.
  • Moby
    #82127
    A preorder itt nemtudom mit jelent. Én nem preorderelek semmit, hacsak nem valami különösen jó ajánlat. Minek? Sztórból sosem fogy el, és ott sosem olcsóbb semmi preorderben.
    Lemezen szoktam néha, mer a kedvenc boltjaim időnkétn hozzámverik egy héttel a streetdate előtt. De ez csak akkor van, ha Kandúrozni akarok :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.09. 22:11:03
  • Moby
    #82126
    Most nem nézném át, a tököm sem emlékszik biztosan, de olybá rémlik, hogy ezek mindegyike psvr excl. A nagyja totálisan. Ace Combat term lesz 2d-ben is, de mind ps cím asszem.
  • darkSectorxxx #82125
    Meglátjuk... valszeg nem lesz semmi pre-order exclusive content, vagyis valszeg megvárjuk az első teszteket, mármint user véleményeket. :)
  • Moby
    #82124
    Amik biztos megjelennek, rendes játékként, tehát nem techdemo stb. (a játékórákról, minőségről egyelőre maximum sejtések vannak).
    Ezek a bejelentett, és leginkább várt játékok:
    The Inpatient
    The Persistence
    Star Child
    Ace Combat 7
    Blood and Truth
    Megalith
    Bravo Team
    Moss
    Eden Tomorrow
    Golem

    Hogy ezeken kívül mi jön nem tudjuk. Ezek jelentős része jön tavasszal. Ebből nekem az inpatient, az ace combat, a bravo team, és a moss biztos. A többi radar alatt van.
  • darkSectorxxx #82123
    Egyetértek. Csak ugye tudjuk, hogy ez nem fog megtörténni, mert biztonsági játékot játszanak. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.09. 21:00:38
  • Tinman #82122
    Resi 7 hosszúságú és szintű cuccokból kell. Nem fontos, hogy horror legyen, de a 130-at boldogan becserélném 10 olyanra.
  • Tinman #82121
    Letoltam anno én is, volt egyfajta kellemes bája, de a 7,8,10 valóban jobban bejöttek nekem is a felnőttesebb content miatt.

    Ribbit.
  • darkSectorxxx #82120
  • Kandurex
    #82119
    Mire miért? Ezekbe a címekbe bízok feltétel nélkül. A Detroit -al várni akartam, de a magyar feliratozásra azonnal szavazat kellett a tárcával.
  • Evoluti0N
    #82118
    De miért?
  • darkSectorxxx #82117
    És mi az a sok pont? :DDDDDDDD
  • Kandurex
    #82116
    "Kedves ..... Zoltán!

    A konzolokszervize.hu fogadta előrendelésed.

    Köszönjük megtisztelő bizalmad!"

    Be is táraztam. Most így állok az előre dolgokban:


    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2018.01.09. 18:17:29
  • Moby
    #82115
    Nekem egyelőre egyetlen preorderem van: egy bravo team aimcontroller bundle, de az is csak azé', mer úgy elárazták mint a picsa, gondolom meg sem fogjuk kapni ennyiért :D
  • darkSectorxxx #82114
    Ja igen, VR-ba még becsúszhat...:D
  • AntiHero
    #82113
    Inpatient is valszeg 0 day lessz nálam. Szóval neked is. :D
  • darkSectorxxx #82112
    Igen, én picit vérok, azt egy 1-2k-t kb dobok még rá, hogy legyen magyarul is, nem mintha megint nekiállnék.

    Hát amúgy meg a Shadow Tactics nekem nem tűnt rossznak kontrollerrel, eddig.....
    Amúgy azt már értem honnan a címe. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.09. 15:15:42
  • darkSectorxxx #82111
    ;)
  • n000rbi
    #82110


    Az Agenda-t is leginkább ezért vettem meg most.
  • Kandurex
    #82109
    A frencbe!

    Muszáj támogatom ezt a kezdeményezést. Pre order neki!
  • darkSectorxxx #82108
    Ja még az talán, mert joú volt, de annyit nem futott nekem mint a többi, de a 9 még mindig kimagaslóbb a maradéktól .:)
  • SlickAdam
    #82107
    mi bajod a Final Fantasy IX-el? HA?! szétütlek!
  • darkSectorxxx #82106
    Én ezeket fogom 0day:

    God of War (már megvan)

    Shadow of Colossus
    Resident Evl 2 Remake
    Spider-Man
    The Last of Us 2
    Ghost (az a szamurájos, ezt már csak a stílus miatt is)
    RDR2
    Days Gone
    Death Stranding
    Praey of the Gods (ha végre elkészülne)
    Vampyr

    Még nem tisztázódott.....
    Alan Wake 2, ha lesz!
    Bloodborne 2, ha lesz!
    From Software játéka, bármi is legyen......


    + mától a Detroit

    Amik kérdésesek:
    Final Fantasy 7, ha csak a grafika lesz az újítás és a content marad, meg a gameplay nagy része....
    Darksiders 3
    Code Vein
    Beyond God & Evil 2 (egyre kevésbé hiszem azt, hogy érdekelni fog)


    Hogy miket várnék még felújítva? És vennék 0day?
    Régebbi játékok.....

    Alone in the Dark 4, Countdown Vampies, Resident Evil 3, Final Fantasy 8 és 10, Koudelka, Martian Gothic Unification (ezt nagyon)......

    Más nem jut hirtelen eszembe és nem írtam fel magamnak, de ezek a fontosak.

    Eze mellett becsúsznak olyan cuccok, mint most pl a Shadow Tactics - Blades of the Shogun, amit nem is értek, egy ilyen pazar játék, suttyomba kijön és majdnem átsiklottam felette.....pfff
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.09. 15:09:45
  • darkSectorxxx #82105
    Még nem, a God of war-al szemben voltam egyedül ilyen bátor, ezt csak terveztük, amibe én azt mondtam Anti-nak, hogy majd meglátom részemről, hogyan alakul a paletta, megjelenés, mennyire kell ez 0day.
    Dehát így, a magyar végett.agenda is ha lesz olcsón megveszem még1x magyarba, az is támogatásnak, ha már elbasztam.

    De nem az én hibám, hanem a kurva store nem jelzi ezeket.

    Lehet supportnak kéne sírnom egyet, hátha kicsrélik. :D
  • darkSectorxxx #82104
    Ha inkább az ára lenne 10 dollár darabonkánt, akkor azzal is ellennék, de mondjuk ha ezek ilyen 40-60 dollárokért fognak megjelenni, az VR ide vagy oda az nekem nem lesz szimpi. :)
  • Moby
    #82103
    Nem tudom honnan szedtem, de valamiért meggyőződésem volt, hogy temán elő is rendelted.
  • darkSectorxxx #82102
    Hát én is inkább ezért fogom megvenni, mert konkrétan a stílusa nekem a Beyond-hoz és Agenda-hoz képest nem annyira vonz.
  • Tinman #82101
    Szászhaminc' csilliómillió.



    Lenne 10, de tépje le az arcom és készüljön alsó hangon 2 évig.
  • Moby
    #82100
    Nagyon nem vert víz eddig a játékért, de ezt már csak ezért is érdemes támogatni!
  • Tinman #82099
    A nagyobb gond azt megmondanom, hogy melyik gyártó VR sisakja nem volt a fejemen, szóval ez csúnyán mellément. A gond azzal amit írtál csupán annyi, hogy a legnagyobb élménynek itt szinte kivétel nélkül mindenki a Resi 7 VR-t jelöli meg és nem az 5 perces vagy max 1 órás techdemónak is ciki cuccokat.

    Abban feletétlenül egyetértünk, hogy ez a hardver totálisan alkalmatlan 30 órás VR játékra, mert szárazon megcsinálják a szemem a pixelek, meg a low frame.

    Az Everest VR pl. jó példa, a VR szekció egyik legalja. Kis túlzással Youtube 360 fokos kamera feelin'.

    Ha neked elég a 130. techdemo, az nem feltétlenül azt jelenti, hogy nekem van alacsonyan az ingerküszöböm.
  • SlickAdam
    #82098

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2018.01.09. 14:36:22
  • darkSectorxxx #82097
    Hát ennyire nem, ami ehhez kellene. De egy Uncharted-hez eleget. :D