121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #82176
    Tudom, de poénnak tökéletes...:D
  • Moby
    #82175
    Párhuzam...de mivel?
    Nekem mindig sokféle gépem lesz, és a sokféléből sok darab. És ez még akkor is lesz, ha mondjuk épp nem is játszom vele. Ez nem a játékról szól. Ez a gépről szól. A hardverekről.
  • SlickAdam
    #82174
    pc-n nem nagyon van szivas, csak akkor, ha tenyleg NAGYON nem ert hozza az ember, minimalis alapok sincsenek meg
  • darkSectorxxx #82173
    Párhuzam.

    Kis vicc arra utalva, hogy szivatás és pc.....:D (vagy ha a ps-t írtad volna akkor az)
    Mert akkor is játszol egy ideig az egyikkel, mire megunod és váltasz megint egy ideig a másikra. /vagyis kell a szivatás, hogy értékeld a jót....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.10. 15:20:59
  • Moby
    #82172
    Miiiii
    Van?

    Hogy jön ide, hogy min játszok éppen azt a valamit, amit játszok?
  • darkSectorxxx #82171
    Ja, hogy nem arról beszéltetek. :D akkor én kevertem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.10. 15:18:31
  • SlickAdam
    #82170
    naggyabol dereng, de ez most nem az
  • SlickAdam
    #82169
    de te se erted meg mindig a görbet. ez inkabb folyamatos moby-fordulat, nevezzük hat MOBY-TÀNC-nak :D:D:D

    "Ön hogyan jellemezné a Dark Souls 4. részét?"
    "neeeem erdekel engem a sok kis bénaság benne, Moby-táncolni inditom el csak E!"

  • darkSectorxxx #82168
    Neeee!
    Pedig full emlékezte egy olyanra, hogy pc->ps->pc még mintha te vagy valaki írta is volna, hogy újra vesz gépet mindig....

    Akkor sorry. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.10. 15:17:12
  • SlickAdam
    #82167
    ooo kedves Darky-kám, dehogynem szoktál.:)
    (most is)
  • darkSectorxxx #82166
    Pedig a görbéd eredetileg erről szólt! Nagy a baj. :)

    SlickAdam javít ha tévednék, de nem szoktam tévedni. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.10. 15:13:12
  • Myselor
    #82165
    úgy értettél a szivatást hogy a játék sokszor szivat a bossokkal stb. a szokásos from game dolgokkal faszt nem értesz már megint bazdmeg?:) csak hogy őszinte legyek.faszért fárasztod szegény embert a hülye kérdéseiddel.látom előre megint lesz valami hülye magyarázatod...
  • Moby
    #82164
    Továbbra sem értem a kérdést
    Erre így nem tudok válaszolni. Vagyis de: egyiknél sem szoktam ilyet érezni. Egyáltalán, nem szoktam ilyet érezni úgy alapvetően :D
  • darkSectorxxx #82163
    Hát a párhuzam...:D

    "A szívás kell, hogy a siker kontrasztja adrenalinsokként jelentkezzen."

    A PC vagy a PS4 használatakor érzed a szivatást?
  • Moby
    #82162
    Ezt most asszem nem értem. Mármint...mikor? Vagy mivel?
    From játékot utoljára BB-t toltam. Ergo ps4-en. Nem is volt olyan rég, én csak mostanság pótoltam a DLC-t. Nehéz is volt lejönni róla...
  • darkSectorxxx #82161
    Te mivel szivatod magad? PS4-el vagy PC-vel?
  • darkSectorxxx #82160
    "Kutatók állítják: ha sokat káromkodsz, őszinte ember vagy

    Úgy tűnik, hogy azok az emberek, akik gyakran káromkodnak, sokkal őszintébbek, mint azok a táraik, akik kerülik a csúnya szavakat – legalábbis ez derült ki egy felmérésből.

    Négy egyetem kutatói fogtak össze, hogy kiderítsék, van-e összefüggés a káromkodás és az őszinteség között – számolt be róla az Independent. A szakemberek összesen 276 embert kérdeztek meg személyesen és több mint 73 ezer Facebook felhasználó profilját vizsgálták meg. A résztvevőknek többek között olyan kérdésekre kellett válaszolniuk, hogy milyen káromkodásokat szoktak használni és milyen gyakran teszik ezt, majd írják le azokat az érzéseiket, hangulataikat, amelyeket ekkor éreznek. Emellett még egy pszichológiai tesztet is kitöltettek velük, amelyben arról vallottak, mennyire őszinték és milyen gyakran hazudnak.

    Ezután arra az eredményre jutottak a kutatók, hogy aki gyakrabban káromkodik, az ritkábban hazudik, míg azok, akik kerülik a csúnya szavakat, hajlamosabbak arra, hogy ne legyenek őszinték."

  • Moby
    #82159
    A from játékfüggőségének egyik legfontosabb eleme ez. A szívás kell, hogy a siker kontrasztja adrenalinsokként jelentkezzen. Hogy a poklot és a mennyországot járod meg óránként többször.
    Vagy fogalmazhatok úgy is, hogy a nagyfrekvenciájú Moby görbe!
  • Rage47
    #82158
    hát én a Bloodborne-t meguntam. ugyanaz megy végig és még szívsz is csomót közben...
  • darkSectorxxx #82157
    :)
  • LBandi77
    #82156
    From software=drog software.
  • Moby
    #82155
    Hát nemtudom. Olyan 40 óra környékén vagyok Zeldában, de minden pillatana agyonüti hangulataban az előzőt, ami ütötte az azt megelőzőt, ésígytovább. Pedig már 10 óra után azt hittem ezt már nem lehet fokozni :D


    /mondjuk tolok mellette mást is, de ennek ebben a kontextusban nincs jelentősége.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.10. 12:58:28
  • Evoluti0N
    #82154
    "De aki ebbe beleteszi a 120 órát úgy, hogy közben máshoz sem nyúl hozzá, hááát, az előtt emelem a kalapom. :)"

  • ppista
    #82153
    Hát, akik már a NES óta nyomták a Nintendo játékokat, azok közül sokan inkább kalapáccsal ütnék az ujjukat, csak ne kelljen Mario-t látniuk két méteres sugarú körön belül. Ez rám is igaz.
  • GOTY
    #82152
    Zeldával is ez volt...

    Korábban hajlamos voltam arra, hogy egyszerre 2-3 játékkal toltam, aminek az lett az eredménye, hogy a háromból egyet fejeztem be. Jött az újabb, félretettem a régit, és utána sose fejeztem be.

    Egy éve kb. már úgy csinálom, hogy igyekszem egyetlen játékkal játszani, amíg vége nincs. Ha 10 óra akkor annyi, ha 70 akkor annyi.

    De most a Personánál azt érzem, hogy lehet, elkezdem mellette az EW2-t. És majd váltogatom.
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2018.01.10. 12:42:33
  • n000rbi
    #82151
    >Én megfigyeltem magamon, hogy kb 20 óra magasságában minden játék iránt meredeken esik az érdeklődésem (From-játékok kivéve)

    Mert nem játszol Nintendo játékokat.
  • GOTY
    #82150
    Nem, ez nem Moby-görbe.

    Én megfigyeltem magamon, hogy kb 20 óra magasságában minden játék iránt meredeken esik az érdeklődésem (From-játékok kivéve). Nagyon ritka az, amikor 40-50 óra után még tolom, mint siket a csengőt. a Zero Dawn volt ilyen, 80 óra volt a platina, de az utolsó 15-20 óra már csak grindelés volt, háááát, nem szerettem.

    A Persona még így is egy nagyon egyedi játék, megéri simán tolni. De aki ebbe beleteszi a 120 órát úgy, hogy közben máshoz sem nyúl hozzá, hááát, az előtt emelem a kalapom. :)
  • GOTY
    #82149
    Pontosan.
  • darkSectorxxx #82148
    Sokat. Én is, amikor éppen kedvem van. :)
    Ha olcsóbb lenne akár többször is, de így csak megosztva.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.10. 12:22:19
  • partizan182
    #82147
    Easy-n tolom, nem sikerült még meghalnom, mondjuk nagyon figyelek arra hogy mindig Ambush-ból induljak. Egyszer vettek körbe mert figyelmetlen voltam, az szopó volt, de ott én voltama hülye hogy hagytam.
  • ppista
    #82146
    Gondolom arra gondolt szerencsejáték alatt, hogy milyen ellenfelet dob be ellened. Nekem is volt sokszor, hogy megjelent egy olyan parti, ami ellen szinte semmit nem tudtam tenni, és kezdhettem elölről.
  • partizan182
    #82145
    36 óra, harmadik palace lement. A cucc egyre jobb, konkrétan tegnap elémrakott 2 vadiúj játékmechanikát. 36 óra után.

    GOTY: Harc szerencsejáték, nem tudom mire gondolsz. Így a harmadik palotára már elég fontos a party összeállítása (ezzel tandemben Joker equippelt personái hogy mindenre legyen válaszod), az SP management, rohadék státuszok stb. Az igaz hogy easy-n tolom, normálon lehet hogy köcsögebb a one-hit wipe miatt.

    Mondjuk azt elhiszem hogy a repetíció egy idő után nyomasztó lehet, én Kindgom Hearts-al nyomom párhuzamosan (jányommal), az megadja a feloldást.
  • Myselor
    #82144
    a personának van egy hatalmas előnye és hátránya is.baszom hosszú :D igen kell egy kis szünet az ilyen játékoknál mert erősen sok tud lenni .de kisebb nagyobb szünetekkel visszatérve újra olyan jó játszani velük ^^
  • Moby
    #82143
    1 hete még itt azt írogattátok, hogy tegyek félre mindent, és nyomjam a personát, mer az mindentől jobb. Mostmár hányinger és unalom is van.
    Kicseszett Moby görbe ragályos...


    /evvel együtt a kedvem nem vettétek el tőle, pár hónapig úgyis esélytelen :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.10. 11:37:02
  • Kandurex
    #82142
    hmm, inkább mégis kihagyom ezt a Personát....
  • Tatyla
    #82141
    Én közben beiktattam egy kis Hellbladet meg Need for speedet mert az utolsó két palace előtt már hányingerem volt erősen
  • Moby
    #82140
    BF2-ben sem fizetsz. Vagy nem tudom mire gondolsz.
  • Rage47
    #82139
    én 12 óránál vagyok, de pár napot kihagytam az első Palace után. javaslom neked is, aztán térj vissza rá, újra tetszeni fog.
  • GOTY
    #82138
    Kövezzetek meg, de kicsit kezdem unni a Personát. A második palace legvégén járok, 21 óra játékidővel, de most egy kicsit telítődtem vele. Másnál is volt ilyen érzés? A harcot egyre inkább kezdem utálni, és pláne azért, hogy ez nem más, mint szerencsejáték, akárki akármit mond. Annyi, hogy nem fizetünk érte, mint BF2-ben. :)
  • Moby
    #82137
    Knackket fasza lehet 200ms-es latencyvel nyomni. Mondjuk úgy van benne kihívás még easyn is, ez tény