121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Myselor
    #82216
    ez más mint a DAS.elkell fogadni értem amit mondasz de ez sajnos vagy nem sajnos ilyen:)
  • GOTY
    #82215
    Oké, hogy 22 órám van a játékban, de még mindig csak ismerkedem vele. Nem annyira vágom még a perszóna fjúzolást, persze már csináltam, de még nem áll rá a szemem, hogy mit érdemes és mit nem.

    De engem önmagában még csak nem is az bosszant, hogy 3-szor elfeküdtem itt, hanem az unfair dolog, hogy ha akarod SE tudod legyőzni a bosst a harmadik körig, amíg nem dobja fel a macsek a képfestés ötletét. Meg hogy ennyit revivolnak a festmények..

    Sokkal inkáb nekimegyek Friedének a három fázisával, amit 5-6 perc alatt kivégzek, mint itt a 20 perces random találgatós boss köröknek.

    Pedig amúgy tetszik az egész játék, a hangulata, a vizualitása, nagyon egyedinek találom.
  • darkSectorxxx #82214
    na tessék, még cikkeket is szoktál írni? :D
  • partizan182
    #82213
    +1, ezek a bossok inkább ilyen combat puzzle-ök mint bármi más, attack-attack-heal stratégia ide nem elég, ki kell ismerni a támadásait, felkészülni a válasszal előre.
  • Myselor
    #82212
    nem bántásként de nem neked való akkor ez a jrpg.de tényleg nem.tanácsolom hogy legközelebb ha csak a story érdekel nézdm eg youtuben.képzeld el a legtöbb jrgpbe a final boss ilyen fél óra van hogy 1 órát is elvesz az életedből.sok ilyen van és a harc meg nem csoda ha ennyire szopat ha így játszod.ne csodálkozz.vagy megszereted vagy ha nem akkor szerintem ne erőltesd ebbe még a könyebb fajta a harc pedig van ennél sokkal nehezebb is.
  • partizan182
    #82211
    Lehet az a gond h auto-harccal tolod, sima moboknál még belefér de boss-hoz te irányítsd az egész partit.

    Ha a tűz jon be akkor fuse-olj pár tüzes personát Jokernek (így már ketten lesznek Ann-al), Morgana heal, málészáj meg minden egyéb (atrack, item, majd őt küldd el huncutkodni ha odaér a harc)
  • Tatyla
    #82210
    Tedd le safe módba
  • GOTY
    #82209
    Én mondtam, hogy nem csipázom a harcot benne. Beállítom Morganat heal-re, a kiskurvát act freelyre, a málészájat pedig full assault-ra. Van vagy harminc Recover 100-as bogyóm is, azt is tolom, de lófaszokat sebeznek még a perszónák is. Egyedül a tűz ér nagy általánosságban valamit, a többi lófaszjóska. Nincs kedvem 20 perces bossharchoz, aminek a 85%-a random, és kevéssé tudod befolyásolni.

    Én a sztorit akarom tolni, meg tanulni, meg lógni délután, meg ilyenek. Nem pedig buzi palotákban lopakodni egy unfair harcrendszerrel megspékelve.

    Teszem hozzá életem első jrpgje ez, előtte azt se tudtam, eszik vagy isszák. Most se nagyon...
    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2018.01.11. 07:29:13
  • Myselor
    #82208
    úgylátszik még sem elég csak végig menni easyn se :D mert sokaknak így se megy.
  • partizan182
    #82207
    Easyn grindolni nem kell, elég csak 1x végigmenni mindenkin a palotában. Engem spec sokkal jobban szétstresszel hogy minmaxoljam a délutánokat, különösen a confidant sessiönöket :) Mit ne mondjak a fortune teller nem segíti ezen kattanásomat na.

    @GOTY: nem olyan vész az, meglesz, Morganaval mindig gyógyíts meg tolj attack down debuffot arra ami a legkellemetlenebb támadásokat tolja.
  • TDC Geronimo
    #82206


    coopba még jobb, főleg, hogy rakat csoportos támadás van külön coopra kihegyezve
  • Moby
    #82205
    Lepürgött a knack2 hardon. Hátebbizony gecijó móka volt!
  • Myselor
    #82204
    annyira nem gáz szerintem a dolog csak ne meneküljetek ennyire a harcok elől.nemcsoda amúgy hogy szívtok vele nemtudom te vagy e aki utálja alapból a harcokat benne vagy másik srác de.itt is és minden jrpgben én leállok grindelni aztán kicsit fejlődök előre aztán nincs ez a szopóka .nem hülyeségből van a level szint ám fiúk.:)
  • GOTY
    #82203
    Oke, de en nem tudom egyidoben kinyirni oket. Es akkor is ott a haromszoros visszavaltozas, meg a sokkal nagyobb kapott sebzes, mint az adott stb.

  • Seth
    #82202
    Mintha mondaná a cicus, hogy kb egyidőben kell a szemeket elpusztítani és akkor nem regenerálódnak
  • GOTY
    #82201
    Easyn tolom, Madarame bossharc akasztott ki. Elkepesztoen unfair a jatek, s ha e egyre nehezebb lesz, nem akarok vele jatszani.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az, hogy negyszer valt festmeny alakra, es persze otszor akkorat sebeznek ok, mint mi, meg a festmenyeket es ujraeleszti a kocsog, az nagyon undorito. Mar csak 7 hp-ja volt a fasznak, amikor negyedszerre is visszament festmeny alakba, na akkor azt mindtam, hogy rohadjon meg a jatek!


    Gyulolom az ilyet.
  • GOTY
    #82200
    Ez most a Moby’s turn.
  • Moby
    #82199
    Ez most a Moby's Curve, vagy a Moby's Turn?
    Nem vagyok még jó ezekben, bocs érte!
  • Tatyla
    #82198
    Hehe,ismerős a szitu :D
  • partizan182
    #82197
    Normálon csapatod gondolom.
  • GOTY
    #82196
    Ezt a tetves ******* Persona 5-ot mindjart letorlom a ****be, hogy kozosuljon a ******* japan ******* anyjaval az, aki ezt kitalalta. Rohadt szemet csalo jatek!
  • darkSectorxxx #82195
    Nekem sikerült összekeverni. :D
  • Moby
    #82194
    Ők már nagyon régen nem készítenek játékot semmire.
  • GOTY
    #82193
    S addig a Micro is bejelenti, hogy feladta a konzol géminget, és nem készít több játékot One-ra, és hardvert se.
  • TDC Geronimo
    #82192
    Én ezelőtt a tweet előtt is számítottam arra, hogy idén rendesen be lesz mutatva, de most már biztos vagyok benne. Megjelenés meg majd 19 vége ps5re :y
  • Moby
    #82191
    Lehet, hogy majd ott is fognak beepelni egyet! :D

    /És akkor innentől még kettő év minimum.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.10. 15:48:00
  • Moby
    #82190
    De az előbb írtad: jött!
  • SlickAdam
    #82189
    vezesd le a gondolatmenetet lecci! :D
    marmint hogy lett a "beep"-böl E3 presentation confirmed :D
  • TDC Geronimo
    #82188
    A teaser napra pontosan 5 éve jött ki. Szóval lehet ma lesz valami :O
  • TDC Geronimo
    #82187
    Cyberpunk twitter először írt ma 2013 óta.

    *beep* ennyit :D

    E3on úgy néz ki végre látunk is már belőle valamit, de lehet hamarabb is
  • Moby
    #82186
    A játék a lényeg, nem az, amin fut. Simán lenne olyan élethelyzet, amikor a fél karomat odaadnám csak hogy néha tolhassam valami kis szarral. Megtapasztalni nem szeretném, de az igazat megvallva kibaszott szerencsések vagyunk, és a kaviárt piszkáljuk a tányér szélén, átmérőre.
  • SlickAdam
    #82185
    en meg ellennek egy klasszik csöves piacos 777 in 1 Tetris-el is. E!
  • Moby
    #82184
    Persze ugyanígy ellennék csak pécén is, meg csakbármin is. Bármelyik platformon annyi játék van, hogy beszarsz, ha mindent végig akarsz tolni, ami érdekel.
  • SlickAdam
    #82183
    te! há' en definialtam a görbet bászki! es nem, nem arrol szol.:P
    a fordulatot pontosan irtad le, es mivel ez ismetlödik folyamatosan (fasza-->szar--->fasza--->...), ezert az uj fogalom: moby-tánc. a FROM SOFTWARE jatekok jellemzöje / varazsa, ettöl addiktivak :D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2018.01.10. 15:32:09
  • Moby
    #82182
    1x adtam el úgy, hogy útálattal, hogy sohatöbbet, hogy elég volt: a witcher3 után. Sokáig ott sem tartott a haragom, meg jött valami, ami érdekelt. De gyak amióta kijött a pro, én ellenék csak ps4-en is ha szigorúan csak a játékok érdekelnek. Még úgy is, hogy van ami foscsin fut. _ANNYIRA_ ez nekem probléma, vagy nem lenne az, ha amúgy nem érdekelne rohadtul a pécé építgetés. De mivel érdekel az is, meg kicsit hobbi az is, meg azon jobban is fut minden, ezért megy azon is a játék. De jól látszik, hogy amikor épp nincs építgetés - minthogy egy fél éve legalább hozzá sem nyúltam - azóta szépen csökken a játékidőm rajta. Szal ez sosem szólt arról, hogy nem vagyok képes valamit játszani, ha nincs 4K@60 frém, csak ha már ottvan, és hamár másfajta igényeimet is kiszolgálja, akkor mérne. De megintmásfajta igényeimet meg kielégíti a psvr, a megint mást meg a switch, ésatöbbi. És most szinte csak ezek pörögnek. Ha pécé nem lenne, a gémingigényem most is 350%-ban van kielégítve a ráfordítható idő arányában.
  • GOTY
    #82181
    Kéretik nem keverni a Moby-görbe vs Moby-fordulat (Moby's curve vs Moby's turn) fogalmakat. Előbbi, ha jól emlékszem arról szól, hogy exponenciálisan emelkedik a konzoljáték ázsiója, majd egyszer beszakad meredeken, és PC only lesz.

    Még a fordulat arról szól, hogy lesz a piedesztálra állított játékból hirtelen kénköves pokol és fércmunka, illetve fordítva.
  • darkSectorxxx #82180
    Jóaz. :)
  • Moby
    #82179
    Ilyen max 1 hónapra. Mer épp nem volt jó vétel, vagy mittudomén.
  • darkSectorxxx #82178
    Soha nem voltál pc vagy ps nélkül eddig még?
    Mindig volt mindkettő?

    Én meg azt hittem, amikor mondod, hogy eladogatod néha, azt úgy teszed, amikor nincs éppen játszani való, akkor hagysz szüneteket. :D
  • GOTY
    #82177
    Hats off!