121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #82416
    Kandur ugyanezért adta el ha jól rémlik. Fura ez amúgy, lehet itt még valami faktor, amivel nem teljesen vagyunk tisztában. Pixelesnek én is látom teljesen természetesen, de közben és élesen látom pixelesnek. Ilyen módon engem nem terhel meg, mármint fizikailag. De kandur is hasonlóra panaszkodott, hogy állandóan fókuszálni akart a szeme.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.16. 23:09:24
  • darkSectorxxx #82415
    De dörzsölni sem szabad a ronggyal, csak törölni finoman, óvatosan. :D Bár a screendoor miatt nem látnám a karcokat úgyse. :D
  • Moby
    #82414
    Nincs ezen már semmilyen bevonat. Ha volt is, a sok párás törölgetés molekuláris szinten gyalult le róla mindent,
  • darkSectorxxx #82413
    ACO:

    "Elsőként a The Hidden Ones érkezik meg (ebből lejjebb láthattok néháy képet is), amiben Bayek frissen megalakult asszaszin rendje a római megszállókkal akasztja össze a bajuszt a Sínai-félszigeten. A teljesen új bejárható területen szerzett XP-vel akár 45-ös szintre is fejleszthetjük Bayeket, akinek két új hátast, egy új ruhát, illetve négy új legendás fegyvert szerezhetünk meg többek között. Az Assassin's Creed Origins második DLC-je, a Curse of the Pharaohs március 6-án jelenik meg és inkább a mitológiai elemekre koncentrál majd: hősünk ebben a történetben Thébába látogat, hogy kiderítse, miért térnek vissza az élők közé már rég meghalt fáraók. Itt 55-ös szintig fejlődhetünk majd és szintén egy rakás új lootot találunk majd."
  • darkSectorxxx #82412
    Itt is mutatja, hogy szárazon szabad csak.
    Ez nem sima üveg és más anyagok megmarhatják a bevonatot a lencséken.... Saknos... :)

  • warass
    #82411
    Régebben a szélvédőnél kezdtem alkalmazni az alábbi videót követően, de a vérnél is bevált.
  • TDC Geronimo
    #82410
    1 hónap után kiadtak egy 0 patchet. Szerintem már az EA elhajtott mindenkit róla mivel nincs mikrofos = nincs pénz. Fejlesztésen meg is látszik. Megy a kukába, jöhet a 3. rész
  • darkSectorxxx #82409
    Igen, itt a rácsos screendoor mondják a tudósok effekt miatt ilyen.
    Itt a 60 frém miatt butul a graf. PS3 szint.
  • Tinman #82408
    Béna vagyok, nem vitás, de azért az erős túlzás, hogy én ezzel élesen látom a dasht bármilyen beállítás mellett. Majd még haxorolom, YT videókat nézegetek, de félek ez így ennyi. Nyilván 75k+postáért ez így eléggé rendben van, meg lehet családtagokat, barátokat elvarázsolni kis időre, de ez így a jelenlegi formájában hosszabb távú, komolyabb gamingre teljesen alkalmatlan. Fogalmam sincs, hogy ezzel egy Skyrim VR pl. hogy abszolválható, meg se merném próbálni VR-ben végigtolni, mert a homály kivégezne. Komoly megterhelés a szememnek alkalmazkodni és mondom, nem a pixelek, nem a frém zavar.

    Heist-be is ott a fegyó a kezembe, közel emelem az arcomhoz és a textúrával nincs gond, de mosottfos, mint minden. Nem rettenetesen, de annyira éppen, hogy adja az ívet a pofámba rendesen :-(

    4k kell ide 120 frémmel, de ezt eddig is mind tudtuk.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2018.01.16. 22:42:41
  • Moby
    #82407
    Ezt a borotvahabos dolgot kipróbálom! :D
  • Moby
    #82406
    Ezt a BF2-t olyan csodásra sikerült megint parametrizálni, hogy toltam is rajta egy törlést. Ezért a dice-ért sem nagyon lenne már kár, ha a mekiben a krumplisütő mellett kamatoztatnák tovább a tehetségüket.
  • darkSectorxxx #82405
    Ilyenem vanik.
  • darkSectorxxx #82404
    Hát pláne most amikor esett a hó. :D
  • Moby
    #82403
    Alapvetően az élességet a headset helyzetével korrigálni. Azt látnod kell viszont, hogy a lencséken át mikor látsz élesen. Ha azokon élesen látsz, akkor elérted a maximumot. A felbontás az szar a VR-ekben. Igen. Ez tény. Egy félbevágott fullhd kijelző kőzepébe nézel bele egy lencsén át. Szerintem amit a közvetlen látómeződ elkap, az nem is nagyon van több ilyen 640xakármitől. Per szem, de ugye más perspektívát lát a két szem.

    /mondjuk ha a szöveget glória veszi körül, akkor még nem látsz élesen a lencsén át sem. Igazgasd amíg meg nem találod a neked optimális helyzetet.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.16. 21:48:54
  • darkSectorxxx #82402
    Ha egy irányba van elmosodás a betüknél, akkor abba az irányba kell a fejeden igazítani a sityakot, de a képnek a szélén mindig csunyácskábban fogod látni mint a közepe felé....legalábbis nálam.
  • darkSectorxxx #82401
    "Éles képet akarok. Felejtsem el?"

    Igen.
    Tudom mire gondolsz, már az elején tudtam, ez sajna ilyen. :) Nem igazán homály ez, csak sajna ilyen, nem tudsz ezen mit változtatni, legalábbis ps-en nem.

    Egy tv vagy monitor után szok(p)ni kell
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.16. 21:46:05
  • Tinman #82400
    A szöveg is kicsit néha olyan, mint glória venné körbe. A párásodás eleinte kicsit megvolt, aztán elmúlt teljesen.
  • SlickAdam
    #82399
    kave helyett reggeli mezö runner
  • Tinman #82398
    Igen, megtaláltam elég hamar a settingsben, de basszus nem az a baj, hogy pixeles, az engem nem érdekel, a 25 éves Heroes is az, mégis jó. Az a baj, hogy kissé homályos, némi kromatikus aberráció is van, és még csak a frémmel sincs baj. Éles képet akarok. Felejtsem el?

    Majdnem 2 órát egy seggel beletoltam a legvadabb őrületekbe, nem érzek semmit azon kívül, hogy kicsit ráizzadt a fejemre a hűvös szobában a headset. Ez a másik gondom, hogy kissé párásodásra is hajlamos belül.

    Most így ránézni a FHD képre egy megváltás. Esküszöm neked olyan a felbontás érzésre, mintha 640x480 lenne, valami "jótékony" elmosással, és ez utóbbi a baj.

    Megvan az élmény jó lenne, de így ez nagyon kellemetlen :-(
  • darkSectorxxx #82397
    A kihajítást kiváve minden napom így tellik. :D

    Amúgy gecire várom a jó időt hogy kitólhassam a bicajt a szobából....
  • SlickAdam
    #82396
    darky te inkabb hajitsd ki a buta VR-t a fenebe es ereggy ki a mezöre meztelenül szaladgalni. na az az igazi 3D elmeny baszki
  • darkSectorxxx #82395
    De ha úgy nem jó és a betük szellemképesek, akkor sajna kénytelen vagyok a homlokomra tólni. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.16. 21:37:00
  • warass
    #82394
    Párásodás ellen használjatok egy-egy borsónyi borotvahabot, a hozzáadott törlőkendővel töröljétek amíg a lencsék szárazak nem lesznek. A headsetet ne toljátok arcra ütközésig, kis rés maradjon, hogy szellőzzön. A pánt hátsó részét pedig majdnem tarkóig toljátok le, hogy elől az orrész szabadabb legyen, így nem fújjátok vissza a levegőt, ami ugye a burkolatról könnyen mandinert kap :D
  • darkSectorxxx #82393
    Még akkor sem, ha a 2 HDMI csati kontakthibás?
  • Moby
    #82392
    A szemüvegben biztos nem villoghat a kép. Ott valami szar van.
  • darkSectorxxx #82391
    Szerintem ha hibás valami, akkor a hosszabító kontakthibás, nem érintkezik rendesne, ahogy mozog mozog a kábel is.
    Gondolom én.

    Nekem van egy ps3, öreg, amibe a hdmit bedugva kidit fel kell fesziteni, hogy legyen kép, ha hagyom, hogy a kábel bedugva a saját sólyánál fogva lógjon akkor meg elmegy a jel és fekete kép. :)
  • Moby
    #82390
    Egész más dologról beszélünk. Nálam ez a villogás akkor van(volt) pont, amikor nem psvr-t használok, hanem 4k@rgb vagy 4k@hdr megy, tehát hdmi2.0, tehát kurvanagy sávszélesség. Ami nagyon jelátvitel érzékeny. Amit te írsz villogást...azt meg nem is értem mi villog :)
  • darkSectorxxx #82389
    Faszán össze van dugva?
    Kis adapternél meg mindenhol?
    Én legelőször azt hitem az egy kötelező kellék és nem csak simán hosszabító. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.16. 20:59:22
  • AntiHero
    #82388
    Amúgy ez a kép villogas mitől van?

    Mert nekem ha a vr-t hosszabítóval használom van, hogy ki be kapcsolja magát.(villog a kép a szemüvegbe) Gyári hibás?

    Ha nincs hosszabítva a kábel meg sose csinálja...de akkor csak ülve tudok játszani.
  • darkSectorxxx #82387
    Hát nem tudom fujkáljam-e, mikor írják, hogy ne fújjak rá semmi szert. :D Mert ugye semmilyen folyadékkal nem szabad tisztítani mert állítólag van ezzeken valami bevonat, ami megsérülhet.
  • Moby
    #82386
    Ezt csak szellőztetéssel fogják tudni megoldani. Ergo valami mini venti kéne ezekbe.

    /amúgy lehet kapni szemüvegre valami párásodásgátló sprayt. Lehet megérne egy próbát.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.16. 20:36:53
  • darkSectorxxx #82385
    Te figy, de ne csodálkozz, nálam minden másképpen működik, mint egy normál embernél. :D

    Amúgy ha egy negatívot kellene mondani, amit kéne gyorsan peccselni a VR-on, az a lencsepárásodás. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.16. 20:34:16
  • Moby
    #82384
    Az esetedben szerintem ilyen prózai oka lehet, hogy ezt emberi fejre tervezték, nem trollok fejére!

    /amúgy nemtudom. Használtam én is betegen, amikor az orromon nem tudtam lélegezni, és akkor egyszerűen a szájon át légzéstől bepárásodott nekem is. Amúgy abszolute nem párásodik nekem. Az elején még néha előfordult.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.16. 20:33:56
  • darkSectorxxx #82383
    Hát akkor nem vágom, én nem nyáron használtam és nem is izzadtam, egyhelyben ültem, csont szárazon, nekem a bőröm is inkább száraz nagyon sokszor, szóval nálam valami más volt. /most nem poénnak írom, télleg.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.16. 20:30:05
  • Moby
    #82382
    Akkor párásodik, ha izzadtok alatta. És jellemzően akkor izzadtok, ha motion sickness van. Ha nincs mozgásbetegség nincs izzadás. Ha nincs izzadás nincs pára.
    Nyárig. Amikor úgy fogunk izzadni, mint kurva a templomban, de ez kb kivédhetetlen.
  • darkSectorxxx #82381
    Hát nem tudom, van amikor nekem kegyetlen párás, vannak alkalmak, amikor meg nyugodtan tudtam játszani.
    Nem igazán értem, valószínüleg a füttéssel állhat kapcsolatba, meg azzal hogy mennyire feszül az arcodnak, mennyit lehelsz be allulról...már ha baszélsz valakihez közbe.

    Nem tudom.
    De kegyetlen zavaró, amikor kb 3 perc alatt belehelem a lencsét.
  • GOTY
    #82380
    Paradofik, nekem is, csak ido kerdese. Nyaron a melegben meg jobban fog.
  • darkSectorxxx #82379
    Most mondhatsz bármit, holnap nem kell reggel felkelnem, szabin leszek. :D <3

    majd meglátjuk ha letesztelte Tinman, hogy mire értette a homályosságot.
    De a párásodás az nem pro kérdése.:D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.16. 20:25:04
  • Moby
    #82378
    Tinman ezt nem mezítlábas hurkagyurkán tolja, mint te! :P
  • darkSectorxxx #82377
    Szerintem te arra gondolsz, hogy párásodik a lencse mint a szar....
    Nekem is mindig ez a bajom törölgetni kell, vagy nincs jól beállítva.

    De maga a kép lesz csak éles a grafika nem. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.16. 20:17:17