121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #82456
    Izlés kérdése, szerintem dögunalom.
  • Moby
    #82455
    Szerintem meg nem is játszottál a fc3-al, de az információ hiány sosem akadályozott meg a véleményformálásban :D
  • Tikal #82454
    Pedig a FC3-nak még a kiegészítője is kurva jó volt :)
  • darkSectorxxx #82453
    Szerintem meg mindegyik szar volt. :D
    Az első részt kivéve.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.17. 15:29:43
  • Moby
    #82452
    Nem, nem akarod mondani. Az fc2 egy shitstorm volt. A 3 meg egy fasza játék lett, de egynek doszt elég volt. Azóta abból a fasza játékból szeretne megélni a franchise a kétévenkénti textúrakészlettel.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.17. 15:28:45
  • Myselor
    #82451
    neked midnig be kell röfögni valami baromságot dark?:D a 3 óta kapja ugyanaz a játék a más skint és ugyanazt a szar minden mást.a hangok minden fc3as ebben is csak a helyszín változik a 2 be még ennél is fosabb volt minden.mit okoskodsz
  • darkSectorxxx #82450
    Akarom mondani 2. :D

    Minden jót (amit csinálhatott mostanság az UBI) áttóltak az ACO-ra....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.17. 15:12:34
  • SlickAdam
    #82449
    +10000
  • Tikal #82448
    De még ennyit se ér meg nekik, mert úgy is megveszik a játékokat. Darky is megvette az AC-t, hiába nem beszél jól angolul.. a kérdés az, mennyi plusz eladás lenne, csak mert magyarul is megjelentetik? Szerintem nem sok. A piac meg nem elég nagy ahhoz, hogy presztizsből megcsinálják.
  • Moby
    #82447
    a kampányt már kipörgettem rég. Azért volt fenn, hogy multizgassak vele, de arra meg szar. Pontosabban EA-s: mire kezdenék beleszokni, jön a frissítés, ami szétcsavar mindent. De semmit nem javít. Basszák meg.

    /a kampány nem is volt olyan rossz, de erről sem írtam itt szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.17. 14:24:42
  • GOTY
    #82446
    Lehet, hogy a kinézetéről, arra nem emlékszem, csak arra, hogy nagyon pozitív véleményed volt róla. Most meg törölted. Van ilyen, mással is, ld. Persona. De attól még nálad fordul elő a legtöbbször, ezért kapta rólad a nevét! :)

    Nincs ezzel semmi gond, fogd fel úgy, mint az esküvőt, ott is hányan elválnak utána! :)
  • Moby
    #82445
    Játék esetében más. A fordítás talán még annyi sem, de tesztelni kell a kész produktumot, nem lóg-e bele valamibe, stbstb. De ezzel együtt sem lehet ez akkora költség, amekkorára van ez fújva minden alkalommal. Minthogy szerintem nem is pénz kérdés. Nincs rá akarat. Csak kényelemesebb úgy kommunikálni, hogy jelentős költség.
  • Moby
    #82444
    Mondom: maximum a kinézetéről írhattam. Ami agybaszó továbbra is. Simán a generáció egyik legszebb játéka, ha melléteszem a frémrétet is. De szerintem _itt_ nem írtam erről sem. Egyáltalán nem emlékszem, hogy bármit is írtam volna a bf2-ről. Működő kereső hiányában csak egyet mondhatok: túrd.
  • GOTY
    #82443
    Ezt én sem értem. Bízzanak meg néhány fordítót valamilyen vállalható áron, legyen mondjuk egymillió forint egy fordítás, az alig 3 ezer euró, és kész. Abba nem menne csődbe a Sony.
  • GOTY
    #82442
    Minden az, aminek látszik.
  • GOTY
    #82441
    Ha gondolod, kikeresem a kommentedet, nem szó szerint, de valamit olyasmit írtál róla, hogy a BF2-nek a legnagyobb játékok közt a helye, mert csodálatosan össze van téve (talán a technóra gondoltál) vagy valami ilyesmi volt a komment. de ha gondolod, előtúrom.

    //

    Amúgy azért érdekes a hozzáállásod, te gyakorlatilag évek óta (durván) személyeskedsz Darksectorral, polírozod a nyelved rajta, sokszor vulgáris jelzőkkel illeted, leostobázod, letanulatlanozod, a pénztárcájában "turkálsz" stb., de ha valaki kikarakírozza egy integráns jellegzetességét a fórumlétednek, akkor rögtön tiltólistával fenyegetőzöl... (ráadásul úgy, hogy nem egy ember véli "igaznak", hanem jó páran itt a topikban a jelenséget)
  • Moby
    #82440
    Egész szép skineket kapott a FC4.
    Akarom mondani a 3 :)
  • Kandurex
    #82439
    Komolyan kényszerítenem kell magam, hogy megnézzek egy FC5 videót. Annyira unalmas, érdektelen fosnak látszik, hogy hihetetlen.
  • TDC Geronimo
    #82438
  • Moby
    #82437
    Nem a kiadás sok, hanem kicsi a piac, és az a plusz eladás, amit ettől várni lehet, az nudli. Nem bolt. Ami megjelenik, az főleg ilyen lokális kezdeményezés, és az itteniek finanszírozzák(mármint a m.o. képviseletek). Bár ahogy elérték, hogy legyen rendszernyelv is, valami lehet, hogy valami valóban történik odafent is. Csak ez az egész nem kéne ennyire fájjon, mert a kis piac kicsiben is megcsinálja magának. 1 nap alatt összepakolgatják a filmfeliratokat. És sokszor nem hulladékminőségben. A "hivatalos" fordítások viszont sokszor azok.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.17. 14:07:05
  • Moby
    #82436
    De szvsz a legtöbb fordító odaadná szíves örömest, ha a neve ki lenne írva a játék végén, és esetleg kapna mellé egy ps4-et. Mer akit meg fog bízni evvel, na az szemrebbenés nélkül fog felmenni ide, és fogja felhasználni más munkáját, majd kiszámlázni a sonynak. Amiből rajtuk kívül nem prfitál senki. Na így tényleg elhiszem, hogy kuuuurva kötlséges a játékok fordítása...


    /egyébként többször megtörtént eset. Főleg filmeknél.
  • Rage47
    #82435
    Valamiért mégis sokba kerülhet a lokalizáció, ha a kiadókat nem érdekli igazán.
  • Moby
    #82434
    Nyilván, persze. De az bármikor működhet, hogy köt a fordítókkal(mint természetes személy) a sony egy szerződést, ami a jogokat rendezi, és ha valahogy honorálni szeretné, akkor csinál egy alapítványt, vagy bármi. Az egyik barátomnak van pár crowdsourcing cége, az egyik webfordítással foglalkozik. Gyak azt sem tudják kik a munkavállalóik, online szerződések keretében tisztázódnak a jogi kérdések. Nem olyan bonyás dolgok ezek, ha van rá akarat.
  • Rage47
    #82433
    Túloztam direkt. Csak azt akartam mondani, hogy el kell vele rendesen számolni, nem úgy megy, hogy felmész a magyaritasok.hu-ra és letöltöd bárki fordítását...
  • Moby
    #82432
    Milyen középiskolás gyerekekről hadoválsz? Ittvan az sg-n Lostprohet pl aki elég nagy fordítónak számít. Amennyire tudom ő ebből él. Azok a fordítások nem egyszer jobb minőségűek, mint a hivatalos fordítások. Ha a sony támogatni szeretné ezeket a projecteket, biztos vagyok benne, hogy megtalálná a módját. Mi az a "hivatalos cég"? Az én cégeim, mint "hivatalos cég" bármikor használhatja egy középiskolás gyerek fordítását, vagy akármilyét, és számtalan jogi formában működhet ez.
    Honnan szeditek ezeket az ökörségeket?
  • Rage47
    #82431
    A fordítónak is meg kell élni valamiből... És cégek nem kérhetnek meg középiskolás gyerekeket fordítani, csak hivatalos cégeket, vállalkozókat.
  • Moby
    #82430
    A index is sg-t olvas :D
  • Moby
    #82429
    " A lokalizáció tipikusan ilyen kérdés: komoly költségekkel jár"

    Ja bazdmeg. A magyaritasok.hu is milliárdokból üzemel. Idióta állatok ezek mind. A közösség megcsinálja magának, csak lehetőséget kéne rá adni.
  • Tatyla
    #82428
    Azért mert a hazai MS főnök ezt nyilatkozta az még nem szentírás
  • partizan182
    #82427
    Indexrő':

    "A PlayStation 4 itthon vezet a mostani konzolgenerációban, sem az Xbox One, sem a Switch nem veszélyezteti a pozícióját"

    Akko most mégse az Xbox?
  • partizan182
    #82426
    Ez szvsz inkább a lencse lesz, ha bármit túl közel emelsz az arcodhoz arra nem lehet fókuszálni rendesen. Kurvára nem értek hozzá, majd valami optikus szakember kijavít, de lehet azért van mert olyan 2 méterre van rögzítve a fókuszpont a headsetben (Ocolusos cikkben olvastam), szemed próbál közelebb fókuszálni -> blur city.

    És igen, rendesen nehéz és kellemetlen a közeli tárgyakra koncentrálni nekem is, mondjuk ez valós konentnél sose jött még elő mint probléma (Skyrimnál sem).
  • Moby
    #82425
    Jutottál vele valamire?
  • Moby
    #82424
    Hát hogyne.
    Egyetlen szót nem írtam soha a bf2-ről. Maximum annyit, hogy kurvaszép. De szerintem ezt sem.

    Kicsit kezdem már unni azt a témát. Aki még egyszer felhozza, az tiltólistára megy.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.17. 08:30:15
  • GOTY
    #82423
    Igen, a kinetózis egyik tünete az, hogy a bőr elkezd harmatosan izzadni. Tegnap ezt meg is tapasztaltam a kurva anyját landolás közben Frankfurtban a kicsit szelesebb időben, markoltam a karfát, mint szűzlány a kemény faszt, alig vártam, hogy lent legyünk.
  • GOTY
    #82422
    Húúú, pedig nem olyan rég még csúcsklasszikusként nyilatkoztál róla. Hát igen, dolgozik az a Moby's turn.
  • darkSectorxxx #82421
    Hát lehet akkor nálam sem teljesen okés, de mintha kint kicsit más lenne. Leszámítva azt, hogy ugye nem is mindeig egyet mutat a szemcsiben lévő képpel....Van játék, vannak szituk, amikor más szögből más részét mutatja a jelenetnek, bár ez ritkább eset. De ja, elvileg olyannak kéne lenni.
  • Moby
    #82420
    Szeritem viszonylag egyszerű ez: a tévén közben látod, amit headsetben látsz.Fűszerezve némi screendoorral. Ha azt látod ott is, akkor megvagy. Ha attól jelentősen életlenebb(a screendoort figyelembe véve), akkor nem jó/nem jól van fent/nemtudjukmiértdenemjó.
  • darkSectorxxx #82419
    Hát dash-nél is geci nehéz, hogy mi a homály, mert szerintem ő arra gondol, ami normál müködés, beállítás mellett látható, ami valóban nem kristálytiszta kép.
    Nehéz ügy mert én is mikor ismerős jön megnézni, csak elmondani tudom mire figyeljen, de hogy jól állítja-e be, teszi a fejére, mozgatja, stb, azt csak ő látja, de ha a betük amik veled szembe vannak egyenesen, nem szellemképesek, akkor nincs tovább ugye.

    /én azt hittem a játékokra is gondolt. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.16. 23:19:11
  • Moby
    #82418
    Te a mozgásbetegségről beszélsz, Tin meg a dasht nem látja élesnek.
  • darkSectorxxx #82417
    Hát pl ha szabadmozgásba megyek egy adott fps játékban, pl Resi 7, akkor a forgolódáskor azért elég durván huzza a fejem és amig nem állok meg nem is vágom mit látok, vagyis nem ugyanaz mint egy képernyőt nézve egy fps forgolódás.
    Nagyon furi, sokszor. De aztán volt néha, amikor meg 1-2 órát nyomtam és nem éreztem ilyet.

    Nehéz leírni az érzést, de valóban a szememmel érzem, ha ráfordulok valamire, akkor azt utána látom, rendesn mi van arra.

    De szerintem ez a 3d, mert 3d-s filmeknél is van ilyen nekem, hogy a gyors képváltás mozgásokat nem tudtam lekövetni, kizökkent a térlátásból, és utána meg vissza kell állni, ez lehet a másodperc töredéke, de durva érzés....

    Amúgy ja, pixelesen éles, és egyben homályos a 60fps miatt.

    Tinman által emlegetett aberráció (BB-ből), az télleg van, sima ps4-en meg aztán pláne a resiben, de az tudtommal a 3d miatt.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.16. 23:15:47