121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #82658
    INGYENES egy hiba miatt a Mass Effect Andromeda PS4-re!

    Alap verzió!!!

    Hu vagy US vagy mind2 régióban!!!! GO!!!!
  • Moby
    #82657
  • darkSectorxxx #82656
    Gratula előre is. :)
  • darkSectorxxx #82655
    Tudtam... :)

    Én ezért várom a megjelenést.
  • partizan182
    #82654
    DaS SG gang-spank klubot én is adom. Perszóna nálam 70 óra, lassan az utolsó felvonás jön, iszonyat OP vagyok mondjuk, szal, jöjjön csak.

    Ha minden jól megy este jön a 4k Oled is, szal kerek a világ :)
  • LBandi77
    #82653
    Das 1 majd jövök,de remélem valamit változtatnak.1200 órám van az 1-ben úgyhogy csodát nem várok.
  • darkSectorxxx #82652
    Naaaa. :D
    Lbandi-t is rávesszük. Elég volt a GTS-ből....
  • GOTY
    #82651
    Óóóóó, ne beszéld belém a gonoszt! :-D
  • darkSectorxxx #82650
    Das 1 remaster.... :D
  • GOTY
    #82649
    Nyehhh, tolom még mindig ezt a perszónát (egy hónapja nem is játszom, csak ezzel), most érek a harmadik palace végére, 31 óra.

    Huhh, már vágyom valami másra, bevallom.
  • darkSectorxxx #82648
    Ka meglesem ha hazaértem, köszönöm.
    Remélem max 20 dolcsi.
  • Seth
    #82647
    Nem a jatek menujet irtam. Hanem a PS 4 menujet. Mikor ramesz a jatek ikonjara, nem inditod el, hanem lefele nyomod, es ott legalul mutat minden dlc-t a store-ban.
  • darkSectorxxx #82646
    Nincs store-ban ilyen, lehet én keresem rosszul. Seth azt írta játék menüben van, lehet akkor store-ban csak seasson pass-al lehet venni.
    Csak fura mert 1 nap múlva start.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.22. 23:34:56
  • SlickAdam
    #82645
    the hidden ones?
  • darkSectorxxx #82644
    Valaki tudja milyen néven elérhető ez a store-ban?


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.22. 23:17:13
  • TDC Geronimo
    #82643
    "4k" HDRbe majd
  • Moby
    #82642
    Szerintem ez egy pillanatig nem volt kérdés eddig sem :)
  • TDC Geronimo
    #82641
    jézusom hogy néz ki. Day 1
  • Seth
    #82640
    Ormin hangja de furcsa. Eredetiben nem volt ennyire domináns a női része
  • Seth
    #82639
    Egy kis Shadow of the Colossus stream
  • darkSectorxxx #82638
    Én az egész videóból a csávó hajára emlékszem. :D
  • TBTPumpa
    #82637
    Elvileg a héten lesz már dátum bejelentés. Legalább nem tolják túl, nem úgy, mint tavaly a Horizon: Zero Dawn-nál.
  • darkSectorxxx #82636
    "Érdekes információk érkeztek a Resident Evil 2 Remake kapcsán, mely alaposan átrendezheti a játékmenetet.

    Idén foglalkoztunk már a feltehetően egyre közeledő Resident Evil 2 Remake leleplezésével, melyről ma igen izgalmasnak tűnő értesülések érkeztek. Itt kell rögtön megjegyezni, hogy ezek mind meg nem erősített adatok, a 4Chan oldaláról származnak, azonban érdemes azt is visszaidézni, hogy a Resident Evil 7 később hivatalos részleteit is itt olvashattuk első alkalommal. De akkor a lényeg, hogy a Resident Evil 2 Remake leleplezését hamarosan megejti a Capcom, ám jelentős változtatásokat eszközöl a játékmenetben. A legnagyobb változás például, hogy a tervek szerint belső nézetből élhetjük majd át a kalandot, de ez még változhat.

    Ha marad a külső nézet, akkor pedig mozogni és célozni is tudunk majd egyszerre. A várost teljesen átalakították, ahogy a sztori is jelentősen megváltozott. Eltűnt az A és B történeti szél, helyette kapunk egy kampányt Leon, egy másikat pedig Claire szemszögéből. A népszerű krokodilos jelenet is kikerült a programból, illetve visszatér Sherry is, mint játszható karakter. A nehézségi szintet jelentősen megemelik, Hard-fokozaton például még automata mentés sem lesz. Most már nagyon várjuk a Capcom hivatalos nyilatkozatát a játékkal kapcsolatban."

    Amennyiben ez igaz lesz, kérdem én miben Resi 2 ez? És mikor vegyem elő a pöcsömet nekik?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.22. 17:58:11
  • arty
    #82635
    Az mondjuk tényleg kevéske (lévén multi).
  • n000rbi
    #82634
    10 új autó érkezik jövő héten a GTS-be
  • Moby
    #82633
    Sajnos várható volt.
  • n000rbi
    #82632
    Épp most akartam írni, hogy az enyémet is kukázták.
  • Moby
    #82631
    Aqua törölte aim controlleres barvo teamemet.
  • darkSectorxxx #82630
    Ezt én max talán akkor tudom elképzelni, ha végig kitanulsz egy útvonalat, ami felé el tudsz futni, pont akkor, pont úgy abban a pillanatban és csak a szükséges cselekvéseket megcsinálni.,

    De simán is izzasztó (nekem) a játék nem hogy így. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.22. 10:58:54
  • Tatyla
    #82629
    Megvettem ezt a Shadow tactics-ot, fel nem fogom hogy lehet 20 perces speedrunt futni pályánként a badgeért de van hogy ott tökölök három óra hosszán keresztül, vagy csak simán szellemi fogyatékos vagyok
  • GOTY
    #82628
    Egy Sony UHD még 2016-ból, akkor fél millióért.
  • Moby
    #82627
    Hát ja. Jöhet éppen valami ismeretlen olcsó (mint az ezerfontos electriQ), vagy esetleg még maradnak évvégére rakátron b7v-k amiket leakcióznak, vagy...hát ezek álmok :)
  • darkSectorxxx #82626
    Nekem is lesz, csak nekem 2119-ben. :D
  • Akra
    #82625
    Azért két évig még használható. Legfeljebb ha az a fontos újdonság megérkezik és érdemes lecserélni, lecseréljük.
  • partizan182
    #82624
    Ja igaz, írtad h ez inkább még álom :)
  • yesname #82623
    Idén semmiképpen sem vennék OLED-et. A HDMI 2.1 fontos újdonságokat hoz és az új panel is jövőre jön. Szóval 2019.
  • Moby
    #82622
    Nem feltétlen akarom én az lg-től. Sőt. Egyébként is ráérek. Azt a 150-et el tudom én költeni másra is:)
  • Kandurex
    #82620
    8-ba?
  • partizan182
    #82619
    Élesebb képet definiálja már nekem vki :)

    @Moby: 350 majd 2020-ban, saját Ips modelljeit nem fogja kannibalizálni az LG, konkurencia meg sehol. Szánd rá azt a plusz 150kt, ha nagyon kell.
  • balee4
    #82618
    Elvileg az új modellbe jobb proci került, élesebb, szebb képet ígérnek, illetve hangvezérlést is kapott (amit persze úgysem fogok használni).