121203

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • partizan182
    #82778
    Ezen össze biztos nem fogunk veszni ;) Mondjuk ha azt mondanák neked hogy ide kell klikkolni hogy holnap ZD9-re cseréljék az XE900-adat neked is lehet megremegre az ujjad.
  • GOTY
    #82777
    Nem tudom elfogadni, ne haragudj. Szerintem egy normális értékrendű ember, ha úgy tetszik erkölcsös, nem csinál ilyet.

    Persze lehet magyarázni, hogy de, meg miért, de ez azt gondolom mindenki számára világos kell, hogy legyen, hogy ez bizony nem egyenes fogyasztói magatartás. Sőt, szerintem gerinctelen.

    Persze ez nem kell, hogy téged érdekeljen, de ettől még ez a véleményem.
  • Moby
    #82776
    Gyakorlatilag igen. Wifi jelerősítő nincs, a wifi jelet erősíteni nem lehet (vagyis dehogynem, antennával, de az egy másik történet). A wifi jelerősítő nem más, mint egy közbenső eszköz, ami csatlakozik az "eredeti" wifi hálózathoz, és létrehoz egy másikat egyúttal, az eredeti "paramétereivel". Így az új hatóköre onnan indul, ahova elhelyezed a repeatert. A ps4-ednek meg teljesen mindegy melyik wifi hálózathoz csatlakozik, az "eredetihez" vagy az újonnan létrehozotthoz, csak az egyik erősebb lesz (remélhetőleg).
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.24. 09:36:13
  • macylacy
    #82775
    Akkor a konnektorba beledugok egy jelerősítőt és kész ? (elvileg)
  • Moby
    #82774
    A kérdésnek semmi köze a gép oprendszeréhez. A wifi jelerősítőt nem fogja felismerni, nem is kell felismerje, nem fog belőle látni semmit. A wifi hálózatot fogja látni. Hogy ezt milyen eszköz állítja elő, az a wifi hálózat szempontjából irreleváns.

    /a kérdésnek van olyan aspektusba, ami arra utal, hogy lehet, hogy valami kivitelezhetetlen dolgon töröd a fejed. Biztosan tudod mi az a repeater amit készülsz venni, és hogy miként működik/mire jó?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.24. 09:31:49
  • macylacy
    #82773
    Nekem az alapvető gondom hogy a konzol oprendszere felismeri -e a dlink vagy tplinkes wifi jelerősítőt ?
  • Moby
    #82772
    Mármint wifi repeatert?


    /a kérdés amúgy nem igazán ps4 related. Ez egy szabvány wifi eszköz, ilyenmódon bármelyik jó lesz hozzá, ami rendesen működik.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.24. 09:22:06
  • macylacy
    #82771
    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni. A ps4 -hez keresnék WIFI jelerősítőt, kérlek segítsetek mert nem tudom melyik típus lenne jó. Mit ajánlotok?
  • partizan182
    #82770
    Létező hibák voltak (csak ritkásan látszódott), ezzel együtt minden további nélkül elutasíthatták volna azzal hogy ez része az élménynek, nem szóltam volna. Helyette 3 hónapig ültek rajta, soha senki sem tudott felvilágosítást adni semmiről, csak tereltek.

    Avforumsról lestem egyébként, ott feleekkora bibiért cseréltetik tipikusan, van aki 4x-5x. Sok hüje brit magyar ugye.
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2018.01.24. 08:22:18
  • GOTY
    #82769
    Tipikus magyar mentalitás...Ugyan semmi baja, de beküldöm hazugságokkal, hogy anyagi előnyre tegyek szert. Brávó!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt inkább ne reklámozd, hanem szégyelld magad, hogy mekkora sutyerák vagy! Ilyenkor szégyellem magam, hogy magyar vagyok,
    amikor ilyeneket olvasok.

    Utoljára szerkesztette: GOTY, 2018.01.24. 07:46:50
  • darkSectorxxx #82768




  • darkSectorxxx #82767
    Ha ennyi pénzem lenne, inkább kiszórnám az ablakon. :D
    Ja tévesen az én 10 dolláromat küldték neked, majd gondolom vissza tudod utalni nekem. És akkor küldetek a Sony-val egy bocsánatkérőt. :D
  • Moby
    #82766
    Közben a sony rápakolt 10 dodót az usa fiókomra. Nem írta mér, de kösz!
  • Moby
    #82765
    Talán kezd ott az igényeskedést, hogy lecseréled a mezítlábas gépedet. Mer ugyan a vr felbontása nem valami szuper, de neked még azt is sikerül butítani.
  • darkSectorxxx #82764
    2-3 órás asszem. :D

    Amúgy azon filóztam nem-e lehet a PS VR-ban kicserélni azt a kis panelt a szemüvegben egy 4k-s panelre? :)
  • Moby
    #82763
    Kiderült már milyen hosszú lesz? :)
  • darkSectorxxx #82762
    Nem tudom, csak tesztelem egyelőre. Éjfélig fent akarok maradni. :)

    Értem én, ha már veszel 4k hdr-t nem akarsz ezt a köztes kamu témát, a normális meg még drágás neked.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.23. 22:18:09
  • Moby
    #82761
    Láthatóan nem használnak :)

    /amit ki akartam hozni abból az egészből az oda le van írva. Amit nincs odaírva, azt nem akartam belőle kihozni. Amit nem értesz belőle, azt meg kérdezd meg, és vagy lén vagy más elmagyarázza.
  • darkSectorxxx #82760
    Már bevettem! :D

    Mindenbe negatív vagy, nézd a jó oldalát a dolgoknak.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.23. 22:06:33
  • Moby
    #82759
    Vedd be a bogyókat
  • darkSectorxxx #82758
    Vagyis akkor a HDR tv-ket kár megvenni? ezt akarod kihozni ebből? Csak a cool 10 meg 12 bitest?
    Vagy várni kell olyan tartalmakat évekig, aminál nem bassza szét? :D

    Mondjuk én sem gondoltam, hogy váltogatni akarnék egy tv-n játék közbe.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.23. 22:04:46
  • Moby
    #82757
    Told be a TLOUR-t. Akkorát tol rajta, hogy alig hittem el. HZD meg U4 meg feltörli a padlót mindennel. Van egy halom játék, amiben látszik, hogy alapvetően HDR-re van bereszelve, és bár szépek SDR-ben is, óriási a gap. Aztán vannak olyanok, amik meg megfutják a kötelező köröket de ennyi.
  • TDC Geronimo
    #82756
    Igen, amíg nem próbáltam és nem láttam élőben saját szemmel, addig el se tudtam képzelni milyen és mennyit dob a dolgokon, de ahol jól van megcsinálva ott iszonyat sokat dob a képen.

    Ott látni durván a különbségeket, ahol van on-off kapcsoló. Pl horizonba brutális
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2018.01.23. 22:02:43
  • Myselor
    #82755
    Mr.Kovács?wtf
  • partizan182
    #82754
    Hát a videó cutscene-be pont beleszarok (van a 80 órás játékban tán 3x10 perc), de ja, illene oda is a figyelem. De gameplay alatt valami isten (mondjuk pont Cora loyalty missionje volt ami nagyon adja magát HDR-re). Cserébe a Wipeout olyan semmilyen, szal ja, ahány fejlesztő annyi megoldás. De maga a teknó tényleg gamechanger.
  • TDC Geronimo
    #82753
    féloff, netflixen indul 2án egy cyberpunk sorozat. Na azt is várom HDRben :)

  • Moby
    #82752
    Na annál nem lesz ilyen gond, ebben tökéletesen biztos vagyok. Ez jellemzően az EA igénytelensége, BF2 ugyanilyen.

    /bár nemtudom, hogy a HZD lenyomható-e HDR tekintetében. Az eddig az etalon.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.01.23. 21:56:24
  • Moby
    #82751
    Nembazdmeg, csak írhatnékod van. Az a gond, hogy a HDR tönkrebassza az SDR-ben nem túl rossz videót, mert a tévéket nem lehet másodpercenként ideo-oda kapcsolgatni sdr és hdr között, a játékra meg nem pakolják fel a hdr-re konvertált kontente. Ezért ha a rendert jobb minőségben akarod látni, akkor ezeknél az átvezetőket/statikus elemeket kénytelen vagy szarabb minőségben nézni, mintha az egélsz SDR-ben menne.
  • TDC Geronimo
    #82750
    Én alig várom hogy behugyoztasson a gow 4k HDRbe :D
  • darkSectorxxx #82749
    De látom, mert van egy köztes megoldás, akkor azt ne vegyék mert az nem tru hr, hiába van eltérés a sdr-hez képest....
    Ez van. Értem, én is mindig mindenből a legjobbat szeretném, faszom játszana fullhd-ba....csak ez nem ilyen egyszerű. :)

    De ettől még nem szarság. csak más célközönség.
  • Moby
    #82748
    Megint fogalmad sincs miről van szó. De legalább írtál.
  • darkSectorxxx #82747
    Eladják a VR-t is nem? Bámulsz egy félbevágott fullhd képernyőt. :)
    Elég egy kis változtatás egy hardeveren és megvan automatán a felhasználóbázis....ez gond lenne? Turira rossz dolog?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.01.23. 21:49:13
  • Moby
    #82746
    Nem tudom magam rávenni ennyiért.
    HDR: ja, de ez az igénytelenség, ami megy HDR kapcsán, már elborzaszt. Ez is csodálatos az SDR agyontömörített cutscene-ekkel a HDR színtérben...És sorra jönnek ezek a putri szarok. Szerintem sokkal egyszerűbb lenne a játékok közben átdobni a usert a youtube-re, aztán nézze ott az átvezető. Parasztnak mindegy, csak a 4K HDR menjen
  • partizan182
    #82745
    Jóatyám mondta mindig hogy az a drága amit nem használsz. Ha csak azt nézem mennyit pörgött, máris nem olyan sok az.

    Csekkoltam a Mass Effectet HDR-ben. Azt. A. Kurva. Personára ezek után ránézni hányás. Pedig csak annyi a hibája hogy SDR.
  • darkSectorxxx #82744
    Microsoft taktika szerintem:

    Mostani Gamepass bejelentés jövője....

    "Multiplatform multiplayer játékokra megy rá, mellette lesz egy gears meg egy forza 3 évente.... fizetős multi+fizetős multiplayer játék."
  • Moby
    #82743
    Nyilván, de ez egy egyszeri és megismételhetetlen történet :)
  • yesname #82742
    Jó, de neki 20-ért egy fullos upgrade. :D
  • Moby
    #82741
    Hát az sok.
  • partizan182
    #82740
    Hát azvót hogy ugye én 2 éve vettem FHD oledet, gondoltam tavaly év végén hogy a gari lejárta előtt kicseréltetem a panelt egy újra. Beküldtem pár kamu hibát (ami kb minden Oleden ott van), na ez valahogy elkeveredett az LG-nél, panaszt tettem, pénteken kivertem a balhét emailben, jött a bocsi bocsi, teljes vételárat visszakaptam.

    Ráraktam egy 20-ast, pont akcióznak az Euronicsnál, így lett a B7. 499 volt egyébként.
  • TBTPumpa
    #82739
    Press Kit Unbox:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.01.23. 19:59:49