121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthanito
    #95267
    Mostanában kevesebbet játszom, mint korábban, és ott az GamePass-szarság is, ettől függetlenül most egy Nier: Automata lesz a következő áldozatom, ha a Days Gone-t vagy végigtolom, vagy félredobom az unalomtól.
  • Árpitallica
    #95266
    Ja neem, ez a 3d-s változat volt a Tenkaichi részek, bár a 2ds sima Budokai se volt rossz! :)
  • CptFlint
    #95265
    Az a 2ds verekedős volt? Arra a FighterZ hasonlít leginkább.
  • Árpitallica
    #95264
    Szerintetek az eddig megjelent Dragon Ball játékok közül melyik hasonlít legjobban a még PS2es Budokai Tenkaichi szériára? Most látom hogy a xenoverse 2 le van akciózva, az pl olyan? 1vs1 harcok is vannak benne gép ellen vagy két kontrollerrel is mint a régi Tenkaichi-ban? :) Ps2es óta nem vettem még db-t xd Még amúgy az új 2020ban megjelenő Kakarot-ban bízom, hogy olyan lesz mint amilyen rég! :)
  • Evoluti0N
    #95263
    Bloodstained talán. Nem rég bezsákoltam pár cuccot GOG summer sale-ben, meg az Epic store akcióban. Szóval van most mivel játszani.
  • Seth
    #95262
    Ki mit szerez be erre a hónapra ?
    Személy szerint Bloodstained ( ki vagyok éhezve egy jó kis metroidvania-ra, és minden jel szerint remekül sikerült), és Sinking City ( előzetesek alapján nagyon bejön a hangulata, a nyomozgatás remeknek tűnik, mert nem nagyon lesz útmutatás).
    Még Judgment-et néztem ki, de azt átrakom július végére, úgysem lesz semmi más augusztus legvégéig, ami érdekelne,talán Youngblood
  • Prof William
    #95261
    Ezt én is bírtam. Ha a városoktól mérföldekre a mocsár közepén ellopod valaki 5 garasát egy ládából, úgy hogy senki sem lát a városba visszatérve már ott is a fejeden a vérdíj. :)
  • mucsácsó
    #95260
    így van :) nem kipróbálható demóról van szó, hanem amit zárt ajtók mögött mutattak az idei E3-on ~2 órás (demo) gameplay footage-et, azt fogják letolni publikba majd.
    gondolom lehet megint lesz majd valami stream-szerűség, mint az első gameplaynél :)
  • Evoluti0N
    #95259
    Valszeg nem. Nem ott kipróbálható demóról van szó, hanem arról a játékmeneti videóról, amit zárt ajtók mögött mutattak be E3-n.
  • Kandurex
    #95258
    hol írja magyar felirat? :)
  • Ulthanito
    #95257
    Is it playable...

    Csak a rend kedvéért.

    Gondolom te magyar feliratosan játszol!
  • Kandurex
    #95256
    does it playable?
  • mucsácsó
    #95255

    CYBERPUNK 2077 E3 2019 DEMO WILL BE MADE PUBLIC DURING PAX WEST 2019


    yaaay ^^,
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.06.18. 09:43:46
  • Ulthanito
    #95254
    A játék police-rendszere nagyon szar, tipikusan mint a korábbi AC-kben, meg az összes ubifos játékban.

    Én még normálisan kidolgozott police-rendszert nem láttam játékban.
  • Voltan
    #95253
    A RDR2-t azért ne spoilerezzétek semmilyen szinten pls, mert bár beleraktam már vagy 30 órát, de még sehol sem tartok a sztoriban. Egy ideig pihentettem, és visszatérek rá időről időre, én nagyon szeretem. Egyetlen bajom az irányítás, ami azért minden jószándék ellenére kurva nehézkes, és szar, ezt elismerem. Szokni kell. Ebből kifolyólag, ha kissé elszokva tőle visszatérek, hajlamos vagyok pofán vágni a lovamat, mikor elsőre fel szeretnék szállni, illetve a tököm tele van a cyberpunk szintű térfigyelő kamera rendszerrel, ami a jelek szerint már létezett a vadnyugaton is, nevesint, ha egy kurva tanyán teszek valami csúnya dolgot a semmi közepén, akkor már a fél állami jard a seggemben van, ezt nagyon utálom...
  • Voltan
    #95252
    Mi több, igazából Cusima.
  • Rage47
    #95251
    Csusima, nem csucsima :D
    gyere apexezni
  • Kongy
    #95250
    Beugrott.. vagyis jobban mondva valami dereng. :D Összeállt a kép, meg szépen felvezették az első részt valóban. Nem volt ez rossz cucc, csak a többieket tudom ismételni: az a végtelen sok lovaglás ne lett volna...
  • TDC Geronimo
    #95249
    Ne add fel days gonet. Jóaz főleg később
  • Kandurex
    #95248
    A próféta szóljon belőletek.
  • mucsácsó
    #95247
    Ezt már a Detroitnál meg GoW-nál is nyilatkozta egy arc, hogy mostantól minden sonyex magyar felirattal jön, de nem találom seholse azt az interjút a fenevigyeel :(

    De jah, fixen az lesz a Last of Us 2 is, meg Csucsima is, 99,9999% ;P

    Akkor asszem elköszönök a Days Gone-tól, egyszerűen nincs ingerenciám már ehhez a motorjavítgatáshoz meg benzinezéshez meg fasztudja. engem rohadtul frusztrál :D picsamód repetitív játék, ilyen Mad Max-et idézi nekem ebből a szempontból :(

    node gondolkozom egy Darksiders 3-on, azzal van tapasztalata valakinek esetleg? Első kettőt imádtam:) mostanság nagyon nagyon kevest játszom, de talán jó lesz elnyomkodni ebben az ubiszezonban:)

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.06.17. 21:49:22
  • TDC Geronimo
    #95246
    biztos vagyok benne, hogy lesz azokra is. Már egy ideje mindegyikre van
  • Kandurex
    #95245
    Hát egy lasszófaszos 2 -re még hírből sincs vagy csucsimára...:(
  • Tikal #95244
    Assassins Creed nálam...
  • bardocz
    #95242
    Nem játszottam vele. Sajnos PS4-re nincs is ahogy nézem, legalábbis itthon nem elérhető.
  • TDC Geronimo
    #95241
    Akkor most már kijelenthető, hogy az összes 1st party cucc magyar felirattal jelenik meg
  • TBTPumpa
    #95240
  • TDC Geronimo
    #95239
    Hát ha toltad az első részt akkor gondolhattad volna hogy nem fogod tudni
  • bardocz
    #95238
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bíztam benne, hogy a végén őt is, meg Micah-t is megölhetem, de nem... Amúgy a nagy hiányosság szerintem, hogy semmi választás meg történetre kihatás nincs a játékban szinte. Én végigvittem, nekem mondjuk tetszett
  • Rage47
    #95237
    elég, ha annyit mondok, Dutch :D
    meg I have a plan :D
  • Kongy
    #95236
    Érdekes én végigvittem a RDR2-t, de esküszöm nem emlékszem magára az endingre... XDDD Olyan szinten feleslegesen elnyújtották a végét, meg úgy az egész epilógust, hogy már az utolsó 2-3 órán szerintem aludtam. Valszeg ezért nincs meg hogy végződött.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2019.06.17. 15:58:00
  • Seth
    #95235
    Asszem 3 db sztoris horda van, többi opcionális
  • Ulthanito
    #95234
    Nem fog durvulni, bár rosszabb sem lesz. Én a játék utolsó 25%-ban járok, de még egy hordát se irtottam ki, és semmilyen kísértést nem érzek arra, hogy megtegyem.

    Kíváncsi vagyok a sztori végére, ezért tolom már csak. Nem mondom, hogy rossz játék, sőt, elfogadom, ha ez tetszik valakinek, engem nem sikerült beszippantania.
  • Ulthanito
    #95233
    Szerintem Arthur kurva jó karakter volt, de hát a szimpátián nincs mit vitatkozni.
  • mucsácsó
    #95232
    hmm érdekes :D első 2 Witcher nekem kimaradt, de a W3-ba belepumpáltam egy ~150 órát valahogy, bár igaz, több részletben futottam neki :)

    RDR2 eleje viszont tényleg uncsi, azt aláírom...első ~10-15 órát én simán mondanám egy bevezetőnek/tutorialnak - csak hát alapból már ez 2-3x hosszabb, mint a mai játékok átlaga, és nem ehhez van szokva a mai játékos bázis nagyja szerintem.. :D
    mondjuk szégyenszemre énsem vittem (még) végig, de nem is kívánkozom annyira, a lovaglástól énis megcsömörlöttem chapter 4 utánra :D még úgy is, hogy amikor csak tudtam, mindenhova fast traveleztem.. :D

    viszont ettől függetlenül szerintem is nagyon durván és precízen összepakolt játék, de na nemtom... open-world cuccokat egyre nehezebben tolerálom és igénylem...

    Days Gone-nal sem bírok emiatt... első horda megvolt, de egyszerűen nem érzem, hogy ez annyira egy egetrengető játék lenne :D
    érdemes tovább játszani, durvul még ez, vagy felejtsük el egymást? :D
  • TDC Geronimo
    #95231
    Hát nem tudom én egy percig se unatkoztam RDR alatt, de kinek mi. Arthur meg az egyik legjobb karakter volt
  • j0nNyKa
    #95230
  • Moby
    #95229
    Ugyanígy vagyok az RDR2-vel. Látom a végtelen beletöltött munkát, a világa hihetetlenül kimunkált, stbstb. Ha valaki megtalálja magát benne, elhiszem, hogy millió órára tudja lekötni minőségi szórakozással. Én nem találtam meg magam benne. Nem dráma, van száz más.
    Sosem fog olyan játék/film/könyv/bármi születni, ami mindenkinek tetszik. Nincs az emberiségnek közös metszéspontja még az minimál létfenntartó funkciókban sem, nemhogy a szórakozásban.
  • j0nNyKa
    #95228
    felve jegyzem meg hogy szorol szora ugyanez van bennem az osszes witcher resz megjelenesenel
    oke, nem mindig mocsarban kezdesz, de a tobbi stimmel
    illetve en nem tudtam megszeretni az elso reszt se

    viszont kenytelen vagyok tiszteletben tartani hogy kurvanagy fanbase-e van a sorozatnak, es kellemes orakat okoz sok jatekosnak - ez van, amig nem probaljuk egymast gyozkodni, nincs baj
  • Moby
    #95227
    Vontatott unalomszimulátor. Megfejelve némi mocsárban járással a táborban :)
    A főhős egy nyomorult türhőparaszt. Jellemző, hogy addig voltam képes vele játszani óriási fájdalmak árán, amíg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    meg nem pandelt a jópicsába
    ott a levegőbe csaptam, és letöröltem. Sosem játszottam igazából végig. Nyilván nem is tervezem.. Gyűlölöm azt a játékot, és mindazt, amivé vált az általam olyan nagyon kedvelt első rész után.