121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • sanya200
    #95307
    Sziasztok
    Hogy tudok még egy kontrollert hozzáadni, nekem alapból van egy de lakótársamnak is van ps4-e. Elkértem a kontrollert a crash team racingel toljuk 2-en.Csak kábelesen adhatom hozzá?
  • Ulthanito
    #95306
    Nem, mert it is going to crash.
  • Tinman #95305
    - Thumper historical low 4.99$, be is ugrott.
    - Psychonauts In The Rhombus Of Ruin 2.99$, dettó.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.06.23. 18:33:26
  • Kandurex
    #95304
    Ha a kislánnyal való bóklászás volt, akkor megvolt a tutorial. Viszont akkor se értem miért maradt ki, ez csak lock, attól még lehet célozni. Így meg fura kapálódzásba tudok néha kezdeni,...mindegy, pörög tovább.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.06.23. 13:11:56
  • Moby
    #95303
    De mit lockolnál? Különböző fegyvereket tudsz keszedni különböző testrészekről. Különböző pontokon vannak a weakpointok. Scannelni kell az enemyket.
    Mit lockoljon?
    Azért meh, mert leszartad a tutorialt,és most butamódban tolod :)
  • Kandurex
    #95302
    Horizon Zero D.-ba nincs lock on? Nem találom :( a harc meg így elég mehhh
  • Moby
    #95301
    Van az a pénz, amiért azzá válnak, és hát Tim sem köntörfalaz sokat :D
  • Tinman #95300
    Patkányok.
  • Moby
    #95299
    LOL
    Nem, hiszen ilyen nem történik. A shenmue 3 fejlesztői sem tették meg, amikor eladták a produktumot az epic (store)-nak :D Mondjuk rendik voltak, közölték kerek-perec a kickstarteres backerekkel, hogy ezért nem jár vissza a lóvé :D
  • mucsácsó
    #95298
    az MS miatt erre lenne esély, de szvsz ez már csak azért se fog megtörténni (szerencsére), mert ugye crowdfundinggal indult, és valakik nyilván kifejezetten a PS4-es verzió miatt adakoztak, szal őket nem köphetik szembe ezzel szerintem :D meg ezért nem fogják már kukázni szerintem a PS4-es portot.

    viszont elég fura elképzelni egy PS4-es játék dobozán majd a Microsoft feliratot :D ..gyanítom majd lesz bőven mém ebből is, ha addig nem jönne más...
  • Moby
    #95297
    Nem csodálkoznék, ha egyszer csak az is kiderülne, hogy xbox exkluzív lett :D
  • Tinman #95296
    Ki is izzadNA, de nem ilyen elavult hardveren, ami már Day1 is meh volt.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.06.22. 12:13:09
  • Voltan
    #95295
    Jaja, van, tiszta sor. De egy szájbarakott mario kart jellegű vicces autóverseny azért izzadjon már ki magából 60 FPS-t, legalább full HD-ban, b*sszameg.
  • mucsácsó
    #95294
    Psychonauts 2 eltolva 2020-ra :((((((((((
    annyira éreztem, hogy ebből nem lesz semmi idén már...
  • Tinman #95293
    Van bizony. Ott a retek Bloodborne, aminek nem kéne reteknek lennie, de technóban az... 30 FPS? Az, csak nem úgy ahogy kéne, a frame pacing hibák miatt.
  • TDC Geronimo
    #95292
    Mi olyan vicces ezen?

    30 fps és 30 fps között is van óriási különbség
  • Voltan
    #95291
    "Amúgy ez az egyik legsmoothabb 30 fpses játék amivel játszottam." LOL :D:D
  • TDC Geronimo
    #95290
    Amúgy nagyon jó kis game. Mapok marha jók benne. De ja... rage inducing mint MK
  • Moby
    #95289
    Nem tudnának ezért eleget fizetni :DD
  • TDC Geronimo
    #95288
    Na ez most történt. Egészségre ez is ártalmas

  • TDC Geronimo
    #95287
    Crashel egyelőre várjon aki meg akarja venni. A játék maga nagyon jó, de online vannak gondok. Amúgy ez az egyik legsmoothabb 30 fpses játék amivel játszottam. Olyan, mint a driveclub.

    Szóval aki azért skippeli, mert nem 60 az ne tegye szerintem.
  • mucsácsó
    #95286
    wow, én is azt hittem ilyen DLC-szerű spinoffka lesz, de akkor nem :D mondjuk én nem jóslok nagy sikert neki, pláne hogy már a 2. rész is szerintem eléggé elnyújtott és monoton volt egy idő után :(
  • TDC Geronimo
    #95285
    Legfontosabb az egészség igazad van :D

    Mondjuk ez nálad most nem olyan vicces :(

    Más..

    Új wolf :

    GamesBeat: How long a game is this going to be?

    Gustafsson: It’s a bit weird, because this is our biggest game yet, but it’s a pretty short production time. Like I said, the story is lighter in content as well as tone. But the level progression and the non-linear narrative gives us the ability to add a lot of activities and a lot of missions to do, so the total game time is actually longer than our previous titles. I think we’re looking at at least 25 to 30 hours if you play through everything.

    Azt hittem ez ilyen 6-8 órás kaland lesz az árcédulából kiindulva :O
  • Moby
    #95284
    Én biztos nem.
  • Moby
    #95283
    Erről beszéltem a múltkor. Ezért nem lesz $1000-os konzol. Hiába lenne eladható. Se 600$-os konzol. Nem a gazdag ficsúrok kellenek. Hanem _mindenki_ aki csak potenciálisan elérhető.
  • TDC Geronimo
    #95282
    Senki más nem veszi crasht?
  • Rage47
    #95281
    az szép
  • Kandurex
    #95280
  • Moby
    #95279
    Ez itt csak egy luk porszűrővel, alatta a gyári venti.

    Ez itt egy venti, kívül, rajta egy porszűrő, alatta a ramok, rajta bordákkal. A gyári takarólemez kompletten kivéve + a gyári hűtőlemez is.

    Ha ilyet akarsz vagy állított gép lesz belőle, vagy elég magas lábak kellenek alá, hogy a venti az alján elférjen.
  • mucsácsó
    #95278
    kis érdekesség:

    PS Plus is the fifth largest service in number of paying subscribers in the world

  • TDC Geronimo
    #95277
    Holnap crash. Csupa jókat mondanak úgyhogy én behúztam 12kért.
  • Kandurex
    #95276
    Moby szerintem fúrt.

    Tényleg, nincs valami képed arról a cuccról? Kíváncsi vagyok az elhelyezésekre, komolyan elgondolkodtatott a fúrás opció.
  • n000rbi
    #95275
    A tucsingolást azt Moby csinálta, én csak kicseréltem, ami amúgy is benne volt
  • Tinman #95274
    Oh... ez a PC feelin', amikor megy a hűtés tucsingolás... húzni nem lehet rajta?
  • n000rbi
    #95273
    Szia, szerintem nem érdemes drágábban megvenni a 7200-ast. Lottó az egész, hogy épp hangos lesz vagy sem, idővel pedig úgyis mindegyik el akar szállni, modelltől függetlenül. Az egyetlen amit tehetsz, hogy újrapasztázod/pasztáztatod, ha nagyon zavar, mert a gyári cucc az gatya minőségű. Én tavaly szétkaptam a sajátomat és Thermal Grizzly Conductonaut-ot tettem az apura, illetve a memóriák thermal pad-jeit is jobb minőségűekre cseréltem - a különbség hallható volt :)
  • dawid182
    #95272
    Sziasztok! Kissé laikusként akarok konzolt venni és az érdekelne, hogy megéri egy a PS4 Pro-ból CUH-7000 helyett CUH-7200-t venni. Hallottam, hogy állítólag halkabb, de ez mennyire jelentős, valamint más különbségek amiért inkább utóbbit kéne? Olcsón hozzátudnék egy ismerős által jutni egy CUH-7000-hez, kérdés, hogy érdemes-e vagy inkább vegyem a másikat. Köszi előre is
  • Ulthanito
    #95271
    Utána meg megtanulom gitárral irányítani és úgy verek le mindenkit.
  • Seth
    #95270
    Feléig működhet :)
  • Ulthanito
    #95269
    Odamegyek azt lebaszom.
  • Seth
    #95268
    Te Nier? O,óóóóó :D