121100

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #95320
    Beadott a sony a minap egy patentet a játék töltések megszüntetésére, amit több sony ex, meg néhány multiplat is használ. itt viszont arról van szó, hogy ezt a rendszer támogatná,ergo a játékkészítőknek ilyen eljárásról nem kell külön gondoskodni. Ezzel, meg az ssd-vel, valszeg többé nem látunk töltőképernyőket játék közben.
  • Moby
    #95319
    Ebben lehet igazság. Az árára emlékszem, a bundle-re nem, pedig biztosazvolt, mert volt killzone-om azonnal. De még a 439 is 465-470 volt nálunk. Akkor is meg voltak őrülve a népek, most sokkal jobban meglesznek :)

    Emlékszem rá, mekkora cirkusz volt itt is, én meg kvázi élőben közvetítettem az eseményeket a Váci úti KV elől :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.06.24. 18:36:06
  • nayrobi
    #95318
    141 ezer a killzone bundle volt, ami odakint 439 euroba került. Játék nélkül 127990 volt a ps4, ez volt a 399 euros változat.
  • Moby
    #95317
    Mégszép...csak szóltam, hogy ne legyen dédelgetve az a 160-as ár, lesz az 180-190 is, amekkora hisztéria lesz körülötte, neadjisten még készlethiány is mire ideér (gondolom megint 1 hónappal a nyugati launch után) lesz még több is. De ha indít megint a KV ilyen előlegfizetéses, lefoglalós izét, én megyek befizetem. Annak ellenére, hogy patkány dolog, de nekem kell már a gép. Tőlem be is szánthatják a ps4-et mostazonnal :D
  • TDC Geronimo
    #95316
    Ha 500 lesz, akkor idehaza 180 körül fog menni szerintem. Igazából nem nagyon érdekel. Day 1 ígyis úgyis :D
  • Moby
    #95315
    Sorry, elírtam, az a középárfolyam volt, 309Ft volt a vételije. Ma ez 323Ft. Hogy mennyi lesz a ps5 megjelenésekor, aki azt tudja, az nagyon gazdag ember lesz :D
  • Moby
    #95314
    A téma margójára: 2013 dec.13-án, day1, a 400$-os, 400 eurós ps4 141000Ft-ba került. Azon a napon 303Ft volt az euro vételi ára.
    Ha a PS5 500 euró lesz, gondoljátok ár újra a forintos árát.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.06.24. 18:18:40
  • TDC Geronimo
    #95313
    én is annyira tippelek
  • CptFlint
    #95312
    Az szabályos, hogy kidob a felhasználóváltás menübe, hiszen mindegyik éppen használt kontrollernek kell adni profilt. Új felhasználó majd játék vendégként és annyi.
  • sanya200
    #95311
    Valahogy nem akarja, mintha felülírná azt amelyik wirellessel van csatlakoztatva. Próbáltam hogy bekapcsolásnál mindkettő kábelre van kötve de lehet az egyik kábel fos. Menet közbe dugom rá, nyomok egy ps gombot akkor kidob a fehasználóváltás menübe. Annyit elértem hogy ott akontroller mellett ilyen nyilat mutat csak.
  • CptFlint
    #95310
    Igen a között fog mozogni, hiszen 500 dodónál 100%, hogy nem lesz drágább egyik sem. Amit itthon 500 euróért adnak majd, ami forintban most olyan 165 ezer. Jövő karácsonyra hogy mennyit gyengül a forint még az kérdéses csak, de nem hiszem, hogy olyan sokat számítana.
  • CptFlint
    #95309
    Igen csak kábellel. Egyszer összedugod kábellel, ekkor párosítja a géphez és utána már lehúzhatod egyből.
  • AntiHero
    #95308
    160-180 ezer körül fog mozogni szerintem az új PS.
  • sanya200
    #95307
    Sziasztok
    Hogy tudok még egy kontrollert hozzáadni, nekem alapból van egy de lakótársamnak is van ps4-e. Elkértem a kontrollert a crash team racingel toljuk 2-en.Csak kábelesen adhatom hozzá?
  • Ulthanito
    #95306
    Nem, mert it is going to crash.
  • Tinman #95305
    - Thumper historical low 4.99$, be is ugrott.
    - Psychonauts In The Rhombus Of Ruin 2.99$, dettó.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.06.23. 18:33:26
  • Kandurex
    #95304
    Ha a kislánnyal való bóklászás volt, akkor megvolt a tutorial. Viszont akkor se értem miért maradt ki, ez csak lock, attól még lehet célozni. Így meg fura kapálódzásba tudok néha kezdeni,...mindegy, pörög tovább.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.06.23. 13:11:56
  • Moby
    #95303
    De mit lockolnál? Különböző fegyvereket tudsz keszedni különböző testrészekről. Különböző pontokon vannak a weakpointok. Scannelni kell az enemyket.
    Mit lockoljon?
    Azért meh, mert leszartad a tutorialt,és most butamódban tolod :)
  • Kandurex
    #95302
    Horizon Zero D.-ba nincs lock on? Nem találom :( a harc meg így elég mehhh
  • Moby
    #95301
    Van az a pénz, amiért azzá válnak, és hát Tim sem köntörfalaz sokat :D
  • Tinman #95300
    Patkányok.
  • Moby
    #95299
    LOL
    Nem, hiszen ilyen nem történik. A shenmue 3 fejlesztői sem tették meg, amikor eladták a produktumot az epic (store)-nak :D Mondjuk rendik voltak, közölték kerek-perec a kickstarteres backerekkel, hogy ezért nem jár vissza a lóvé :D
  • mucsácsó
    #95298
    az MS miatt erre lenne esély, de szvsz ez már csak azért se fog megtörténni (szerencsére), mert ugye crowdfundinggal indult, és valakik nyilván kifejezetten a PS4-es verzió miatt adakoztak, szal őket nem köphetik szembe ezzel szerintem :D meg ezért nem fogják már kukázni szerintem a PS4-es portot.

    viszont elég fura elképzelni egy PS4-es játék dobozán majd a Microsoft feliratot :D ..gyanítom majd lesz bőven mém ebből is, ha addig nem jönne más...
  • Moby
    #95297
    Nem csodálkoznék, ha egyszer csak az is kiderülne, hogy xbox exkluzív lett :D
  • Tinman #95296
    Ki is izzadNA, de nem ilyen elavult hardveren, ami már Day1 is meh volt.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.06.22. 12:13:09
  • Voltan
    #95295
    Jaja, van, tiszta sor. De egy szájbarakott mario kart jellegű vicces autóverseny azért izzadjon már ki magából 60 FPS-t, legalább full HD-ban, b*sszameg.
  • mucsácsó
    #95294
    Psychonauts 2 eltolva 2020-ra :((((((((((
    annyira éreztem, hogy ebből nem lesz semmi idén már...
  • Tinman #95293
    Van bizony. Ott a retek Bloodborne, aminek nem kéne reteknek lennie, de technóban az... 30 FPS? Az, csak nem úgy ahogy kéne, a frame pacing hibák miatt.
  • TDC Geronimo
    #95292
    Mi olyan vicces ezen?

    30 fps és 30 fps között is van óriási különbség
  • Voltan
    #95291
    "Amúgy ez az egyik legsmoothabb 30 fpses játék amivel játszottam." LOL :D:D
  • TDC Geronimo
    #95290
    Amúgy nagyon jó kis game. Mapok marha jók benne. De ja... rage inducing mint MK
  • Moby
    #95289
    Nem tudnának ezért eleget fizetni :DD
  • TDC Geronimo
    #95288
    Na ez most történt. Egészségre ez is ártalmas

  • TDC Geronimo
    #95287
    Crashel egyelőre várjon aki meg akarja venni. A játék maga nagyon jó, de online vannak gondok. Amúgy ez az egyik legsmoothabb 30 fpses játék amivel játszottam. Olyan, mint a driveclub.

    Szóval aki azért skippeli, mert nem 60 az ne tegye szerintem.
  • mucsácsó
    #95286
    wow, én is azt hittem ilyen DLC-szerű spinoffka lesz, de akkor nem :D mondjuk én nem jóslok nagy sikert neki, pláne hogy már a 2. rész is szerintem eléggé elnyújtott és monoton volt egy idő után :(
  • TDC Geronimo
    #95285
    Legfontosabb az egészség igazad van :D

    Mondjuk ez nálad most nem olyan vicces :(

    Más..

    Új wolf :

    GamesBeat: How long a game is this going to be?

    Gustafsson: It’s a bit weird, because this is our biggest game yet, but it’s a pretty short production time. Like I said, the story is lighter in content as well as tone. But the level progression and the non-linear narrative gives us the ability to add a lot of activities and a lot of missions to do, so the total game time is actually longer than our previous titles. I think we’re looking at at least 25 to 30 hours if you play through everything.

    Azt hittem ez ilyen 6-8 órás kaland lesz az árcédulából kiindulva :O
  • Moby
    #95284
    Én biztos nem.
  • Moby
    #95283
    Erről beszéltem a múltkor. Ezért nem lesz $1000-os konzol. Hiába lenne eladható. Se 600$-os konzol. Nem a gazdag ficsúrok kellenek. Hanem _mindenki_ aki csak potenciálisan elérhető.
  • TDC Geronimo
    #95282
    Senki más nem veszi crasht?
  • Rage47
    #95281
    az szép