121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #95467
    ha nem SONY-ex lenne, hanem egy EA/Ubifos játék, akkor fixen szanaszét lett volna kapva már szerintem ilyen legnagyobb jóindulattal is 5-6/10-ekkel.. :D

    kár érte, mert tényleg iszonyat jó játék lehetett volna belőle, de szerintem kellett volna még nekik azért egy jó bő év a csinosítgatásra... persze erre nem volt idejük, így is már asszem késett fél-1 évet az egész játék..

    de persze valakinek így is nagyon tetszett, de igazából eléggé a szélsőségesek a vélemények :D valaki szerint egy szarrakás, valakinek meg élete PS4-exe (sok ilyet olvastam - hozzátenném persze, hogy _NEM ÉRTEM_ énsem :D)...

    vannak benne jó ötletek, de szerintem kapásból már a gunplay is egy erőtlen vizipisztolyozás, szal nálam már ott vérzett a dolog :(
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.07.08. 20:44:02
  • DantesHUN
    #95466
    Már mondtam, de ez egyre rosszabb. A Days gone valami elképesztően röhejes. FreddyD videóiba való.

    Ma, megvakult és megsüketült mindenki. Minden ellenfél. Minden ember, állat, minden. Semmi nem reagálnak . Mindenkit letudok így szúrni, ami vicces...de inkább szánalmas.
    Tök jó én lettem a láthatatlan ember

    Több tárat kilőttem fél méterről a lába mellé, és körülöttem áll egy rakás bandita és nulla reakció

    Ami már nem tök jó, megint beragadt a küldetés. Azt írja állandóan, hogy minden ellenfelet öljek meg hogy kiszabadítsam a túszt. Megtettem.Igen, egész biztos. Nem néztem el, nem hagytam ki senkit, csak beakadt a küldetés.

    A fegyverválasztón rendszeresen nem tudom a robbanóeszközöket, gránátokat, stb-t kézbe venni. Hiába tekerek oda, nem veszi elő.

    Jogos kérdés, miért nem törlöm már le? Ha már ennyit fizettem érte, csak végig viszem meg hát évek óta nem láttam ennyire szánalmasan bugos dolgot. Ez ipari hulladék, de valahol néha vicces.
  • n000rbi
    #95465
    Láttam én is. Nagyon remélem, hogy nem úgy fog futni, mert így elnézve a grafot semmi nem indokolná.
  • TDC Geronimo
    #95464
    Néztem videót új játékukból, ami most jön ki majd augusztusban. Hivatalos videóban a gameplay volt vagy 15 fps. Nem tudom, hogy ennyire szarul fut az is vagy rossz volt a felvétel...
  • n000rbi
    #95463
    Viszont még mindig jobban, mint nélküle :)
  • TDC Geronimo
    #95462
    Az boost móddal is fosul fut.
  • n000rbi
    #95461
    Boost mód be volt kapcsolva? Az Until Dawn-on sokat segít.
  • TDC Geronimo
    #95460
    Detroitot tolom én nekem nagyon tetszik
  • MoRT2195
    #95459
    Na végeztem az Until Dawn-nal. Tényleg a 6. fejezettől beindult és egész jó lett. :D Sajnos viszont engem végig bosszantott, hogy csak sétálni lehet a karakterekkel, soha nem lehetett futni, csak amikor a helyzet kívánta, de akkor meg a gép futott magától, nem én irányítottam. Szerintem nagyon sokszor 30fps-sel se futott a játék, ami eléggé zavaró tudott lenni, főleg így PS4 Pro tulajként. (Más is érezte ezt így?)
    Elsőre is egész jól végig vittem, a 8 karakterből 7 életben maradt. Jessica halt meg egyedül, de ott már a halála előtt éreztem, hogy ezt elszúrtam. :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Josht meg elvitte a tesója és most együtt élnek, szerintem ez happí end. :)
    Egyszer biztos végig játszom még valamikor, de nem mostanában. Összességében sajnos nem lett olyan hú de jó, de azért nem is borzasztó rossz. :)

    Most PS Plus-hoz a Detroit jár, valamikor azt is végig viszem már akkor. Jókor jött ez, mostanában terveztem azt is megvenni. :)
  • n000rbi
    #95458
    Meg kell szokni a driftelést, de rá lehet érezni :)

  • TDC Geronimo
    #95457
    Ja ranked matchmaking jó lenne
  • partizan182
    #95456
    Van blue shell (analóg), itt az a baj hogy van egy generáció aki ezen nőtt fel és a DNSébe íródott a CTR.

    Fiatal (25) haverom is ilyen, minden shortcutot tud, gyakorlatilag konstans sacred fire-el megy az összes klasszik pályán, egész más dimenzióban tolja (online általában nyerni szokott ha CTR 1 pályán van). Iszonyat magas a skill plafon, és igen, nem tartja úgy össze a mezőnyt a játék mint egy Mario Kart.

    Rendes matchmaking kéne igazából.
  • TDC Geronimo
    #95455
    Havonta fog jönni új grand prix, új mappal, challangekkel meg rewardokkal. Legalább fél évig, mert annyi leakelődött már.

    Online voltál már? Nekem ott rendre elkenik a szám. Ami nem tetszik az az, hogy az első ha elhúz, akkor az beelőzhetetlen. Itt nincs blue shell meg az itemeket is elég furcsán adja. 1-2 alkalommal voltam talán dobogós nagy szerencsével, de általában mindig van egy ember, aki 20 secet ráver a mezőnyre -.-
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.07.06. 12:22:50
  • n000rbi
    #95454
    Igen, lesz, nekem ugyanígy van meg.
  • Csacsi
    #95453
    Sziasztok. Néztem a Storeon, hogy most akciós a Witcher 3 meg a season pass, de nem látom a leírásban, hogy tartalmazná a magyar nyelvet. Magyar PS Plus regisztrációm van. Ha megveszem, lenne benne magyar nyelv?
  • TDC Geronimo
    #95452
    Csak kozmetikai, de most a grand prix alatt egyes itemeknél látsz egy nitro jelet meg százalékot. Ha azt használod akkor annyival több nitrot kapsz minden egyes challangért meg futamért. Úgyhogy most kerékkel, kartal meg karakterrel össze lehet hozni elég szép nitro bonuszt

    Illetve karaktereknek van statjuk. Speed, accelerate meg turn
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.07.05. 23:57:40
  • n000rbi
    #95451
    Igen, teljesen élvezhető, a blur és a jó pacing segít rajta. Mit nem adnék egy ilyen kinézetű MK9-ért :) (persze 60 fps-sel)

    Egyébként a kartoknak/kerekeknek van bármi jelentősége?
  • TDC Geronimo
    #95450
    Jóféle mondtam én :)

    30 fps ugye hogy nem annyira gáz?
  • TDC Geronimo
    #95449
    Szerintem február borítékolható már
  • n000rbi
    #95448
    Papu is fekszik már, fasza ez :D
  • TBTPumpa
    #95447
    "Egy kínai fórumon egy bizonyos A9VG nicknevű felhasználó célzott a The Last of Us Part 2 februári megjelenésre – a posztot Daniel Ahmad üzleti elemző fordította le. Talán egy fórumozó szava még nem megerősítő tényező, ugyanakkor érdemes tudni, hogy A9VG a Death Stranding novemberi megjelenését is hetekkel a hivatalos bejelentés előtt kiszivárogtatta.
    Az úriember még azt is tudni véli, hogy a játék négy különböző formában fog megjelenni: Standard, Special, Collector’s és Ellie Edition néven fognak futni."

    RIP Ori and the Will of the Wisps
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.07.05. 20:42:28
  • TDC Geronimo
    #95446
    Na jó szórakozást és drift meg pálya tanulást :D
  • n000rbi
    #95445
    Töltődik a CTR ;)
  • TDC Geronimo
    #95444
    Ez aztán marhára ide illett
  • Ulthanito
    #95443
    Én alapvetően be vagyok oltva a zombis téma ellen, frászt kapok tőle gyakorlatilag, annyira hidegen hagy. Egyszerűen gagyinak találom, röhögőgörcsöt kapok tőle.

    Sony ex-ként gondoltam, ennek adok egy esélyt. Toltam is becsülettel, de nem járt rajta az agyam a munkában, és én az olyan játékokat szeretem. Nem mondom, hogy rossz, már azt sem, hogy csúnya, de nincs rá kényszerem, hogy elővegyem. Az, hogy elképesztő fércmunka, továbbra is tartom, tele igénytelen fejlesztői megoldásokkal (bughalmaz).

    Ha véletlenül kapna folytatást, amit kétlek, én biztosan kihagyom.
  • Ulthanito
    #95442
    Mi a baj a borsófőzelékkel?
  • TDC Geronimo
    #95441
    Mi a baj Ellie-vel?
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.07.05. 10:57:42
  • blackfire001
    #95440
    Hmmmm... Hát igen, ízlések és pofonok. Ha egy játék hangulata nem fog meg akkor történhet bármi szerintem, nem fog érdekelni...
    Talán nekem is csak azért tetszik mert a Walking Dead régebbi részeit idézi fel. Pl amikor egy kisvárosban sunnyogtam, közben figyeltem a fertőzötteket, ide-oda csaltam őket hogy ne legyenek útban majd a végén felgyújtottam a fészküket és futottam. :D Végig azt éreztem hogy penge élen táncolok, és bármikor kampec lehet. Befordultam egy sarkon és ott volt egy fertőzött. :D

    Ha ezt a Last of Us 2 felül tudja múlni (már pedig elvárjuk) akkor nagyon büntetni fog. Bár attól már most tartok hogy nem fog tetszeni hogy ha rám lesz kényszerítve hogy Ellie-vel játszak.
  • blackfire001
    #95439
    Mostanában fog majd beindulni, ne add fel. Szépen lassan bontakozik ki a sztori, és nem úgy alakulnak a dolgok mint ahogyan először hinnéd. A vége pedig naaaaagyon izgalmas. :D
  • Ulthanito
    #95438
    Jó kérdés, olyan ez, mintha valakitől megkérdeznéd, hogy szereti-e a borsófőzeléket, és ha nem, miért nem.

    Nem tudom, egyszerűen nincs rá ingerenciám, hogy elővegyem. Sokkal jobban élvezem, ahogy Midirrel küzdök a Das3-ban (pedig eddig a sz*pott f*sz másik végén én állok), mint azt, hogy megint motorozzak, megint hülye rádióbeszélgetéseket hallgassak, meg fészkeket gyújtsak fel.

    Valamikor be fogom fejezni, de már azt se nagyon tudnám megmondani, hogy mi történt ebben a 30 órában, amit beletoltam eddig.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egy kampókezű haverja, Boozer, egy kiskutya, egy feleség, aki meghalt, azaz mégsem halt meg, meg X-aktákból előlépett kutatók, akik site-okat ellenőrznek. Sokat kell motorral menni, meg zombikat öldökölni. Meg egy motorszerelő csaj, Ricky, akinek berreg a verebe a főhősre, de az egyelőre nem fektette meg, és vélhetően nem is fogja.

    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.07.05. 07:39:54
  • Ulthanito
    #95437
    Én szerettem kifejezetten, csak vége nem tetszett.
  • TomStorm
    #95436
    Az a game eszméletlen!Pár napja vettem nagyon elkapott:)
    Érdekes lehet kontrollerrel majd:)
    Pc-n persze esély csak egér+bill hiába van gamepad támogatás de ha mindenki kontrollerrel tolná már mindjárt más lehet.

    Csalók pécén vannak,rohadtul zavar..

    Lehet kell egy Direct led tv+Pro
  • MoRT2195
    #95435
    Az Until Dawn-ról vélemények? Most járok kb a felénél (6. fejezet eleje), de eddig ez nagyon gyenge eresztés és szerintem már nem is fog változni a véleményem. Majd a végén jobban kiértékelem, de sajnos ez tuti csalódás lesz, sokkal többet vártam.
  • blackfire001
    #95434
    Miért nem? Miért untok rá?
    Nekem most nyílt meg az új terület és még jobban érdekel mint eddig. A lehető legjobbkor jött ez a váltás, de azért még vissza kellene térnem a kezdő helyszínre mert még van ott egy kis dolgom. :D
  • Ulthanito
    #95433
    Három hete hozzá se nyúltam, pedig már vagy csak 5-6 óra lehet a végéig hátra.
  • TDC Geronimo
    #95432
    Hát ha minden hónapban jön ennyi minden (márpedig úgy néz ki fél éven keresztül biztos lesz havi GP) akkor egy nagy beenoxnak
  • blackfire001
    #95431
    Végre eljutottam odáig én is hogy megvan a Days Gone és már vagy 6 órát raktam is bele múlt hét óta.
    1 Buggal találkoztam csak, amikor az egyik embert a játék nem a háztetőre, hanem a háztetőtő fölé kb 20 méterrel helyezte el és ott pattogott szerencsétlen. :D Kb 5mp-ig aztán 'rendbe jött'.

    A játék önmaga viszont lenyűgöző, nagyon át lehet élni minden percét, a hangulat magáért beszél.
    A hordás félelemet pedig nagyon át tudom érezni...
    Kis spoiler a hordázásról:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1) Egy NERO állomást akartam megszerezni... Be kellett dobnom a benzines kannát a kerítésen belülre hogy fel tudjam tölteni a generátort... Na míg idáig eljutottam valahogy felkeltettem egy horda figyelmét és elkezdtek özönleni. Épp bejutottam az állomásra, lootoltam mire elkezdték nyitogatni az ajtókat. Nagyon para volt amikor sétálok az állomáson egyszer csak kinyílik az ajtó és ott egy korcs, majd feltűnik mögötte a többi (úgy, hogy nem látok ki). Egyből sprint egy másik ajtóhoz, ott kifutottam ezek meg jöttek utánam. Épphogy eljutottam a motorig. Beteg volt...
    2) Tisztogatom a fertőzött zónát, gyűjtogatom a fészkeket. Megvan mind, lootolgatok a kisházban erre egyszer csak nagy krákogások. Hát mondom mi a szar!? Kinéztem a kisablakon és eléggé közel battyogott el épp a horda. A motor mondom sem kell hogy messze volt. :D
    3) Az egyik NERO állomás egy barlangban volt. Ó mondom jól van, ez nem lesz nehéz mert egy helyen fognak kirohanni úgy is. Aha... Ja... Egy horda tanyázott a barlangban. :D Dobáltam a molotov koktélokat meg a robbanószereket és közben lövöldöztem is de csak nem akartak elfogyni. Nagy sprintet levágtam a motorig és helló. :D 3x visszajárkáltam, szépen apránként aprítottam még őket és így sikerült csak az első hordát legyőznöm. Beteg volt... Én nem tudom hogy később mi lesz még itt, egyelőre nem értem hogy lehet még úgy rendesen hordát aprítani . Kemény...
  • TDC Geronimo
    #95430
    wow ez az új CTR update nagyon jó lett
  • Árpitallica
    #95429
    Sziasztok! Nektek is szokott lefagyni a ps4? Mostanában 2 héten belül 2szer megtörtént, amikor játékból kilépve az értesítést nyitottam meg, most meg a VR Moss demója után storeba belépve lefagyott! :( Az a baj van rákötve egy 4tb-os külső merevlemez és rögtön kiírja hogy ezt javítani kell, arra rámegyek, utána pár már meglévő játéknál újra kezdi a frissítést. Kb 2 órát ment a ps, utána csinálta. Elkezdtem félteni a gépet, nehogy tönkremenjen! Belsőleg még nem lett kitakarítva vagy újrapasztázva, ez is okozhatja a problémát? Vagy rendszerfrissítés óta ilyen?
  • Voltan
    #95428
    Értem, köszönöm.