121115

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Prof William
    #95495
    Tényleg? Én mindenképpen belefutottam. Mondjuk némi mázlival elsőre sikerült is lenyomni. :)

    Ezek szerint valami módon el lehet kerülni?
  • Seth
    #95494
    A Cleric egy opcionális boss
  • Tinman #95493
    Toltam kicsit a Bloodborne-t. Most olyan érzés lesz, mint kezdő buzinak a gőzfürdőben, de vállalom.

    1. A technikai kínjaimat, már milliószor leírtam. ~2 óra játék után konkrétan alig látok. Rettenetesen lefárasztotta a szemem, úgy, mint az elmúlt évek során semmi.
    2. Valami egészen elképesztő 1.5 órát mászkáltam fel alá, és irtottam mindent és csak nem jött semmilyen mentési pont. Ez most így normális? Igen, shortcutokat nyitogattam, de nekem relatív távolinak tűntek ahhoz, hogy boldog legyek tőlük. Ráadásul a rengeteg "XP-t", nem is tudtam mire elkölteni az első boss előtt. Az első boss után persze volt mentési pont.
    3. Kamera gondok. Korábban is, de főleg az első bossnál gyakran semmit nem láttam.
    4. 48%-nak van meg az ELSŐ BOSS trofija (Cleric Beast)... ez, hogy a bánatba lehetséges? Ez nem azt jelenti, hogy akinek megvan a játék és tolta, annak kb. a fele jutott el csak az első bossig? WTF?

    Alapvetően korrekt cucc, de sajnos nem érzem azt a tüzet, mint eddig bármely Souls játéknál (DaS 3-at kivéve), vagy a Nioh-nál, ami 10 perc alatt több 100 órára behúzott. Nagyon nem értem miért van ennyire odáig érte mindenki.

    Spoilert ne, pls. Köszönöm!
  • Tinman #95492
    Köszi! Tárgytalan is lett közben, mert a magyar accomon, a magyar bankkártyát nem fogadja el az ingyenes PS+hoz. Ugyanis én még soha nem használtam PS+-t. Nem kellett.
  • Seth
    #95491
    1. Nincs
    2. Igen, ha ugyanazon gépen van a két profil,akkor oda vissza játszhatsz vele bármelyiken. Amint törlöd a magyar profilt, vagy lejár az ottani plus,akkor már nem, de ez egyértelmű
  • Tinman #95490
    Detroit ügyben érdeklődnék.

    1. UK és US accon levő digitális verzán is van magyar felirat?
    2. Ha a magyar accomra van PS Plus, érvényes lesz az ott letöltött játék a UK accomra is?

    Sürgős lenne, ha nem gond, mert szabin leszek, Detroit pont jó lenne rá :-)
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.07.13. 15:24:42
  • tomi890125
    #95489
    Magyar feliratról mik a hírek?
  • Ulthanito
    #95488
    Hank király karakter volt, én Connort is bírtam.
  • TDC Geronimo
    #95487
  • TDC Geronimo
    #95486
    Belenéztem heavy rainbe is. Durva mennyit javultak minden téren Detroitra QDnál. Persze ez egy teljesen új genen van, de minden téren iszonyat nagy az ugrás. Alig várom a következő QD játékot. Hank meg connor önálló játékot el tudnék viselni
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.07.11. 18:23:30
  • TDC Geronimo
    #95485
    Na lepörgött detroit credits. Nagyon tetszett és később még legalább egyszer tuti letolom. Endingem majdnem teljesen pozitív lett egyetlen dologtól eltekintve :(
  • Ulthanito
    #95484
    Érdekes a téma, szerintem 20-30 év múlva ez valós probléma lesz. De lehet, hogy 40-50. Én lehet, hogy vennék egy házi androidot, de biztos nem hívnám szarzsáknak, "emberként" bánnék vele.
  • Ulthanito
    #95483
    Meghirdettem ma reggel, fél óra múlva el is vitték.
  • Mephike
    #95482
    A Heavy Rain nagyon tetszett, de úgy érzem a Detroit fog hosszútávon mélyebben megmaradni bennem. A játékban feszegetett téma (miről álmodnak az androidok?) számomra nagyon tetszett, és tényleg igencsak közeli problémát járt körbe a játék. Nehezen tudnám megmondani, hogy vennék-e egy takarító vagy kertész androidot magamnak vagy sem. Adnék-e neki nevet vagy csak szarzsáknak hívnám? Egy szónak is száz a vége a játék elérte, amit akart, lekötött/szórakoztatott.
  • Ulthanito
    #95481
    Én letoltam mindet, ebben a sorrendben: Heavy Rain, Beyond, Fahrenheit, Detroit.

    A HR számomra magasan a legjobb, platináztam is, utána a Detroit, majd a Beyond, és végén a Fahrenheit. Az mai szemmel már inkább mehhh volt, anno elhiszem, hogy nagyot ütött!
  • Mephike
    #95480
    Nekem a Beyond volt az első játékuk, nem volt PS-em 1 évvel ezelőttig, és amikor megvettük, ezt a játékot adták az előfizetéshez abban a hónapban. Nekem eszméletlenül tetszett, persze utána a Heavy Rain-t, Detroitot látva be kell ismernem, hogy tényleg egy lépcsőfokkal lentebb van a Beyond.
  • AntiHero
    #95479
    Fahrenheit is jó volt régen. Mai szemmel màr inkàbb vicces néha.

    Beyond nekem tetszett. Volt 1-2 lapos rész benne, de amúgy 2 végigjàtszàs abba is van nekem.
  • mucsácsó
    #95478
    Heavy Rain istenkirály, én még PS3-on toltam :)
    Meg hát ugye a Fahrenheit is az volt anno :P Beyond viszont nekem kimaradt, bár ahogy hallottam, az lett a leggyengébb QD gáma :(
  • AntiHero
    #95477
    Ugye ugye. Imàdtam minden percét.

    Heavy Rain szintén jó. Mondjuk azt vagy 4x végig is toltam. Detroidot csak 1x.
  • TDC Geronimo
    #95476
    Basszus ez a detroit nagyon jó. Nekem heavy rain kimaradt, úgyhogy ezután letolom majd azt is, ha már megkaptuk.
  • blackfire001
    #95475
    Nekem madarak repültek homlok egyenest épületeknek, és még ott repültek tovább egy helyben. Valamint volt egy fickó aki kb 30 méterrel a levegőben volt, de egyszer csak leesett.

    Eddig ennyi bugom volt, legújabb patch meg minden. Nekem a hibák ellenére is tetszik, a hangulata meg a története miatt. Olyan ez mint a borsófőzelék (visszautalva). :D

    Egy dolgot mondjatok meg nekem. Az évszakok hogyan váltakoznak? Csak mert furcsa mód egyszer csak elkezdett esni a hód, majd utána mikor újra elindítottam a játékot már nem (helyileg ugyan ott).
  • Moby
    #95474
    Sekiro - Bloodborne-á modolva
  • n000rbi
    #95473
    +1

    Mondjuk egy dolog fixen elbaszódott: az egyik patch után már nem tudtam sunyulva kinyírni egy nagydarab zombit se, mert nem jelent meg a háromszög, ha mögéjüklopóztam. Sajnos eléggé konzolos Witcher 3 lett ebből is :(
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.07.09. 14:39:35
  • mucsácsó
    #95472
    lehet, a legutóbbit már fel se raktam inkább.. :( (pláne hogy ilyen übernagyok...)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.07.09. 14:14:48
  • TDC Geronimo
    #95471
    Nekem se voltak ilyenek. Volt 1-2 glitch, de semmi komoly. Pedig én aztán belenyomtam jó pár órát
  • Moby
    #95470
    Hiába? Nekem semmi komolyabb bugom nem volt a végigjátszás alatt. Ahogy látom ez a patchektől egyre szarabb lett.
  • mucsácsó
    #95469
    Jól tetted, nekem is delete lesz (digitben van meg sajnos :D)...
    sokszor nekiugrottam, néha úgy is éreztem, hogy na ez tényleg jó lesz, de áh... jól írtad, tényleg egy fércmunka az a játék, hiába peccselgetik orrba-szájba :D persze valaki élvezi...

    picit a jóóóöreg Driv3r-re emlékeztet az egész :D az is mekkora egy bugos szar volt PC-n, de mégis megvolt a maga kis bája (pár embernek :D)
  • Ulthanito
    #95468
    Egész jó játék lehetett volna, de így ez egy fércmunka. Pont ma reggel döntöttem el, hogy eladom úgy, hogy be se fejeztem.
  • mucsácsó
    #95467
    ha nem SONY-ex lenne, hanem egy EA/Ubifos játék, akkor fixen szanaszét lett volna kapva már szerintem ilyen legnagyobb jóindulattal is 5-6/10-ekkel.. :D

    kár érte, mert tényleg iszonyat jó játék lehetett volna belőle, de szerintem kellett volna még nekik azért egy jó bő év a csinosítgatásra... persze erre nem volt idejük, így is már asszem késett fél-1 évet az egész játék..

    de persze valakinek így is nagyon tetszett, de igazából eléggé a szélsőségesek a vélemények :D valaki szerint egy szarrakás, valakinek meg élete PS4-exe (sok ilyet olvastam - hozzátenném persze, hogy _NEM ÉRTEM_ énsem :D)...

    vannak benne jó ötletek, de szerintem kapásból már a gunplay is egy erőtlen vizipisztolyozás, szal nálam már ott vérzett a dolog :(
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.07.08. 20:44:02
  • DantesHUN
    #95466
    Már mondtam, de ez egyre rosszabb. A Days gone valami elképesztően röhejes. FreddyD videóiba való.

    Ma, megvakult és megsüketült mindenki. Minden ellenfél. Minden ember, állat, minden. Semmi nem reagálnak . Mindenkit letudok így szúrni, ami vicces...de inkább szánalmas.
    Tök jó én lettem a láthatatlan ember

    Több tárat kilőttem fél méterről a lába mellé, és körülöttem áll egy rakás bandita és nulla reakció

    Ami már nem tök jó, megint beragadt a küldetés. Azt írja állandóan, hogy minden ellenfelet öljek meg hogy kiszabadítsam a túszt. Megtettem.Igen, egész biztos. Nem néztem el, nem hagytam ki senkit, csak beakadt a küldetés.

    A fegyverválasztón rendszeresen nem tudom a robbanóeszközöket, gránátokat, stb-t kézbe venni. Hiába tekerek oda, nem veszi elő.

    Jogos kérdés, miért nem törlöm már le? Ha már ennyit fizettem érte, csak végig viszem meg hát évek óta nem láttam ennyire szánalmasan bugos dolgot. Ez ipari hulladék, de valahol néha vicces.
  • n000rbi
    #95465
    Láttam én is. Nagyon remélem, hogy nem úgy fog futni, mert így elnézve a grafot semmi nem indokolná.
  • TDC Geronimo
    #95464
    Néztem videót új játékukból, ami most jön ki majd augusztusban. Hivatalos videóban a gameplay volt vagy 15 fps. Nem tudom, hogy ennyire szarul fut az is vagy rossz volt a felvétel...
  • n000rbi
    #95463
    Viszont még mindig jobban, mint nélküle :)
  • TDC Geronimo
    #95462
    Az boost móddal is fosul fut.
  • n000rbi
    #95461
    Boost mód be volt kapcsolva? Az Until Dawn-on sokat segít.
  • TDC Geronimo
    #95460
    Detroitot tolom én nekem nagyon tetszik
  • MoRT2195
    #95459
    Na végeztem az Until Dawn-nal. Tényleg a 6. fejezettől beindult és egész jó lett. :D Sajnos viszont engem végig bosszantott, hogy csak sétálni lehet a karakterekkel, soha nem lehetett futni, csak amikor a helyzet kívánta, de akkor meg a gép futott magától, nem én irányítottam. Szerintem nagyon sokszor 30fps-sel se futott a játék, ami eléggé zavaró tudott lenni, főleg így PS4 Pro tulajként. (Más is érezte ezt így?)
    Elsőre is egész jól végig vittem, a 8 karakterből 7 életben maradt. Jessica halt meg egyedül, de ott már a halála előtt éreztem, hogy ezt elszúrtam. :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Josht meg elvitte a tesója és most együtt élnek, szerintem ez happí end. :)
    Egyszer biztos végig játszom még valamikor, de nem mostanában. Összességében sajnos nem lett olyan hú de jó, de azért nem is borzasztó rossz. :)

    Most PS Plus-hoz a Detroit jár, valamikor azt is végig viszem már akkor. Jókor jött ez, mostanában terveztem azt is megvenni. :)
  • n000rbi
    #95458
    Meg kell szokni a driftelést, de rá lehet érezni :)

  • TDC Geronimo
    #95457
    Ja ranked matchmaking jó lenne
  • partizan182
    #95456
    Van blue shell (analóg), itt az a baj hogy van egy generáció aki ezen nőtt fel és a DNSébe íródott a CTR.

    Fiatal (25) haverom is ilyen, minden shortcutot tud, gyakorlatilag konstans sacred fire-el megy az összes klasszik pályán, egész más dimenzióban tolja (online általában nyerni szokott ha CTR 1 pályán van). Iszonyat magas a skill plafon, és igen, nem tartja úgy össze a mezőnyt a játék mint egy Mario Kart.

    Rendes matchmaking kéne igazából.