121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #96229
    Valahogy úgy. :D
  • darkSectorxxx #96228
    Valahogy úgy. :D
  • Moby
    #96227
    Ha azt a technikát akarom demózni, hogy miként lehet rengeteg erőforrást felhasználni valami hótszarra, na arra tökéletes techdemo :D
  • darkSectorxxx #96226
    Quantum Break szerintem látványos volt ott nekem sok nyál nem volt, itt viszont simán elhuszem hogy techdemo kategória.
  • j0nNyKa
    #96225
    ezt a Controlt kellene... nemistudom, felfognom? nem tudom milyen jateka volt mar ezeknek a fejlesztoknek, de eddig:
    - egy jol osszerakott, atgondolt jatek
    - normalis baratsagos menu rendszer, "normalis" felfoghato tutorial, itt is az atgondoltsag ami eszembe jut
    - decent, semmiextra harcrendszer, normalis -megintcsak atgondolt- iranyitas
    - picit horroros, picit F.E.A.R-es, picit misztikus hangulat
    - grafika ok, semmi extra itt se, hangok egesz jok, semmi extra
    - erdekel a foszereplo, ez is pozitiv
    - sztori... oooo.... ooooo? ooo?! na itt akadok el

    van valami elozmenye ennek a jateknak? ha nincs, akkor csak en vagyok ilyen butuska, hogy zudul ram a sok WTF, es fogalmam nincs mi van? barmi tortenik: "ez ki?" "ez mi?" es mar rohan is tovabb a jatek a kovetkezo "ez mi, ez ki"-re
  • Moby
    #96224
    Szörnyen néz ki. Az egész játék, ahogy a színekkel bánik, az állandó zsizsik, a permanens mindent beborító kefír...karcolja a szemem. Egy pillanat alatt megyünk át a mindenkurvapirosból a mindenkurvakékbe egy frém alatt. Nagyon érdekes, kifejezettem Sam Lake-es a narratíva, jó a gameplay, játszatja magát, megintújraremedy, de közben egy vizuális terror. Az Alan Wake szép volt. Ez nem. Pont olyan, mint a kvantumbrék. Milliószorosan túltolt nyálkatengerben nyüzsgő hangyaboj.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.29. 08:25:06
  • Ulthanito
    #96223
    A cloud nagyon jó. VR-hoz is, mint tudjuk, de egyébként is nagyon szeretem a hangzását. Azt használom, meg egy Astro A50-et (ezt PS-hez), és bizony a negyed annyiba kerülő cloudnak nincs miért szégyenkeznie mellette!

    Amikor meg repülnöm kell, mindig azt viszem a fedélzetre az ipadhoz, nem mellesleg nagyon jó "füldugónak" is odafent!
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.08.29. 07:43:44
  • darkSectorxxx #96222
    Ez azért odabasz. Alan Wake engine amúgyis effektparádé volt most RTX-el meg hogyne.... :)

    Kár hogy most sajnálok rá 60 euro-t.
  • Rage47
    #96221
  • mucsácsó
    #96220
    Lenyomtam a demót, félóra se volt :) a legelején mondjuk 2x is leestem kapásból :D :D

    Nemrossz-nemrossz, lehet benevezek majd a fullra is...
    természetesen van mindenféle fos item meg collectible, amikről fogalma sincs nagyjából az embernek, hogy mi az istenre jók.. :D

    Nem volt nehéz szerintem annyira, a boss is meglett elsőre - bár valszeg majd később jön az ultranagy szopás... Hollow Knight is pár óra után szopatott le nagyon durván :D
  • TDC Geronimo
    #96219
  • Moby
    #96218
    Hát ez bizony öblös egy fostömlő :)
  • Seth
    #96217
    12 fps talán a legalacsonyabb, nem vészes
  • TDC Geronimo
    #96216
    Nem nézem meg de azt hallottam hogy base console az tényleg nagyon gáz.
  • mucsácsó
    #96215


    siralomház :(
  • Moby
    #96214
    Kizárt. Ott vár switchen a hollow knignt, és szégyenszemre még hozzá sem nyúltam, aztán lassan a folytatás jön.

    Ja és hat(6)(six) játék van még előrendelve idén csak switchre :O
    Mindenérdekel-semmiresincsidő :(

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.28. 19:35:09
  • TDC Geronimo
    #96213


    Kint a demo steamen. 2D souls :)
  • Moby
    #96212
    Játszani egy egyest használok, de az ugyanaz, mint a kettő. (van egy alpha-m is, de az nem ilyen célra van :) )

    Norbi: nem adom el, kellett egy wireless füles, ez meg épp kapóra jött. Amit kapnék ilyen árban azok sem jobbak, szal marad.
  • n000rbi
    #96211
    Hangban semmit nem várnék tőle, a nyitott Sennheiseremet egy Marantzról zúgatom, csak csábító volt ennyiért mondjuk pl. VR-hoz. Nézd a jó oldalát: simán nyereséggel tudsz belőle kiszállni :)
  • TDC Geronimo
    #96210
    cloud 2ről beszélsz te is?
  • Moby
    #96209
    Ja, jó amúgy VR-hoz is, ha ez releváns információ egyáltalán :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.28. 18:49:32
  • Moby
    #96208
    Szerintem is szól, de a jól a cloud szól :) A gow téma van már jóideje a ps4-en, hát az úgy szól a DAC-ba dugott cloudon, hogy az valami elképesztő. A platinumon meghallgathattam ugyanennek a 64Kb-es mp3-as változatát
  • TDC Geronimo
    #96207
    Nem tudom szerintem jól szól. Én azon nézek filmeket is PCn.

    Mondjuk van cloud 2 is, az kényelmesebb sokkal az tény. Platinum tetején az a gumis szar állandóan nyomja a fejem.
  • Moby
    #96206
    A platinum fülest meg ne sirassátok. A cloud lenyeli keresztben kényelemben, nadepláne hangban. Ennek az eredeti ára egy rosszul sikerült vicc lehet :D
    Ezek a sony fülesek eléggé meme-k után kiáltanak továbbra is :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.28. 18:39:40
  • Moby
    #96205

    A remnant óta a Gunfire amúgy is felsőpolcra került nálam
  • Moby
    #96204
    Jó hát ezek a decimához is hülyék voltak, nem vártam, hogy majd u4-el fognak hasítani :DD
  • j0nNyKa
    #96203
    maximum dragon age 3 feeling (az meg háááááát... ok), azér az eredeti dragon age-hez ne hasonlítsd már

    kik csinálják? van benne "magasvár" nevű hely a térképen
  • TDC Geronimo
    #96202
    Ez még lehet egy nagy meglepetés.

    Ára is jó, Dragon Age fíling és 40+ órányi content

  • Seth
    #96201
    Nice. DS3 nagyon érdekelt
  • CptFlint
    #96200
    Na ennek nem örülök. Mindkét játék megvan. Mindkettőt végigvittem már. Darksiders 3 jó nagy bukás lehetett, ha ilyen hamar belerakták plusba. Mondjuk szar is volt.
  • TDC Geronimo
    #96199
    Egész jó. Batman nagyon jó de azt gondolom már letolta mindenki. DS3at meglesem majd én is
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.08.28. 17:41:00
  • mucsácsó
    #96198

    PS+ Titles for September: Batman: Arkham Knight & Darksiders 3

    hoppá... Darksiders 3-nak én nagyon örülök, mert már hajtom egy ideje... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.08.28. 17:35:51
  • Kongy
    #96197
    Performance-ról nem tudok nyilatkozni, PC-n tolom, ott hasít :)
  • mucsácsó
    #96196
    nah, ez szuper hír! :) én is szinte csak azt látom, hogy mindenki dicséri :)

    én nagyon gondolkozom rajta, hogy berántom - csak fosok hogy tényleg annyira játszhatatlan... youtube-on természetesen semmi videó erről a jelenségről :D dehát max eladom..
  • Kongy
    #96195
    Kipróbáltam én is a Control-t. Minden szkepticizmusom ellenére nagyon élvezem. A QB után, meg az előzetes Control gameplay videók után kb leírtam az egészet. Nagy kár volt! Sztori még nagy katyvasz, de a gameplay szórakoztató, szóval elleszek vele az tuti.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2019.08.28. 16:55:50
  • TDC Geronimo
    #96194
    Jó mondjuk controlba brutál fizika meg effektorgia van man of medanba meg van 2 karakter meg egy folyosó :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.08.28. 16:45:17
  • mucsácsó
    #96193
    Pffff.... :(
    siralmas.... redditen olvastam most épp, hogy a Control kvázi játszhatatlan base PS4-en, és nagyobb fightoknál simán lemegy egyszámjegyűre a frame :\ jól hangzik... de állítólag Pron ugyanúgy brutál droppok vannak..
  • davidka003
    #96192
    Mire oda jutok, hogy legyen időm játszani vele lemegy 10k alá. :D
    Vagy akár karácsonyra is lemehet addigra.
  • TDC Geronimo
    #96191
    Na man of medannal se kell játszani.

    "I've finished this game three times now. In all three of my playthroughs I experienced tons of frame drops, out of sync animations/dialogue, a couple of crashes and other technical issues.

    Mondjuk ez már az előzeteseken is látszott
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.08.28. 16:28:03
  • TBTPumpa
    #96190
    Marvel’s Spider-Man: Game of the Year Edition - 14.990 Ft