121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #96473
    Ez annyiban más mint a Control, hogy itt vannak eltérő pályák is a játékban :)
  • darkSectorxxx #96472
    Jajj sorry, ha a Controll leköt, akkor ez is le fog. :D
  • darkSectorxxx #96471
    Pláne a befejezése.
  • mucsácsó
    #96470
    hmm, na mondjuk ez így annyira nem túl bíztató :D nemtudom, a 4 - amennyit láttam anno belőle, meg játszottam - nekem valami borzasztóan sivár és lelketlen cucc volt... de majd meglássuk.

    Én most Controlba vagyok beleszerelmesedve teljesen a videók alapján, de majd arra is biztos ráunok.. :D

    jájjj és jön a Borderlands 3 is jövő héten ... az se 1-2 órás játék, ha annyira beszoppant majd, mint az első 2 rész... :D
    Remnantot is elkéne kezdjem, meg most pörög a Darksiders 3 is PS4-en (bár picit az olyan mehh egyelőre nekem, de el lehet csapkorászni vele..)


    @Moby:
    igen, átérzem teljesen már így is - jó lenne, ha lehetne idő+energia DLC-ket is venni a játékok mellé
  • Moby
    #96469
    Ja, a 4 egy fos volt.

    /kb én is így vagyok. Belepróbáltam, nagyon zsivány, de most vissza astral chain. És a nintendo feszt pumpálja az év hátralévő részében a címeket. Meg a remnanthoz is jön majd kontent.
    nem lehet ezt bírni szabadidővel :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.05. 23:19:35
  • darkSectorxxx #96468
    Ne láss bele sokat ezt se fogod jobban bírni mint a 4-et, ha untad a monoton harcot.
    Ez is annyival más, hogy a pályák kicsit jobbak, de ugyanaz az arénaharc megy itt is. Vannak itt is robotok, amit a 4ben is utáltam, mert inkább monster párti vagyok.
    Itt se lesz más, nem lesznek a pàlyán feladatom, vagy valami platform dolog.

    Eddig még csak megvédeni se kellett senkit, csak menni és teremről teremre kiírtani az ellenfeleket.

    A kis robot szarjai meg annyira szokatlanok 3és kb sokszor értelmetlenek, hogy nem is jut eszembe használni, mert a szokásos fedezékes harc bőven elég.

    Vagyis normál szinten nem vagy ráutalva a képességekre hanem csak egy plusz.
  • mucsácsó
    #96467
    nabaszki :D néztem minap én is gameplayeket, és végre azt éreztem, amit az első vagy második résznél...
    akkor valszeg nem csak a levegőbe beszéltek ezek a felszopások, és amúgy a rivjú pontok is elég jók - bár olvasni egyet se olvastam egyelőre..

    amúgy a 4. résszel szerintem nagyon max egy órát bírtam, az valami förtelem lett szvsz, kibaszottul budget érzés volt, üvöltött róla, hogy semmi köze semilyen szinten az origi trilógiához, meg hogy más bandánál van... de úgy látszik összekaparták akkor magukat :D

    ...úgyhogy ha meg lesz a PC-m végre, akkor azt se tudom majd mit toljak már a bőség zavarában.. :D - nem mintha így nem fulladnék bele kb. amúgyis a játékokba...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.05. 23:05:57
  • darkSectorxxx #96466
    Jaaaa vágom. Oks. Leesett. :)
    Csak nekem azért nem kellett mert ugye az csak PC, azt én azt annyira nem használom ki :)

    De így már megvan, tuti lesz még ilyen, meg 300-600ft-os akció, azt regelek egy új profilt ha kell :)
  • Moby
    #96465
    Simán. Szvsz 1440p-ben is.
  • Moby
    #96464
    Szerintem írtam róla ide is. Az alienware-es akció volt.
  • darkSectorxxx #96463
    Az fasza. Jól jártál vele... Gondolom valami trükközés :D
  • darkSectorxxx #96462
    Ki fogy szerintem.
    Nekem 2 darab 460-as ment a 4 alatt 60-at.
    És ez sem azért annyival gépigényesebb szerintem. A 1060 meg jóval erősebb mint az én 2 kis vga-m.
  • Moby
    #96461
    Hát én ugye 600ft-ért béreltem ki 3 évre :D (jó, ez mondjuk tényleg egyszeri akció volt)
  • darkSectorxxx #96460
    Azokat a mapokat mindig utáltam a Gears-ekben amikor a bázison mész meg sima épületekben, de itt hálisten az az egy ami volt az is nagyon változatosan lett megcsinálva látványt illetően.

    Kíváncsi leszek a többi helyszínre.
  • TDC Geronimo
    #96459
    Lehet PCn ránézek. 1060asom talán kihajt abból 60 fpst 1080pbe
  • darkSectorxxx #96458
    Egyetértek. Mondjuk én Xbox-on játszom de ugyanezt mondhatom el, az első pályán azt hittem az uncharted pályáin mászkálok, olyan szép volt az a sok növényes helyszín...

    Most karaktert váltott a játék, majd folytatom vasárnap, ma csak 2-3 órám volt belenézni.

    Így 475ftos 2 hónapnyi gamepass-al brutálisaan megéri a játék.... :)
  • Moby
    #96457
    Ha már több évnyi gamepass ultimate-em van, ránéztem a GeoW5-re. Amit annyira felszoptak a review-k.
    És bizony azt kell mondjam: ez kikúrt jó lett! Olyan igényes az egész, hogy nemigaz. A 4 sivárságához képest gyönyörű helyszínek. Van rendes HDR. Dolby Atmos. Olyan impact van a gunplayben, ami még sosem volt a szériában, de sok lövölde megirigyelné. Csodásan néz ki, rettentő igényes minden része. Elképesztően jól fut egy hulladék vga-n is. Szórakoztató a gunplay. Én nem tudok róla rosszat mondani, pedig az előző részt utáltam, mint a szart :)
  • darkSectorxxx #96456
    cell-shaded. :)
  • Moby
    #96455
    "az eddigi legszebb cell játék"

    Az mi? :)
  • darkSectorxxx #96454
    Szerintem semmi problém, az eddigi legszebb cell játék szerintem, a dizájn is jó... max annyi, hogy nehézkes megszokni az itemrendszert.
  • Voltan
    #96453
    A Code Vein tényleg szar? :( Annyira kinéztem pedig PC-re...
  • blackfire001
    #96452
    Valaki tudna adni hozzá béta kulcsot? :(
  • TDC Geronimo
    #96451
    Basszus ez az új ghost recon meglepően jó :o

    Csak sajna technóba ez is botladozik. Screen tearing van amit gyűlölök.
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.09.05. 14:21:35
  • Moby
    #96450
    A migrációs szivornya szempontjából...(abból a régió hótmindegy)
  • Moby
    #96449
    Nem volt választásom, amikor indult a psn még nem volt hu régió a sony térképén :)
  • blackfire001
    #96448
    Én is UK fiókkal kezdtem, de meg is bántam, értelme 0 volt. Csináltam is egy újat, viszont így most nem sok trófeám van. Days Gone platina csak egyedül.
    Japán profilom is van, na az pl jó volt arra hogy a csak japánban megjelent demókat kipróbáljam. Volt pl egy Bleach-es játék, azzal csak úgy tudtam játszani. :D
  • darkSectorxxx #96447
    Ha más régió, akkor értelme van, ha ugyanaz a régió, akkor valóban lehetne 1 is. :)
  • Moby
    #96446
    Ööö...az elmúlt 10 év ex és aaa+ játék termése pihen a fiókomon. Picit költséges lenne nem emlékezni rá :D

    /Ami nem igaz, UK fiókkal kezdtem a psn-t. A mostani mainon csak olyan 250 játék lehet. Viszont az összes fiókom fent van a ps4-en, szal ilyen szempontból lehetne egy is.
  • Maala
    #96445
    "Viszont azt is megértem, hogy macera TM az, szerintem is totál paraszt a PS4 migrálása... "

    :o
    Anno nem is gondoltam rá, hogy lehet migrálni a cuccokat, így kb. új accot kellett az SSD-re váltás miatt csinálni, mert kiafakkom emlékszik a régi adataira. :-D
  • blackfire001
    #96444
    Ez a Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint olyan lesz mint a Wildlands volt? Multi only bármi sztori nélkül..?
  • TDC Geronimo
    #96443
  • darkSectorxxx #96442
    Ja rendben, nm. :) majd legközelebb akkor.
  • TDC Geronimo
    #96441
    mindegy szereztem már egyet köszi :)
  • darkSectorxxx #96440
    Zsíros, de friendlist-ről kell.
    Elvileg nekem pc-re invitál, oda neked jó lenne? mert akkor ezen a néven vegyél fel: darkSectorHUN
  • TDC Geronimo
    #96439
    Itt állítólag van vmi invite oldal
  • darkSectorxxx #96438
    PC-re kaptam meghívót, de simán a profilomra volt a beta, kulcsot nem adtak email-ben, de ha lenen vagy meg tudnátok mondani hogy, akkor dobok én.
  • TDC Geronimo
    #96437
    Valakinek nincs véletlen ghost recon beta kulcsa? Ha jelentkezett valaki és kapott akkor kérhet még 3 kulcsot
  • Moby
    #96436
    Amikor én ezt játszottam, a használható méretű ssd-k még k. drágák voltak. Most meg már ps5-ig nem fog annyit menni nálam a ps4, amennyit a játékba tettem.
  • Tinman #96435
    Idézek magamtól, korábbról. Elfogadom, hogy valakinek nem gond, hogy egy játék 70-80 órájából simán 1-2 órát a loading screen nézésével bámul. Nekem erre nincs időm, türelmem meg főleg nincs. Nekem a másodpercekkel van gondom, ugyanis a relatív rövid várakozás nem probléma, az emberi természetbe belefér, a fél perc+-os várakozásokat már nagyon nem tolerálom. Viszont azt is megértem, hogy macera TM az, szerintem is totál paraszt a PS4 migrálása... igazi lassú rémálom. 1TB, ha majdnem tele simán elmegy rá fél nap, mire lementi, majd megint fél mire visszaszenvedi. ViTz.

    STOCK HDD saját mérés:

    - Bloodborne offline főmenüig -> 30 mp
    - Old Yharman -> 30 mp
    - Hunter's Dream -> 13 mp
    - Central Yharman -> 31 mp

    SSHD saját mérés:

    - Bloodborne offline főmenüig -> 25 mp (5 mp javulás)
    - Old Yharman -> 28 mp (2 mp javulás)
    - Hunter's Dream -> 11 mp (2 mp javulás)
    - Central Yharman -> 26 mp (5 mp javulás)

    SSD saját mérés:

    - Bloodborne offline főmenüig -> 22 mp (3 mp javulás az SSHD-hez képest és 8 mp javulás a HDD-hez képest!)
    - Old Yharman -> 16 mp (12 mp javulás az SSHD-hez képest és 14 mp javulás a HDD-hez képest!)
    - Hunter's Dream -> 10 mp (1 mp javulás az SSHD-hez képest és 3 mp javulás a HDD-hez képest!)
    - Central Yharman -> 17 mp (9 mp javulás az SSHD-hez képest és 14 mp javulás a HDD-hez képest!)

    Ez azért nem kevés! A stock HDD-hez képest a nagyobb pályák betöltése szinte LEFELEZŐDÖTT!
  • TDC Geronimo
    #96434
    Letoltam man of medant. Jó volt ez. Amit moby berakott képet az eléggé becsapós, mert kb az az egyetlen "fogas" jelenet. Az arcmimika nagyon rendben van a játék többi részében. Graf marhaszép, PCn meg 60 fps volt így nem volt gondom a performancevel se