121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #96513
    ProjectREsistance trailer
  • TDC Geronimo
    #96512
    Border olyan lett mint ami videókon is látszott. Semmi forradalmi, még több borderlands. Akinek tetszettek a régi részek az ezzel is jól fog szórakozni

    Viszont hosszabb, mint a régebbi részek. Main story 30 óra
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.09.09. 16:12:31
  • TDC Geronimo
    #96511
    Eran van már elég sok impression meg pár verified sajtós is írt oda és ugyan embargo miatt nem mondhatnak semmi konkrét dolgot, de utalások alapján elég jó kis játék lesz, főleg a régi játékaikhoz képest
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.09.09. 14:54:28
  • gregoryan
    #96510
    Valószínűleg azért hagyják ki, legalábbis én azért, mert igy gameplayeket elnézve ezek a srácok nem tudtak változtatni tizenx év alatt semin. Mintha bármelyik másik rész gameplay-ét nézném. És nekem pl a Pre sequel már ezért fulladt unalomba, mert ugyanaz a repetitiv volt már évek ót.
  • TDC Geronimo
    #96509
    dehogy pörgött. 10+ órám van benne de még 20 kb hátravan :D

    Most jön majd az amikor 3 gamet tolok egyszerre
  • AntiHero
    #96508
    Greedfall-rol.

    Border 3an meg csak azért gondolkozik, mert egyedül nem akarok játszani. Akikkel még multizok azok valószínüleg kihagyjàk ezt.

    Minden esetre holnap R6 amber rise úgyis. :D
  • Moby
    #96507
    Astral Chain lepörgött már?
  • Tatyla
    #96506
    Kár hogy már kevés szabim van ki vennék a pénteki launch dayre egyet
  • TDC Geronimo
    #96505
    Miről? Border 3 jó lesz. Van több órányi gameplay már fent. Hasonló nagyon korábbi részekhez, de új story, helyszínek, karakterek fegyverek stb. Aki szerette régi részeket ezt is fogja
  • AntiHero
    #96504
    Vàrom is a teszteket. Kellene őszre valami jó jàték.
  • TDC Geronimo
    #96503
    Ma 4kor jönnek border reviewk éjjel meg greedfall
  • Tikal #96502
    :(
  • TDC Geronimo
    #96501
    Nagyon idegesítőek. Van a felderítő drón, ami ha jön és nem fekszel le és álcázod be magad észrevesz és a nyakadba spawnoltat ezer ellenfelet. Vannak az új GRbe jó dolgok, de tele van idegesítő szarságokkal ráadásul atom bugos, grafikai hibák, performance gondok, tearing. Járműfizika meg hangok annyira szarok, hogy én még ilyen rosszat nem láttam. Szerintem az első részt is sikerült alulmúlni.

    Ennek a játéknak +6 hónap még kéne legalább
  • Tikal #96500
    Drónok mennyire vannak jelen? Eddig amiket láttam játékmenetből, mindegyikben az van, hogy menekülnek a drónok elől, nem lehet őket lelőni, mert mindegyik túl erős, vagy olyan gyors hogy nem bírod eltalálni, és egy káosz az egész. Attól tartottam már az első gameplayek nézésekor is, hogy el fogják baszni az egészet ezekkel a robotokkal...
  • TDC Geronimo
    #96499
    én
  • Tikal #96498
    Valaki játszik GR Breakpoint beta-val?
  • Tinman #96497
    Meglepne, ha nem találnál semmi fogadra valót:

    https://www.europosters.hu
    https://www.qwertee.com/
  • Tatyla
    #96496
    Amik a napokban jöttek ki összehasonlítás, fegyver... stb
  • Voltan
    #96495
    Szépek, bizony. És pontosan ide kapcsolódik egy videó, amibe amúgy véletlenül tegnap futottam bele, mocsokul igaza van a fickónak. Nem játékokról van szó, de a trend ugyanaz.

    A poszterek titka
    Utoljára szerkesztette: Voltan, 2019.09.07. 01:38:33
  • TDC Geronimo
    #96494
  • Moby
    #96493
    Csodásak ezek a cover artok! Fantasztikusak lennének poszter méretben, de itthon ez gondolom semmilyen formában nem jelenik meg :(
  • mucsácsó
    #96492
    lehet... egy próbát megér feltétlenül bármely érdeklődőnek, ezzel egyet értek, ott a demó - mondjuk én nálam alapból hendikeppel indult, mert nem csípem az aninéket túlzottan, de ettől eltekintve finoman szólva se nyert meg - pedig gameplayek alapján nem tűnt rossznak, dehát... :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.06. 22:44:15
  • Myselor
    #96491
    tegnap este letoltam énis ezt a code veint.hát szerintem kicsit levan ez húzva akik szeretik az animéket és a souls like játékokat annak tetszeni fog ez. a karakter nagyon jól testreszabhatod a harc is egész kellemes level design rendben van kissé könnyed szerintem jó kis game lesz ez de semmi extra persze.viszont a surge-nél nekem ez jobban bejön számomra az és a nioh emészthetetlen.
  • Kandurex
    #96490
    80 perces pisálás technik
  • TDC Geronimo
    #96489
    TGS: Death Stranding to have 2 Gameplay Presentations (80 minutes), Vol 1 & 2, along with a Voice Cast Panel

    Talán látjuk már végre mi is lesz ez bár kétlem :D
  • darkSectorxxx #96488
    Megnéztem volna. :(
  • TDC Geronimo
    #96487
    early copyk de egy csávó streamelte is pár napja amúgy a pro verziót
  • darkSectorxxx #96486
    Twitch-en még nem láttam streamelni, akkor gondolom még nem engedik nyilvánosan közvetíteni.
  • darkSectorxxx #96485
    Ja hogy ez már játszható és van user tapasztalat, az más.
  • darkSectorxxx #96484
    A videó nálam nem tartalmazott gameplay-t, hát meglátjuk. Én ezt pre-order tuti nem merném megelőlegezni. Várnék pár napot míg tesztelik a userek.
  • TDC Geronimo
    #96483
    Nem 20 fps. "4k" HDR pron és jól fut, viszonylag gyors töltéssel. Páran már tolják
  • TDC Geronimo
    #96482
    A videó nem CG és gameplay is van egy rakat már
  • darkSectorxxx #96481
    Az is lehet, hogy bugos fos lesz, 20fps-el...
  • darkSectorxxx #96480
    Hát amit linkeltél egy videó. A gameplay az kitudja milyen lesz.
  • TDC Geronimo
    #96479
    milyen CG?
  • darkSectorxxx #96478
    Cg múvít nem vennék azért :)
  • TDC Geronimo
    #96477


    Ez még mindig vételnek néz ki
  • darkSectorxxx #96476
    :)
  • mucsácsó
    #96475
    egyelőre még nem tudok nyilatkozni, de videókról az is bejött nagyon :P :D aztán majd elválik... de már nagyon kíváncsi vagyok! :D

    @Tatyla:
    melyik videókra gondolsz? :O :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.06. 12:34:53
  • Tatyla
    #96474
    Ja jövőhét péntek Borderlands 3, most is kijöttek olyan videók hogy beszarás