121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • sanya200
    #96673
    Hdr? Ha csak fhd-ban játszol?
    Gondolkodom megvegyem-e így. Mert az irányítás nehézkes kontrollerrel. De olyan felbontásba a PC is el írja még kicsit nagyobb is. Ott 2560x1080-as ultrawide monitorom van. De akkor lehet nem ps-re veszem, ha nem tudja a 4k-t felesleges. Fhd-ba játszani 4k tv-n meg kicsit életlenebv lenne. Köszi a választ. Talán később jön valami update hozzá amivel jobb lesz. Bár én megszoktam a 30 fps-t. Gears 5 se megy jobban PC-n. Ott viszont nem is müködik a hdr :(
  • TBTPumpa
    #96672
    Kawaii:
  • TDC Geronimo
    #96671
    Tudja de a resolution módban játszhatatlan. Framepacinges rémálom
  • gregoryan
    #96670
    Az ilyen beugratós kérdésekre majd MATYI megadja a választ ... :D:D:D
    Mai Magyar Tánczene GYÖNGYSZEME

    Matyi és a Hegedűs a nézését meg a járását...
    Utoljára szerkesztette: gregoryan, 2019.09.13. 11:08:14
  • Moby
    #96669
    A ps4-en megyek el?
    Hogy?
    A talpamra kötöm? És mi lesz ettől stabil? A járásom?



  • mucsácsó
    #96668
    az mondjuk igaz, azt nem tudni, hogy milyen beállításon tolta a kollega:)
  • gregoryan
    #96667
    PS4 en meg elmész otthonról élő emberekkel beszélgetni/kávézni és stabil lesz :D
  • Moby
    #96666
    Najó, de pécén visszábbveszel a beállításokból, és stabil lesz :)
  • mucsácsó
    #96665
    PS4-en (Pro) tolod?

    mondjuk PC-n is olvastam, hogy ott sem annyira túl betonstabil egyelőre nagyobb tereknél/fightoknál ...de komolyan, ma már ezen ki van meglepve???!!! :D
  • sanya200
    #96664
    Akkor tudja a 4k hdr-t? Mert gondolkodtam hogy PC-re legyen vagy Ps4-re de a PC-n a hdr katasztrófa de még a 4k-t se biztos hogy vinné. De ha konzolon ki tudom használni a 4k tévém akkor inkább azt veszem. Egyébként nem próbálta valaki egér - billentyűvel müködik-e? Kontrollerrel annyira nem jön be az fps. A metro-t is hanyagoltam mert nehéz volt vele
  • Myselor
    #96663
    biztos vagyok benne hogy a death strandingot miután végigjátszátok se fogjátok tudni miről szólt xd nekem túl lassú és uncsi a játékmenet de a többi kiváló tényleg.
  • darkSectorxxx #96662
    Hát, szerintem a gameplay alapján pont a csomagok felkutatása és leszállítása az amiről fog szólni a játék, mellette gondolom lesz néhány kis épület. Néhány leüthető katonával.

    Maga a látvány is szerintem a kevés interakció miatt lehetett ilyen jó.
    Nem gondolnám azt, hogy ez változna.
    A látottak alapján egyelőre nem is utal erre semmi.
    Az épuletek is erre vannak beállítva látszólag.
  • TDC Geronimo
    #96661
    huh jóféle ez a border 3. Gunplay ezerszer jobb, mint korábbi részekben és a HDR is egész jó. Viszont az fps elég csapongó még performance módban is :(
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.09.13. 02:20:34
  • TomStorm
    #96660
    Én teljesen eldőltem ettől az 50perces játékidőtől Death Stranding-nél!
    Azt fogom kapni amit várok már látom!

    De Kojimaval az a csajszi nem túl bőbeszédü volt csak ájuldozott tehát lövése nem volt,hogy "mivan":D

    A csomag leszállítás tuti csak kis küldik lesznek,nem hinném hogy nagy hangsúly lesz ezen.Bár ha kell ilyen atmoszférában ilyen grafikával,mozgással viszek csak csomagot:)


  • TomStorm
    #96659
    Ugyanolyan.Köszi,megnyugodtam:)!
  • darkSectorxxx #96658
    Ha ugyanolyan régios a profilod akkor igen, ha eltérő, akkor a saját időd szerint kezdhetsz.
  • Zóanagyvarázsló
    #96657
    Nem tudom, hogy mire gondolsz, de a Bayonetta és a Vanquish stáblistája alatt is volt mire használni a kontrollert. Vagy a Yet it Movesé alatt, de az nem Platinum. Majd kíváncsi leszek, hogy ez miben több.
  • TomStorm
    #96656
    Megvettük elővételben DS-t,nem az én acc.-omra de meg van osztva akkor én is elöbb kezdhetem,egy időben mint ő?
    Bejelöltem auto letöltést.
  • Moby
    #96655
    Már most mindenki mindenféle elméleteket gyárt a DS videók pixelátvizsgálása után :D
  • n000rbi
    #96654
    Én mondhatni Kojima fan vagyok (hozzáteszem, hogy a Metal Gearek mellett a Policenauts jött be még nagyon) és tetszik, amit eddig láttam a DS-ből. Jó, hogy valami újjal rukkolt elő, a gameplayben egyébként legerősebb MGS5 minden másban elég gyengére sikerült. Egy rohadt nagy agyfasz lesz a DS, ez biztos, jegyzetelés nélkül az első óra után azt se fogjuk tudni ki kivel van és mi motiválja a tetteit :D
  • Moby
    #96653
    De az MGSV legalább annyira különbözik a 4-től, mint a DS az MGSV-től :) De a lassú tempó az olyan, meg az eléggé jól működő AI is. Nyilván a tömény agyfasztartalom is. De a gameplay sokaknak nem jön be. Nekem ez így tök oké amit láttam, ha nem elcseszettek az arányok. Látványban, meg audióban meg isten.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.12. 23:17:40
  • TDC Geronimo
    #96652
    Hát nem tudom szerintem tipikus kojima játék az eddig látottak alapján. Van benne MGSV beütés is
  • Moby
    #96651
    DS-ről még egy mondat: jól mutatja, hogy ez a játék mennyire más lesz, mint Kojima eddig munkái :) A fanok szinte mindenhol fintorognak, de legalábbis nem tapsikolnak. Nekem meg tetszik rohadtul, szóval egyelőre minden jel arra mutat, hogy ez lesz minden Kojima játékok reciproka :D
  • Moby
    #96650
    Így ment nekem is, aztán volt egy nap, amikor meló helyett itthon rohadtam, a család meg szanaszét, és lement 3 chapter egy ültő helyemben :D Na az egy jóóóó hosszú etap volt.
    Meg a végén is eléggé elborult a nehézség, hörögtem rendesen itt a final bossfightban :)

    /ha jön a credits, NE TEDD LE A KONTROLLERT! Őrület, hogy ez még nem jutott eszébe senkinek, vagy ha igen, én nem futottam bele :)
  • n000rbi
    #96649
    Priviben mehetnek a részletek :D
  • Moby
    #96648
    akkor már gondoltam is rád! :D
  • n000rbi
    #96647
    Amennyiben kártyás és nem tartanád meg, gondolj rám ;)
  • TDC Geronimo
    #96646
    chapter 5be vagyok még csak de nem is baj. Szépen adagolom magamnak. Mindig 1-1 chaptert :D
  • Moby
    #96645
    Pörög az Astral Chain credits.
    Na így kell videójátékot csinálni kérem!
    Fantasztikus volt, szerintem a platinum eddigi legjobbja.
  • Zóanagyvarázsló
    #96644
    Miért, nem lehet rá mondani, hogy játék?
  • darkSectorxxx #96643
    Hát azt semmiképpen. :D
  • TDC Geronimo
    #96642
    Kojima elég merészet húz ezzel a gameplayel, de legalább erre nem lehet azt mondani, hogy n+1 open world játék
  • Voltan
    #96641
    Ma reggel vettem meg, de még nem telepítettem, most már igen kíváncsi vagyok! :)
  • TDC Geronimo
    #96640
    Szombaton jön még 30 perc gameplay. Valószínű ott mutatja be a "másik" világot
  • TDC Geronimo
    #96639
    csorog BL3 is. Este kezdem -.-
  • TDC Geronimo
    #96638
    Na ez a gameplay ez kellett. Tetszik, most már kezdem érteni. A grafika gyönyörű még ezen a fos stream videón is. UI tetszik, gameplay kétségtelenül egyedi, nem az a tipikus n+1 open world cucc. Jó lesz ez. Világa érdekes, karakterek szintén. Átvezetők meg szokásos kojima minőség.
  • TDC Geronimo
    #96637
    7 perces trailert láttam. Többit most nézem. A 7 perces nekem nagyon tetszett.
  • Kandurex
    #96636
    Szóval valami GLS futárt kell alakítani, aki, közben hálózatot is beköt

    Nem tudom, nekem még mindig nem indult be a hype vonat.
  • Moby
    #96635
    jajistenemmár! :D
  • szebag79
    #96634
    https://gfycat.com/anyfixedibisbill
    Utoljára szerkesztette: szebag79, 2019.09.12. 11:12:48