121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TBTPumpa
    #96713
    Unreal 4 motor, új harcrendszer. Jöhetne, akár most is.
  • TDC Geronimo
    #96712
    Jó hát és a HDR marha sokat dob rajta. Egyik legjobb HDR implementáció, amit láttam. Ki-bekapcsolgattam, hogy egymás után megnézzem és SDR tiszta gagyinak tűnt utána :D
  • bardocz
    #96711
    Igyekeztem én is szétnézni rendesen, talán a tábor az, amit nem kutattam át teljesen. Nem emlékszem pontosan mennyi idő volt végigvinni, de biztos nem több egy hétnél. Igaz kicsit rá voltam kattanva, és elég sokat nyomtam.
  • n000rbi
    #96710
    Rövid? Nem tudom, nekem meg tök hosszúnak tűnt, mondjuk minden zugba benéztem :)
  • bardocz
    #96709
    Elég rövid játék, de nekem speciel nagyon tetszett, hangulat is jó, nekem a játékmenettel sem volt gondom.
  • Evoluti0N
    #96708
    Hú! Ez jól néz ki. Gyönyörű lesz. Imádtam a Berseriát, de már nagyon ideje volt az engine váltásnak.
  • TDC Geronimo
    #96707
    Le merjem szedni plague tale trialt? Ígyis 3 játékban vagyok benne, kell nekem egy negyedik? :D
  • Myselor
    #96706
    megmondom neked őszintén kurvára imádom a borderlands játékokat és a 3 valami kibaszott kurva jó lett nálam eddig top-ban benne van a évben de tény vannak gondok vele.mintha nem bírná a ps :D a felbontás pocsék a popup és lassú töltés ...borzasztó.szerencsére a játékélmény és a világ kárpótol imádom :d szerintem beleraktam már 30 órát péntek óta és ma még tolom pár órát tuti :D még nicns vége alaposan játszom felfedezve összes side és farmolok is legendaryt kurva hosszú lesz még érzem ^^
  • TDC Geronimo
    #96705
    performance mode elfogadható, de a resolution mód játszhatatlan. Nem is értem aki készíti a játékokat az nem teszteli? Vagy erre azt mondja oké és ennyire beleszarnak? Checkerboard rendering? dinamikus felbontás? Ezeket miért nem használják? Telibeszarom banda az összes, tisztelet a kivételnek
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.09.15. 17:41:09
  • Moby
    #96704
    Egyetlen gépnek mindenképp normált. És az újat(piros dobozos).
  • TBTPumpa
    #96703
    Sajna nincsen Switch-em, pedig a japán címek miatt illene egyet már beszereznem, csak nem tudom melyik legyen, a normál vagy a Lite verzió.
  • Moby
    #96702
    Nem, nekem kimaradt sajna (aztán bántam is rohadtul). A levegőbe is csaptam, amikor bejelentették a remasteredet. Már csak azt nem tudom, hogy pc vagy ps4. Valszeg pc lesz. Ez nem az 1 hét alatt kipörgetem és eladom játék :)
  • Tinman #96701
    Ni No 1 nálad lement? Nekem évek óta itt van valami fullos kiadás, de 1 órát toltam vele... rohadtul tetszett, csak ilyen 100 órás kaland, szóval jegeltem. Most meg itt a remestar, most már azért nem fogom tolni a régit PS3-on :-/
  • Moby
    #96700
    Azonnal???
    20-án Link's Awakening
    20-án Ni No Kuni Remastered
    27-én DQXI S

    Kell, de tutira nem most, amikor ÖMLIK a játék :D
  • Moby
    #96699
    Mázli, hogy hidegen hagy a játék, mert ez valami botrányos szar. Egyedül a OneX-es resolution mode mondható stabilnak, ps4 prón minden módon foslé.
  • TBTPumpa
    #96698
    Ide vele, de azonnal:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.09.15. 09:08:20
  • TomStorm
    #96697
    Akkor keresd CD Project játékokat.Ez nem az:)
  • Prof William
    #96696
    Csak éppen a 4 éve a Witcher 3-ban kb 5 perc lovaglással több látványt és konventet kaptam mint itt a 49-perces futkorászás alatt. Ha az egész világ ilyen üres -jó jó tudom valami posztapok de akkor is- akkor az elég gyér.
  • TomStorm
    #96695
    Milyen Hype?Bemutatta mit készített.Mi ebben a rossz?
    Dől belőle az igényesség,minden másodpercéből.Simán remekmű lesz!!
  • Kandurex
    #96694
    Ide vele!
  • Moby
    #96693
    Az, ami fő van darabóva, és ők sem tudják hány rész lesz belőle, az persze elő van rendelve.

    /remélem jó sok előrendelés lesz az első részre, hogy lehetőleg utána 5 órásra legyen vágva minden azt követő darab.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.14. 19:11:45
  • TDC Geronimo
    #96692
    új control patch amúgy elég sokat javított pron a játék állapotán.
  • Kandurex
    #96691
    És vannak új dolgok az FF7-hez is. Mondanom se kell, hogy EZ elő van rendelve.

    IGN link
  • Kandurex
    #96690
    Egyébként meg van új bemutató anyag a DS-hez. Szokásos zsibbasztó dolgok némi, már - már kihagyhatatlan, WC szokással.


    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.09.14. 18:22:46
  • Moby
    #96689
    >A fejlesztők régen azért nyilatkozták, hogy ők maguk sem értik, miről szól a játék

    Nem a fejlesztők nyilatkozták, hanem Kojima maga. És nem régen, hanem most a héten. Minden más stimt (ha van egyáltalán más ) :D
  • mucsácsó
    #96688
    ha nem lenne benne Mads Mikkelsen, már rég leszarnám az egészet úgy ahogy van, viszont kíváncsi lennék azért, hogy mit alakít itt majd az öreg:) de biztos, hogy nem day1... most már énis elég szkeptikus vagyok :\

    azt meg már látom előre, hogy hemzseg majd tőle a használpiac már az első napokban...
  • Kandurex
    #96687
    Nekem még csak az eszembe sem jutott az előrendelés.

    Kizárt.

    Mondjuk én már a “mester” utolsó munkájától is hánytam... MGS5....pedig a 4 az tetszett :(
  • darkSectorxxx #96686
    Pontosan, de nem úgy fogalmaznék, hogy hülyének nézi a játékosokat, hanem egy media hekk.
    Ezt a faszságot, postaszimulátort felhájpoltatta és mindenki megveszi majd, mert azért kíváncsiak mi van a hype mögött.

    Mert ugye alapon azt gondolják a hype ha van, akkor az mögött is van valami.

    A fejlesztők régen azért nyilatkozták, hogy ők maguk sem értik, miről szól a játék, mert kurvára nem szól semmiről.

    Nincsen megfejtés, nem lesz semmi ami majd egybe áll.
    Ezt ha nem így tálalták volna, a látvánnyal, ami nem Kojima érdeme, akkor a kutya nem foglalkozna ezzel, és valami humble kategóriába lenne rég.

    A Metal 5 is ilyen volt kb.
    Azt is sokan a név miatt vették.
    A játékosoknak nincs mit nem érteni a játékon.
    Azért hiszik azt, hogy nem értik, mert a gameplay láttán még mindig mögéképzelnek valami nagy jelentést a játéknak.

    Ez a játék pontosaan ilyen lesz, amit mutattak semmi több, minden eleme így van berendezve az épületek belseje minden.

    Ha lenne más elem a játékban 48perc alatt kitértek volna rá
  • TBTPumpa
    #96685
    Moar SAO pls:
  • szebag79
    #96684
    Kojima san végig trolkodta a második DS bemutatót. Akinek eddig nem jött be nem most fogja megszeretni:D Szerintem még mindig csak altatja a népet vagy komplett hülyének néz mindenkit. Az biztos hogy nem ebből a videóból tudjuk meg mi a fax is folyik itt
    Utoljára szerkesztette: szebag79, 2019.09.14. 09:47:57
  • TomStorm
    #96683
    Days Gone patch ismét.NG+(Hard II és Survival II fokozat),új fegyver,skinek és pár kihívás.13GB
    Amiket nem vihetünk tovább:
    -IPCA Tech
    -Crafted items
    -Materials/crafting items
    -Freaker Ears
    -Animal Meat
  • mucsácsó
    #96682
    én most a Controltól vagyok odavissza... egyszerűen nem bírom abbahagyni :D

    emberidegen, ahogy ez a játék kinéz, meg az egész kibebaszottul durva... engem nagyon berántott, utoljára a Sekiro volt képes erre, hogy egyhuzamban 4-5+ órát beletoljak, és nyomnám még mindig :D a fizika meg totál nextgen cucc, harcok is überjók...a storyt meg az egész játék feelingjét nem tudja feldolgozni az agyam sokszor, de imádom! :D

    sejtettem, hogy jó lesz, de ez jobb sokkal, mint amit vártam..

    egyedül az ugrás animációt nem tudom hova tenni... azon ha még egy órával többet dolgoznak, akkor már lehet tökéletes is lehetne a játék :DD
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.14. 00:35:44
  • TDC Geronimo
    #96681
    Plague taleből van free trial storeba
  • Kandurex
    #96680
    Az lehet, csak az egyik megvett kilóra egy yt-s videó alatt, míg a másikba unatkozva rágóztam...
  • TDC Geronimo
    #96679
    Mindkettő nagyon jó játék
  • Kandurex
    #96678
    hmm, belenéztem az első egy órába, mind Borderlands és Astral Chain-be, míg előbbi egy szimpla agyfasz lövölde, addig a másikban bőven van faktor, kár, hogy csak a csattogósra van :(
  • TDC Geronimo
    #96677
    Igen BL3 nagyon jó lett és a HDR is marha szép benne. Performancért kár. Zavar hogy 50 és azalatt van általában az fps, a resolution mód meg játszhatatlan
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.09.13. 19:02:42
  • Myselor
    #96676
    srácok ez a borderlands 3 kurvajó.végre alig vártam nem csalódtam az újítások mind nagyoon faszák és sokkal finomabb a mozgás a lövölde is még szebb élvezetesebb imádom^^
  • Moby
    #96675
    Elnézést, annyiban módosítanám, hogy az nvidia driver szintű integer scalere csak turingokon elérhető. Nem értem miért, de sajna így van.
    Aki ilyennel nem bír, annak is van szoftveres megoldás.

  • Moby
    #96674
    Ha nvidiád van, akkor nem. A kettővel ezelőtti drivertől vééégre az nv bevezette a driverszintű integer scalinget. Én erre külön progit használtam korábban, de ez mérföldekkel jobb. Be kell csak kapcsolni a dirverben, és hali. Szóval végre ki lehet pöckölni a képletből a scalereket. Én meg 4K tévén futok a pécével is.
    Mióta eladtam Tomstormnak a 2070-et, így futok. Nincs is igazán ingerenciám másikra, mert a 4K-t csak a Ti viszi, azt nem veszek, ha meg nem 4K, akkor a minimálmaszkos, integerscale-elt fullhd a legjobb opció, arra meg ez a 1660 is jó, amivel átmenetileg futok :)
    HDR meg már szok lenni a pc-n is. Gears5-ben is van pécén. Nem világos amit írsz.


    És ezt írom mucsácsónak is, mert ez tök jó opció 4K tévé kontra fullhd-ra.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.13. 15:58:19