121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #96753
    MassEffectet megnézem, rá nem emlékszem, rég volt. Gears5 viszont most ment amíg rá nem untam, tökéletesen ment alatta a hdr.
  • sanya200
    #96752
    Hát már nem tudom. Ha Windows alatt be van kapcsolva a hdr játékok lejátszása. (Windows HD color vagy hol), meg a tv járékmódban van (be van állítva a hdmi alatt az uhd color is),meg játék alatt be kapcsolom pl a hdr10 (me andromeda). Akkor is úgy néz ki Mintha egy szürke filtert kapott volna minden. De filmeknél dettó és nem értem az okát. De pl a gears 5 nem csinál semmit, hiába kapcsolom be a hdr-t ott is, nem menti el.
  • TDC Geronimo
    #96751
  • TDC Geronimo
    #96750
    30 fpsel nekem sincs bajom, de ami BL3ba van resolution mode alatt az nem 30. Ráadásul motion blur sincs. Performance mode sokkal jobb hidd el. Reméljük optimalizálnak rajta majd
  • Moby
    #96749
    A gears5-öt viszont én is dobtam. Ráuntam. Nem tartott ki a lelkesedés a végéig. Rohadtul egysíkú a játékmenet. Szép, technóban üt, de ennyi.
    Már semmi komolyba nem akartam Link's Awakening-ig belekezdeni, megláttam a Darksiders3-at a ps4-en. Ebből rájöttem, hogy a kettőt is kimaradt nekem, és meg is van ps4-re. Elkezdtem...volna, de hánytam egyet attól ahogy ez fut ps4-en :( (nem kapott propatchet ez sem). Megvettem inkább 600-ért pécére. Egész jó ki csapkolda ez is.
  • Moby
    #96748
    >PC-n is gondolkodtam de ott kb halott úgy a hdr, hiába a 1060-as vga a win alatt fos, egyszerűen nincs rá felkéazítve a PC, a driverek szarok..

    Ez nem igaz. Nincs meg, de szerintem 2 kattintással belerakom a hdr-t. Szerintem egyszerűen nem tudod mit csinálsz. Ebben persze nem jó a pécé, tudni kell csinálni. Viszont határozottan fejlődik a win10-ben a hdr kezelés.
  • sanya200
    #96747
    Nemem is legalább 2 méterre van a tv.De felesleges ezen akár beszélgetni is. Mindenki maga dönti el neki hogy jobb. Valakit zavar ha nem stabil 60 fos mert ahhoz szokott.. Stb van akinek a látása miatt. Teljesen egyénfüggő. Én évekig PC-n toltam minden, megszoktam a 30 fps-t, sőt az se zavar ha néha néha, aláesik. Sose volt csúcsgép, ennyit bírt. Én jól elvoltam a Metro Exodus-al is ps4-en,valaki meg felgyújtotta volna. Felesleges bizonygatni valaki így valaki úgy.
    Külföldi fórumon olvastam hogy valaki szerint nem szebb mint a második rész de nagyobb igénye. Szerintem valami szemüveget hordhatna. Ha az ember jobban megnézni az ellenfelek iszonyat részletesek a legkisebb kis dögig.A hdr rengeteget dob rajta. PC-n is gondolkodtam de ott kb halott úgy a hdr, hiába a 1060-as vga a win alatt fos, egyszerűen nincs rá felkéazítve a PC, a driverek szarok.. Stb nekem ott a Mass Effect Andromeda ha PC-n benyomom a hdr-t egy szürke fos lesz az egész, a színek a fények.. Stb messze szebb hdr nélkül, de megvan Ps4-re is ott viszont büntet a hdr. Köszönőviszonyban nincs egymással a PC meg a ps4. A ps4 javára,vagy csak nálam szar.
    Egy szó mint 100 az a lényeg hogy élvezzük vki performance-ba valaki resolution a tök mindegy a lényeg hogy élvezzük :)
    Egy valami ami kicsit zavar hogyha fel akarsz venni egy fegyvert a leírás fele kilóg a, képből.. Sokszor fel kell nyomni a kamerát az égbe hogy az egészet lássam vagy hátrébb kell állni de ez csak apróság. Biztos lesz majd patch.. Stb ami sokmindent ha ír, remélhetőleg a teljesítményt is. De nem bántam meg hogy, megvettem, imádom.. gyönyörű élvezetes a fegyverek ötletesek, a gears 5-t is nyúgdíjaztam sztem egy darabig pedig be se fejeztem :D
  • Kandurex
    #96746
    65”+ esetében egy szót sem szóltam, alatta rezeg a léc
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.09.16. 20:52:27
  • TDC Geronimo
    #96745
    Én kb 2 méterről nézem
  • Kandurex
    #96744
    van az a táv/méret, nem vitatom
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.09.16. 20:49:36
  • Moby
    #96743
    A tru 4k-hoz, de ps4-en semmise tru4k, meg azért vannak az okosságok, hogy ne kelljen 4x annyi. Szal ami megy fhd@30-on base ps4-en, az prón ugyebár szokik menni 4k@30-on. És nem 4k@15-ön mennek. Stimt?
  • TDC Geronimo
    #96742
    performance mode teljesen játszható, persze zavar amikor 45 fps környékére leesik, de a 25 fpses rémálomnál ezerszer jobb, amit ezek a ress móddal műveltek. 2019van. Checkerboard rendering, dinamikus ress, ezeket nem ismerik a kedves fejlesztők?
  • Moby
    #96741
    Szar az mindenhogy. Illetve perf módban már használható lenne, HA lenne VRR a ps4-be, de nincs. PS5-ben már lesz remélhetőleg. Meg az idei oledekben is van, illetve (pont most volt téma a ph-n a ps4 totyikban), az idei lg-k már megkapják a g-syncet is, szóval nemtudom hány év után megvan végre a dream displayem, már csak meg kő várnom, hogy az ára fasza legyen, mer ez az 5-600 amibe a c9-et mérik, az nem az, amit szívesen kifizetnék érte :)
  • darkSectorxxx #96740
    De 4k-ban miért elvárás hogy tudjon 60fps-t? 3-4x akkora teljesítmény kell hozzá nem?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.09.16. 20:25:24
  • Tinman #96739
    Anno a 8 éve, X360-on a Rayman Origins csodás 60 frémmel ment, minden pillanata egy varázslat volt... és PC-n is ennyit tudott GTX970-el, ami egy kicsit más kategória, mint az X360-as GPU, de ezt te is tudod. Azt is tudod, hogy miért. Így vanik megírva az engine, ezt támogatja.

    Viszont PC-n tuti lesz majd 4k 60 frém mod, ha már nem eleve annyival fog menni out-of-the-box.
  • TDC Geronimo
    #96738
    Hát pl borderbe marhára látni a különbséget, de az fps annyira szar res módba, hogy az esélytelen
  • Kandurex
    #96737
    Resolution mód amúgy is baromság, üszkve 1-1,5m kell bambulnod a TV-t, hogy észrevegyél értékelhető különbséget.
  • Moby
    #96736
    Én azon döbbentem le, hogy ha a base ps4 képes fhd@60-ra, akkor hogyan sikerült kihozni azt, hogy a prón 4k@30 a legjobb?
  • TDC Geronimo
    #96735
    Control viszont sokkal jobban fut patch óta. Majd a free dlcre megy a többi dlcre visszanézek
  • TDC Geronimo
    #96734
    resolution módba tolod?? Azt felejtsd el szerintem. 25 fpsel meg azalatt megy javarészt. Játszhatatlan. Performance mode sokkal jobb, de az is messze van a tökéletestől
  • Tinman #96733
    Sajnos nekem rossz lehet a szemem + idegrendszeri zavarom is lehet, mert valami leírhatatlan belső feszültség épül fel bennem a 30 frémtől. Ez nem hiszti, meg nem gamer sznobizmus, hanem nem mindenki egyforma. A szemésznél is a piros sor alatti cuccokat is ásítva felolvasom, mások vagyunk.

    A Bloodborne után most a Dark Souls 3-at (újrázok + DLC-ket még nem toltam) 60 frémmel tolnom olyan, mint hazamenni... simogat, cirógat, jobb tőle a napom ha ránézek, lefolyik a képernyőről.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2019.09.16. 20:08:48
  • sanya200
    #96732
    Amúgy kegyetlen jól néz ki ez a BL3 hdr-el még resolution módban. Még az elején vagyok de kegyetlen. Nekem nem tűnik fel ha néha droppol. Én PC-n szoktam javarészt játszani de nem stabil 60 fos-el han jó ha 30-al xd, úgyhogy nekem nem szúrja a szemem, lényeg ne menjen 30 alá.
  • Tinman #96731
    PC-n érdemes szvsz, még akkor is, ha #96730.

    Amúgy nem értem miért lepődtél meg. Az egy rajzfilm tele iszonyat beteg sok statikus ellemmel, amit nem kő' megmozdítani... odarajzóták' szép, szeretjük, de statikus as duck.
  • Moby
    #96730
    Ni No Kuni remastered:
    Base PS4: fhd@60
    Pro: fhd@60+4k@30
    És ilyenkor nézel, hogy miaf...van?
  • TDC Geronimo
    #96729
    bizony :)
  • n000rbi
    #96728
    Ide bizony, köszi, délben hozta a postás. Jelenleg szét van robbantva a ház komplett átvezetékelés miatt, de az introt megnéztem handheld módban. Hogy néz ez ki?! :O Atom lesz, már látni ennyiből is látszik.
  • sanya200
    #96727
    Egy valamit rühellek az ilyen játékokba. Hogy riktig van valami magaslat.. Stb ahova nem lehet csak úgy felugrani hanem 20 meg 25 perceket szívsz vele. Mert fél centit arrébb ugrasz leesel és kwzdheted előlről. És direktbe úgy van megcsinálva az ilyen hogy szopasson ha melléugrasz tuti essél le legalább egy emeletet vagy kettőt, hogy mégegyszer sétálj fel kezd előlről. Pláne kontrollerrel amivel amúgy is fos fpst irányítani. Ilyenkor szívesen beleverném a pályadesigner fejét a billentyűzetbe. Ezek a gané trükkök hogy kitolják a játék időt mert egy ládáért pl 20 perceket szerencsétlenkedsz...jonkrétab a kipucolt épületeknél közbe újratermelődött az ellenfél
  • Moby
    #96726
    Csomesz odaért?
  • TDC Geronimo
    #96725
    Nem tudok betelni BL3nál a HDRel. Most érkeztem második bolygóra és eszméletlen ahogy kinéz
  • mucsácsó
    #96724
    így van, ez trial... demónak hívják, mindig úgy emlegetik őket - de amúgy jah, ez klasszik formája, Shadow of TR "demó" is ilyen pl..

    egyszer csak vége a játéknak, viszont azonnal folytathatod, ha megveszed a teljest... így nagyobb a csábítás.. :)
  • n000rbi
    #96723
    Ja igen, valami hülye a gamesradarnál leírta, hogy "demo", de a hivatalos videónak már az indexképében is free trial áll, ahogy az utolsó képkockákon is ezt írják. Nem demó, szerintem le is zárhatjuk a témát.
  • Ulthanito
    #96722
    Demóként van reklámozva.
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.09.16. 13:18:56
  • n000rbi
    #96721
    A free trial lényege, hogy letöltöd az egész játékot és rá tudsz nyomni szépen a buy now gombra, miután azonnal tolhatod tovább, mert már le van töltve a teljes. Ez nem demó.
  • Ulthanito
    #96720
    Nem.

    Be is baszcsizna, ha mondjuk egy 70 gigás játékot le kéne kapnia egy demóhoz!

    Hányat mondjak az elmúlt két hétből, aminél nincs így?
  • TDC Geronimo
    #96719
    Trialoknál mindig leszedi a full gamet
  • Ulthanito
    #96718
    Én tegnap toltam végig. A demót. Bár a teljes játékot leszedi hozzá (Ostoba).

    Nem rossz, szép látvány, a hangulat jó, a karakterek mozgása béna. Akcióban én behúzom majd.
  • gregoryan
    #96717
    Kár, hogy már végig vitem.. nem tudom mi vinne vissza hozzá..
    egy asszem februári játéknál jó béna, hogy szeptemberben meg is jön egy ilyen patch.
  • sanya200
    #96716
    Pedig gondolkodok hogy megvegyem, már csak a hdr miatt is. Az PC-n nem igazán müködik. Van rá esély hogy esetleg valami patch formájában javítanak a teljesítményén?
  • darkSectorxxx #96715
    Amikor a tech oldalát nézikk, csakis Pro-ról van szó, sima gépet kár is elemezni mai játékokkal, multiplatform.
  • sanya200
    #96714
    És mivel toltátok? Sima Ps4 vagy Pro mert azért az se mindegy. A Pro-bán azért van tartalék.