121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • n000rbi
    #96793
    Mert nem beszámoltatni kell konzolboltban, ők nyilván nyomott áron veszik be, hogy aztán haszonnal árulhassák. Egy megjelenéskor vett játékot pár napon belül el tudsz adni minimális bukóval azoknak, akik pont erre a pár napra várnak :)
  • sanya200
    #96792
    Mert bukik rajta. Ha megveszem 20-ért de nem tetszik mennyibe menne el? 10? Többért nem menne el. Akkor még csak kidobom rá a pénzt. Múltkor be akartam számoltatni a Metro Exodus-t valami vicc amennyit adnának érte, mikor még mindig közel 20k
    Apropó nem kell valakinek? :D
    Persze van 1-2 amibe biztos voltam mint pl a Horizon Zero Dawn vagy a God of War de még a Borderlands 3 is.
  • Moby
    #96791
    Vedd lemezen. Ha nem tetszik, eladod. Meg ha tetszik akkor is, csak később :)

    Más.
    Nem véletlenül értetlenkedtem a ps4-es Ni No Kuni kapcsán. Pedig az csak inkább szőrszálhasogatás volt, a switch verza a beszámolók szerint rosszabbul járt. Akadások, framedroppok, glitchek. Bár a switch verzió nem remaster, de ez a felújítás többet érdemelne ennél. Ma ettől szebben illik tatarozni a klasszikusokak. Ejnye.
  • Moby
    #96790
    Köszike!
  • sanya200
    #96789
    Egyébként olyan játékokból mint a day's gone vagy épp a Borderlands 3,vagy pókember, horizon zero dawn.. Stb miért nincs egy demo vagy trial legalább? Főleg AAA címekből. Jó a day's gone is vagy mi de nem merném megvenni látatlanban, ez a zombis téma a könyökömön jön ki
  • yesname #96788
    Jobbulást!
  • Moby
    #96787
    Jah, gyereknevelésben nagyon beválik! :D
  • Moby
    #96786
    Kipróbálnám. Naná, hogy ki :) De most nem venném, mert akikkel nyomnám azok boxon vannak, azom meg most nincs, most csak ezért nem is vennék. Másrészt meg nem kezdek semmibe, holnap megint elvonulok kicsit, kifordítanak, szétszednek, összeraknak megint, egy darabig nem leszek. Don't pánik, jövök, ez most nem lesz olyan hosszú pihi :)
    Viszont aki day1 veszi a link ébredését, az majd írhatna róla, akár a másik totyikba. Szívesen olvasnám, ha már a játszással várnom kell kicsit.
  • sanya200
    #96785
    Egyébként kb olyan lett mint amire vágytam xd még a kettő után jutott eszembe miért csak a Pandorat lehet bejárni, lehetne több bolygót. Erre pont olyat kaptunk most, imádom. Engem érdekelne mondjuk a szirének bolygója vagy legalább többet megtudni róluk. Jó volt a 2 amúgy csak unalmas volt ez a sivatagos rész állandóan. Persze jöttek dlc-k amik feldobták de így jobb.
  • TDC Geronimo
    #96784
    Gondolom később lehet, mert még nekem se engedi
  • sanya200
    #96783
    Sziasztok
    Borderlands 3-ba ezeket az eridium kristályokat hogy lehet összetőrni? Csak egy idő/küldetés után lehet? Meg vannak a térképen ezek a vault jelek amikre azt írja négyzetet kell nyomni ha odamegyek de nem csinál semmit
  • Maala
    #96782
    És ezért örökké hálás is leszek a Nintendo-nak. <3
  • mucsácsó
    #96781
    Úgysincs mivel játszania neki se szerintem, és nem is lesz véletlenül sem hónapokon át, szal talán belefér
  • TDC Geronimo
    #96780
  • j0nNyKa
    #96779
    ez ilyen fordított pszihológia hogy rákattanjon csakazértis? :D
  • TDC Geronimo
    #96778
    Tudom moby azt írtad téged nem érdekel. Nos ahogy ismerlek ne is próbáld ki. A te érdekedben mondom :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.09.17. 16:05:22
  • TDC Geronimo
    #96777
    Ah ez a BL3 iszonyat jó lett és addiktív, de ezt már írtam párszor :D
  • TBTPumpa
    #96776
    Utsó pletykák szerint akkor jön. Hivatalos infó még nincs, talán a most szeptember végi eventen kinyögik végre, hogy mikor is akarják kiadni.
  • Kandurex
    #96775
    "májusban lesz lasszófaszig" jutottam,...honnan ezen információ?
  • Evoluti0N
    #96774
    Ha minden igaz, 1 hét múlva megtudjuk, h mikor jön pontosan.
  • ppista
    #96773
    De hát már leírtam. Tetszik, de miatta nem fogok másik gépet venni egyelőre. Majd X év múlva. Talán.
  • Moby
    #96772
    Semmiféle dátum sincs továbbra sem. Csak a wannabe insiderkedés megy :)
  • Moby
    #96771
    De én még mindig a Trials of Mana-t kérdezem, hamár ez volt a téma :D
  • gregoryan
    #96770
    Hogy tetCCik ezt érteni? :D:D
  • gregoryan
    #96769
    Neee..
    Május az mr tuti??
    Basszus az nagyon kemény lesz mármint a Tavasz.. Nekem preorderes lesz a Cyber de a Last of US is.. szal.. szegény pénztárca..

    Máshol meg éheznek...
  • ppista
    #96768
    Zelda érdekelt, WiiU-n végis is vittem. Fasza volt, de mint Zelda játék gyenge. Mario és "családja", Luigi, Kirby, meg még kik vannak, zsigerből taszítanak, a Pokémonokkal karöltve. Donkey Kong szintén WiiU-n már megvolt. A többi Wiiu-ról átráncigált címet vagy kijátszottam már, vagy hidegen hagynak.
    Öt év alatt sok minden történhet. Például lesz Bayo 3., ésetleg egy új Zelda (az Awakeninget GBC-n egy párszor átpörgettem az nem izgat most), és a külsősöktől is beeshet valami. Türelmem végtelen.
  • Moby
    #96767
    Én nem tudom, de azt látom, hogy reneszánszát éli a jrpg genre. Hetente van egy reveal valami klasszikus vagy egész széria felújításáról. Ebben fürdik a switch, mert az összes kiadás extra tartalommal jön rá, meg eleve a zsáner kiabál a handheld után (ahogy mindig is).
    Ha valamikor, hát mostanság nagyon aktuális masina. 5 év múlva is az lesz persze, de biztos nem azért lesz az, mert most még nem eléggé az :)
  • Moby
    #96766
    Itt egy játék, ami tetszik neked.
    Vitára nincs, de azod van, és jó lenne, ha lenne rá.
    Switchre lesz(még vagy 20 másik jelenleg is létező mellett), de azod meg nincs, mert nincs rá semmi.


    Háttttőőőőőő....izé :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.17. 12:27:51
  • Seth
    #96765
    Hát ha jelenleg egy játék sincs Switch-re, ami érdekelne, akkor 5 év múlva sem lesz sokminden. Tucat igényes cím van már a gépre. Vagy Ass Creed és Cod portokra vársz ?
  • ppista
    #96764
    Persze. Ezeket a játékokat Isten is kézikonzolokra tervezte. Sajnos nekem kimarad, mert Vita-ra persze nem jön, gebedj meg Sony. Switch-em majd úgy 5 év múlva lesz, amikor már javában piacon van az új gépük, és az előző gent már használtan utánad dobják szarért-hugyért, és lesz legalább tíz játék ami érdekel is rajta. Jelenleg egy sincs. A GC óta minden Nintendo gépet így veszek.
  • TBTPumpa
    #96763
    Májusban Last of Us 2, szóval jelen állás szerint Cyberpunk csak júniusban fér bele. Addig legalább kinövi a kezdeti gyermekbetegségeit.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.09.17. 11:39:43
  • Moby
    #96762
    Switchen lesz jó, akarod mondani ;)
  • Moby
    #96761
    65/55E9 és 77/65/55C9
  • gregoryan
    #96760
    nem vagy sokan :)
    ne félj, nem fogják elkapkodni :) még sor sem lesz előtte :)
  • TBTPumpa
    #96759
    Pokolba velem, de nekem ez jobban bejön, mint a Cyberpunk, így ezt fogom venni áprilisban.
  • ppista
    #96758
    Ez Vita-n tetszene. PS4-en, TV előtt már nem.
  • TBTPumpa
    #96757

  • gregoryan
    #96756
    Ez nem az a hírhedt LG Game mode- HDR dolog lesz? volt egy firmware verzió ami óta a game mode-ban visszavették a fényerőt. Ha az, akkor megkeresem neked, de én azóta nem játszom Game módban HDR-es gameket PS4 en az LG B7-emen.

    Közben találtam is egy gyors cikket a 2016 os modellekről, de B7-nél is jelen van.

    LG Darker HDR Game mode

    Utoljára szerkesztette: gregoryan, 2019.09.17. 07:55:56
  • gregoryan
    #96755
    be tudod linkelni, melyik LG-k lesznek G-sync-esek??

    NEHOGYMÁR én is esetleg új display-t nézzek magamnak a végén...:)
  • gregoryan
    #96754
    Úgy érted, ez egy rajzfilm, és " Tele iszonyattal"???