121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #96833
    gondolom lesz egy kis Death Stranding, Concrete Genie - esetleg csucsima és/vagy Last of Us 2 villantás :P bár inkább az utóbbira látok nagyobb esélyt :) ... de lehet ezek csak PSX-en, már ha az idén lesz a tavalyival ellentétben :\
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.19. 19:51:31
  • Seth
    #96832
    Kedden State of Play. 20 perces


    Utoljára szerkesztette: Seth, 2019.09.19. 19:46:17
  • Moby
    #96831
    Na, sokkal gyorsabban visszatértem, mint a tervezet volt :) (cserébe két hét múlva megint el)
    Befutott a NMS új peccs, ami pimpeli a PSVR megjelentítést. Belenéztem, tényleg eléggé pimpelte! A Hello Games a valaha egyik legutáltabb csapatból a követendő példává lép elő :)
    Holnap ébred Link, remélem én is vele ébredek, ha le nem szopat a VJB.

  • sanya200
    #96830
    Ja csak nincs kivel játszani se xd
    Egy barátom nincs ps4-én, pedig megvan 1 éve lassan, meg ahhoz kell ps plus is. De szerintem év végén úgyis vannak pl gamestar akciók akkor befizetek egy évre. Nem rossz amúgy csak így hogy random dobál előfordul hogy pont nem olyat mint k~ne. Azonos színtű ellenfelet se lehet mindig lenyomni. Pl az a killavolt-ot berakja 16-17-es színtű küldetésnek esélyem nem volt. Felét még lenyomtam egy az action skillel de mikor sebzi kb az egész területet... Még nekem kontrollerrel kicsit nehéz. De most pl megcsináltam minden küldetést az első 3 bolygón vagy 4-en.22es szintén vagyok, Hammerlockot kell keresni de az ellenfelek meg 24-25-ös színtűek...
  • Harlekin
    #96829
    Minden ellenségnek megvan a gyengéje. Én jelenleg 29 es szintű vagyok, de egy 24 es AS lila fegyóval megyek ami elektromos és tüzes sebzésű ráadásul nem fogy ki csak hűlnie kell.Plusz van egy SMG ami fagyaszt és mérgez. Ezzel a kettővel mindent meg lehet pillanatok alatt oldani. De van még egy célra vezethető rakétavető meg valami brutál erős sima mezei zöld shotim. Az egy 28 as színtünél közelről első lövésnél eltünteti a pajzsot plusz felrepití, második lövéssel felrobbantja. :-D A cuccaimból adódóan meg soha nem fogy el a lőszer... Ez a játék ilyen. loot loot loot és próbálni, hogy mi az ami a legjobb összeállítás!!! Mert végtelen variáció van. Van egy legendary pajzsom az pl 0 értékű pajzs tehát nincs pajzsod viszont az extra, hogy azonnal tölt életet meg más 1000 dolgot csinál. Bizonyos helyeken nagyon jó tud lenni.És aztán tegnap kb 40 szer öltem meg a chupakabrát meg a loot manót ebből 50 legendary cucc eset, amit szépen el is adtam, mert nem illet bele a cuccaimba... Tehát nem a színe a lényeg, hanem az össz felszerelésben a helye. Azt meg csak így tudod össze szedni. Itt most felejtős az hogy végig mész a storyn... Nem mondom, hogy lehetetlen, de szenvedős az tuti. Ráadásul a kettőhöz képest most az automata gépek is felértékelődtek, mert mindet kötelező megnézni, mivel ott is érdekes kincseket lehet venni. És ugye a leglényegesebb 4 en menni, mert egyedi loot esik mindenkinek és
    4x nagyobb esély van a jó cuccra (trade)! Farmolni viszont egyedül is jó, csak kicsit unalmas pár óra után! Én olyan 2 órát szoktam, ha bele merülök! :-D Brutál pénz és cucc a vége
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2019.09.19. 13:16:46
  • Myselor
    #96828
    hát ez szerencse kérdése úgylátszik szerencsére nekem ilyen problémám nem volt.érdemes lenne akkor kicsit tápolnod magad farmold az előző bossokat meg eliteket legendaryért esik az csak na :) türelem kell
  • sanya200
    #96827
    Nem tudom nálam nagyon gyenge cuccokat, most vagyok 20-as szintén, van kb 3 legendary pisztoly meg egy rakétavetó. De még nem is ez a gond hanem sokszor a mezei táposabb ellenfeleket alig lehet lenyomni. Máté-el megyek de pl azok a robotok néha amik ilyen zöld szart lőnek. Hát az actipn skillel alig lehet lenyomni.Némelxik ellenfélnél szart nem ér a cucc ami nálam van.A bossokról nem is beszélve, azonos szintűt kb fél óráig lövök mert alig sebzi bármi. Hogy van az hogy a vault szörnynél ilyen 240x2-es a legerősebb rakétavető a többi ilyen 96x3..stb de lootba meg kiesik egy 1200-as xd Nincs eltalálva a loot, annyira se hogy, legalább be lenne lőve hogy milyen szintű essen. Emlékszem a kettőt kb lazábban végoligtoltm lde itt a legkisebb kis mini dinót lövöm fél percig minimum aztán velem egyszínű. Jóformán pisztoly az egyetlen ami használható, semmi másból nem dob használhatót szinte.
  • mucsácsó
    #96826
    nagy elánnal indultam neki a Remnantnak, vártam már, hogy kipróbálhassam - valszeg gyenge vagyok, de engem rohadtul felkúrt :(
    gondoltam jó lesz Bordlerlands 3 helyett még egy darabig, de.... szvsz frusztrálóan nehéz, pláne ezekkel a random dolgokkal, néha annyira irreál dolgokat dobál be (a bossról nem is beszélve), hogy csak úgy nézek, mint pocok a lisztben, hogy ezt mégis hogyan gondolta a költő.. :D

    nem hittem el, hogy ez _OLYAN_ nehéz - de tényleg rohadtul az :D lehet majd egyszer még nekifutok, de valahogy nem élem :\
  • Myselor
    #96825
    éreztem én hogy nagy luckom volt egész játék alatt mert nekem annyi legendary esett hogy csak na :D kb 20on kiesett egy olyan shoti amivel kb végigvittem a játékot nevetve. és tényleg mindenből esett egy csomó féle legendary szóval nemtudom nálad miért nem.persze én sokat farmoltam is eliteket bossokat de random is esett sok még lila fegyvert is alig használtam zöld kék meg max az első pár szinten olyan 10ig.
  • Tikal #96824
    nagyon eredeti...
  • Seth
    #96823
    Kár, hogy nem ez lesz a borítója :(
  • TBTPumpa
    #96822
  • TBTPumpa
    #96821
    Az Xbox "tündöklése", azaz inkább vegyél PS vagy Nintendo cuccot:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.09.18. 20:37:45
  • sanya200
    #96820
    Imádom a játékot mármint a Borderlands 3-at de azt veszem észre hogy semmit nem ad. Legalábbis normális lootot, hiába nyomod le akármelyik bosst, kiesik egy csomó pénz de lootból max 2 zöld meg esetleg egy kék. Ami persze nem sokat ér kb. Olyan hogy epic vagy legendary.. Max főküldetések után de az is egy szintig jó csak utána gyenge lesz. A kettőben annyi loot esett hogy nem győztem válogatni de itt szinte semmi, nincs az az AWSOME érzés. Vagy közé van ahhoz ahogy az elején választasz? Mert ott kérdezi a lootot is hogy kinek essen ha coop-ba tolod.. Stb
  • sanya200
    #96819
    Had kérdezzem már meg hogy mikortól lehet eridiumot farmolni, mert elszórva vannak de nem lehet szétütni sima malee attack-al. Hányas szinttől lehet vagy mi kell hozzá? Mert oké hogy el lehet költeni de küldetésekkel elég keveset kapsz.
  • darkSectorxxx #96818
    :)
  • AntiHero
    #96817
    Meg boss. 1-2 óra jàték. :)
  • darkSectorxxx #96816
    Ja de csak egy Dungeon + egy ruha, nem sok :)
  • Kandurex
    #96815
    Még a farmolásban is hibádzik, mivel a legtöbb fellelhető fegyver vagy cucc, általában, NEM használható, majd csak két szinttel arrébb. Nincs benne olyan, hogy jó tárgy, mindig konstans ugyanazt nyújtja a játék.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.09.18. 10:19:43
  • AntiHero
    #96814
    Amihez holnap jön a + dungeont. :)
  • darkSectorxxx #96813
    Igazad van. Mondjuk akik szeretik azok ezért szeretik, ez egy farmolós játék, mint nekem a Remnant.
  • AntiHero
    #96812
    Van benne end game tartalom. Igaz azt is farmolgatni kell.

  • Kandurex
    #96811
    A tartalom alatt a folyamatos n+1 hentelést, változás nélkül, érted?
  • Myselor
    #96810
    lepörgött tegnap este a Borderlands 3.azt kell hogy mondjam megérte rá várni bőven.vannak hibái a felbontás a popup a sok töltés idő de cserébe sokkal részletesebb kidolgozottabb összetetteb és addiktívabb lett.ja és persze kicsit szebb is :d nagyon imádom a storyját a küldetések is sokkal jobbak lettek a helyszínek fantasztikusak és kurva nagyon. nekem idén az első játék ami megérte a pénzt igazán mert volt benne tartalom bőven és még van mit csinálni benne:)
  • Myselor
    #96809
    ezeket később tudod majd leolvasni széttörni nyugi tudni fogod mikor lehet már :)
  • darkSectorxxx #96808
    Ő izé....
  • darkSectorxxx #96807
    Nézegettem a Control-t, azt gondoltam berakom az 5 éves Infamous First Light-ot.
  • TDC Geronimo
    #96806
    Belenéztem RDR2 onlinebe is nagy patch után. Hát nem kellett volna... Ezt is elég rendesen rendbe rakták launchoz képest. Istenem annyi játék van...
  • Moby
    #96805
    >PC-n meg nem kellett ilyennel foglalkozni :)

    Itt sem _kell_, csak itt lehet. Ott nem kell, és nem is lehet :)
  • sanya200
    #96804
    Jó hát bocsánat, nem nagyon tudom hogy müködik a piac, nem régóta van ps4-em. PC-n meg nem kellett ilyennel foglalkozni :)
  • n000rbi
    #96803
    Érthető, úgy egyszerűbb, ha csak be kell vinni egy reggel melóba. Mindenképpen venni fogom, engem a metroidvanias pályadesignnal már megnyertek.
  • Kandurex
    #96802
    Hamar visszajönni!
  • Kandurex
    #96801
    Elvitték cégen belül. Egyébként elég fasza cucc, ajánlom!
  • n000rbi
    #96800
    Annyira nem sürgős. Most az AChaint kellene nyüstölni, de még kell pár nap, mire helyreáll minden itthon.
  • Moby
    #96799
    365-ön nem mentél rá? Hátha... :DD
  • n000rbi
    #96798
    Kandurtól pedig legtöbbször én veszem meg a levetett gönceit :D Bár a Controlt most nem hirdette, pedig esküszöm érdekelne :)
  • Moby
    #96797
    Köszi, jövök!
  • Moby
    #96796
    Egyébként elég sokat boltolunk itt topikon belül is. Szal nagyon ki sem kell vinni jatekaimra, vagy hwapróra, pláne ha ex, itt tuti elmegy.
    Kandurex pl. bármit megvesz, amin sony logo van! :P Mondjuk mást nem, de ez egy biztos fogódzó! :D
  • Moby
    #96795
    Na ne viccelj velem. 2k bukóval szoktam eladni azt amit újonnan veszek(a témában: BL3), ha már használtam meg tudom venni akkor annyi sem(a témában: bármi más).
    Amiből sok van a piacon, az nem feltétlen megy el gyorsan, dehát ez ilyen.
    Az újonnan vett metroex a megjelenés után hónapokkal nem releváns. A használjáték piac nem így működik. Eladásra újban akkor szabad megvenni, ha max 3 héten belül el is adod.

    Egy BL3-at most ezerötből szerintem lazán le tudnék demózni. Persze jobb lenne a storeból letölteni egy trialt, nem mondom.

    //ránéztem, metroex jatekaim.hu-n van 6300-ért is. Nem is csoda, ha a bolt nem ad érte pénzt.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.17. 20:09:40
  • n000rbi
    #96794
    Várunk vissza mihamarabb! Gyógyuljá’ !