121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #96873
    egyik oldalon leakelődött last of us collectors edition február 28i dátummal. Ez lehetséges, mert pénteki nap és volt szó februári megjelenésről már korábban
  • Moby
    #96872
    Mit csinál a DRM-je?
  • TDC Geronimo
    #96871
    Akkor látom neked is bejön :)
  • Tatyla
    #96870
    Szerintem első akcióban behúzom a season passt,kicsit már bánom hogy nem a szuper deluxot vettem...
  • Moby
    #96869
    We’ve been silent for too long. It’s time to put an end to that.
  • TDC Geronimo
    #96868
    Hát sima PSen 30 fps, de lockolt. Sima konzolokon jobb a 30 fps mód, mint a pron mert ott a res mód 25 átlag fpsel fut, de a performance ott sokkal jobb.
  • mucsácsó
    #96867
    lehet az lesz.. bár ott meg a performance szar base ps4-en, nem? :\
  • TDC Geronimo
    #96866
    vedd psre.
  • mucsácsó
    #96865
    ajjjjj, ezt is meg kell venni.... :D bár PC-s verzió nagyon gáz, brutál tré és erőszakos rajta a DRM :\
  • TDC Geronimo
    #96864
    Itt a hivatalos leírás

    Jól hangzik
  • TDC Geronimo
    #96863
    jaja
  • AntiHero
    #96862


    Gondolom ez megvan, hogy ezek jönnek eddig.
  • TDC Geronimo
    #96861
    :O

    király

    Shift kódokat én nem használok. Nekem nem kell ingyen loot :D
  • AntiHero
    #96860
    Limitált ideig kapunk helloweenes térképet, bossal, új ellenfelekel. + fegyverek,kozmetika.

    Meg kaptunk új SHiFT kódot. :
    CHKB3-FJT9J-SK3K5-T33JJ-95J56
  • TDC Geronimo
    #96859
    mi lesz az event? miniboss cosmetic loottal?
  • AntiHero
    #96858
    1 nap 9 órám van eddig benne. De még csak chapter 18.

    Van benne tartalom bőven.

    Meg pont most néztem a twitches beszélgetést. Mutatták a helloween évente is.
  • TDC Geronimo
    #96857
    Na 24én last of us 2 lesz state of playbe. Valószínű trailer meg megjelenési dátum.
  • TDC Geronimo
    #96856
    Hát ez a BL3 nálam év egyik legjobb játéka az már most biztos. Eszméletlen fun, a gameplay pedig csillagos ötös. Egyik legjobb grafikai stílus + HDR implementáció és a gunplayt meg a movementet nagyon eltalálták. Ami még szerintem rengeteget dob a játékon az a joy rezgés. Mindennel szinkronban van legyen az becsúszás, újratöltés, lövöldözés. Marha sokat hozzádob a gunplayhez is. 15k a season pass amihez jár majd 4 nagyobb DLC meg jönnek ingyenes tartalmak is hozzá. Jövő hónapban jön halloween event novemberbe meg jön az első új zóna raidbossal
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.09.20. 16:10:08
  • mucsácsó
    #96855
    Ponnntosan ezt a videót néztem, és ez is vett le a lábamról elsőnek :D
    igen-igen, vágesz hogy remake :) ott nyomizza a Gameboy változatot néha side-by-side :D durva cucc...
  • Moby
    #96854
    Az, ahogy kinéz, csak egy dolog. De ezt nem lehet letenni :DD
    Az ugye megvan, hogy ez egy remake?

    handheld módban romlik a graf: ettől nem kell parázni.


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.20. 14:06:22
  • mucsácsó
    #96853
    Grat! :)
    Én eddig kb. semmit nem láttam a játékból, de most néztem egy-két gameplayt, és hát aztakurva, nagyon jól néz ki ez a gáma! :D nagyon stílusos :)

    azt hiszem mostmár 110%, hogy lesz Switchem nekem is - már csak az a kérdés, hogy mikor, és hogy Lite-ot vegyem-e, vagy az rendesből a V2-t - bár az utóbbit próbáltam még Media Marktban, és valahogy nagyon nagynak tűnt nekem kézben.

    Lite nekem szimpibb, viszont handheld módban meg romlik azért a grafika meg a performance mindig, vagy annyira nem jelentős?
    Viszont TV-n meg sztem úgyse tolnám a V2-t, meg az a dokkoló is vérgagyi - bár láttam van az újfajta töltőadapteres Kickstartes dokkoló megoldás, ami lassan megjelenik :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.20. 14:02:42
  • n000rbi
    #96852
    Pfejj, gyerekjáték, kell a francnak.
  • gregoryan
    #96851
    Én is elkezdtem a gamet.. baromira tetszik... gyerekek is imádni fogják :) de sajnos én is...:)
  • gregoryan
    #96850
    Itt a parkettát kell nézni? Tölgy??
  • Tinman #96849

    Must. Not. Fap.
  • Kongy
    #96848
    OFF: Ha már úgyis Nintendo: Ha valakinél van elfekvőben Astral Chain, az írjon :)
  • Moby
    #96847
    Mázli, de nem kellett szétlocsolnom a benzint ;)
  • darkSectorxxx #96846
    Hát ha villantanak 10-20 másodpercnyi szarokat, arra elég.
    Egetverően sok nincs, de 20perc az kevés :)
  • Seth
    #96845
    Bőven elég a csak PS cuccokat bemutatni. Nem sok van ám
  • darkSectorxxx #96844
    20perc?
    Még ahoz is kevés, hogy a most létező youtube kis trailereket levetítsék a fontosabb címekből.
  • Kandurex
    #96843
    Van ám videó is, csak mobilról nem megy a beszúrás...
  • Kandurex
    #96842
    Jön egy terminátor game is, nem tűnik rossznak, de elég gyanús a fejlesztő és, hogy 2 hónappal a megjelenés előtt jelentik be. Na de ez van, annyira nincs semmi a témába, hogy lehet ránézek....
  • Kandurex
    #96841
    Lehet erre gondoltak a play alatt.
  • Seth
    #96840
  • TBTPumpa
    #96839
    És ezzel mi lesz?
  • Moby
    #96838
    Felhívtak ma, hogy holnap mehetek érte, szal elvileg okénak kellene lennie a dolognak.
    Mindenesetre viszek kanna benzint, meg gyufát :D
  • n000rbi
    #96837
    Ja és persze jó hallani, hogy ilyen hamar megvolt a nagyszervíz :)
  • n000rbi
    #96836
    Nintendo cuccot csak Game Parkból. Kérhetnéd házhoz is, reggel már nálad lenne. Linkkel még várok, bőven van mivel játszani.
  • mucsácsó
    #96835
    ejjej... jó mondjuk merész gondolat lenne PS5-öt várni egy sima 20 perces kis szar State of Playre, ilyenre nem is tudom ki gondolt:D

    az majd legkorábban PSX, de lehet inkább február... :)
  • Seth
    #96834
    "We’re preparing a pretty hefty show, weighing in at around 20 minutes and sporting a fresh new look. And we’ll have some great news to share with you, including new game reveals, new content from PlayStation’s Worldwide Studios, and a host of other updates. Should be fun!

    Oh, and it probably bears mentioning: Don’t expect any updates related to our next-gen plans in this episode"