121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #97033
    Nem volt az a trailer semennyire se spoileres. Senki sem emlékszik a last of us trailerekre? ND nagyon szépen vagdossa össze őket.
  • TBTPumpa
    #97032
    Platinumshop-nál előrendelhetőek a Last of Us 2 különleges kiadásai!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.09.25. 11:30:18
  • AntiHero
    #97031
    Jó de tuti nem hal meg Joel. Szerintem szimplàn szétszakadnak megint vagy összevesznek és így jàrnak be külön utat. Majd râjönnek mégis kellenek egymàsnak.

    Azt is megmerném kockàztatni, hogy 2 külön esemény szàlat fogunk jàtszani, felvàlltva.

    Mondjuk jàték elején làtjuk mi is történt kb 5 év alatt velük. Miért szakadnak el egymàstol.

    Utàna még felvàltva jàtszuk Ellie lezbis, havas, megmentős részeit.

    Meg Joel teljesen eddig nem làtott részeit.

    Majd egybefolyódnak a szàlak és megint együtt csapatjàk. :D
  • Moby
    #97030
    A második rész eleje persze képzelt, hiszen nem tudjuk mi lesz az eleje, és mikor :) Naszal a második rész eddig látott része alapján. 14 volt Ellie az első részben, itt meg olyan 19-re saccolom.
  • AntiHero
    #97029
    Igen. Akkor valamit félre olvastam itt a sorok között. :D


  • Moby
    #97028
    Mármint az első rész végén? Nem halt meg, de ilyet nem is mondott senki :)

    /amit nem tudunk, hogy az első rész vége, és a második rész eleje között eltelt 5 évben mi történt
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.25. 11:08:00
  • TBTPumpa
    #97027
    Magyar felirat a Last of Us 2-nél is lesz. Szóval még egy indok az azonnali vásárlása (az ilyesmi kedves gesztust/törekvést illik támogatni), így legalább nagy eséllyel fognak majd a PS5-ös megjelenések is hazai lokalizációt kapni.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.09.25. 11:02:35
  • AntiHero
    #97026
    Majd kapunk egy tudathasadàsos Ellit több személyiségel.

    Amúgy bennem is az van, hogy nem halt meg Joel a végén.

    A trailer meg szerintem a jàték első negyedében jàtszódik főleg. (Havas rész)
  • Ulthanito
    #97025
    Kiderül majd februárban. Már előre hallom, hogy majd' felrobban a Pro alatta...
  • AntiHero
    #97024
    Ràadàsul magyar felirat is van. Vagy ez csak nekem meglepő? :D
  • n000rbi
    #97023
    Eddig a Medievilnek csak az intróját volt időm megnézni, de ez olyan, mintha Tim Burton rendezte volna, Danny Elfman zenéjével, tetszik :)
  • j0nNyKa
    #97022
    bioware-nek meg so-so szokasa, dragon age 3-ban pl ugye elohuztak par szeretett karaktert az elso-masodik reszekbol
    mass effectben szinten
    es pl. a dragon age 4 teaserekkel sem arulnak el semmit, pont csak annyit hogy lehessen spekulalni, de azt is csak egy karakterrol
  • ppista
    #97021
    Szerintem aki befogja a csaj száját, az nem biztos hogy Joel, mert a vágás után a tag más környezetben van. Persze attól még lehet ő.
  • Moby
    #97020
    Naív vagyok, de azért még mindig várom, hogy meglepjenek :) Egyébként ha valaki, akkor ők képesek erre. Szeretnek erőseket húzni, ez volt az első rész sikerének is az egyik kulcsa.
  • Moby
    #97019
    Persze. És ha ez szándékos, és mégis így van, akkor majd jót röhögök, hogy de jó húzás volt ez is :)
  • Ulthanito
    #97018
    A fizikai kontaktus sem jelent semmit, Ellie ugyanúgy képzelheti azt is.

    A nagy meglepetés az lenne, ha tényleg csak a csaj víziója lenne az egész.
  • j0nNyKa
    #97017
    az lesz a te bajod (meg az enyem btw), hogy manapsag erre iszonyat elenyeszo szamu jatekos... igenyes, es szep lassan a keszitok is merlegelik, hogy a te "fajtadnak" kedvezzenek azzal, hogy meglepnek a jatekkal (pl egyaltalan a szereplokkel), vagy inkabb legyen minel erosebb a hype-vonat, es en azt latom, hogy az utobbi nyer ~mindig
    szomoru ez, de nem nagyon latom, hogy ez a folyamat visszafordulna
  • Moby
    #97016
    Pl abból, hogy egyetlen videóban sem szerepel, amikor akció van. Eddig összesen kétszer jelent meg, és akkor sem csinált semmit. Szóval még mindig erősen benne van a pakliban, hogy csak Ellienek van ott. Bár most hogy már fizikai kontaktus volt köztük, ez így már kérdőjeles.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.25. 09:40:32
  • Moby
    #97015
    Értem. tehát az egyértelmű volt, hogy a másodikra nem hal meg senki, de harmadikra igen! :D

    Én sajnos nem ültem ott az írókkal, így nekem még új lesz, hogy mi történt az első rész vége, és a második rész eleje között eltelt időben.
  • Seth
    #97014
    Már a legeslegelső teaserben is benne volt, mikor Ellie gitározott
  • Ulthanito
    #97013
    Számomra egyértelmű volt, nem hal meg itt senki. Még húznak le róluk minimum egy rókabőrt. A harmadik részben már csak puncifaló Ellie marad majd. :)
  • Moby
    #97012
    Dark te vagy az?
  • Myselor
    #97011
    sosem értettem akik azt mondták meghalt.meg akik ezt gondolták...mi a faszomból?annyira szarul lett vége az elsőnek hogy semmit nemtudtunk mi lesz.de hogy nem haltak meg az biztos .lám így van huha nagy meglepi
  • Moby
    #97010
    Láttuk őt. De az egész szituáció olyanra volt rendzve, hogy nem kerül fizikai kapcsolatba sem a környezettel, sem Ellie-vel. Még a szemkontatktus sem veszik fel, miközben beszélnek. Csak a végén, de az is olyan, hogy nem tudni, vajon Ellie Joel-re néz-e. Zseniális húzás volt. Hát most így paff, beletenyerelnek a közepébe.

    Ismétlésképp:

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.25. 09:28:12
  • Ulthanito
    #97009
    Azt nézd inkább rajta, hogy a vágás meg is jelenik az arcán, és a vér pontosan abba az irányba fröccsen a falra, ahogy az életben fröccsenne egy ilyen vágástól. Nem csak spriccel szanaszét.
  • Ulthanito
    #97008
    Abban igazad van, hogy ha még nem láttuk őt fizikailag - nem követtem annyira a trailereket - akkor nem itt kellett volna felbukkannia, hanem a játékban. Nagyobbat ütött volna.

    De én amiket olvastam, ott már kész tényként kezelték, hogy él. Mondjuk én is készpénznek vettem, hogy a viharba ne élne, kulcsfigurája volt az első résznek, értelemszerűen a másodikban is benne lesz.
  • Moby
    #97007
    Némi kendőzetlen, mosdatlan brutalitás.
  • Moby
    #97006
    Nem tudtuk. Azt sem, hogy él-e még. Az első trailer szándékosan lebegteti, hogy Joel valóban ott van-e fizikailag.
  • TBTPumpa
    #97005
    Hazai boltokban még nem tudnak róla.
  • Ulthanito
    #97004
    Azt eddig is tudtuk, hogy benne lesz Joel. A Red Dead II után azt is sejtettük, hogy pár jelenet onnan is lesz.

    A nagy spoiler az lett volna, ha feltűnik benne Arthur Morgan, a kedvenced! :-D
  • Moby
    #97003
    $230
  • Moby
    #97002
    Boltokban? :) De lesz ettől jobb is:
  • TBTPumpa
    #97001
    Ok. Hol lehet ezt előrendelni?
  • Moby
    #97000
    Én inkább csak haragudtam a tegnapiért. Durván spoileres trailert hoztak, és nem nagyon értem az okát. Ettől kevesebb is elég lett volna a dátum beharangozásához. Én meg ennyit nem akartam tudni előre.
  • darkSectorxxx #96999
    Azért remélem annyira nem, az első részben amikor harc volt, nem volt script...
    Mert arra gondolok, amikor te lövöldözöl, akkor nem voltak fix jelenetek.
    Max a bossfight-oknál.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.09.25. 08:20:11
  • darkSectorxxx #96998
    Amikor lövöldözöl a pályán bebaszna ha nem tudnám forgatni a kamerát, nem fix átvezetőkre gondolok.
    Oké hogy egy irányba nézel egyidőben, de azt a nagy mapot akkor is valamilyen szinten be kell hogy töltse, mert nem szupergyors ssd van a gépben hogy gyors mozgásnál a képernyő szélén elkezdjen tölteni hirtelen.
  • Ulthanito
    #96997
    Valószínű, hogy agyon is van.
  • Moby
    #96996
    Dark, most ezt a videót láttuk? Erről beszéltünk itt?
    Nem kéne aludnod egyet?

    De komolyan. Ezt valami hivatásnak érzed, hogy hülyét csinálj magadból a fórumon állandóan?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.25. 08:18:00
  • darkSectorxxx #96995
    Nekem sem kedvenceim.
  • Moby
    #96994
    >Azt mondod ingame nem tudod forgatni a kamerát?

    Igen dark, szóról szóra ezt írtam. Jól érted!
    Dobtam a témát.