121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • j0nNyKa
    #97073
    passzívan kapom én is mint ahogy mindenki, ha nem akadtál volna ki így rá, nem élveztem volna ezt az előadását annyira...
    így... viselhető
  • Moby
    #97072
    Köszi, de nem kell. Dark az én kriptonitom. Nagyon mély pszichó eszközökkel 2 klikk alatt tárja fel a gyengeségeimet.
    Viszont addig jársz ide mulatozni, amíg te is kapsz egy ingyen kezelést tőle!
  • szebag79
    #97071
    A grafikán nem igazán kellene már tuningolni a játékokban, inkább az animációkra és az AI-re kellene gyúrni persze ez időigényes és lusták a fejlesztők ezzel bíbelődni. A ND persze nem ilyen, mint mindig a maximumot próbálja nyújtani és azt gondolom a mezei ps4-emből a sz@r is ki lesz taposva a játék által:D Szerintem amúgy az élethűséghez az egyik legfontosabb az animációk megfelelő kidolgozása
  • szebag79
    #97070
    Azt a kutyát amelyik Elliet megtámadja valamiért mindenki fertőzöttnek nézi de szerintem csak a szatírkabátosok ölebe lehet ránk uszítva. Jó kis móka lesz ez:D
  • TDC Geronimo
    #97069
    Mindenki a grafikáról beszél pedig az animációkról kellene. Eszméletlen, nem csak az átvezetőkben, hanem ingame is
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.09.25. 17:41:04
  • j0nNyKa
    #97068
    na látod erre akartalak rávezetni!

  • Moby
    #97067
    Tudtam, hogy a két lemez problémákat fog okozni :(
    Azért kétszer, mert két lemezen jön a második rész. De tudom-tudom, egyszer sem raktam be lemezt, hogy vettem ki háromszor is... :( Csomó akna megint :((

    Oké Dark. Mondom a verdiktet helyetted: túl hülye vagyok ahhoz, hogy értelmesen le tudjak írni egy egyszerű történetet. Ez van. My bad.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.25. 16:50:47
  • Seth
    #97066
    Golyók és kések ellen senki sem immunis ám . Nem csak a fertőzöttek az ellenfelek. Joel sem miattuk halt meg majdnem :)
  • j0nNyKa
    #97065
    na jó de mi van Ellie-vel miután először kivetted a lemezt? oké hogy a második résznél él, de közte???
    és miért veszed ki kétszer a végén a lemezt? az most valakinek a halálát jelenti???
    meg van ahol nagy U-val írod, van ahol kicsivel, miért???
    ???
    ?
  • Seth
    #97064
    Hun a popkorn ?
  • Moby
    #97063
    Figyi. Egyszerűsítsünk.

    TloU. Első rész. Joel él. Ellie is. TloU első rész vége. Credits. Lemez kivesz.
    .
    .
    .
    (Telik az idő)
    .
    .
    .
    (Hű, Joel meghal!)
    .
    .
    .
    .
    Tlou. Második rész. Joel nem él ( ). Ellie él. Leszbikus! Tlou második rész vége. Credits. Lemez kivesz. Kétszer.

    Nemtudom. Óvatosan kérdezem. Ez így esetleg érthető?
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.25. 16:45:56
  • darkSectorxxx #97062
    Én se haragszom, de most ebben nem tudok melléd állni, lehet, mert én máskép értelmeztem a videókat, és nem úgy hogy Joel egy kérdőjel... Ha valaki meghalhat, max Ellie-t gondolnám. De akkor meg ellentmond annak, hogy immunis, vagy ha nem, akkor részben átalakul max.
  • darkSectorxxx #97061
    A 2 rész legelső videójában meg eleve beszélnek egymáshoz a videóban. De ez csak hab a tortán.
    Pont ez volt akkor a poén, hogy Joel is benne lesz a folytatásban.
  • Moby
    #97060
    Nem tudom komolyan venni. Meg amúgy bírom Darkot :) még nézni is szoktam a játékát
  • darkSectorxxx #97059
    Te meg olvasd ki az én kommentemből ez:

    Ha szerinted Ellie csak képzeli Joel-t, akkor a 2. részben is képzelheti ennyi erővel...

    Mert ha az első rész uccsó 1 percében képzelt Joel felhuzza őt egy magaslatra, akkor bármire képes Ellie szüleménye.
  • darkSectorxxx #97058
    Hát ezaz, ha az első részt figyelmen kívűl veszed, akkor érthetetlen mi alapján vetted hogy meghal, ennyi erővel bármit beleképzelhettél volna, ezt mondom.

    Ez szubjektíven gondoltad alaptalanul. Mert semmi jel nem volt rá, csak 5 év amibe te belegondoltad.

    Ezt ne hozd fel az ellen, hogy ez spoiler, hiszen normál esetben ez NEM spoiler, mindaddig míg nem utalnak rá...

    Szóval honnan gondolták volna, hogy valaki számba veszik Joel halálát a nézők, addig amíg nem sugallják ezt?

    És ugye a kontakt amit írtál, a kontakt eleve az első végén volt.

    Én irtam az első részről, hogy lásd mennyire alaptalan a feltételezésed.
  • j0nNyKa
    #97057
    :DD ne haragudj de én most úgy örülök a szenvedésednek mint még soha, ez az igazi öblös jóízű röhögés tör ki belőlem ma már vagy negyedjére a kis párbeszédetekre - remélem azért magadban te is inkább nevetsz és nem ragelsz, mert ez haláli :D
  • darkSectorxxx #97056
    Sorry én néztem egyel lejebbi hsz-t.

    Amúgy még ezt régen irták hogy a sony ex-ek magyarul jönnek majd, kezdték ha jól tudom a Detroit-al...

    Szóval minden ami Sony cím az magyar lesz... Legkisebbtől a legnagyobbig.

    Tsushima is.
  • Moby
    #97055
    KI?
    BESZÉLT?
    ITT?
    AZ?
    ELSŐ?
    RÉSZRŐL?
    Rajtad kívül persze.
    Mi a jóistent irogatsz itt összer nekem totál értelmetlen fasságokat?
    Dark. Komolyan. Képes vagy értelmezni azt, amit leírtam abban a posztban, amire most válaszoltál? Érted a leírt szavak jelentését? Tudsz olvasni ezen a nyelven?

  • darkSectorxxx #97054
    Jó, én meg azt hittem Nathan Drake lesz a második részben a főszereplő.
    Nekem is spoiler volt.

    Persze Ellie is meghallhatott volna mindenki meghallhatott volna a nem látott köztes 5 évben, de az első részben és annak végén, jel nem utalt rá.

    Azért sem, mert a végén nem csak hogy beszélnek egymással de fel is huzza egy kis falon, ha Ellie képzelődne, erre odafigyeltek volna (ezért is gonolom, hogy egyértelmű) , és az hogy tovább folytatják az útjukat, se árulkodik feltétlen ezekről.

    Az esélye meglehetett volna, hogy Joel meghal, de annak az első rész alapján semmi alapja nem volt szerintem.

    Te akár feltételezheted hogy hát majd a story-ban kitalálják, hogy Ellie van csak Joel a 2 rész közt meghal, bocs ennyi.
    De semmi jel nem volt rá.
    Sőtt ha egy ilyen karakter meghalna, azt nem játékon kívűl tennék, mert ezt ha megtennék, fel lenne használva a drámai jelenetek oltárán.

    Abban viszont kurvára egyet értek, hogy SPOILER-eztek...

    Csak épen nem Joel-nél.

    Hanem!

    Tommy esetében.
    Tommy se halt meg, de hogy visszatér a 2 részben, az azért spoileres, bár valahol jó is tudni, mert az elsőben kevés szerep jutott neki.

    Ezt gondolom én.
  • Moby
    #97053
    Simán lehet, hogy túl sokat nézek ki a ND-ból, meg én is totál rá vagyok csavarodva mióta bejelentették, de én még a legelső reveal trailerben is azt mondtam hogy azért megy be úgy, hogy nem lép a pocsolyákba, mert még ezzel is nagyon finoman azt üzenik nekem az rendezőkök, hogy Joel igazából nincs ott.
    De persze lehet ez az egész az én hülyeségem is. Majd kiderül. Nagyon várom, hogy kiderüljön (nem azért, hogy igazam lesz-e, ebben nem ez a lényeg, hanem az, hogy jó nekem ilyenekkel is foglalkoznom :) ).
  • Moby
    #97052
    Persze, hogy jól érted, de mindegy, erre már nem is írok semmit :D
  • darkSectorxxx #97051
    Csak akinek írt, az a TLOU téma volt ;)

    Ha viszont a feliratokra, akkor eléggé össze lett mosva itt a 2 téma.
  • Moby
    #97050
    Akkor leírom ma harmdszor is, hátha eljut mindenkihez: sehol nem írtam olyat, nem utaltam rá, még csak meg sem fordult a fejemben, hogy Joel meghal az első részben. Őrület, de pontosan tudom, hogy élt benne a végén is :D
    Én azt vélem felfedezni, kihallani, kiolvasni, kiÜVÖLTENI a jelekből, hogy Joel meghal az első rész VÉGE, és a második rész eddig látott része közötti 5 évben. Valamiért. Valamikor. Amit majd elmesél a játék. Amit még vélek felfedezni, kihallani, kiolvasni, kiÜVÖLTENI a jelekből, hogy Joel pusztán Ellie képzeleteként szerepel a játékban. Mint egyfajta segítőként Ellinek. Mint mondjuk Johnny Silverhand (K.R.) a CP2077-ben.

    Istenbizony mégegyszer nem írom le.
  • mucsácsó
    #97049
    öööö... szerintem a feliratokra gondolt, de most azért a biztonság kedvéért végigolvastam még1x a hsz flowt:D

    @Moby: hát majd talán annak is eljön az ideje.. baby steps :))) majd talán a PS5 érában...talán...
  • Moby
    #97048
    Én is azt gondolom, hogy lesz benne, de inkább csak hálát adok neki, amikor ez sikerül. Remélem sokáig fog tartani, de megnyugtató állapot azért az lenne(nem csak emiatt), ha a sony europe tértképére mi is felkerülnénk, amire sajnos továbbra sem sok esély van.
  • darkSectorxxx #97047
    Moby nem a magyar feliratokra gondolt.

    Hanem úgy tűnik, neki nem volt meg anno az első rész befejezése, mikor Ellie meg Joel megmenekül a végén.

    Aztán megint kivel van szerinte probléma, hát velem.

    Néha nem értem minkapja fel a vizet folyton.
    Normális vele az ember azt folyton a negativitás.
  • mucsácsó
    #97046
    igazad van .. :) most előkotortam az indexes SONY interjút, mert nekem úgy rémlett, hogy ott azt nyilatkozt a csávókám, hogy Detroittal kezdve minden ex magyar lesz - de rosszul rémlett, mertugyanis;
    "A piac méretei behatárolják lehetőségeinket, de igyekszünk minél több exkluzív játékot magyarítani."

    de elég egyértelmű szerintem, hogy TLOUP2 is az lészen:)
  • Moby
    #97045
    Hát látod, én ehhez nem vagyok elég Darksector :D
  • Myselor
    #97044
    nem volt helyes.csak egyértelmű majdnem mindenki számára a dolog ^^
  • Moby
    #97043
    De nem is szedik szét, hiszen mindkettőjüket láttuk. Tegyünk már különbséget aközött, hogy kiírták a part2-ből, meg aközött, hogy nem egészen olyan formában szerepel, ahogy eddig.
    Érted. Bobby Ewing is egyszer csak ott tusolt egy reggelen! Nagyon komoly fordulatokat tudnak írni az írnitudók! :D
  • Moby
    #97042
    Hivatalosan ilyen vállalása senkinek nincs. Egyelőre ezt látjuk, és ha majd nem látjuk esetleg, akkor lesz egy másik megállapítás.
  • Moby
    #97041
    Figy srác, ha minden dolog után kapnék egy forintot amit nem értesz, pénzt zabálnék ebédre :D

    /de ezekszerint helyes volt a tippem is a duplanickre :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.25. 14:43:43
  • Ulthanito
    #97040
    Mondjuk pont attól halhatott volna meg, hogy ő nem immunis. Nem ezért volt biztos, hogy nem hal meg, hanem ők egy olyan páros, mint a Ratchet és Clank. Őket sem szedik szét. :-D

    Nem lesz olyan játék a jövőben, hogy The Adventures of Ratchet és olyan sem, hogy Clank's Revenge. :-D :-D
  • darkSectorxxx #97039
    Amúgy a magyar miatt mondtam hogy meg akarom majd venni a Medievil-t meg a Concrete genie-t, ráadásul egyben mind2 mint játék is jó lesz, legalábbis a Genie érdekesnek tűnik. :)
  • darkSectorxxx #97038
    Pontosan a The Last Of Us 2 is ;)
  • mucsácsó
    #97037
    Minden SONY-ex magyar feliratos lesz már:)
    kérdés persze, hogy PS5-re is marad-e ez - de mitől ne maradna :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.25. 13:21:49
  • darkSectorxxx #97036
    Ezt tudni lehetett az elejétől. ;)
  • darkSectorxxx #97035
    Ezt én sem értem, hogy honnan gondolná bárki hogy Joel meghalna. :)

    Az első rész végén ott állnak egymássla szemben, most vittem végig pár napja újra az első részt, hogy a rákba halna meg Joel?
    Ellie meg immunis, szóval?
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.09.25. 13:20:26
  • n000rbi
    #97034
    Igen és ráadásul most kifejezetten jó is a fordítás.