121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthanito
    #96993
    Az első gondolatom nekem is az volt, hogy ez a demó PC-n futott. :-D

    Szerintem se fog ez így kinézni, le lesz butítva.
  • Ulthanito
    #96992
    Csak én vagyok egyedül az, akinek ezek a cilckerek rettentően borzasztóan gagyik? Még nem tudom, hogy megveszem-e a játékot, és pont ezek miatt a nevetséges szarok miatt filózok. Tettek volna bele veszett kutyákat, sokkal jobb lenne még az is..
  • darkSectorxxx #96991
    Itt nézd meg a növényzetet, ha ez így fog menni Pro-n akkor kár nextgen.

  • darkSectorxxx #96990
    Megjelenéskor lesz összehasonlítás tuti, majd akkor kiderül. :)
  • darkSectorxxx #96989
    Azt mondod ingame nem tudod forgatni a kamerát?
    Nem az átvezetőkre mondom. :)

    Bár megérteném, ha agyon lenne scriptelve minden akciójelenet.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.09.25. 08:09:25
  • Moby
    #96988
    Azok átvezetők, amik legalább ilyen minőségben futottak az uncharted-ban is. Szépen be vannak tökéletesre rendezve pont annyi, amennyit a kamera lát. Elforgatni nem lehet, szabad kamera mód nincs. Ki van találva, meg is volt már csinálva, láttuk is már. Én abban bízom, hogy így, hogy egy tökéletes eszköz a kezükben volt már, nagyon sokat tudtak a játékkal foglalkozni.
  • darkSectorxxx #96987
    Majd meglátjuk, Uncharted 4-nél is mindenki ezt hitte.
    RDR2 szép volt, amíg messziről néztél mindent, de a karakterek....

    Uncharted-ben is a karakterek-et folyamat lecserélte a gép alacsonyabb felbontásúakra, észre lehetett azért venni, hogy nem ugyanazt irányítottad mint aki az átvezetőkben, itt meg a nyíl kihúzásánál pl látszik hogy azért nem gyenge, és az szerintem nem átvezető volt, vagy amikor lő az erdőben és elcsúszik.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.09.25. 08:08:21
  • Moby
    #96986
    Nincs ebben a videóban semmi olyan, amit ne láttunk volna az uncharted4-ben, vagy egy RDR2-ben. Ami multiplatform.
  • darkSectorxxx #96985
    Amikor pl kitépi a nyilvesszőt magából meg befogják a száját meg amikor ott mutogatják az erdőben, az durva lenne azért ha nem derülne ki erről hogy butitani kellene....
    Szerintem azért ez kicsit sok lenne.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.09.25. 08:04:30
  • darkSectorxxx #96984
    Ha ez így ebben a formában lesz PS4-re akkor minek a PS5?
    Ez ingame messze szebb volt mint a Uncharted 4.

    Ha ez a videó igaz, akkor igaz a régi gameplay is amit mutogattak, a PS4 pro azt a növényzetet meg hogy?

    Vagy akkor a többi multiplatformban van a hiba, mert akkor valami nagyon nem kóser így.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.09.25. 08:01:15
  • Moby
    #96983
    Nem volt ebben semmi olyan, ami indokolná, hogy ez nem retail gépen futott. Szándékosan nem is olyan trtailert hoztak, amiben a techno mambo-jumbo-n lett volna a hangsúly, hanem olyat, amiből pár nagyon fontos dolog kiderül a sztorit illetően.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.25. 07:56:43
  • mucsácsó
    #96982
    Szerintem is, nem annyira nagyon durva ez azért, pláne nem Pron elképzelhetetlen :) meg Nótiról van szó, mindent ki fognak sajtolni a PS4-ből, ahogy anno a PS3ból is tették azt :)
    UC4 mai napig rohadt durván néz ki, szóval nekik én elhiszem.. nem Ubisoftékról beszélünk :D
  • TDC Geronimo
    #96981
    5 hónap és itt a játék. Már majdnem készen vannak vele csak az utolsó finomítások mennek meg polish. Ez így fog kinézni. Semmi olyan extrém dolog nem volt benne, ami lehetetlen lenne. Láttunk már brutál grafikát 1st partytól nem is egyszer

    Ami igazán kiemelkedő azok az animációk
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.09.24. 23:51:40
  • darkSectorxxx #96980
    Ha ennek a FELE igaz lesz már jó.

    Te se gondolhatod, hogy az Uncharted 4 downgrade után ez ps4pro-n majd így nézzen ki :)
  • TDC Geronimo
    #96979
    Ah basszus legszívesebben elsírtam volna magam trailer alatt :D

    1 hét szabi tuti megjelenéskor és éjfélkor kezdés + internet off az tuti. Spoilereket nem akarok még véletlen se
  • AntiHero
    #96978
    PS+ meg The Last of us remastered lesz októberben.

  • TDC Geronimo
    #96977
    We began working on this game over five years ago. It’s hard to describe the immense pressure of following up the first game. We know how much you love this world and its characters — especially Ellie and Joel. Believe me, we’re fans as well. We love them. Which is why we spent years crafting a game that we feel will do them justice, telling a nuanced story that deals with the core question: how far would you go to exact justice against the people that hurt the ones you love? It’s a highly emotional story with complex themes that befit the world of The Last of Us. What we realized pretty early on is that we were putting together Naughty Dog’s most ambitious and longest game in our 35 year history. To tell this kind of story the game needed to be massive. Without spoiling too much, at the top of this post you can watch the brand-new trailer that we debuted earlier today on State of Play, which just scratches the surface of what the game has in store.
  • TDC Geronimo
    #96976
    utolsó

  • mucsácsó
    #96975
    brutál....
    és mit fognak ezek művelni majd a PS5-re egy ~3-5 év múlva, úrjézusom.... az már tényleg lemászik a képernyőről :D
  • TDC Geronimo
    #96974
    What we realized pretty early on is that we were putting together Naughty Dog’s most ambitious and longest game in our 35 year history. To tell this kind of story the game needed to be massive.

    Nem lesz rövid se úgy néz ki
  • Moby
    #96973
    Én biztos el fogom tudni: passzolom át gyerekeknek :D
  • TDC Geronimo
    #96972
    Az már most látszik, hogy ez egy 18++ os játék lesz erősen.
  • TDC Geronimo
    #96971
  • AntiHero
    #96970
    Pro-t azért még el lehet majd passzolni. Vagyis remélem.
  • mucsácsó
    #96969
    én szerintem el se adom, kutyának nem kellene az akkora 5,5 éves matuzsálemi base PS4-em, vagy max ilyen szemkiszúrós ~20 ezerért... :( :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.24. 22:45:24
  • AntiHero
    #96968
    Nyàr elején màr adom is el a ps-t. :D

    Aztàn vàrom a ps5-öt.
  • mucsácsó
    #96967
    hát, kemény na.

    viszont gondolom idén már nem nagyon lesz több State of Play akkó, és PSX se valószínű... már nincs mit durrogtatniuk egyszerűen, max csucsima release date-et, de gondolom az még azért odébb van.. tényleg kipörgetnek mindent, hogy tiszta lappal induljon az a PS5 éra ősszel :D
  • AntiHero
    #96966
    Megnéztem mégegyszer. Tényleg egyértelmű. Csak elsőre fel se fogtam annyira örültem a trailernek. :D
  • Moby
    #96965
  • TDC Geronimo
    #96964
  • TBTPumpa
    #96963
    Komolyan, ha még benyomják a Tales of Arise-t január végére, szabályosan eret vágok. Ennyi mindent nem lehet megvenni 0day, pedig kéne.
  • Moby
    #96962
    Szerintem ez elég egyértelmű.
  • TDC Geronimo
    #96961
    TLOU 2 ships on 2 Discs
  • Evoluti0N
    #96960
    2020 tarolni fog. Eddigi egyik legerősebb évnek ígérkezik.
  • mucsácsó
    #96959
    éééééés a Dying Light 2-re is Spring 2020 van írva :\ :DDDD
    számomra az az abszolút megaton, bőven CP2077-tel vetekszik, sőt...
  • TBTPumpa
    #96958
    Én várok egy gyűjtői változatra.
  • TDC Geronimo
    #96957
    Valószínű hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott ölik meg ellie barátnőjét akinek a karperecét viseli később
  • Kandurex
    #96956
    Aztán rögtön utánna Cyberpunk,...2020 eleje nagyon meredek!
  • AntiHero
    #96955
    01:24nél most megölnek valakit vagy erőszak történik?

    Mondjuk ha erőszak akkor sokmindent megmagyaràz.
  • TBTPumpa
    #96954
    10 napra rá pedig jön a Final Fantasy VII Remake. Gyorsan ki kell pörgetni ezt is.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.09.24. 22:27:43