121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • j0nNyKa
    #97113
    asszem megertem, en mindig ebbe az iranyba haladtam, hogy ha csak fel orat szanok gamingre, akkor is legyen "ertelme", azaz elvezzem
    viszont azt vettem eszre -es itt most lehet van egy osszefugges a szituddal- hogy ha tobb "nagy" jatekot tolok egyszerre, akaratlanul osszehasonlitom azokat minosegre, es a gyengebbet elkezdem elengedni - ritkan inditani, egyre ritkabban, aztan honapokig a gepen hagyni belepes nelkul, hogy nehogymar ne fejezzem be... aztan honapok utan lepucolni
    nalam legalabbis ez a veszelye, ha tobb "nagy" jatekba kezdek bele

    ami a bevallt recept: egy nagy jatek, plusz egy vagy akar ketto kikapcsolodos (rougelike, egy hentelos fps, egy arpg pl diablo, stb)
  • Moby
    #97112
    Ja, és akkor még ami nem jutott eszembe: pillars of eternity. Meg még biztos van cím a várólístán. Illetve kiderült, hogy van még backlogon a ps4-en is: gravity rush 2.
  • mucsácsó
    #97111
    Én javarészt ezért is adtam el a 'csába a VR-t...
    Driveclub VR-nál már az első kanyarnál azt hittem, hogy beokádok :D Here They Lie ugyanez.. Blood and Truth demót végig se bírtam tolni, pedig amúgy az poén volt, de... skip. Nyáron pedig egy kínzóeszköz is lehetne, ahogy írta is anno itt valaki :D

    számomra egyetlen egy játék az a Beat Saber volt, ami használható volt rajta, de amiatt már nem tartogattam, már rojtosra játszottam Experten is minden számot - ráadásul már idegesített az egész, hogy annyira körülményes meg ráizzad az ember fejére... gyerekcipő ez még nagyon, sajnos.. majd talán kövi genben egy VR2, de egyelőre hallani se akarok róla :)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.26. 09:10:06
  • Moby
    #97110
    amúgy ja, bírok. Gyerekek mellett - főleg amíg kicsik - kialakul ez a képesség. A lopott félórák jelentették a játékidőt, nincs idő faszakodásra, elindul, azonnal bele kell tudni merülni :D Ma már ez nem gond, ma már inkább az "gond", hogy spoilerelnek nekem, mert sokszor előrébb tartanak egy-egy játékban :D (több az idejük rá).
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.26. 09:06:16
  • Moby
    #97109
    A zelda pörög szinte állandóan. A DS2-n a végefelé járok, de igazából már unom kicsit. Jó játék, de a fele is elég lett volna. Hosszú órák óta már semmit nem tud felmutatni, ugyanaz pörög jó hosszan (helyszínekben is). Gears5-öt már csak "becsületből" próbálom befejezni, de egyre kevésbé érzem, hogy tartozom ezzel magamnak. Szal igazából a Zelda megy. És menne többet, de az én drága kisnagyfiam szintén rá van csavarodva egyem a szívét, nincs szívem kivenni a kezéből, szóval csak akkor jutok hozzá, amikor már alszik. Ha van addig szabadidőm, olyankor megy a DS2.
  • Ulthanito
    #97108
    Én sem értem.
  • Ulthanito
    #97107
    A Dragon's Dogma kő buta játék, legalább is számomra. :( Megvettük, ronda, mint a bűn, és valahogy engem nem tudott behúzni.

    Lehet, hogy teszek vele majd még egy próbát.

    Két gyerek mellett meg néha kis munka mellett neked erre hogy van időd??
  • n000rbi
    #97106
    Az Owlboy-t switchen játszottam végig és nagyon-nagyon (hozzáteszem, ott azért voltak framerate gondok - de csak egy bossnál)
  • j0nNyKa
    #97105
    birsz figyelni "egyszerre" tobb jatekra? beleelni magad meg ilyenek? vagy a zeldan kivul a tobbi az nem az a figyelos beleelos?
  • Moby
    #97104
    Ez helyből több száz óra.

    A listám(tervezett sorrendben):
    - Zelda LA (pörög)
    - Darksiders 2(pörög)
    - Gears5(pörög néha)
    - Dio3 (néha-néha pörög)
    - Ni No Kuni 1 remastered
    - DQXI
    - No Man's Sky VR
    - The Outer Worlds
    - LM3
    - Death Stranding
    - Star Wars Jedi: Fallen Order(?talán, gyorsan végigszaladni)
    Na ez már idáig is teljes képtelenség.
    Amiket valamikor be kéne iktatni(random sorrendben):
    - Darksiders 3
    - Sleeping Dogs DefEd
    - Dragon's Dogma: Dark Arisen
    - Forgotton Anne
    - Mutant Year Zero
    - Hollow Knight
    - The Talos Principle
    - Mirror's Edge (az új)
    - Owlboy
    - JC3
    - DAI
    - Greedfall
    Ami most listán van. Ezek mind olyanok, hogy játszottam velük, rohadtul tetszettek, de nem kerültek sorra, és mindig várom, hogy sorra kerülhessenek. Ebből három kiemelkedő van, amit mindenképp szeretnék játszani: Dragons Dogma, Hollow Knight, Owlboy.

    Hát ez így összesen két évre való játék, nade 2020 ezt úgy fogja kispadra ültetni, mint a huzat :/



    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.26. 08:49:31
  • n000rbi
    #97103
    Fúú, inkább el se kezdem begépelni :D Legyen annyi elég, hogy most még tettem a toronyra egy jó adagot a Kindgom Hearts All-in-One pakkal, amiből az első pörög mostanság.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.09.26. 08:30:19
  • Moby
    #97102
    ps4-en igen.
  • Ulthanito
    #97101
    Írjátok már le, hogy kinél mi van feltornyosulva?! Nálam azért ez barokkos túlzás.

    Jelenleg tolom: Diablo III, néha közte BF5
    Vár rám: Divinity: Original Sin 2, No Man's Sky
    VR: Astrobot
    Be kéne fejezni, de szerintem elfogy a lendület: Dragon Quest XI

    Nagyjából ennyi. Rájöttem, hogy az emáj sepsisejt sose fogom befejezni (még nincs letörölve).

    Ami vélhetően jön majd akcióban:

    Greedfall
    Remnant
    Catherine: Full Body

    Lehet, hogy kihagytam valamit.

    PS: Most nézem, azért ez se kevés.
  • Ulthanito
    #97100
    Érdekes ez az émelygés dolog.

    Múlt hétvégén nálam járt egy barátom, gondoltam a fejére teszem a VR-t, még sosem látott olyat. Elindítottam neki a Kitchen-t, hogy meglegyen az alaphangulat, utána mondta, hogy arra lenne kíváncsi, hogy milyen lesz, amikor már autós játékok is lesznek erre. Mondtam neki, hogy dőlj hátra barátom, máris kapod a Gran Turismot.

    Betettem neki, elindítottam (mivel nem játszik, fogalma nem volt, hogy kell irányítani - megmutattam), és körülbelül a harmadik kanyarnál mondta, hogy ő ezt most azonnal leveszi, különben kitaccsol. :)

    Én a fejemre vettem, levertem a maradék két kört, meg se kottyant. Aztán miután elment, betettem a Blood and Truth demót, nem a teleportálós irányítást választottam, hanem a normálisat, és úgy voltam vele, hogy ha még több mászkálós rész lesz benne, akkor tuti kiteszem a taccsot. De azért végigtoltam, de nem esett annyira jól.

    Szóval a fene tudja, hogy van ez.
  • Ulthanito
    #97099
    Pedig számodra ez a generáció már véget ért, mindent láttál, amit akartál.

    Vagy most akkor mégse? :-)
  • TomStorm
    #97098
    DS kell már ide,nekem!!Nagyon nagyon várom!
    TLOU2 még rá se figyeltem,CP meg PC-re lesz.
    Úgyhogy menjen az idő Death Stranding-ig de k...a gyorsan:))
  • Evoluti0N
    #97097
    Vannak elméletek arról, h (és akkor most folytatás csak spoiler tagbe, még ha elmélet is)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igazából a trailerben, amikor elsötétül a kép és valakit lelőnek, akkor a trailerből az jön le, h Dinát (Ellie barátnőjét) lövik le. Na most az elmélet az, h igazából Joel hal meg és az ő halálát akarja Ellie megbosszulni és a trailer csak ilyen cselesen lett megvágva. Az mondjuk sokat elmond, h a trailerben, amikor valaki ráteszi Ellie szájára a kezét, akkor egy híd(?) alatt bujkál Ellie, aztán, amikor Joelre vált a kamera, akkor valamilyen épületben van, ahol egy lépcső látszik a háttérben. Na most az én elképzelésem, h aki Ellie szájára tette a kezét, az nem Joel hanem talán Tommy és ő fog minket elkísérni a játék folyamán. Vagy talán Dina, habár a kéz elég férfiasnak tűnt. Mindenesetre szerintem tuti, h nem Joel, mivel két különböző jelenet/helyszín lett összevágva. Szal úgy képzelem el, h Joel valamiért sokáig távol volt, most felbukkan és megölik. Ellie utána megy a bandának, h megbosszulja Joel halálát és titokban követi valaki (az aki a trailerben a szájára teszi a kezét) és ez a valaki lesz az NPC társ a játék alatt.

    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2019.09.26. 00:35:04
  • darkSectorxxx #97096
    Kipróbáltam, nem vonzott régebben se úgy mint a Crash vagy Spyro.

    De pont azt kaptam amit vártam, egy könnyed kis Medievil-t szép köntösben. Magyar felirattal.

    ~9000ft, pont jó :)
  • darkSectorxxx #97095
    Én értem, hogy te magad hitted, én azt mondtam csak, hogy mivel semmi nem utalt rá, nem volt egy jelenet se, ami alapján ezt hihetted.

    Globálisan a nézők irányába nem is merülhetett fel bennük a gyanú, hogy a tavaly előtti videó után még bárkiben él a kétség.

    Vagyis én értem, hogy szubjektíven meglepett és spoilernek érezted, de pl akkor miért most?
    Miért nem 2 éve a legelső jelenetnél, amikor Ellie-hez besétál Joel?

    Ellie mentális kivetülése nem lehetett, mert akkor nem sétál végig a folyosón, hiszen ha Ellie képzelődik, akkor ugye nem falonát :)

    Vagyis már akkor 100% volt hogy a 2 main karakter benne lesz.

    Azt megértem, ha félreértetted, de akkor most kiderült, hogy mi az igazság....

    Szerintem az már alapon egy szükséges spoiler volt.
    Tommy viszont szerintem maradhatott volna launch-ra...

    Így pl részben tudhatjuk, hogy a story egy része Joel+Tommy dolgairól fog szólni. Nekem van is egy nagyon durva elképzelésem, de várjuk ki a végét.
  • Moby
    #97094
    Nincs olyan dolog, amit jóvá kell tenni. De ha LM3-al fognak kárpótolni, akkor minden napra juthat egy! :D
  • Moby
    #97093
    Ha beüt a BOTW mint nekem, utána egy darabig úgysem fogsz tudni mással játszani. Olyan, mint a fromjátékok. Utána minden olyan meh...
  • mucsácsó
    #97092
    jah, ettől félek énis... majd kérem szépen a tippeket, hogy mikkel kezdjek a Zeldák után
  • n000rbi
    #97091
    Nem baj, lesz idén egy Luigi’s Mansion 3 is, az majd kárpótol :)
  • Moby
    #97090
    Ja, jó a hangulata, jók a lokalizáció, jó a graf is, csak a játék szarocska benne :)
    Csak a nosztalgiavonat pöfögése kevés ma már az iszonyatos játékdömpingben, amiben hetente potyognak a gyöngyök.
  • Moby
    #97089
    >...és akkó még december körül tervezek egy Switchet is, arról meg már ne is beszéljünk...

    RIP küvilág, szabadidő, máshobbi, minden más is. :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.25. 21:11:32
  • mucsácsó
    #97088
    Jaja...hangulata okés, meg így el van találva a grafika is szerintem, csakhát.... nem tudom, ezt max mobilon nyomkodnám a legnagyobb unalmamban, de ahogy Moby is írta, ettől sokkal jobb játékok vannak feltornyosulva szerintem mindenkinél - nem beszélve arról, hogy a elkövetkező hónapokban talán a december-januárt leszámítva mindenhol lesz valami durva cucc, úgyhogy bele kell húzni... :D


    ...és akkó még december körül tervezek egy Switchet is, arról meg már ne is beszéljünk...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.25. 21:09:45
  • Seth
    #97087
    Thx
  • n000rbi
    #97086
    Isten éltessen, Seth! :)
  • n000rbi
    #97085
    Én is most próbáltam. Kár érte, pedig a hangulata tetszik, de játéknak tényleg gyenge.
  • Seth
    #97084
    Köszi neked is !
  • Moby
    #97083
    Szintén. Prön nem dobálja annyira a frémet, de ettől lényegesen jobb játékaim vannak betárazva tonnaszám.
  • Moby
    #97082
    Jajténylegmostlátom. Hát az isten éltessen!
  • TDC Geronimo
    #97081
    Letoltam. Skip. Se a gameplay se a port minősége nem nyűgözött le
  • Seth
    #97080
    Ó, köszi !
  • mucsácsó
    #97079
    dettó! :D VR-on kívül eddig nálam se sikerült más játéknak émelygést okoznia, úgyhogy ezért pacsi nekik... :D
    nekem is skippes, még olcsóért se kell, mert mikor játszanám végig, de tényleg.... :D

    viszont áldjon meg a csatkai szűzanya a két szép kis kezivel a születésnapod alkalmából! :D
  • Seth
    #97078
    "Förtelem volt a kamera, hányinger szó szerint"
    Soha nem fordult még elő velem, hogy kicsit émelyegjek egy játéknál, itt sikerült, mikor a temetőben szaladgáltam.
    Tinman-t a padlóról kéne felmosni, ha beülne elé :D

    Soha nem játszottam az eredetit, illetve a demója rajta volt egy demólemezen, abból rémlik valami, de akkor sem fogott meg. Valszeg kihagyom és inkább Yooka Laylee-re ruházok be, ha már platformerre vágyok, illetve Concrete Genie-re , bár az nem tudom mennyire ugarbugra gyűjtögetős
  • TBTPumpa
    #97077
    Apró reklám:
  • mucsácsó
    #97076
    Medievil demo? Próbáltátok? :D
    Én most letoltam, de fimonan szólva nem vagyok tőle elájulva... :( Förtelem volt a kamera, hányinger szó szerint (bár ez már látszott a gameplayeken is), fosfrém alap, amolyan sub10 és 60 között ingadozik - de ez ma már meg se lep -, és a harc nagyon suta, de azt meg gondolom pont a nosztalgiafaktor miatt hagyták ilyenre.. ellenfeleknek nincs súlya - szó szerint, mert volt, hogy kirepült a pályáról az egyik ellenfél a halála után :DDD már a 2000es évek elején is különb ragdoll volt, mint itt...borzalom :(

    látszik, hogy igyekeztek azért, de ha ez nem Medievil néven futna, a kutya nem nyúlna hozzá szerintem.. :D esetleg gyerekeknek jópofa lehet még, azt el tudom képzelni..

    ..vagy csak én látom így? :\
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.25. 19:50:04
  • TDC Geronimo
    #97075
    Azt mondták ez lez ND leghosszabb játéka. UC4 is már 16-18 óra körül mozgott ha nem rohantál. Gondolom ez 20-25 körül lesz.
  • Moby
    #97074
    Szerintem arról sem nagyon esett itt szó :)
    Amúgy vannak dolgok, amik rohadtul tetszettek. Pl. ahogy a gyerekek szaladgálnak a táborban.
    Viszont amikor Ellie a csaját keresi a hóviharban (Dina?), az nekem zavaró volt. De lehet, hogy ez csak a vágás hibája.