121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #97273
    Amikor felteszed meg leveszed van egy olyan érzés, mintha csak a szentlélek tartaná, pedig ott van az rajta keményen.
  • Moby
    #97272
    Az az egyik legfájóbb rész. Itt a Zelda LA-ben is egy idő után irtó fontossá válik a HDrumble
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha megvan a rejtett seashelleket jelző hangvilla, én10 esetből kétszer figyeltem fel a hangjára, minden esetben a rumble miatt tudtam, hogy ottvan

    Én nem tudom elképzelni, hogy megvegyem anélkül a gépet. Azt sem értem mi a ráknak kellett pont azt kihagyni belőle. Gyak ez volt a vízválasztó, hogy nem vettem meg.
  • mucsácsó
    #97271
    akkor ott azon valami nagyon el volt toszva az MM-ben, vagy nemtom... ahogy így megfogtam, tényleg érződött nagyon, hogy nem túl stabil rajta valahogy a cucc, de lehet megfeszegette pár balfasz kölök az idők során.. kicsit amolyan bazárifos érzetem volt tőle ezáltal, de sejtettem, hogy ez nem a valós képe :D

    jha-jah, a rumble az mondjuk tényleg hiányzik. egyedül az tetszik a Lite-ben csak, hogy kompaktabb, dehát szarni bele :D

    ...mondjuk azt be kell látni, hogy a Switch dokkoló valami kriminálisan fos minőségű full egyszerű fröccsöntött cucc :D


    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.28. 20:53:16
  • TDC Geronimo
    #97270
    Ja igen HD rumble sincs pl a lite verzióba. Szerintem jobb a sima
  • Moby
    #97269
    Az ára sem jó figyelembe véve az erősen csökkentett képességeket, másrészt meg meg túlságosan ki lett herélve, a joyconok meg nem lettek javítva. Se innen - se onnan nem jó.

    /egy rendes gépen a joyconok sosem esnek le. Az enyémet a gyerekek irtó keményen gyepálják, de sosem történt ilyen. Képtelenségenek is tűnik.
  • darkSectorxxx #97268
    Jah csak ez olyan érzés hogy ps4 opti aztán resolution+fps plusz pro-ra azt ennyi
  • mucsácsó
    #97267
    jaja vágom, bár nem tudom mennyire érezném a hiányát, ha nem tudnám TV-n tolni :) sima Switch az valahogy kurva nagy volt első próbára, de aztán biztos megszokja ember.. Lite-hoz még nem volt szerencsém előben

    ...amúgy meg sejtettem, hogy tipiku ubifos cucc a Töréspont :D igazából engem a Division féle cuccok se kötnek le egy percig se, szal..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.28. 20:46:19
  • darkSectorxxx #97266
    Oké, de kihasználhatnák már kicsit jobban a pro-t ne azt hogy ps4+ 3k meg 40+ fps
    Szerintem, ettől még lehetne optimalizált simára
  • TDC Geronimo
    #97265
    Én simát vennék. Azért jó rányomni TVre a gépet és ott tolni a cuccokat. Litet meg nem lehet
  • mucsácsó
    #97264
    hmm... én nagyon agyalok továbbra is, hogy Switch V2 vagy Lite..

    mi a baj a Lite-tal amúgy? mondjuk én is szerintem kézben tolnám majd, de aztán kitudja.

    amit próbáltam Switchet még MM-ben, azzal az volt a baj, hogy kb. folyton olyan érzésem van, hogy mindjárt lecsúszik a joycon róla.. bár lehet csak meg volt szadizva a kiállított modell, nemtom...


    @dark:
    ezért néz ki úgy a Last of Us 2, ahogy (mondjuk így se lehet rá panasz...) - de nyilván a base modellek visszafogják a fejlesztőket sajna... de nem baj, kövi genre legalább annyival nagyobb lesz az ugrás :P
  • Moby
    #97263
    Jóval több base gép van, nem lehet őket szemen köpni. Rendben van ez így. A pro verza ettől meg nem lesz szar. Meg azt enélkül is tudtuk, hogy lesz belőrel ps5 remaszter :)
  • TDC Geronimo
    #97262
    Brutálisan néz ki, de a játék halál unalmas generic fos. Rakat buggal meg glitchel. Ennek kéne még 6 hónap legalább.
  • TDC Geronimo
    #97261
    miért? minden 1st party targetje a base PS4. Azért is futnak jól azon is. Attól még lesz pro support is.
  • Moby
    #97260
    Én főleg handheld tolom, a fiaim ígyis-úgyis. Gyerek kezébe a normál switch nagy és nehéz. Ezért is akartam nekik lite-ot, de többféle bajom is van vele.
  • darkSectorxxx #97259
    Ez azért gáz egy kicsit nem?
  • mucsácsó
    #97258
    nekem se volt gameboyom, pedig mindig is akartam kiskoromban, dehát drágavót... :( (helyette maradtak a piacos "tetrisek" )
    úgyhogy várom, hogy én is végigtolhassam majd.
    amúgy TV-n toljátok leginkább a Switchet, vagy handheld?

    @gero: faszán néz ki? én kb semmi jót nem olvastam róla, azért is úgy voltam vele, hogy le se kapom, de lehet a graf miatt megnézem :D
  • Moby
    #97257
    The Legend of Zelda: Link's Awakening.
    Credits pörög.
    Kifejezhetetlenül szórakoztató, csodálatos, ötletes, lebilincselő, fantasztikus játékot játszhattam végig. Nekem sajnos nem volt gameboyom, nem volt lehetőségem végigjátszani az eredetit, de így utólag is nagyon bánom, egyúttal nagyon boldog vagyok, hogy ezt most pótolhattam. Zseniális játék. Nagyfiammal kimaxoltuk fullra.


    /szerk: vihető.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.28. 20:30:07
  • TDC Geronimo
    #97256
    Amúgy

    "The Last of Us 2 Is Targeting the Base PS4 Model, Not the Pro"

    Mondjuk ez kb minden 1st partyra igaz.
  • TDC Geronimo
    #97255
    Megnéztem ghost recon betat psen meg PCn. Hát PCn beraktam ultimate grafot, leesett az állam. Marhára itt az ideje az új gennek :S
  • n000rbi
    #97254
    Jöhet nekem is a tipp, akár privátban, köszi!
  • Moby
    #97253
    Kinél?
  • Tatyla
    #97252
    Csak jelzem hogy lesz Death Stranding kód a játékaim.hun
  • mucsácsó
    #97251
    végre új map...bár nem hiszem, hogy visszatérek így se... :( :D ez is eléggé időrabló... :D
  • AntiHero
    #97250
  • TDC Geronimo
    #97249
    I cant go into details on this, so believe me if you trust me

    I'm hearing The Last of Us Part II has broken all records for fastest pre-ordered Playstation 4 exclusive title. Physical and Digital

  • mucsácsó
    #97248
    Bízom benne, hogy belátható időn belül kikopnak ezek, bár biztos nem mostanság... de hát miről is beszélünk, ha esportot akarnak a következő utáni olimpiára szervezni :DDD hányás...
  • Moby
    #97247
    A videós directet lelketlenek, a tgs jóak, de az nagyon japóságközpontú nyilván, a pax is jóak, de az meg utazócirkusz.Az E3 volt a konfok királya. Egyszer egy évben, egy helyen, mindenki arra fókuszált.
    Most majd lehet rajta bámulni a sok streamer nyomorékot. Mer amúgy nem tudja őket nézni máshol, aki erre hokizik...
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.27. 15:56:21
  • benőmenő
    #97246
    Egy kicsit tényleg okafogyott már az E3, mert van minden platformnak videós directje, meg ott a gamescom, a tgs meg a pax rendezvények a demózásra, sőt a Game Awardsra is szoktak trailereket tartogatni.
    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2019.09.27. 15:47:55
  • darkSectorxxx #97245
    Ez igaz, de megéri a stressz-t.

    Annyit tudunk, hogy ebben a érszben a

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bosszú lesz a főszerepben!
  • darkSectorxxx #97244
    az már túl sok lenne, ugyanazt nem várhatom el, amit műveltek az elsőben utánozhatatlan, ha csak ugyanazt elérik, az már a hihetetlen kategória, nem.

    Ez akkor lesz nagy dolog, ha csak szimplán megközelíti azt az élményt amit elsőre az első rész adott régen.
  • Moby
    #97243
    És tippre még sokkal stresszesebb lesz. Imádom az első részt, életem egyik legjob bjátéka, de olyan kurva stresszes az a játék, hogy rendesen gyógyulni kell utána.
  • Tinman #97242
    Badass =/= game of the genre

    Jó lesz a Tlou 2 nem kérdés, de pont u.a. számíts, mint az 1. részben csak több, szebb, jobb köntösben.
  • Kandurex
    #97241
    Akkor legyen olyan! Saját Sony E3 Sony...akármi, nekem tetszene, de nincs olyan, csak ez...és még csak nem is pedzegetnek hasonlót sem, csak azt, hogy semmi sem lesz, senkinek sem soha nem nem...
  • mucsácsó
    #97240
    nekem se jön be ez az "új" vonal, hiába kvázi folyamatos - ugyebár néhány havonta volt State of Play -, sztem fos...
    persze így nincsenek azok a cringe fos konferenciák és töltelék showelemek, bár megvolt annak is a varázsa, rengeteg mémet szült meg miegymás :D jó volt azért szerintem az E3, de ugye mindenki a saját showját akarja pusholni...ez kb. csont ugyanaz, minthogy minden kiadó saját storet meg launchert akar (vagy már van is sajnos...)... :(
  • Moby
    #97239
    Én is bírtam, de az utolsó emlékezetes E3 a 2016-os volt (GOW). Most meg, hogy ilyen esport-stream-influenszer központú fossá alakítják, a játékok nem fognak érdekelni senkit. Mondjuk az egész E3-ból a sony confok érdekeltek leginkább, azt meg meg lehetne tartani E3 nélkül is. Ezekre az embernélküli videótbevetítünk izékra nem lehet hypolni :)
  • Kandurex
    #97238
    Jó volt az a rongy rázás. Mindenki próbált nagyot mondani vagy mutatni,....igaz, hogy mindig évekkel később jelentek meg a címek, de legalább izgultunk, vártunk, ledöbbentünk...és mi is felszálltunk a különböző járatú hype vonatokra... ami most van az, jellegtelen, személytelen....kicsit érdektelen is.... Szóval nem tudom szeretni.
  • mucsácsó
    #97237
    menjenek már a jóbüdös picsába... :D remélem ebből nem lesz semmi... miért kell ebből is egy fertő szart csinálni? mikor lesz má ennek vége?! :D

    mondjuk a streamelgetéssel meg az esport celebekkel már amúgyis beivódott a gamingbe ez az egész influncerkedés.. :(
  • Moby
    #97236
    És ezt is tudnád szeretni? :)
  • Kandurex
    #97235
    Én szerettem az E3 -at. Legalább is jobbnak tűnt, mint amit most kapunk. State of...,meg Inside Xbox vagy mi a puna.
  • Moby
    #97234
    Nem a játéknak kasza, hanem az e3-nak kasza. Remélem a sonynak lesz annyi esze, hogy erre influenszer fesztiválra ne tegye be a lábát.