121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #97233
    Nekem legalábbis nem volt meglepetés egyik sem... Mert tudtam hogy magyar felirattal lesznek.

    Uk verzióban is van.
  • darkSectorxxx #97232
    Igen, minden ami Sony belsős...

    Days Gone
    Spider Man
    Detroit
    God of War
    The Last of Us 2
    Death Stranding
    Ghost of Tsushima

    Medievil
    Concrete Genie


    Meg sz össze kis sony-s cím meg amik ezután jönnek.

    Régen ezt mondták.
    Minden belsős cím.

    Tsushima belsős cím.
    Sucker Punch (Infamous játékok)

    2018 elejétől megy ez......
  • mucsácsó
    #97231
    jaaja közben szerkesztettem, de TGA-n simán elférhet :)
    State of Play se túl valószínű sztem, max decemberben..de sztem off :)

    jah meg elfelejtettem, ott az FF7 Remake is, abból is lehet még mutogatni 1-2 gameplayt esetleg..
  • TDC Geronimo
    #97230
    PSX nem lesz idén
  • mucsácsó
    #97229
    állítólag már PS6-ra fejlesztik, mert kimarad az egész PS5 gen


    .. amúgy viccet félretéve, szerintem legközelebb PSX-en (_MÁRHA LESZ OLYAN_) vaaagy The Game Awards-on hallhatunk róla decemberben, de én őszintén már így is csodálkozom a SONY-n, hogy tényleg ennyire benyomták az évvégére a Death Strandinget és a Lasszófasz 2 infócunamit..

    úgyhogy igazából Csucsima maradt, mint utolsó nagy pukkasztásra váló lufi a SONY talonban a PS4-érára, úgyhogy... szvsz ha tippelni kéne, akkor 2020 szeptember-október lesz belőle... előbb nemhiszem, mert ott lesz a TLOUP2, azt meg kell nyomni jópár hónapig.. (nem lesz nehéz)

    vagy tényleg az első "crossgen" cím..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.27. 13:27:44
  • Kandurex
    #97228
    Jó lenne, de arról tényleg semmi hír nincs már...évek óta? vagyis a 18 E3 óta,...talán a 20 E3,...ha ott se jelenik meg akkor annak kasza...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.09.27. 13:09:35
  • mucsácsó
    #97227
    így terjed a pletyka:D

    de amúgy sztem olyan 99+%, hogy azon is lesz ezek után már... :D meg se kottyan nekik :)

    mondjuk kíváncsi lennék amúgy, hogy kikkel fordíttatnak :D Netflix az anno a SZTE-s bölcsészekről happolt el pár embert, de már külön cég (is) fordít nekik, azt vágom, pár felirat végén ott volt a nevük
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.09.27. 13:08:20
  • Kandurex
    #97226
    Szerintem olvasd el újra...
  • Prof William
    #97225
    A Ghost of Tsutsima is? Ez remek hír! Van amúgy valami hír róla? Anno a gameplay óta nem sokat láttam belőle.
  • Myselor
    #97224
    komolyan senki nemtudja a választ?jó a netem mmozni pcről tudok ps4en laggolok mitn a szar netkábellel mindennel.miért nemtudok multizni?valaki valami ötlet?
  • mucsácsó
    #97223
    szerintem is aggya, köll majd :)
    lesz 1 hét pont (sőt, nekem még annyi se utazás miatt...) befejezni a Doom Eternalig :( :D
  • Árpitallica
    #97222
    Egyre jobban várom! :D
    TLOU 2: Inside the demo
  • n000rbi
    #97221
    Bocs a dupláért, valahogy átsiklottam felette. Na a lényeg, hogy ez a Fallen Order is egyre csak jobbnak tűnik. Az elkövetkezendő kb. fél év megterhelő lesz a pénztárcànak :D
  • TomStorm
    #97220
    Előrendelem,kell!
  • darkSectorxxx #97219
    Ja néztem EA Access-be ezerrel pörgetem majd. :) Pedig utálom a Star Wars Saga-t. :)
  • n000rbi
    #97218
    Na jól van, elmennek ezek a francba, hát milyen már ez is?!

  • n000rbi
    #97217
    Igen, most már engem is elkapott :D
  • TDC Geronimo
    #97216
    Ezt az egyet megnéztem. Eszméletlen. 1 hét szabi megjelenéskor és internet off :D
  • n000rbi
    #97215
    Még több infó a játékról, egyenesen Druckmannéktől:


  • darkSectorxxx #97214
    Valaki tudna a fűben kommandozásról szórni egy kó kis linkelhető gif-et vagy valami?
  • darkSectorxxx #97213
    Kapásból nem elég badass, MGS módra rambózni a térdig érő fűben?
  • darkSectorxxx #97212
    Én igen és igazad van, így rosszabb várni a játékot, mintha egy nyilvesszőt akarnának kihúzni a vállamból! :P
  • mucsácsó
    #97211
    Code Vein rivjúk:

    PSNation 8 out of 10
    CGMagazine 8.5 out of 10
    Twinfinite 4.5 out of 5
    TheSixthAxis 7 out of 10
    RPG Site 5 out of 10
    Push Square 7 out of 10
    Playstation Universe 6.5 out of 10
    PlayStation LifeStyle 8 out of 10
    IGN 7 out of 10
    Hardcore Gamer 3.5 out of 5
    God is a Geek 8 out of 10
    GameSpot 6 out of 10
    Game Informer 6.5 out of 10
    EGM 4 out of 5

    mondjuk ettől se vártunk többet, még lehet sok is :D
  • Tinman #97210
    Engem egy 50%-os megoldásban feltétlenül érdekel, addigra csak reszelnek valamit a frame-en is :-/
  • Tinman #97209
    21 éves cím, 21 éves gameplay csak modern köntösben. Szerintem se volt ez soha Sonic, meg Mario, de Crash Bandicoot kaliber se, de ott és akkor azért ez egy elég vonzó cím volt, ezzel (is) el lehetett adni a gépet.

    Egyetértek abban is, hogy a fejlődés a stíluson belül őrületesen sokat fejlődött és abban is, hogy csempészhettek volna bele újabb gameplay elemeket, de rárepültek inkább tényleg az 1:1 remake-re, szebb graf, magasabb felbontású textúrák, de ahogy én eddig láttam minden egyéb maradt a régi.
  • mucsácsó
    #97208
    amúgy a feelingje megvan, ez tény, legalábbis a temető hangulatos volt nagyon - ezt így sikerült eltalálniuk, meg szerintem grafikát tekintve is teljesen rendben van - csakhát ugye minden egyéb más... de mondom, nosztalgiafaktor elviheti a hátán sokak számára, és ahogy azt láthatjuk is, műxik a dolog -- de én nagyon max ezt ilyen mobilon/Switchen(?!) nagyunalomban nyomiznám, de hogy nagyképernyő elé ezzel leüljek....áh :(
  • Moby
    #97207
    Ez is benne van. De az is tény, hogy azért az ilyen csapkorászós játékok nagyon komolyat fejlődtek. Amit ebbe is bele lehetett volna csempészni, csak ez valahogy elmaradt. Vagyis ez a fogpiszkálóval szurkodom a semmit a súlytalanságban ez ilyen volt eredetileg is szerintem (ha agyon csapnak sem emlékszem már rá), ezt azért ilyen korhűen nem kellett volna implementálni.
  • Tinman #97206
    SNES Mini-n kicsit többet toltam, mint anno a PS1 verzát és nekem ezzel sok bajom nincs, ez egy ilyen game volt mindig is, megvan a maga bája, de non-game-nek semmiképpen se hívnám, max mi öregedtünk meg csúnyán.
  • Tinman #97205
    Ez így van és God of War a neve.

    A Tlou 2 nagyobb, több, jobb, mint az 1. része, de semmi olyat nem láttunk eddig, amit az 1. rész ne tudott volna... persze vannak játékmenetbeli fejlődések, de messze nem akkora BRUTÁLIS váltás, mint amit és ahogy a God of War meglépett.
  • TDC Geronimo
    #97204
    Nem néztem videót csak beleolvastam pár previewba... Azt hiszem megvan már most a GOTG :D
  • szebag79
    #97203
    Még ez is...nincs ennyi lóvé a világon ami ide kell. Az időről nem is beszélve. DS, SWFO, TLOU2, CP2077 és a Days Gone/RDR2 páros még be sincs szerezve
  • TBTPumpa
    #97202
    Egyszerűen gyönyörű:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.09.26. 20:49:18
  • Moby
    #97201
    Hát ez elég menő!
  • TDC Geronimo
    #97200
    combat gif. Iszonyat brutális... Azok az animok.

  • TDC Geronimo
    #97199


    Lehet hasalni, ugrani minden. MGSV gameplay :D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.09.26. 20:31:06
  • Kandurex
    #97198
    Badass!
  • TBTPumpa
    #97197
    Fíl dö forsz:
  • Kandurex
    #97196
    Konzolbirodalom / normál kiadás
  • TBTPumpa
    #97195
    Platinumshop - Special Limited Edition

    Konzolvilágnál úgysem fog jutni belőle, ott pofára megy, nem "érkezési sorrendre". De ha a Platinumshop-nál sem jutna belőle, akkor marad majd a Digitális változat. Így vagy úgy, de a megjelenés napján játszani fogok vele.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.09.26. 20:18:51
  • Moby
    #97194
    Jó,de csak nagyon óvatosan. És közben erősen hunyorgok! :D


    /dermesztően veszélyes 5 hónap van előttem
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.26. 20:09:11