121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • ppista
    #97313
    Persze, mint írtad és írtam, ez mind ízlés dolga. Ha a csata alatt a társak nem egy papucsállatka szintjén mozogtak volna, akkor az nálam is egyforma lenne a két rész.
  • ppista
    #97312
    A jrpg legfontosabb elemei a történet, a szereplők, a világ, és a harc. A történet, mind a kettőben kicsit bugyuta, a folytatásban még klisésebb is. A főszereplő srác az elsőben szimpatikusabb, a társaik teljesen felejthetőek, és ez mind a két részre igaz. A világ, a Ghiblinek köszönhetően, jobban egyben van az elsőben, de titkos helyekben a második lényegesen jobb, akárcsak a mellékküldetésekben, ami az elsőben roppant gyenge volt.
    A harc viszont kategóriákkal élvezetesebb Ni No 2.-ben, főleg, mióta kijött a nehézség választás. Ott már nagyon oda kell figyelni mit fejlesztessz, milyen cucc van rajtad, milyen "tücskökkel" vagy mifenékkel indulsz csapkodni. Plusz a városépítés, és a lakókhoz kapcsolódó missziók. Sokkal tartalmasabb az egész. Persze ez megint csak ízlés kérdése kinek melyik jön be jobban.
  • Moby
    #97311
    Kis érdekesség: A cupheadet megkapták a teslák az új frissítéssel ^.^

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.30. 08:34:19
  • Myselor
    #97310
    nagyon más lehet az ízlésünk egyszerűen a második rész borzalmasan unalmas gyenge könnyű ehhez képest,próbálkoztam vele nem tudtam megszeretni.az első részhez most van csak szerencsém de már ezerszer jobb és élvezem.^^
  • Moby
    #97309
    Szerintem a második rész borzasztó gyenge volt, én azt otthagytam. És én mindenhol azt olvastam láttam, hogy az első a jobb. Ha nem lesz oké, akkor átnyergelek DQXI-re.
  • ppista
    #97308
    Kíváncsi vagyok mikor unod meg. Én kb. már a felétől vártam a végét, ami elég nehezen jött el. Szép, kedves, aranyos, rettenetesen rossz mesterséges intelligenciával, szóval tipikus Level 5. cucc. A második rész valamivel jobb szerintem.
  • n000rbi
    #97307
    A francba, még azt is meg kellene venni. (ps3-re megvolt a lemez, de ki tudja már miért eladtam)
  • Moby
    #97306
    Köszi, de azthiszem el tudom dönteni, hogy jó-e nekem, vagy sem :) (amúgy is kb 1 év múlva aktuális, talán).

    Ma a Ni No Kuni Remastered kezdődik. Végre! A gears5-től meg fájó búcsút veszek, én ezt már nem fogom befejezni.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.30. 07:40:14
  • Ulthanito
    #97305
    A harmadik rész meg se közelíti a másodikat. Próbálkoztam vele, akartam szeretni, de nem ment le a torkomon. Nagyjából 3 óra játék után gondolkodás nélkül töröltem el.

    Inkább játssz mással, erre kár az időt vesztegetni.
  • Moby
    #97304
    Innen jött az is, hogy pótoljam a második részt, de kicsi a valószínűsége, hogy én ezt ps4-en toljam (a második sem ott ment, borzalamasan fut ps4-en).
  • sanya200
    #97303
    Most a darksiders 3-at megkapod ps plus-al. Kipróbáltam, nem jött be, az irányítás nehézkes meg úgy alapból az egész nem jön át.
  • Tatyla
    #97302
    Logan
  • Moby
    #97301
    (backlog progress)
    Lepörgött a Darksiders2 is. Jó volt, de nekem valami huszonórát tartott, namost a fele doszt elég lett volna. Nem volt ebben ennyi játékidő sem a mechában, sem a helyszínekben, sem az ötletekben (a lövöldözős rész némi rövid felüdülés volt), meg kb semmiben. Valamikor jöhet a harmadik rész. Mondjuk jövőre, és biztos nem tavasszal :D
  • TomStorm
    #97300
    Ja és a "hang és képernyő" beállításoknál az audiokimenetnél Hdmi out és alatta Lineáris Pcm kell legyen
  • TomStorm
    #97299
    Azóta se jó?Már egyszer kérdezted ezt.
    Beviteli és kimeneti eszköznél ott a neve?
    Kimeneti eszköz auto átkapcsolása ki van kapcsolva?
    Kimenet fülhallgatóhoz opciónál "összes hang"-ra van állítva?
    Hangerőszabályozás opció fullon van?

    Aztán a füles kis kezelőjén a jobb oldali tekerő közép állásban van?(csipog ha elérted a közepét).
    A THX surround ne világítson de mégis a kis kezelőn told maxra felső gombbal
  • sanya200
    #97298
    Kicsit más téma
    Miért nem akar müködni a Razer Kraken Tournament Edition? Észleli a gép alapból arra van állítva a kimenet de mégsincs hang, legalábbis USB-n, érdekes módon ha a kontrollerbe dugom jack-el úgy meg jó.
  • sanya200
    #97297
    Igen kifejezetten hosszú. De mondták is hogy a Borderlands 2-nél hosszabb. Pedig az se volt rövid, és ugye lesznek dlc-k pluszba. Én a megjelenés óta tolom, és kb a galaxis 55%-a kész. Úgy hogy szinte minden mellékküldetés kész a többi bolygón.

  • TDC Geronimo
    #97296
    Hát ebbe a BL3ba aztán van content. Ma is leültem toltam 3 órát de 1 főstory missiont se csináltam :D
  • Kandurex
    #97295
    De nekem messzi - messzi galaxisból való Jedi kell, nem egy feka májer a Brooklyn-i gettóból, akit az első másodpercben orrba vernek egy partfissal, ha a háta mögött dugdossa a baseball ütőt...
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.09.29. 15:32:11
  • Seth
    #97294
    Úgy gizda a jedi :)
    Amúgy a PS2 változatban rendesen tartja, de gondolom az nem pálya :)
  • Kandurex
    #97293
    Nem tudjátok véletlenül, hogy a Force Unleashed c. játékba meglehet valahogy változtatni ezt a nyomorék műmájeres harci állást? Melyik idióta rakja a háta mögé azt a hüle fénykardot? Rendesen kibassza az SW élményt.
  • mucsácsó
    #97292
    fasza-fasza, akkor legalább ezzel se kell játszani :'D
    viszont teljesen értetlenül állok az ilyen felszopások előtt... :D jó-jó, de ennyire azért nem..
  • Moby
    #97291
    Nem, viszont szarabb lesz később :D
  • Ulthanito
    #97290
    Na, leszámoltam a Divinity: Original Sins 2-vel..

    Nem az én játékom. Túl összetett, túl részletes, túl bonyolult, körökre osztott, és marha ronda. :-/

    30 perc bohóckodás után töröltem.
  • mucsácsó
    #97289
    gondolom a "szokásos" ~10k :)
  • Ulthanito
    #97288
    És mennyit kérnek majd érte?

    Bár pont ez a játék, amit digitben vétek, ugyanis nem tudja senki, mi vár rá. Lemezesen 18-ért meg kell venni, utána habitustól függően eladni, 2-3 ezerből megvan az élmény.
  • mucsácsó
    #97287
    RAGE2 pipa, sztem faszavót. De elég is volt :D
    ...
    Elvittem most a Gears 5-öt chapter 2ig, de megmondom őszintén annyira nem vett le a lábamról... Háttttizzzé...
    Szépnek szép, az oké (bár így se azért a legszebb létező játék, dehát Unreal 4ből már többet nem lehet kipréselni) - de egyelőre olyan semmi extra az egész... Gunplay jó, bár szvsz az se egetrengető..
    Be fog még ez indulni, vagy marad végig ez?
  • n000rbi
    #97286
    Köszi, elaludtam, gondolom Kongy vitte.
  • Moby
    #97285
    Igen, 50K-ért másodgépnek jó lenne. Ennyiért nem. Első vagy kizárólagos gépnek meg semennyiért.
  • Moby
    #97284
    repü :)
  • Moby
    #97283
    Namost ez azért úgy van, hogy vehetel hozzá egy pár rendes joycont, és akkor ezek is menni fognak, de

    - akkor ott vagy árban, mintha vettél volna egy rendes gépet, persze handheldre van egy kisebb könnyebb géped, de...
    - viszont tévére soha nem fogod kötni, ergo marad a tabletop a külső joyconos játékoknak
    - HDRumble sosem lesz handheldben

    Szal ettől a lényeg még marad: elbaszott idióta prioritások mentén szülték meg ezt a liteot sajna.


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.09.28. 22:34:12
  • Kongy
    #97282
    ment pü :)
  • Tinman #97281
    Ezek nem mennek handheld módban:
    - Super Mario Party
    - 1-2-Switch
    - Nintendo Labo/LaboVR
    - Just Dance (egyik se)
    - Fitness Boxing
    - Ring Fit Adventure
    - Surgeon Simulator CPR

    Ezek meg nem egészen handheld only-ra vannak kitalálva:

    - The Legend of Zelda: Breath of the Wild
    - Super Mario Odyssey
    - Pokémon: Let's Go, Pikachu and Pokémon: Let's Go, Eevee
    - The World Ends with You: Final Remix

    Ezek meg igényelnék a mozgásérzékelőt:

    - ARMS
    - DOOM
    - Fe
    - Fortnite
    - Gal Metal
    - Go Vacation
    - Human Resource Machine
    - Immortal Redneck
    - LA Noire
    - Leisure Suit Larry
    - Little Inferno
    - Mario Kart 8 Deluxe
    - Mario Tennis Aces
    - Neonwall
    - Okami
    - Rayman Legends Definitive Edition
    - Resident Evil: Revelations 1 & Revelations 2
    - Sausage Sports Club
    - Senran Kagura Reflexions
    - Super Bomberman R
    - Splatoon 2
    - Taiko no Tatsujin: Drum'n'Fun
    - The Elder Scrolls V: Skyrim
    - Warframe
    - Wolfenstein II: The New Colossus
    - World of Goo

    Tl,dr: Lite = epicfail.
  • mucsácsó
    #97280
    az ár amúgy tényleg vicc, ezért kb 50k lenne a reális - 199 USD még odakint oké is lenne ezért nagyjából

    de amúgy a játékok zöme az megy handheld módban, vagy..? persze így már egyértelmű, hogy nem vennék Lite-ot... :D
  • Tinman #97279
    Mi a baj a Lite-al? Csak annyi, hogy vállalhatatlan hulladék.

    - csak azok a játékok mennek rajta, amik handheld módban is mennek a nagytesón,
    - nincs dokkolás,
    - nincs lecsatolható controller, ergo nincs mozgásérzékelős móka se,
    - kisebb kijelző,
    - kevesebb ideig használható akksi,
    - alig 25.000 Ft különbséggel vehetsz rendes Switch-et
    - nevetséges árazás (majdnem 80k)
  • Moby
    #97278
    Neked? Zelda esetleg? :)
  • mucsácsó
    #97277
    jaja vágesz, az a V2, alap :) még a Lite-tól is faszább az akksija.
    meg a képernyője is jobb elvileg (világosabb meg színhűbb minimálisan).
  • Moby
    #97276
    Jaja. Meg jó a régiben is az lcd képe, jók a színei meg minden, de az újban azért mégiscsak Sharp IGZO panel van.
  • n000rbi
    #97275
    Abból is az újabb modellt vedd szvsz (teljesen piros a doboza), jóval többet bír handheld módban.
  • mucsácsó
    #97274
    legalább meggyőztetek, hogy a sima verza legyen :D (mondjuk afele is húzott a szívem.)